Czy facet po wazektomii jest mniej atrakcyjnym partnerem ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Czy facet po wazektomii jest mniej atrakcyjnym partnerem ?

Postautor: Junak » 15 sie 2011, 20:52

Hej !

Ostatnio miałem taką rozkminę w pracy ( mam dość monotonne zajęcie :) ) - Czy facet po wazektomii jest mniej atrakcyjny seksualnie od zdrowego, jurnego, rozrodowego byczka ?

Z jednej strony masa zalet - gwarancja pełnego bezpieczeństwa, brak ingerencji w zdrowie kobiety, brak wpływu na wydzielanie testosteronu i funkcje seksualne faceta. Czysty, radosny, bezpieczny seks - bardzo kuszące.

Z drugiej strony... biologia robi swoje. Seks ma służyć przetrwaniu gatunku, atrakcyjność to nic innego jak prezentacja jakości swoich genów. Lepsze geny - większa szansa przetrwania. Skoro jednak mamy bezpłodnego partnera, nie ma mowy o żadnych genach, nie ma przetrwania, nie ma niczego. Po co więc komu taki partner ? Nie ma plemnikow=nie ma przyciągania.

Dodajcie coś od siebie.
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sie 2011, 21:08

Ja bym takiego nie wzięła. Ja wolę sobie ingerować i mieć kiedyś tam dzieci.
Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Postautor: Junak » 15 sie 2011, 21:14

księżycówka pisze:Ja bym takiego nie wzięła. Ja wolę sobie ingerować i mieć kiedyś tam dzieci.

Teraz zakładamy, że masz już dość dzieci, nie chcesz ani pół więcej. Szukasz za to nowego faceta. Co wtedy ?
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sie 2011, 21:22

Mają trójkę dzieci nie będę mieć czasu na takie głupoty jak szukanie faceta.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 15 sie 2011, 21:28

Junak pisze:Szukasz za to nowego faceta. Co wtedy ?

To byłoby bardzo wygodne i kuszące, rzeczywiście.
Nie wiem tylko, czy byłabym w stanie patrzeć na tego faceta jak na pełnowartościowego mężczyznę - bez względu na to, że zarzekałabym się, że nie chcę mieć więcej dzieci.

Hmm, a może teraz myślę tak dlatego, że póki co nie wyobrażam sobie związać się na poważnie z facetem, którego bym nie kochała i którego dziecka nie chciałabym urodzić? :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 15 sie 2011, 23:28

Dla kobiet, które dzieci mieć nie chcą i są na to absolutnie zdecydowane - partner marzenie (tylko żeby co jakiś czas na badania chodził, czy aby na pewno mu płodność nie wraca :> ).

A innych kobiet, niż te opisane powyżej, chyba pan po wazektomii nie szuka?

Jak dla mnie - win-win situation.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 23:28 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2011, 07:17

zaraz zaraz , zabieg wazektomi jest zabiegiem odwracalnym , wiec jest cos na rzeczy podobnej jak u kobiety zabezpieczajacej sie , nosi taka wkładke jest bezwartosciowa dla faceta ? wyjmuję ją staje sie ? [:D] Po drugie - czy facet ma gdzies napisane ze zrobił sobie wazektomie ? nie wiec i skad kobieta ma o tym fakcie wiedziec ?
Znam ludzi co mają to zrobione - mieszkają w niemczech koszt około 350 euro , są w pełni sprawni (a nawet bardziej jak twierdza ich partnerki ) wiec o co chodzi ?

[ Dodano: 2011-08-16, 07:19 ]
pani_minister pisze: (tylko żeby co jakiś czas na badania chodził, czy aby na pewno mu płodność nie wraca :> ).

No jak mozna postawic takie pytanie <bojesie> <diabel> rozumiem, ze nie znasz tematu inaczej by go nie było .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 sie 2011, 10:39

Przezorny zawsze ubezpieczony Andrew, nigdy nie wiesz, czy jakaś rekanalizacja nie nastąpiła :P
I znam ludzi po wazektomii, co raz na pół roku / rok (szczególnie w pierwszych latach po zabiegu) jednak jeżdżą sobie badania na zawartość plemników w spermie zrobić.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości