Mankamenty urody a sex

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 07 maja 2010, 15:47

Dobra, koniec tematu rozstępów.
Kolejne posty będę kasować :P
peewe
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2010, 16:01
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: peewe » 07 maja 2010, 16:43

Matko ile wy macie lat?????
Nieprawdą jest że cellulit mają tylko osoby otyłe, podobnie jak rozstępy!!!
Cellulit to nic innego jak niewłaściwe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej co bardzo często występuje w okresie dojrzewania i nie ma tU zasady że dzieje się tak tylko u dziewczyn "puszystych". Powodem jego występowania może być nadmiar estrogenów w organizmie.
Co do rozstępów powstają one w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych. Dochodzi do tego np. podczas uprawiania intensywnych ćwiczeń siłowych, gwałtownej zmiany masy ciała czy ciąży.
I naprawde nie ma zasady że OSOBY SZCZUPŁE NIE NĘKA CELLULIT I ROZSTĘPY.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 maja 2010, 16:58

Pedałem nie jestem więc nie oglądam wcale, a jak się jakiś zgłasza to gonię patafiana.
Potwierdzam, pogonił mnie.

Cellulit i rozstępy pewnie i mogą występować zarówno u młodych i starych, czarnych i białych, grubych i chudych, spowodowane mogą być też różnymi przyczynami. Z punktu widzenia estetyki ważne jest jednak jak to wygląda, a nie czy w ogóle występuje. Śladowa ilość cellulitu na udach nastolatki z BMI 17,5 będzie raczej przyjemniejsza dla oka i dłoni niż galareta poprzecinana rozstępami u leniucha po studiach z BMI dwukrotnie większym.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 maja 2010, 20:18

Nemezis pisze:Yeah, fuck google, ask us!
Wiele razy mi to siostra tlumaczyla. Zapominam. To taka pomarszczona skora?

Eng - widze ze jak fakty nie pasuja do teorii to tym gorzej dla faktow <hahaha>

[ Dodano: 2010-05-07, 20:19 ]
shaman pisze:Cellulit i rozstępy pewnie i mogą występować zarówno u młodych i starych, czarnych i białych, grubych i chudych, spowodowane mogą być też różnymi przyczynami. Z punktu widzenia estetyki ważne jest jednak jak to wygląda, a nie czy w ogóle występuje. Śladowa ilość cellulitu na udach nastolatki z BMI 17,5 będzie raczej przyjemniejsza dla oka i dłoni niż galareta poprzecinana rozstępami u leniucha po studiach z BMI dwukrotnie większym.
wole szczupla z celulitem niz gruba bez :P
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 17 maja 2010, 13:16

mój facet ma niedowagę, szczuplutki taki, cera jasna, rasa nordycka, obywatelstwo polskie- a rozstępy są. poprzeczne.Rośnięciem sobie zapracował, szuja jedna!
a mi się nie chciało śledzi solonych na cycki kłaść- no i mi to wyrosło w rozmiarze E, (nieproporcjonalne- bom z tych szczupłych), zaprzyjaźnione z grawitacją, tak, że czasami sobie dynda jak szlafrokiem w trakcie gier i zabaw nie zasłonię. Ot, na wygląd zaprawcowałam!

Czytałam ja sobie onegdaj, że kobiety najczęściej misjonarską pozycję wybierają, bo brzuch płasko wygląda. Myślę, bzdury- więc pytam jedną koleżankę, drugą. potwierdziły.

Jedna mi historyję opowiedziała, jak to jej facet poprzednią panienkę do łóżka zaciągnął, patrzy- tyłek wielki, skrzywił się chłopak i wyszedł.

I pamiętam, jak ja pierwszy raz się mężczyźnie w staniku pokazałam, minę miał na widok moich piersi nienajmniejszych, jak by nowy gatunek robaka odkrył. a inny się zachwycał i odkleic nie chiał. A inny na cycki nie patrzył, tylko stwierdził, że mam kostki jak tyranus rex, i że są zachwycające. Każdy lubi co innego, zaniedbać się nie wolno, ale jednak atmosfera, to, że ty mi ufasz a ja Tobie, i że jesteśmy fajni- pomaga. Nawet, jak któreś ma celulit.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 maja 2010, 13:30

Dla mnie sprawa prosta - jak panna szczupła i wysoka to jest OK, jak odstaje od tego schematu to jest bardzo ciężko ... wielkie tyłki, wielkie biusty, wałki na brzuchu, grube uda to wszystko dla mnie minusy urody, ale są fani 200kg panienek więc "każda potwora znajdzie swego amatora", nawet jak masz 160 i tyłek jak hipopotam to masz szansę że się komuś to będzie podobało i będzie mu stawiać na widok twojego nagiego ciała.
Na tych co im nie staje i wieją na widok wielkich piersi czy 3 fałd na brzuchu też nie ma się co oburzać, to też nie ich wina ... <diabel>
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 17 maja 2010, 14:16

A ja myślę, że jakieś te minusy mam. na ciele i umyśle. dobrze, że M patrzy na mnie z akceptacją. i miłością. Fajna rzecz, jak się tak dwoje ludzi akceptuje.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 maja 2010, 14:21

zielony kot pisze:A ja myślę, że jakieś te minusy mam. na ciele i umyśle. dobrze, że M patrzy na mnie z akceptacją. i miłością. Fajna rzecz, jak się tak dwoje ludzi akceptuje.
Nie będe krakał, ale wszystko jest do czasu ... szczególnie w takich sprawach.
Gwarancja to jest na lodówkę, a uzależnianie swojego życia od cudzego widzimisię jest skrajnie bezsensowne, przynajmniej moim zdaniem. Akceptacja i miłość to rzeczy ulotne i niepewne, niestałe i zmienne bardziej niż flaga na wietrze. No chyba że jest się ucieleśnionym pięknem chodzącym, to wtedy pewność jest większa ...
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 14:25 przez eng, łącznie zmieniany 3 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 17 maja 2010, 14:29

problem w tym, że niewiele jest tych ucieleśnionych piękności, większość ludzi jednak mankamenty posiada. Z tymi, co można walczyć, walczmy, ale są takie, których zlikwidować się nie da. A sądzę (o naiwości!), że miłość to jednak rzecz pewniejsza niż to, że ktoś zawsze będzie wyglądał świetnie.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 14:31 przez zielony kot, łącznie zmieniany 1 raz.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 maja 2010, 14:43

zielony kot pisze:problem w tym, że niewiele jest tych ucieleśnionych piękności, większość ludzi jednak mankamenty posiada.
Ale są jednak.
zielony kot pisze:Z tymi, co można walczyć, walczmy, ale są takie, których zlikwidować się nie da.
Jak ktoś odziedziczył szerokie biodra, albo tycie to nic na to nie poradzi, a o inne rzeczy można dbać.
zielony kot pisze:A sądzę (o naiwości!), że miłość to jednak rzecz pewniejsza niż to, że ktoś zawsze będzie wyglądał świetnie.
Niestety, prawdopodobieństwo że miłość uleci w siną dal jest większe niż to że ktoś teraz urodziwy zbrzydnie nagle ... kwestia kalkulacji statystycznej.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 maja 2010, 14:46

eng pisze:No chyba że jest się ucieleśnionym pięknem chodzącym

Nie powiedziałabym, że to się na miłość przekłada, co najwyżej miłość aparatu i kliszy.

eng pisze:uzależnianie swojego życia od cudzego widzimisię

Ładne przesunięcie. Miłość = widzimisię - i już możemy krytykować ile wlezie związki i uczucia.


prawdopodobieństwo że miłość uleci w siną dal jest większe niż to że ktoś teraz urodziwy zbrzydnie

Prawdopodobieństwo zbrzydnięcia = 1.
Miłość zdecydowanie wypada lepiej 8)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 14:47 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 17 maja 2010, 14:47

Ja myślę eng, że Ty masz po prostu problemy z erekcją i dlatego szukasz ideałów których nie ma - by znaleźć sobie powód, wytłumaczenie.

zielony kot pisze:A sądzę (o naiwości!), że miłość to jednak rzecz pewniejsza niż to, że ktoś zawsze będzie wyglądał świetnie.

Kobiety zwykle są bardziej naiwne. Przybij piątkę ;)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 maja 2010, 14:50

pani_minister pisze:Nie powiedziałabym, że to się na miłość przekłada, co najwyżej miłość aparatu i kliszy.
aparat i klisza nie ma tu nic do rzeczy.
pani_minister pisze:Ładne przesunięcie. Miłość = widzimisię - i już możemy krytykować ile wlezie związki i uczucia.

Przecież miłość czy uczucia to czyjeś widzimisię, rzecz powierzchowna i miałka, niestała, zależna od braku równowagi hormonalnej i emocjonalnej, stan niestały, więc nie jest to żadna stała na której można bazować dłużej niż godzinę. Następnego dnia ktoś się budzi i zmienia zdanie, czyż nie jest to widzimisię ?
A to że jesteś fanką związków i uczuć to nie znaczy że wszyscy muszą bić pokłony twoim "ideałom" ...

[ Dodano: 2010-05-17, 14:52 ]
Nemezis pisze:Ja myślę eng, że Ty masz po prostu problemy z erekcją i dlatego szukasz ideałów których nie ma - by znaleźć sobie powód, wytłumaczenie.
przy spasionych potworach każdy by miał, przy normalnych kobietach nie mam.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 maja 2010, 15:23

A mnie staje ot tak sobie bez powodu czasem i co ? [:D]
cos mi sie zdaje ze w tobie coś zostało zabite ! uraz pozostał po tym tak wieli, ze nie jestes w stanie rozumowac na razie poprawnie , wiele rzeczy uwazasz za niemożliwe.
Mnie sie ktos moze pzrestac podobac , ale jesli go kochałem to kocham dalej jedno z drugim nie ma nic wspólnego .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 maja 2010, 15:45

Andrew pisze:A mnie staje ot tak sobie bez powodu czasem i co ?

Mnie co rano i co z tego ?
Andrew pisze:cos mi sie zdaje ze w tobie coś zostało zabite ! uraz pozostał po tym tak wieli, ze nie jestes w stanie rozumowac na razie poprawnie , wiele rzeczy uwazasz za niemożliwe.
Bredzisz.
Andrew pisze:Mnie sie ktos moze pzrestac podobac , ale jesli go kochałem to kocham dalej jedno z drugim nie ma nic wspólnego .
Znaczy jak masz interes to zostajesz, jak nie to się zbierasz i idziesz gdzie indziej, to całkowicie zrozumiałe...

Nie rozumiem jak można związać się ze szczupłą 20tką, a po jakimś czsie nie zauważyć że przytyła 35kg i przestaje się mieścić w drzwiach ... albo że ma krostę na nosie jak czarownica a biust jej wisi do pępka ...
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 15:48 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 maja 2010, 15:52

a ja nie rozumie o co Tobie teraz chodzi ?
kazdy z nas sie starzeje ! kazdy z nas kiedys bedzie wygladał jak wyglada sie majac lat 70 i co wtedy milosc ma prysnać ?
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 15:53 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 maja 2010, 16:01

Andrew pisze:a ja nie rozumie o co Tobie teraz chodzi ?

A tobie ?
Andrew pisze:kazdy z nas sie starzeje ! kazdy z nas kiedys bedzie wygladał jak wyglada sie majac lat 70 i co wtedy milosc ma prysnać ?

Miłość to teoria i idea a nie fakt.
I to nie jest na temat, bo była mowa o seksie a nie o miłości, i o wyglądzie a nie pierdołach uczuciowych ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 maja 2010, 16:23

eng pisze:A tobie ?

mnie o to zdanie

"Znaczy jak masz interes to zostajesz, jak nie to się zbierasz i idziesz gdzie indziej, to całkowicie zrozumiałe... "
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 maja 2010, 16:28

Andrew pisze:"Znaczy jak masz interes to zostajesz, jak nie to się zbierasz i idziesz gdzie indziej, to całkowicie zrozumiałe... "

No nie rozumiesz ? Moja skrócona definicja "miłości".
Jak się komuś opłaca to nie zwraca uwagi na mankamenty, wady, alkoholizm, hazard, byłe żony, dzieci każde z inną itd, liczy się efekt...
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 16:29 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 17 maja 2010, 20:44

jak to dobrze, że moja definicja obejmuje raczej to, że jak leże piąty dzień z gorączką 38 stopni, spocona i z nieumytymi zwłosami, to on mnie pocałuje w czółko i pójdzie rosołek gotować. choćbym miała krostę na nosie jak czarownica.

w smutnym świecie żyjesz, eng.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, 07:30 przez zielony kot, łącznie zmieniany 1 raz.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 maja 2010, 21:00

ale choroba to stan przejsciowy <diabel>
Ostatnio zmieniony 17 maja 2010, 21:00 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 381 gości