Problem z erekcja

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Problem z erekcja

Postautor: nhes » 24 kwie 2010, 11:02

mam problem podczas stosunku z erekcja.
Moze zaczne od poczatku.
Podczas pierwszego razu mialem prbolem jak chcialem zalozyc gumke to mi opadal ( jeszcze przed zalozeniem) czyli to nie od prezerwatywy. za drugim razem wszystko wyszlo dobrze na poaczatku tez cos nie chcial stanac ale po chwili stanol i bylo ok.
No i ostatnio kolejny raz i znowu ta sama sytuacja co za pierwszym razem.
Tyle ze tym razem "rozczarowalem " swoja dzeiwczyna i krotko mowiac mam ochote odejsc z tego swiata prosze o po0moc . z Gory dziekuje
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 kwie 2010, 14:01

nhes pisze:Podczas pierwszego razu mialem prbolem jak chcialem zalozyc gumke to mi opadal ( jeszcze przed zalozeniem) czyli to nie od prezerwatywy
Od psychiki pewnie.

nhes pisze:Tyle ze tym razem "rozczarowalem " swoja dzeiwczyna i krotko mowiac mam ochote odejsc z tego swiata
W sensie że jak zareagowała?

Krótko mówiąc, takie rzeczy na początku to jakby norma. Na dowód obejrzyj http://www.youtube.com/watch?v=OC2DJFJ9 ... r_embedded bo prezenterzy i dziennikarze mają podobnie. I porównaj to do tego, co robią dzisiaj. Też będziesz tak w łóżku wymiatał, tylko ćwicz co wieczór o 19:00 i dbaj o czystość miejsca pracy jak boski Kamil.
nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: nhes » 24 kwie 2010, 14:19

no wiem ze to pewno przez stres ale jak to zwalczyc ?
po stosunku sie nie odzywala przez jaksi czas potem powiedziala ze byla rozczarowana i potem ostra klotnia.i teraz jest dziwnie
i niewiem czy bd mial okazje do cwiczenia
bo powiedziala mi jeszce ze: " kochankami to my nigdy nie bedziemy" ...
i od wczoraj w glowie mam tylko to co sie stalo, koszmary cala noc i mysli samobojcze.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 kwie 2010, 19:35

nhes pisze:no wiem ze to pewno przez stres ale jak to zwalczyc ?
Przez przyjęcie do wiadomości tego, co napisałem poprzednio.

nhes pisze:powiedziala ze byla rozczarowana i potem ostra klotnia.i teraz jest dziwnie
i niewiem czy bd mial okazje do cwiczenia
bo powiedziala mi jeszce ze: " kochankami to my nigdy nie bedziemy" ...

I Ty z powodu takiej idiotki masz myśli samobójcze? Puknij się chłopcze, szanować się zacznij.

A jak Ty zaregowałeś tamtej nocy na niemoc swoją? Co mówiłeś?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 kwie 2010, 21:07

Zmien kobiete , a wszystko sie zmieni , bowiem ona generuje u ciebie owe stany .
Albo /// kiedy juz ci sie uda , a ona orgazmu miec nie bedzie walnij jej podobne teksty <diabel>
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2010, 21:08 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 24 kwie 2010, 22:36

Tak jak napisał Andrew - prawdopodobnie ona sama jest przyczyną problemu.
Nie ma sensu być z kimś tak ograniczonym, a już tym bardziej z kimś takim odkrywać cielesność własną/płci przeciwnej. Przez nią co najwyżej nabawisz się jakiejś traumy i sytuacja się powtórzy przy następnej pannie, bo inaczej zareagować nie będziesz potrafił.

Gdybyś jednak po tym, co usłyszałeś nie odpuścił i podjął kolejna nieudaną próbę, zawsze możesz zasugerować, że to chyba ona za mało Cię podnieca <diabel> Tak też się zdarza.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 24 kwie 2010, 22:50

Nemezis pisze:Gdybyś jednak po tym, co usłyszałeś nie odpuścił i podjął kolejna nieudaną próbę, zawsze możesz zasugerować, że to chyba ona za mało Cię podnieca

Dokładnie. Powiedz jej, że Twój przyrząd wie lepiej, dla kogo ma się napompować i widocznie tutaj mu się nie chce stawać w gotowości roboczej. ;) <diabel>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 kwie 2010, 14:01

Nie no ... wtedy ona mu powie, ze inny nie bedzie miec problemu , on zas z inną ? nie wiadomo .
Facet ma ten minus , ze wstyd i chęć sprawdzenie sie w łózku działa na niego destruktywnie .Kobieta nie ma tego problemu . Stad tez wzieło sie powiedzenie , ze facet zawsze chce , ale nie zawsze moze , a kobieta zawsze może , ale nie zawsze chce [:D]
Ty jak widac - tak mi sie wydaje - potrzebujesz kobiety cierpliwszej , potrzebujesz przyzwyczajenia sie do kobiety , wtedy bedzie wszystko ok . Ale jak kobieta bedzie ci robic miny, jakies jazdy z tym , ze Ci sie nie udało , twój problem bedzie sie pogłebiał .
Nawet przy cierpliwej, wyrozumiałej kobiecie mozesz miec problemy , ktore jednak mia jak juz ci sie pierwszy , drugi , trzeci raz uda .
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 14:02 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: nhes » 26 kwie 2010, 14:19

tylko co terqaz jak nie chce innej a jak sie okazalo ona nie bylo do tego cierpliwa?
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 26 kwie 2010, 14:36

nhes pisze:co terqaz jak nie chce innej
Zmądrzej.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 kwie 2010, 14:53

nhes pisze:bo powiedziala mi jeszce ze: " kochankami to my nigdy nie bedziemy" ...

Ja bym tez na kochanka nie chciała kogos komu nie staje

Andrew pisze:Albo /// kiedy juz ci sie uda , a ona orgazmu miec nie bedzie walnij jej podobne teksty <diabel>

Ale co ma to, ze nie bedzie miała orgazmu do tego, ze jemu nie staje ??

Nie każda jest kochająca, cierpliwa i wyrozumiała. Sa tez te które nie kochają, chcą dobrego seksu, albo w ogóle seksu.

nhes pisze:od wczoraj w glowie mam tylko to co sie stalo, koszmary cala noc i mysli samobojcze.

Współczuję tej pannie, nie dość, ze facetowi nie staje to jeszcze myśli o samobójstwie bo mu nie staje.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2010, 19:17

Dzin ! Ty to sie ciesz , ze jestes kobieta w dodatku taką co jak sadze nie ma problemu z orgazmem , ale musisz mi uwierzyc , ze jest naprawde wiele kobiet co mają problemy. Co wtedy kiedy taka po sexie z facetem (nie majac orgazu ) usłyszy ze jest daremna , ze kochankami to my nie bedziemy i temu podobne bzdury !
Stereotyp jest taki , ze ona wine oczywiscie zwali na faceta , bo powie ze nie umie taki jej dogodzic , ale co jesli przyprowadzi ten facet 10 kobiet i kazda z tych dziesieciu bedzie miala orgazm , a nie jedna nawet z ejakulacją !! Wiec nie pisz takich rzeczy - bo piszesz bzdury !
miałaś orgazm z ejakulacją ? jesli nie- współczuje Twojemu facetowi [:D]
widzisz jak to wyglada ?
ja zas współczuje jemu , bo trafił na jebadełko a nie na kobietę , kobieta z tym jego problemem by sobie poradziła i to szybko . <piwko>
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2010, 19:19 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 kwie 2010, 19:56

Andrew pisze:ale musisz mi uwierzyc , ze jest naprawde wiele kobiet co mają problemy.

Wiem

Andrew pisze:Co wtedy kiedy taka po sexie z facetem (nie majac orgazu ) usłyszy ze jest daremna , ze kochankami to my nie bedziemy i temu podobne bzdury !

Tylko, że brak jej orgazmu nie uniemożliwia seksu. Brak erekcji u faceta uniemożliwia seks.

Andrew pisze:Wiec nie pisz takich rzeczy - bo piszesz bzdury !

Nie wiem w którym miejscu pisze bzdury

Andrew pisze:ja zas współczuje jemu , bo trafił na jebadełko a nie na kobietę , kobieta z tym jego problemem by sobie poradziła i to szybko . <piwko>

O ile by jej zależało.

Andrew pisze:widzisz jak to wyglada ?

Nijak wygląda, a w każdym bądź razie na tyle nijak, ze mnie nie rusza.


Po tekście o kochankach uznałam, ze on jej w zasadzie to głównie do seksu jest potrzebny. Gdyby jej zalezało na czyms więcej zachowałaby się inaczej.


Gdybym ja chciała faceta tylko na seks a on by miał problemy z erekcja bez mrugnięcia okiem poszukałabym nowego.
Gdybym z tym facetem wiązała inne plany, gdyby mi zależało już bym się postarała by miał tą erekcję.

A Wy tu tak z góry patrzycie na tę panienkę, a ona nie chce faceta co dymać nie może.
Współczuje jej, ze potrzeby ma niezaspokojone i tyle.


A co do autora, to chec zabicia się bo panna skrytykowała a penis klapną jest delikatnie ujmując chora.

nhes to, że miałeś takie problemy nie znaczy, że będziesz miał je zawsze. Stres działa destrukcyjnie
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2010, 20:21

Dzindzer pisze:. Brak erekcji u faceta uniemożliwia seks.

nic podobnego ! uniemozliwia tylko penetracje pochwy przez członka .
Ale ...faktycznie mozesz miec racje , jezeli jej zalezy tylko na owym - to kupa ! <diabel>
Jednak i tak zachowuje sie niestosownie ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 kwie 2010, 20:36

Andrew pisze:nic podobnego ! uniemozliwia tylko penetracje pochwy przez członka .

Czyli taki seks na jaki liczyła dziewczyna Autora

Andrew pisze:Ale ...faktycznie mozesz miec racje , jezeli jej zalezy tylko na owym - to kupa ! <diabel>

Nie widzę by zależało jej na czymś jeszcze.

Andrew pisze:Jednak i tak zachowuje sie niestosownie ....

Albo zwykła prostaczka, albo sytuacja ją sfrustrowała a ona sobie nie umiała z tym poradzić więc sie pewnie tak wyładowała
nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: nhes » 27 kwie 2010, 11:18

bo mojej dziewycznie zbytnio nie zalezy na seksie ... a wyszlo jak wyszlo i czuje sie jak sie czuje i to normlane ale se nie radze z tym... i wczesniej pisalas same glupoty a ostatnie zdanie moze miec sens ale co dalej?
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 11:19 przez nhes, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 kwie 2010, 11:42

nhes pisze:bo mojej dziewycznie zbytnio nie zalezy na seksie

Co to znaczy, ze jej zbytnio nie zalezy na seksie ??
Skąd to wiesz ??


nhes jak sie będziesz zadręczał to Ci nie stanie, a jak stanie to klapnie. Im bardziej sie będziesz negatywnie nakręcał tym większa szansa na niepowodzenie.
a jak to jest u Ciebie podczas masturbacji ??
wtedy też masz jakieś kłopoty ??

Młody jesteś, widać niedoświadczony. Takie rzeczy się zdarzają. Ale nie wolno myśleć tak jak Ty. Nawet gdybyś miał jakieś problemy, poza tym, że nie jesteś obyty z seksem, stres Cię zżera, to nie jest koniec świata, sa lekarze, lekarstwa, seksuolodzy. Ale o tym to na razie nie ma co myśleć.
Musisz przestać dramatyzować.
piotrowski
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2010, 18:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: piotrowski » 27 kwie 2010, 18:53

955 zaburzen u mlodych facetow bierze sie z gowy, 5 % to problemy z narzadem...brak doswiadczenia, stres, strach przed niechciana ciaza, brak zaufania to wszystko wplywa na nasza sprawnosc...do pewnych rzeczy trzeba dorosnac...dojrzec...poza tym jesli to nie bedzie mijalo to przeciez mozna przejsc sie do seksuologa, oni maja takie metody, ze szybciutko pomoga.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 kwie 2010, 21:22

Jak z niej taka hetera to powiedz ze jest za malo seksowna i cie nie podnieca ;) I olej szmate. Takie rzeczy sie zdarzaja, ona dziure bedzie miec zawsze, Ty wzwodu nie. Zadna to jej zasluga i zadna Twoja wina.
nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: nhes » 28 kwie 2010, 08:25

w sumie niewiem czego szukałem na tym forum znalazlem tylko to co i tka wiedzialem ze to od stresu itp. i nadal niewiem co z tym zrobić dalej... chyba mam problem nie do rozwiazania...
T 90
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2009, 12:35
Skąd: wroc
Płeć:

Postautor: T 90 » 28 kwie 2010, 09:09

w sumie niewiem czego szukałem na tym forum znalazlem tylko to co i tka wiedzialem ze to od stresu itp. i nadal niewiem co z tym zrobić dalej... chyba mam problem nie do rozwiazania...


Na początek znajdz sobie jakąś normalną kobietę. Jak już znajdziesz i rozpoczniesz z nią współżycie i nie odnotujesz żadnej poprawy będziesz musiał sie wybrać do seksuologa, który odpowiednimi lekami Cię " odblokuje" i wzwody powrócą.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 kwie 2010, 09:28

w sumie niewiem czego szukałem na tym forum znalazlem tylko to co i tka wiedzialem ze to od stresu itp.

A co bys chciał znaleźć ?
Taka wirtualna tabletkę po wciśnięciu której żaden stres by się u Ciebie nie pojawił ??

nhes pisze:chyba mam problem nie do rozwiazania...


Z takim podejściem to chyba tak
piotrowski
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2010, 18:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: piotrowski » 28 kwie 2010, 16:48

Masz problem...to idz do specjalisty, seksuologow troche jest...znaja sie. przeciez na forum nikt za ciebie problemow nie rozwiaze. to musisz ty chciec. siedzac przed kompem wiele nie zdzialasz...
suhhar
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2010, 19:33
Skąd: kłodzko
Płeć:

Postautor: suhhar » 28 kwie 2010, 19:47

Hey kolego nie idz do zadnego specjalisty ! przeczytalem caly temat i widzie jak wszyscy jada po tobie bo ci sie nie udało. Ja mialem to samo, mimo iz mam 28 lat swoj 1 raz przezylem miesiac temu i tez rewelacji nie bylo ale mniejsza o szczegoly. Problem lezy w glowie im wiecej sie skupiasz zeby bylo dobrze tym gorzej wychodzi. Moze niektorzy mnie tutaj brzydko potraktuja ale proponuje ci sex po odrobinie alkoholu. Najlepiej po winie bo dobrze rozgrzewa i szumi w glowie wtedy nie myslisz i roznych rzeczach no i twoja partnerka jest rozluzniona i wszystko jest inne. Ja np. na trzezwo nie moge poszalec. Raz czy dwa i koniec na dodatek wszystko mnie rozprasza nawet tykajacy zegarek, a po alkoholu 4-5 zalezy tez od mojej dziewczyny czy jeszcze ma ochote. Najwazniejsze jest podejscie twojej kobiety do tego problemu. Wiadomo ze nie ma nic gorszego niz krytyka w lozku bo sie nie sprawdziles. Ja za 1 razem tez duzo nie poszalalem ale mi dziewczyna powiedziala spokojnie z czasem bedziesz szalał, bedziemy sie doswiadczac ;) no i doswiadczamy sie codziennie wiec chlopie nie łam sie, jak twoja kobieta nie bedzie ciebie wspierac to powiedz jej...tam sa drzwi i do widzenia. Kobieta ma ciebie wspierac tak jak Ty ją w calym przyszlym zyciu skoro ona na poczatku ciebie olewa to sorry widocznie nie ta kobieta.
piotrowski
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2010, 18:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: piotrowski » 28 kwie 2010, 21:21

Przeczytaj dobrze to co pisalismy w takim razie, bo wcale nikt po koledze nie jechal w temacie, wrecz przeciwnie...sa pomocne porady i opinie, pocieszajacych tez troche...mysle, ze jak na forum to bardzo wyrozumiali sa tu ludzie, wiec tez nie ma co oceniac wszystkich w ten sposob.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 kwie 2010, 22:41

Gdyby kolega przejrzał forum , znalazł by moje wypowiedzi w tej kwesti - tak ja tez sie borykałem i byc moze dalej borykam z takim problemem , tyle , ze jak tam pisalem w tych kiedys tam napisanych postach , mój problem wystepuje tylko z nowa partnerka - w skrócie gdybym mial romans z nowo poznaną kobietą , to wiem ze sex prawdopodobnie by nie wyszedł z tej samej przyczyny co u kolegi , ale wiem tez, ze jak bym wrócił do domu to sex z zona na przestrzeni 3 godzin miał bym mimo mojego wieku 3 x
Tez z tego tytułu kiedys byłem u specjalisty [:D] szkoda cazsu i pieniedzy , ale to moje zdanie bo byc moze też trafiłem na złego specjaliste , wiem tez, ze ani alkochol, ani viagry , kamagry itd nie pomogą ! to wszystko przechodziłem - Myszka zna z autopsji ten problem [:D] bo wystepował na poczatku znajomosci - wiem tez jakie to jest denerwujace i frustrujace dla człowieka . CZEGO CI POTZREBA ? napisałem , cierpliwosci i cierpliwej partnerki
Nie odpowiedziałes kolezance na wazne pytanie ! CZY PODCZAS MASTURBACJI TEN TWÓJ PROBLEM TEZ WYSTEPUJE ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
T 90
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2009, 12:35
Skąd: wroc
Płeć:

Postautor: T 90 » 29 kwie 2010, 09:51

Tez z tego tytułu kiedys byłem u specjalisty szkoda cazsu i pieniedzy , ale to moje zdanie bo byc moze też trafiłem na złego specjaliste , wiem tez, ze ani alkochol, ani viagry , kamagry itd nie pomogą


No nie wiem. Również miałem podobny problem i Maksigra mi pomogła kiedyś.
Oczywiście ważny jest też wkład partnerki.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 09:51 przez T 90, łącznie zmieniany 1 raz.
piotrowski
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2010, 18:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: piotrowski » 29 kwie 2010, 12:13

T 90 pisze:
Tez z tego tytułu kiedys byłem u specjalisty szkoda cazsu i pieniedzy , ale to moje zdanie bo byc moze też trafiłem na złego specjaliste , wiem tez, ze ani alkochol, ani viagry , kamagry itd nie pomogą


No nie wiem. Również miałem podobny problem i Maksigra mi pomogła kiedyś.
Oczywiście ważny jest też wkład partnerki.


Przede wszystkim jak idziesz do specjalisty, to pierw zanim przepisze maxigre to kieruje na badania. zaburzneia erekcji moga rownie dobrtze byc spowodowane jakas choroba ogolnoustrojowa, problemami z krazeniem. Maxigra dziala, stawia, ale nie jest to jedyny sposob w jaki walczy sie z zaburzeniami. to jest dodatek, nartomiast podstawa jest diagnoza a pozniej na podstawie diagnozy odpowiednie leczenie.
T 90
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2009, 12:35
Skąd: wroc
Płeć:

Postautor: T 90 » 29 kwie 2010, 13:08

Przede wszystkim jak idziesz do specjalisty, to pierw zanim przepisze maxigre to kieruje na badania. zaburzneia erekcji moga rownie dobrtze byc spowodowane jakas choroba ogolnoustrojowa, problemami z krazeniem. Maxigra dziala, stawia, ale nie jest to jedyny sposob w jaki walczy sie z zaburzeniami. to jest dodatek, nartomiast podstawa jest diagnoza a pozniej na podstawie diagnozy odpowiednie leczenie.


Owszem to oczywiste, że najpierw wykonujesz badania. Natomiast w przypadku młodych pacjentów na ogół przyczyną jest psychika, która bloku wzwody. Oczywiście najpierw lekarz każe wykonać podstaowe badania oraz badania na poziom hormonów.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 kwie 2010, 21:23

Dalej nie ma odpowiedzi na zadane pytanie - wazne !! wiec gdybanie zbedne .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości