Nie potrafie doprowadzić dziewczyny do orgazmu..

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

burysmerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:15
Skąd: stąd
Płeć:

Nie potrafie doprowadzić dziewczyny do orgazmu..

Postautor: burysmerf » 25 lut 2010, 11:18

Współżyjemy jakoś od pół roku, ale.. nigdy się nie udało.
Próbuje róznych rzeczy, ale ona jest często na nie, np. nie chce oralnie, dopiero ostatnio powiedziała, że to dla niej nie do końca przyjemne.
Próbowałem w trakcie seksu jakoś dodatkowo pobudzać ją ręką, tak jak lubi, ale zabrała te ręke..
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 25 lut 2010, 11:23

A po co masz ja doprowadzać do orgazmu ? Nie wystarczy doprowadzić do tego by chociaż było jej dobrze ? Mój partner przez 3 lata nie doprowadził mnie do orgazmu i pewnie nigdy tego nie zrobi, a stara się przede wszystkim by było nam obu dobrze. Dziewczyny nie muszą dostawać orgazmu nie mają tego zakodowane jak chłopacy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lut 2010, 11:36

Próbowałem w trakcie seksu jakoś dodatkowo pobudzać ją ręką, tak jak lubi, ale zabrała te ręke..

Może jednak tak nie lubi :>

A sama ze sobą ma orgazm ??

A po co masz ja doprowadzać do orgazmu ? Nie wystarczy doprowadzić do tego by chociaż było jej dobrze ?

Skoro Tobie to wystarcza, nie każda jest tak mało wystarczy

Wilczyca pisze:Dziewczyny nie muszą dostawać orgazmu nie mają tego zakodowane jak chłopacy.

Mów sobie za siebie
A gdzie chłopcy to maja zakodowane ??
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 25 lut 2010, 11:46

Wilczyca pisze:A po co masz ja doprowadzać do orgazmu ?

Wilczyca, uwierz, niektór kobiety naprawdę lubią mieć orgazm :>

Pogadaj z nią, może ona jeszcze sama nie zna swojego ciała, może nie wie, co by jej sprawiało przyjemność. Jeśli nie sprawia jej przyjemności seks oralny i to już Ci powiedziała, to dopytaj czemu. Może coś robisz za wolno/za szybko. A z tym zabieraniem ręki to często tylko taki głupi odruch jest.

Wilczyca pisze:Dziewczyny nie muszą dostawać orgazmu nie mają tego zakodowane jak chłopacy.

<chory>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lut 2010, 11:51

Mijka pisze:A z tym zabieraniem ręki to często tylko taki głupi odruch jest.

Tak tez bywa. Tylko tu trzeba wyczuć czy odruch, czy ręce nie sprawiają przyjemności a może nawet dyskomfort powodują. Jak nie umiesz wyczuć to może dopytaj
burysmerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:15
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: burysmerf » 25 lut 2010, 12:50

Dzindzer pisze:
Próbowałem w trakcie seksu jakoś dodatkowo pobudzać ją ręką, tak jak lubi, ale zabrała te ręke..

Może jednak tak nie lubi :>

Hym.. raczej lubi, sama mnie "uczyła" i w ramach gry wstępnej podobało jej się.

Dzindzer pisze:A sama ze sobą ma orgazm ??

Nie chcie mi powiedzieć, mówi, że to się wiąże z czymś innym, że sama to robiła jak się źle czuła tylko, że nie tak jak mógłbym myśleć...

Co do tego, że może wystarczy jak obojgu będzie dobrze, hym... obawiam się, że Ona by tego chciała i że w końcu ktoś inny to zrobi.
Czuje po prostu, że jestem "kiepski".
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 12:52 przez burysmerf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lut 2010, 12:56

Nie chcie mi powiedzieć, mówi, że to się wiąże z czymś innym, że sama to robiła jak się źle czuła tylko, że nie tak jak mógłbym myśleć...

Może ona ma jakieś zahamowania ??
Psychika skutecznie blokuje orgazm

Szkoda, że ona taka niekonkretna w sprawach seksu jest i mówić o nim nie umie. Komunikacja wiele ułatwia
burysmerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:15
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: burysmerf » 25 lut 2010, 13:03

Nie jest tak zupełnie mało konkretna, mówi mi co sprawia jej przyjemność, kiedyś robiliśmy to często oralnie, mówi/była pare razy bardzo podniecona, ale może faktycznie to kwestia jakiejś blokady.
Mówiła, że tak jakby nie mogła dojść

Ostatnio zaczałem w ogole jakoś bardzo się denerwować w trakcie, przestaje mi to sprawiać przyjemność, nie wiem co zrobić..

Pozatym ja chyba tak bardzo jej się nie podobam, mówiła, że śnił jej się ktoś nieznajomy, że ja też byłem, ale.. fizycznie tamtemu uległa. Przyznała, że "wymieniała" spojrzenia z kimś, że było to dla niej ekscytujące.
Nie wiem dlaczego ona bardzo chce ze mną być...
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 13:05 przez burysmerf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lut 2010, 13:07

Nie popadać w poczucie winy i poczucie bycia kiepskim, to nie pomaga, to bywa destrukcyjne.
burysmerf pisze:np. nie chce oralnie, dopiero ostatnio powiedziała, że to dla niej nie do końca przyjemne.
burysmerf pisze:iedyś robiliśmy to często oralnie, mówi/była pare razy bardzo podniecona,

To jak z tym w końcu jest, bo nie bardzo rozumiem :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lut 2010, 13:08

burysmerf pisze:Pozatym ja chyba tak bardzo jej się nie podobam, mówiła, że śnił jej się ktoś nieznajomy, że ja też byłem, ale.. fizycznie tamtemu uległa

To tylko sen. Tobie nigdy nie śniła się erotycznie kobieta inna niż Twoja ??
burysmerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:15
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: burysmerf » 25 lut 2010, 13:10

Pare razy było to dla niej bardzo przyjemne, nie było wtedy mowy o innym stosunku.

Teraz powiedziała, że jak robie to ustami to mój oddech jest czasem zimny, że woli, żeby było np. ręką. Całość jakby w stylu.. lepiej bez fajerwerków, ale też bez nie miłych doznań.

Nie wiem też do końca jak to rozumieć, nie tak dawno temu, spędziliśmy sobie taki wieczór pełen wina, byliśmy sami. Później jak pytałem ją co jej się podobało to mówiła o "tej części" kiedy było oralnie..

Z tym myśleniem, że kiepski. Wiem, że nie pomaga, staram się nie myśleć. To po prostu przygnębiające i zajmujące często głowę ostatnio.

[ Dodano: 2010-02-25, 13:15 ]
Od dosyć dawna nie miewam w ogóle takich snów...
Jak byłem młodszy, śniły mi się różne dziewczyny. Śniła mi się też ta moja :)

Poza tym snem, jest jeszcze przecież ten zupełnie rzeczywisty człowiek, z którym już niby "nie wymienia spojrzeń".
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 13:13 przez burysmerf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lut 2010, 13:21

burysmerf pisze:Teraz powiedziała, że jak robie to ustami to mój oddech jest czasem zimny

Zawsze możesz mieć pod ręka kubek z ciepłym piciem, bierzesz łyk i już jest ciepło

burysmerf pisze:To po prostu przygnębiające i zajmujące często głowę ostatnio.

Nie dziwię się, dostajesz sprzeczne informacje, pewnie czujesz, ze ona nie jest szczera.
burysmerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:15
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: burysmerf » 25 lut 2010, 13:29

Co ja mogę jeszcze zrobić?

Ostatnio jak się kochaliśmy był taki czas, że jakby ona przestała To w ogóle odbierać, po prostu leżała bez reakcji rzadnej.

Chyba kiepsko sobie z tym radze, zaproponowałem jej jakiś czas temu, żeby spróbowała z tym kimś innym. Mówi teraz, że mnie kocha często, że nie mogłaby być z kimś innym, ehh
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 25 lut 2010, 13:29

burysmerf pisze:Czuje po prostu, że jestem "kiepski".

Typowe dla facetów w Twojej sytuacji. Tu na forum chyba każdy się tak czuł, który przychodził z tym problemem. A wieeeelu Was jest.

burysmerf pisze:zaproponowałem jej jakiś czas temu, żeby spróbowała z tym kimś innym. Mówi teraz, że mnie kocha często, że nie mogłaby być z kimś innym

Obraziłabym się za coś takiego.

Swoją drogą egoistycznie do tego podchodzisz... tylko ja i ja. A nie sądzisz, że takim wywieraniem na niej presji sprawiasz, że ona czuje się jakby była jakaś nienormalna?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 13:33 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
burysmerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:15
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: burysmerf » 25 lut 2010, 13:36

W jakis sposób wywieram na nią presję?
i dlaczego uważasz, że ciągle tylko ja i ja?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 13:36 przez burysmerf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lut 2010, 13:43

Coś mi sie wydaje , ze zrobiłes z tego problem i ponoscisz skutki - konsekwencje .Ona chyba czuje parcie z twej strony na ów orgazm, a to ni jak jej nie pomorze !!
Młodzi (wielu) mają problem by o tym rozmawiac , jak by sie wstydza tego.
Moze boi sie swojej reakcji na orgazm , wstydzie sie jakie beda jej odruchy ?
Przestan przec na jej orgazm , spraw by zapomniała, ze ci na nim zalezy , jednak czyn wszystko by było dobrze . Zacznij gre wstepna od samego rana - nawet jak ją nie widzisz , ale rób to tak by nie poczóła , ze na owym orgazmie Ci zalezy .Kobieta to SŁUCHOWIEC !! pewnym dowodem na to jest jak Rasputin , tak Polski filmowy Tulipan .Gesty , słowa, czyny zdziałają najwiecej - Kobieta musi sexu chcieć i to przez duże "CH"
Jeseli Ona czuje przy kazdym zblizeniu , ze ty robisz wszystko by dostała orgazm , to na bank go nie dostanie ! <piwko>
Czy kiedykolwiek Ona przyszła do Ciebie po sex ? jak domniemam - nie
wiec spraw by ona po niego do Ciebie przyszła .
Tu kłania sie flirt ...i nie tylko .
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 13:47 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lut 2010, 13:43

burysmerf pisze:Chyba kiepsko sobie z tym radze, zaproponowałem jej jakiś czas temu, żeby spróbowała z tym kimś innym

A co byś zrobił jakby spróbowała, przyszła rozpromieniona i powiedziała, ze miała trzy orgazmy, że mało włosów mu w tej ekstazie nie powyrywała, a teraz idzie się położyć bo jest padnięta, tak ja ten ogier wymęczył

Nemezis pisze:Obraziłabym się za coś takiego.

Ja w sumie też

burysmerf pisze:W jakis sposób wywieram na nią presję?

Ciagłym oczekiwaniem by miała orgazm
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 25 lut 2010, 13:45

Bo nie napisałeś, jak ona się z tym wszystkim czuje. Może uważa to za swój defekt jakiś? Nie sądzisz, że może to wpływać na jej samoocenę?
Skupianie się na orgazmie powoduje skutek odwrotny od pożądanego. Mniej myślenia, mówienia, więcej luzu i zabawy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lut 2010, 13:50

Nemezis pisze:Nie sądzisz, że może to wpływać na jej samoocenę?

a takie coś może potem wpływać na unikanie zbliżeń, na bycie podczas nich spieta, a to do orgazmu jej nie przybliży
burysmerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:15
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: burysmerf » 25 lut 2010, 13:51

Dzindzer pisze:
burysmerf pisze:Chyba kiepsko sobie z tym radze, zaproponowałem jej jakiś czas temu, żeby spróbowała z tym kimś innym

A co byś zrobił jakby spróbowała, przyszła rozpromieniona i powiedziała, ze miała trzy orgazmy, że mało włosów mu w tej ekstazie nie powyrywała, a teraz idzie się położyć bo jest padnięta, tak ja ten ogier wymęczył

No.. zrozumiałbym, że nie jestem właściwym człowiekiem na właściwym miejscu i zniknoł pewnie..
Dzindzer pisze:
Nemezis pisze:Obraziłabym się za coś takiego.

Ja w sumie też

A mówicie facetowi, że ktoś was wzrokiem rozpala, a jemu w trakcie seksu, że nic nie czujecie..?
Dzindzer pisze:
burysmerf pisze:
burysmerf pisze:W jakis sposób wywieram na nią presję?

Ciagłym oczekiwaniem by miała orgazm


Nie mówię, jej o tym, ani jakoś nie wyczekuje. Chciałbym, że miała, bo wiem, że chce.. myślałem, że może się dowiem czegoś, że coś podpowiecie. Wiem, że każdy jest inny..
Staram się by było luźno i wesoło.
Czasem rozmawiamy o tym co się nam podobało, czasem troche sobą kierujemy..

Przecież nie mówię jej tego co tutaj pisze.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 13:55 przez burysmerf, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lut 2010, 13:57

burysmerf pisze:A mówicie facetowi, że ktoś was wzrokiem rozpala, a jemu w trakcie seksu, że nic nie czujecie..?

Jestem w takiej sytuacji, ze mogłabym powiedzieć, że spotkałam człowieka który mnie wzrokiem rozpalił. Zreszta nie raz inna osoba mnie w jakiś sposób podnieciła. Ale to dobrze, z podnieceniem zawsze coś trzeba zrobić, więc jak tylko taka podniecona spotykam swojego faceta to się dzieje.
Gdybym podczas seksu nic nie czuła to może i bym powiedziała, ale nie wiem, bo nie mam takiego problemu
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lut 2010, 14:18

burysmerf pisze:No.. zrozumiałbym, że nie jestem właściwym człowiekiem na właściwym miejscu i zniknoł pewnie..

Ty chyba nie czytasz co pisze !!
Zatem napisze ci coś - podczas podruzy pewnych wakacji samochodem nad moze , tak ładna sie atmosfera zrobiła , ze mlojej kobiecie sie zachciało , a ze droga cizka wiec na zatrzymanie sie i zrobienie tego zero szans , wiec co zrobiła , sciagła majtki i połozyła ma reke na swej muszelce (ale okreslenie ) [:D] wiec zaczołem ja piescic małym wskazyjacym paluszkiem ! w około 3 minuty miala orgazm !! wiec sam widzisz , ze to nie o rozmiar chodzi itd. a o całkiem coś innego .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
burysmerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:15
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: burysmerf » 25 lut 2010, 17:37

w takim razie nie wiem jak mam sprawić, żeby do mnie po seks przyszła..
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lut 2010, 02:17

Skoro tego nie wiesz, nie dziwota , ze orgazmu nie ma .
Kobiety są rózne , jedne maja orgazm z marszu, inne nie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lut 2010, 07:01

burysmerf pisze:Czuje po prostu, że jestem "kiepski".
Też mi się tak wydaje.
burysmerf pisze:A mówicie facetowi, że ktoś was wzrokiem rozpala, a jemu w trakcie seksu, że nic nie czujecie..?
Pewnie, że nie - to, że na mnie działają inni ludzie niż mój facet jest normalne, a nie mam tak, że nic nie czuję, bo mój mężczyzna robi wszystko tak żebym i ja miała przyjemność. No bądź ja żeby nam obojgu było dobrze :)
burysmerf pisze:w takim razie nie wiem jak mam sprawić, żeby do mnie po seks przyszła..
Bo brak komunikacji.

Ze wszystkich postów wieje mi jednym - Ty po prostu nie pieścisz jej tak jak lubi, nie sprawiasz jej przyjemności. Może i podniecasz, ale to mija jak się do rzeczy zabierasz. Teoretycznie Ci tam niby przekazała jak lubi, a jak nie, ale Ty chyba tego umiejętnie w życie nie wcieliłeś. Brak między Wami komunikacji, Ty się tylko domyślasz o co jej chodzi. Musicie sobie to wyjaśnić żeby nad tym popracować, bo faktycznie pojawi się jakiś inny, który będzie miał gdzieś, że ona tak czy siak, że rączką czy językiem - zerżnie ją jak burą sukę i pójdziesz w odstawkę, bo okaże się, że tego jej było trzeba.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 26 lut 2010, 14:06

burysmerf pisze:Nie jest tak zupełnie mało konkretna, mówi mi co sprawia jej przyjemność
A Ty jak konkretny jesteś? Chciałbyś, aby przychodziła napalona na Ciebie, by bez słowa brała się za Ciebie, by mówiła wprost co ją w Tobie podnieca, jak chciałaby się kochać - a sam to robisz?

burysmerf pisze:Ostatnio zaczałem w ogole jakoś bardzo się denerwować w trakcie, przestaje mi to sprawiać przyjemność, nie wiem co zrobić..
To widać, to przeszkadza. Seks ma dawać przyjemność, związek radość. Każde odstępstwa rozpraszają.

burysmerf pisze:śnił jej się ktoś nieznajomy
A Ty jak patrzysz na Angelinę Jolie to myślisz jedynie o tym, czy dobrze gra, hipokryto?

burysmerf pisze:Nie wiem dlaczego ona bardzo chce ze mną być...
Nie mam pojęcia, co dziewczyna z głową na karku mogłaby robić z facetem, którego ulubionym powiedzonkiem jest "nie wiem co robić". Chyba tylko na zakupy chodzić.

Nemezis pisze:burysmerf napisał/a:
Czuje po prostu, że jestem "kiepski".


Typowe dla facetów w Twojej sytuacji. Tu na forum chyba każdy się tak czuł, który przychodził z tym problemem. A wieeeelu Was jest.
A recepta na uniknięcie tego syfu i stania się kolejnym dziadkiem jest prosta. Po pierwsze nieidealne dopasowanie w łóżku to rzecz naturalna, przynajmniej z początku, zwłaszcza u nastolatków. Po drugie o tym czy kto kiepski czy dobry, nie świadczy ilość orgazmów partnera/ki, ale znajomość własnej wartości i szczere intencje. Kiedy dwie osoby pewne swojej wartości chcą nawazajem ofiarować sobie wszystko, co z intencją dania przyjemności wymyślą... samo to jest dla nich podniecające. Kobiety chcą być dotykane przez księciów, faceci chcą dotykać damy. Nie trzeba wtedy rozrysowywać wzorów na błądzeniem palcem po łonie.

Nemezis pisze:A nie sądzisz, że takim wywieraniem na niej presji sprawiasz, że ona czuje się jakby była jakaś nienormalna?
Myślisz, że jak napiszesz, to posłucha?
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 26 lut 2010, 19:41

burysmerf pisze:A mówicie facetowi, że ktoś was wzrokiem rozpala

Ba, na żywo komentowałam, zwłaszcza jak po skoku Martin Schmitt zdejmował już kask :D

shaman pisze:co dziewczyna z głową na karku mogłaby robić z facetem, którego ulubionym powiedzonkiem jest "nie wiem co robić". Chyba tylko na zakupy chodzić.

A sam se idź z kimś takim na zakupy.

shaman pisze:Myślisz, że jak napiszesz, to posłucha?

No ja tam trochę wierzę w ludzi :)
burysmerf
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:15
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: burysmerf » 27 lut 2010, 18:16

chcialbym byc inny, ale nie uda mi sie juz to..
macie racje, ze jestem beznadziejny

po prostu ze soba skoncze
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 28 lut 2010, 03:06

Pamiętaj: wzdłuż.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 lut 2010, 13:15

Bo ? skonczyc bo dziewczyna nie ma orgazmu ? a co to jedyna na swiecie ? Ja bym sie na jej miejscu martwił , ze osiagnac orgazmu nie umie , bo nie zawsze jest tak , ze to facet jest winien .Oczywiscie nie tez kobieta - ot taki typ po prostu z niej jest .I nie słuchaj opowieci innych jak to ich kobiety maja orgazmy zawsze i wszędzie , bo choc i takie tez sa , to jest to jednak tylko jakis tam procent populacji kobiet , a na pewno nie wszystkie , albo i wiekszość .Kobieta , co tu juz o tym pisalismu orgazmu sie musi nauczyć !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 392 gości