Mankamenty urody a sex

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 maja 2010, 03:05

Andrew pisze:Wybacz , ale nie spotkałem kobiety ktora miałaby kompleks na punkcie wlosów , ani faceta który jedne lub drugie (krótkie długie ) powiedział by

Wybacz, ale to, że Ty o czymś takim nie słyszałeś, to nie znaczy, że taki problem nie istnieje. Nie jesteś Alfą i Omegą Andrew, zrozum w końcu <glaszcze>
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 03:10 przez Mijka, łącznie zmieniany 2 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 maja 2010, 08:39

Majka - jak juz tu kiedys pisałem o wyjatkach pisac nie bardzo nalezy
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 maja 2010, 10:12

Rozumiem Andrew ze chodzi Ci o tego belka na koncu :P Po prostu takie wiszace flaki... nieestetyczne to. Tez zalezy ile to wystaje. Jak troche to nawet fajnie, ale jak juz duzo...
A kompleksy maja slabe psychicznie osobniki. Ja nie mam kompleksow z powodu rzeczy na ktore nie mam wplywu. Jak sie jakiejs nie bedzie podobac to poszukam innej.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 07 maja 2010, 10:57

Mijka pisze:Dlaczego niby? Jak słyszę od faceta, że nie lubi jak kobieta ma krótkie włosy to mnie to nie wzrusza. Kompleksy? Bez przesady.
Włosy można zapuścić. Czym innym jest krytykowanie czegoś, na co krytykowana osoba ma wpływ, a czym innym tego, na co nie ma. Krytykowanie niepełnosprawności może mieć opłakane skutki, niezrobionych paznokci - raczej nie.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 07 maja 2010, 11:18

mrt pisze:Włosy można zapuścić. Czym innym jest krytykowanie czegoś, na co krytykowana osoba ma wpływ, a czym innym tego, na co nie ma.

Jasne, że można zapuścić, ale taka zmiana trochę trwa prawda? I na to wtedy też nie ma się większego wpływu. To nie zmienia faktu, że na punkcie włosów można mieć takie same kompleksy, jak na punkcie każdego innego aspektu wyglądu fizycznego. Nie mówię, że ja akurat mam, bo nie, chociaż faceci autentycznie bluzgają na moje krótkie włosy, ale znam przypadki kobiet, które naprawde nienawidzą swoich włosów.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 11:20 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 07 maja 2010, 11:36

eng pisze:To zależy jakiej narodowości jest i jaki ma kolor skóry ...

To mówisz, że jakie narodowości charakteryzują się rozstępami?
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 11:51

pani_minister pisze:To mówisz, że jakie narodowości charakteryzują się rozstępami?
Wszelakie ciemne i ciemnawe.
Jak można mieć rozstępy i to na plecach ?
Na dodatek rozumiem że kobieta ma, ale facet ?
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 07 maja 2010, 11:56

eng pisze:Jak można mieć rozstępy i to na plecach ?

Niezły jesteś eng - zerowe pojęcie w temacie, a mimo to nie przeszkadza Ci w rzucaniu takimi stwierdzeniami.

Jeden z moich eks miał rozstępy na plecach, takie dosyć duże. Oficjalna wersja jest taka, że to po walce z niedźwiedziem :D
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 07 maja 2010, 11:57

Z moich obserwacji wynika, że zakompleksiony facet będzie szukał dziewczyny, która jest jak najbardziej zbliżona do lansowanego typu (nieważne, czy istniejący w rzeczywistości, czy zrobiony w photoshopie). Bo taki typ wydaje się być akceptowany przez większość. Szuka więc potwierdzenia własnej wartości przez panienkę.

Typ ceniący swoją wartość gustuje w tym, co jemu się podoba, a nie innym.

Swoją drogą myślałam, że lansowane typy stanowią ideał dla dojrzewających nastolatek. Okazuje się, że również dla niektórych facetów. Zniewieściali czy jak?

[ Dodano: 2010-05-07, 11:59 ]
Nemezis pisze:Jeden z moich eks miał rozstępy na plecach, takie dosyć duże. Oficjalna wersja jest taka, że to po walce z niedźwiedziem :D
:D

Mój też ma (nie eks oczywiście). Jest wysoki - kiedy się rośnie, to się mogą zrobić. Może niski tego nie zrozumie i go razi.

[ Dodano: 2010-05-07, 12:07 ]
Ach! Nigdy tu chyba złego słowa na kościół nie napisałam, ale teraz tak wyjdzie przy okazji. Otóż niektórzy są jak ksiądz - uważają, że dużo wiedzą o kobietach, bo się ich naoglądali. I ginekolog może nie mieć pojęcia o kobietach, poza wyglądem ich macicy. To właśnie trochę jak z księdzem - dużo od kobiet się w konfesjonale nasłuchał, ale co on może wiedzieć? Od oglądania zdjęć i egzemplarzy na żywo wiedza się nie bierze. Wiedza często może być zdobyta w szkole, ale widocznie niektórzy mieli pod górkę.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 12:01 przez mrt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 12:10

Niezły jesteś eng - zerowe pojęcie w temacie, a mimo to nie przeszkadza Ci w rzucaniu takimi stwierdzeniami.

Normalni ludzie nie mają rozstępów, tacy co nie tyli, nie chudli drastycznie.
Nemezis pisze:Jeden z moich eks miał rozstępy na plecach, takie dosyć duże. Oficjalna wersja jest taka, że to po walce z niedźwiedziem

Pewnie w dzieciństwie był pulpetem ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 maja 2010, 12:20

Czasem ktos po prostu szybko rosnie. Bo wiesz, jak ktos sie rodzi to jest maly i potem musi urosnac zeby byc duzy...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 maja 2010, 12:44

eng pisze:Normalni ludzie nie mają rozstępów, tacy co nie tyli, nie chudli drastycznie.

O, wielka wyrocznio, rozstępy mogą się zrobić od gwałtownego wzrostu. Wzwyż, nie tylko wszerz.

mrt pisze:Może niski tego nie zrozumie i go razi.

Już nie gadaj, bo niskie osoby były kiedyś jeszcze niższe i też urosły - mogły rosnąć szybko [-> rozstępy], chociaż niedużo ;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 12:46

Czasem ktos po prostu szybko rosnie. Bo wiesz, jak ktos sie rodzi to jest maly i potem musi urosnac zeby byc duzy...

Jasne, każde wytłumacznie jest dobre zamiast prawdy i przyznania się do własnego lenistwa czy braku wyobraźni... tak samo z tyciem, to przecież niczyja wina że jest ktoś "świnką piggy", ma wielką dupę, grube uda i tłuszcz zalewa szare komórki aż bredzi ...
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 12:50 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 07 maja 2010, 13:12

eng pisze:Jasne, każde wytłumacznie jest dobre zamiast prawdy

Eng, po prostu nie masz najmniejszego pojęcia o tym, co piszesz, a ex cathedra głosisz takie farmazony, że czytać się tego nie da. Potem ktoś przyjdzie, przeczyta, nie daj borzu uwierzy.
Nie, nie trzeba tyć, chudnąć i rodzić, żeby mieć rozstępy. Rasy ciemnoskóre też nie są szczególnym wytłumaczeniem. Poza tym pisałeś o narodach - powiedz mi więc tutaj, o jaki paszport mam się nie starać w swoim życiu. Niech mnie opatrzność chroni przed staraniem się o jakiś, z którym rozstępy idą w parze <niewiem>
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 13:13 przez pani_minister, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 13:23

pani_minister pisze:Eng, po prostu nie masz najmniejszego pojęcia o tym, co piszesz, a ex cathedra głosisz takie farmazony, że czytać się tego nie da.

Lobbing puszystych ?
pani_minister pisze:Nie, nie trzeba tyć, chudnąć i rodzić, żeby mieć rozstępy.

To co owszystkowiedzącanajlepiej trzeba robić żeby mieć to "coś" ?
To się samo nie robi, na to sobie trzeba zapracować, tak samo jak na wysypkę wokół ust czy pryszcze na tyłku.
pani_minister pisze:Rasy ciemnoskóre też nie są szczególnym wytłumaczeniem.
To co w takim razie jest ? Na ciemnym lepiej widać ;)

Żeby nie było nie na temat : rozstępy są nieapetyczne, cellulit jest tak samo anty-seksualny jak galaretowate uda czy plaskający niejędrny tyłek, i to nie są mity czy photoshop, to sa fakty, kobieta w łóżku musi się podobać, podniecać i to nie kolegów a tego właśnie faceta.
Tego się nie da oszukać, z tym nie da się spierać, chyba że ktoś lubi galaretki, skórki pomarańczowe i inne takie przyjemności ... nie każdemu podobać musi się to samo...
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 13:35 przez eng, łącznie zmieniany 3 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 07 maja 2010, 13:33

eng pisze:Lobbing puszystych ?

Nie wiem. Ja nie jestem gruba, a maużonek jest od zawsze chorobliwie szczupły.

eng pisze:To się samo nie robi, na to sobie trzeba zapracować

Panie ekspercie - tak, rozstępy się same robią. Szczególnie w czasie, gdy człowiek rośnie. Jak za szybko zwiększasz powierzchnię - skóra nie nadąża, stąd rozstępy. Simple as that.

Do tej pory mi nie odpowiedziałeś, która narodowość szkodzi i rozstępami się objawia.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2012, 20:36 przez pani_minister, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 13:39

Panie ekspercie - tak, rozstępy się same robią. Szczególnie w czasie, gdy człowiek rośnie. Jak za szybko zwiększasz powierzchnię - skóra nie nadąża, stąd rozstępy. Simple as that.
Ja nie posiadam rozstępów.
Jedyne które widzę są u kobiet i najczęsciej mają związek z tyciem i chudnięciem lub ciążą, kobiety od zawsze szczupłe ich nie mają, bez względu na to czy mają 160 czy 184 cm wzrostu, więc teorię o wzroście odrzucam z braku dowodów.
Rozstepy są pionowymi kreskami, nie widziałem nigdy poziomych, więc logicznie nie mają one nic wspólnego z długością a z szerokością ...
pani_minister pisze:Do tej pory mi nie odpowiedziałeś, która narodowość szkodzi i rozstępami się objawia.

Łapiesz za słówka, chodziło mi o ciemne-jasne a nie o przynależność do kraju...
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 13:41 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 07 maja 2010, 13:44

Ja nie posiadam rozstępów.

Taaa, argument rzekłabym klasyczny.
Mi nie rośnie broda. W związku z tym wszyscy, którym takie obrzydlistwo na twarzy wyrasta, to tłuste, leniwe i głupie świnie, bo nikt normalny nie dorobiłby się czegoś takiego <niewiem>


Rozstepy są pionowymi kreskami, nie widziałem nigdy poziomych

To są tylko pionowe, czy po prostu Ty nigdy nie widziałeś innych i postanowiłeś sobie uogólnić? Bo to dwa diametralnie różne stwierdzenia są.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 13:45 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 13:49

pani_minister pisze:Mi nie rośnie broda. W związku z tym wszyscy, którym takie obrzydlistwo na twarzy wyrasta, to tłuste, leniwe i głupie świnie, bo nikt normalny nie dorobiłby się czegoś takiego <niewiem>

Niebawem zacznie, nie martw się, to tylko kwestia czasu ;)
pani_minister pisze:To są tylko pionowe, czy po prostu Ty nigdy nie widziałeś innych i postanowiłeś sobie uogólnić? Bo to dwa diametralnie różne stwierdzenia są.

Czy ty słuchasz co się do ciebie mówi czy ignorujesz ?
Piszę z czym się zetknąłem i co widziałem, nie mówię o rzeczach niesprawdzonych, zasłyszanych i samodzielnie niezweryfikowanych.
To że ci moje zdanie nie pasuje do obrazu idealnego świata i wycukierkowanej rzeczywistości gdzie 80kg panna jest ładna i normalna to nie jest moja wina, tworzysz wycinek świata gdzie obowiązują inne prawa i normy ?
Rozstepy i cellulit są zaletą a nie wadą i powinny być promowane jako norma ? W jakim celu ?
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 13:53 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 maja 2010, 14:11

eng pisze:Jedyne które widzę są u kobiet

Zainteresowała mnie ta kwestia - nagich mężczyzn oglądasz równie często, co nagie kobiety?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 14:14

lollirot pisze:Zainteresowała mnie ta kwestia - nagich mężczyzn oglądasz równie często, co nagie kobiety?
Pedałem nie jestem więc nie oglądam wcale, a jak się jakiś zgłasza to gonię patafiana.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 07 maja 2010, 14:14

eng pisze:Piszę z czym się zetknąłem i co widziałem

Uogólniając na całość populacji, a jak ktoś Ci napisze, że zetknął się z czymś innym i nie masz racji - to upierasz się przy swoim. Tak, masz rację, rozstępy to tylko u kobiet i tylko w wyniku tycia. A w sumie może nie tylko u kobiet, ale w takim razie u Murzynów <pijak>
Piszę z czym się zetknąłem i co widziałem

Normalni ludzie nie mają rozstępów

Naprawdę nie widzisz różnicy? Rusz w końcu tym swoim IQ...



wycukierkowanej rzeczywistości gdzie 80kg panna jest ładna i normalna to nie jest moja wina, tworzysz wycinek świata gdzie obowiązują inne prawa i normy ?

Nie wkładaj mi w usta nie moich słów, usiłując udowodnić swoje dziwne tezy. Bo jeśli twierdzisz, że mówię podobne rzeczy - zawsze mogę Cię poprosić o cytat na potwierdzenie. I jak zwykle unikniesz wtedy odpowiedzi albo powiesz, że wcale nie to miałeś na myśli.


W każdym poście przypieprzasz się do kobiet. Że głupie, że brzydkie, że spasione, że nie ten kolor włosów, że głupich facetów wybierają, że grube palce (!). Że Polki, że warszawianki, że z wiosek. Lecisz uogólnieniami i pogardą, za każdym razem jak czytam posta, zastanawiam się, co tym razem postanowisz skrytykować (bo sam fakt krytyki jest więcej, niż pewny). Mam wrażenie, że już dawno zapomniałeś jak pisze się najprostsze zdanie afirmatywne.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 14:23 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 14:24

pani_minister pisze:Uogólniając na całość populacji, a jak ktoś Ci napisze, że zetknął się z czymś innym i nie masz racji - to upierasz się przy swoim.
A ty medycynę kończyłaś czy dziennikarstwo że jesteś specjalistką w dziedzinie skóry ...
pani_minister pisze:Nie wkładaj mi w usta nie moich słów, usiłując udowodnić swoje dziwne tezy. Bo jeśli twierdzisz, że mówię podobne rzeczy - zawsze mogę Cię poprosić o cytat na potwierdzenie. I jak zwykle unikniesz wtedy odpowiedzi albo powiesz, że wcale nie to miałeś na myśli.
Bo negujesz moje zdanie zawsze i wszędzie.
pani_minister pisze:W każdym poście przypieprzasz się do kobiet.

Swoboda wypowiedzi i zdania. Zapracowały sobie to mają.
pani_minister pisze:Że głupie, że brzydkie, że spasione, że nie ten kolor włosów, że głupich facetów wybierają, że grube palce (!). Że Polki, że warszawianki, że z wiosek.
Bo taka jest prawda.
pani_minister pisze:Lecisz uogólnieniami i pogardą, za każdym razem jak czytam posta, zastanawiam się, co tym razem postanowisz skrytykować (bo sam fakt krytyki jest więcej, niż pewny).
Normalka. Ktoś musi być krytyczny i mówić prawdę nawet tą niekoniecznie poprawną politycznie.
pani_minister pisze:Mam wrażenie, że już dawno zapomniałeś jak pisze się najprostsze zdanie afirmatywne.

A po co mam pisać coś takiego ? W jakim celu ?
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 14:30 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 07 maja 2010, 14:35

eng pisze:A ty medycynę kończyłaś czy dziennikarstwo że jesteś specjalistką w dziedzinie skóry ...

A Ty, skoro się tak autorytarnie tu wypowiadasz? :)

eng pisze:Bo negujesz moje zdanie zawsze i wszędzie.

Czekaj, czekaj. Ja Ci piszę, że wkładasz mi w usta nie moje słowa, że przypisujesz mi tezy, których nigdy nie postawiłam - a Twoją odpowiedzią jest "a bo Ty się ze mną nie zgadzasz i śmiesz to powiedzieć"? W jakim związku logicznym pozostają te zdania?

eng pisze:Bo taka jest prawda.

O tej Twojej prawdzie tworzonej na postawie kilku nędznych przykładów też Ci już napisałam.



Dobra, EOT jak dla mnie dzisiaj. I tak już za daleko od meritum odeszliśmy. Napisz, co masz napisać, bo na pewno jest coś takiego - a potem wracamy do tematu.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 14:51

Ja już swoje powiedziałem, o mojszą i najmojszą rację spierać się nie będę.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 maja 2010, 15:13

eng pisze:
Czasem ktos po prostu szybko rosnie. Bo wiesz, jak ktos sie rodzi to jest maly i potem musi urosnac zeby byc duzy...

Jasne, każde wytłumacznie jest dobre zamiast prawdy i przyznania się do własnego lenistwa czy braku wyobraźni...

Engu - mój syn zawsze szczypiorek ... tak mnie to drazniło , ze wygoniłem go na siłownie - teraz wyglada dobrze , ale mimo ze chudzielcem był na plecach zrobił mu sie rozstep długosci około az 25 cm i szerokosci chyba z 1.5 mim - wiec ...
rozstep był przed siłownią
[ Dodano: 2010-05-07, 15:16 ]
eng pisze:Rozstepy są pionowymi kreskami, nie widziałem nigdy poziomych, więc logicznie nie mają one nic wspólnego z długością a z szerokością ...

Bzdura własnie mój syn ma poziomą - wrecz idealnie poziomą kreske rozstępową gdzies w połowie kregosłupa
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 15:19 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 15:28

Engu - mój syn zawsze szczypiorek ... tak mnie to drazniło , ze wygoniłem go na siłownie - teraz wyglada dobrze , ale mimo ze chudzielcem był na plecach zrobił mu sie rozstep długosci około az 25 cm i szerokosci chyba z 1.5 mim - wiec ...
rozstep był przed siłownią
Trzeba było go sterydami nie pakować ;)
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 07 maja 2010, 15:33

Maverick pisze:Ja nawet nie wiem co to jest cellulit.

Yeah, fuck google, ask us! :D

eng pisze:Normalni ludzie nie mają rozstępów

Zawsze wiedziałam, że zadaję się z nienormalnymi ludźmi.
Przypomniałam sobie. Mam kumpla, który ma rozstępy na ramionach - przeholował z ćwiczeniami. Rozstępy poprzeczne, nie pionowe.


A tak poza tym chciałabym wspomnieć o tym, że faceci również mają cellulit. Już ze trzy takie męskie brzuchy widziałam, a na pewno jest ich więcej <diabel>
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 15:36 przez Nemezis, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 maja 2010, 15:39

Nemezis pisze:Zawsze wiedziałam, że zadaję się z nienormalnymi ludźmi.

Dlatego ja się z ludzmi nie zadaję.
Nemezis pisze:Przypomniałam sobie. Mam kumpla, który ma rozstępy na ramionach - przeholował z ćwiczeniami
. Rozstępy poprzeczne, nie pionowe.

Pogratulować "kumpla".

[ Dodano: 2010-05-07, 15:40 ]
Nemezis pisze:A tak poza tym chciałabym wspomnieć o tym, że faceci również mają cellulit. Już ze trzy takie męskie brzuchy widziałam, a na pewno jest ich więcej

Nie wiem, ja z takiej perspektywy i w sumie z żadnej facetów nie oglądam, ani im się nie przyglądam.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 maja 2010, 15:44

eng pisze: Trzeba było go sterydami nie pakować ;)

dobrze , ze dałes minke na koncu - wszak pisalem , ze rostep pojawił sie gdzies około 16 roku zycia , przed siłownia - a sterydów nie bierze - jest z tych madrzejszych [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości