Jak to jest z tą ochotą na seks u dziewczyn

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

brunatny
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2011, 16:54
Skąd: Rzeszy
Płeć:

Jak to jest z tą ochotą na seks u dziewczyn

Postautor: brunatny » 01 sty 2011, 17:05

Mam takie pytanie na które nie znam odpowiedzi a myśle że wielu chłopaków nie tylko ja chciało by ją znać.
Czy dziewczyna powiedzmy dziewica ma ochotę na czysty sex gdy nie jest zakochana i niema to związku z miłościa Czy MOŻE ochota na sex pojawia się dopiero gdy pojawi się ten jeden zakocha się w nim i dopiero w tedy zaczyna coś tam myśleć o seksie myśleć o seksie

Drugie pytanie jest w sumie takie same tylko w opcji gdy nie jest to juz dziewica Czyli czy ma ochotę na czysty sex gdy nie jest zakochana i niema to związku z miłościa Czy MOŻE ochota na sex pojawia się dopiero gdy pojawi się ten następny jeden zakocha się w nim i dopiero w tedy zaczyna coś tam myśleć o seksie.
Sory jeśli głupie pytanie ale napawdę nie mam pojęcia na ten temat wiem znam odpowiedź tylko dla opcji chłopak ;)
Awatar użytkownika
smierdzigeba
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2010, 21:25
Skąd: liberty city
Płeć:

Postautor: smierdzigeba » 01 sty 2011, 17:13

niewiem jak to jest z normalnymi dziewczynami ale wiem że dziwki robią to za pieniądze i nieinteresuje ich miłośc a jednak to robią,to może rozkochaj w sobie jedną to sie przekonasz
Ostatnio zmieniony 01 sty 2011, 17:15 przez smierdzigeba, łącznie zmieniany 1 raz.
brunatny
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2011, 16:54
Skąd: Rzeszy
Płeć:

Postautor: brunatny » 01 sty 2011, 17:20

Źle mnie zrozumiałeś Dziwki nie uprawiają seksu z ochoty na seks tylko z ochoty na pieniądze Mówisz że to rozkochaj ja ja właśnie się pytam o tą sytuacją gdy miłości niema ;)
Awatar użytkownika
smierdzigeba
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2010, 21:25
Skąd: liberty city
Płeć:

Postautor: smierdzigeba » 01 sty 2011, 17:39

wtedy dziewczyna potraktuje to tylko jako zabawe a nie jak to w miłości akt miłości
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 sty 2011, 21:40

Tak, dziewczyny (nieistotne czy dziewice czy nie) mając kilkanaście lat myślą o seksie.
Nie muszą być zakochana, taka natura - każdy dojrzewając odczuwa popęd i o nim myśli.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 01 sty 2011, 22:27

brunatny pisze:Czy dziewczyna powiedzmy dziewica ma ochotę na czysty sex gdy nie jest zakochana i niema to związku z miłościa
Tak.

brunatny pisze:w opcji gdy nie jest to juz dziewica Czyli czy ma ochotę na czysty sex gdy nie jest zakochana i niema to związku z miłościa
Tak.

Sprawdzone.

btw: formułujesz pytania z precyzją godną posła piszącego ustawę.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 04 sty 2011, 03:17

brunatny pisze:Sory jeśli głupie pytanie ale napawdę nie mam pojęcia na ten temat wiem znam odpowiedź tylko dla opcji chłopak

Pomyśl sobie jak często Ty masz ochotę na seks bez miłości, ba, nawet z przypadkową osobą która akurat zobaczyłeś w autobusie i Ci się spodobała. Teraz wyobraź sobie, że kobiety też w ten sposób myślą. Może nie wszystkie i może nie zawsze tak często jak mężczyźni (chociaż niektórzy naukowcy sądzą, że nawet częściej). Podsumowując: tak, kobiety myślą o seksie niezależnie od tego czy z kimś są, czy nie- takie jest oprogramowanie w tym modelu, inaczej gatunek nie zaszedłby za daleko. Dziewice też myślą o seksie, może tylko mają częściej z nim związane super-romantyczne marzenia.
smierdzigeba pisze:niewiem jak to jest z normalnymi dziewczynami ale wiem że dziwki robią to za pieniądze

Dziękujemy za podzielenie się wiedzą <diabel>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 392 gości