Problem z erekcja

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 kwie 2010, 21:36

Andrew pisze:Gdyby kolega przejrzał forum , znalazł by moje wypowiedzi w tej kwesti - tak ja tez sie borykałem i byc moze dalej borykam z takim problemem , tyle , ze jak tam pisalem w tych kiedys tam napisanych postach , mój problem wystepuje tylko z nowa partnerka - w skrócie gdybym mial romans z nowo poznaną kobietą , to wiem ze sex prawdopodobnie by nie wyszedł z tej samej przyczyny co u kolegi , ale wiem tez, ze jak bym wrócił do domu to sex z zona na przestrzeni 3 godzin miał bym mimo mojego wieku 3 x
Tez tak mam ze z nowa jest ciezko utrzymac erekcje tyle ile by sie chcialo. Trzeba sie przyzwyczaic do innego kata natarcia, tego ze inaczej wchodzi itd.

Co o alkoholu to nie znosze uprawiac seksu po alko. To jak isc do galerii sztuki z zawiazanymi oczyma. Zero przyjemnosci.
piotrowski
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2010, 18:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: piotrowski » 30 kwie 2010, 13:05

Andrew pisze:Dalej nie ma odpowiedzi na zadane pytanie - wazne !! wiec gdybanie zbedne .


A ktore pytanie masz na mysli ???
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 kwie 2010, 14:57

piotrowski pisze:A ktore pytanie masz na mysli ?? ?
Andrew pisze:Nie odpowiedziałes kolezance na wazne pytanie ! CZY PODCZAS MASTURBACJI TEN TWÓJ PROBLEM TEZ WYSTEPUJE ??
nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: nhes » 04 maja 2010, 08:59

nie nie wystepuej wystpuje dopiero 5 sekudn przed rozpoczeciem stosunku
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 maja 2010, 09:18

No i wszystko jasne
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 maja 2010, 10:43

Czyli to jest problem w głowie, w myśleniu. Bo fizycznie jesteś zdolny do osiągnięcia i utrzymania erekcji
piotrowski
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2010, 18:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: piotrowski » 04 maja 2010, 11:36

Samemu może być ciężko się pozbyć takich psychicznych blokad. Bo czlowiek sie nakręca sam na to...cięzko jest nie myśleć tylko oddać sie rpzyjemności...pewnie schemat jest taki, ze sie podniecasz i przed wejsciem i myslisz " kurde, zeby tylko nie opadl" i wtedy opadnie , nie ma sily na to ;). Ja bym sie wybral może do psychologa, ale lepiej jednak do seksuologa. wyprostruja twoje myslenie ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 maja 2010, 13:45

a kobieta tego zrobic nie moze ? potrzebny fachowiec ? no dajcie spokój .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
suhhar
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2010, 19:33
Skąd: kłodzko
Płeć:

Postautor: suhhar » 04 maja 2010, 16:16

dokladnie, kobieta to polowa sukcesu w stosunku ;) ja jak jestem u swojej to nie moge dobrze poszalec, wszystko mnie rozprasza, szczekajacy pies na podworku, tykajacy zegarek, skrzypiace lozko...no masakra a jak jestem u siebie to zero zahamowań ;) wszystko pieknie stoi i gra ;) kolego pisalem ci wez sprobuj po alkoholu to zrobic tzn po lampce czy dwoch wina. Zrobice sobie romantyczna kolacje, pogadajcie, posmiejcie sie, wypijcie winko i przytulcie sie a pozniej juz z gorki i nie mysl o tym ze opadnie bo opadnie.
nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: nhes » 07 maja 2010, 11:24

spoko postaram sie ;] dzieki za rady temat do zamkniecia

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 401 gości