brak przyjemności z seksu oralnego:(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

czerepaha
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2010, 20:52
Skąd: poznań
Płeć:

brak przyjemności z seksu oralnego:(

Postautor: czerepaha » 20 lut 2010, 20:58

Witam,
Mamy z moim partnerem dość nietypowy problem. Myślałam,że nie istnieją faceci, którzy nie lubią seksu oralnego(żeby uściślić partnerka zajmuje się fellatio). Jednak okazuje,że istnieją. Mój partner, mówi że zawsze tak miał, nie ma pojęcia ,gdzie leży przyczyna. Mówiłam,że "dam radę":), spróbujemy różnych technik, trochę cierpliwości, uczucia, pasji i będzie dobrze. Bardzo chcę mu dac tę przyjemność, ale to go po prostu nie kręci! Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. Czy to możliwe, to rdzaj choroby i możemy coś z tym zrobić? Kiedy On daje mi tyle, a ja nie mogę, czuję że nasze żyie seksualne jest niepełne.
Dzieki za rady z góry:)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 lut 2010, 02:24

Przeczytaj uważnie swojego posta, bo na pytania odpowiedziałaś sobie sama.

czerepaha pisze:Myślałam,że nie istnieją faceci, którzy nie lubią seksu oralnego

czerepaha pisze:Jednak okazuje,że istnieją.


czerepaha pisze: to go po prostu nie kręci!

i koniec, temat można zamknąć. dziewczyno, aż tak Ci się nudzi, żeby problemy na siłę wymyślać?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lut 2010, 13:15

Ja to nie wiem czy to jest wymyslanie problemu !! To znowu Myjka Twoje zdanie !! [:D] Jej - autorce tematu to nie pasuje ! Ja też bym sie zle czół jak by mi sie kobieta polizac nie dała ! inny ... bedzie zadowolony bo pewne prace jak by bedzie mial z głowy ! Kazdy jest inny ! a to co mówi nie koniecznie musi byc szczere jak prawdziwe , ale tez moze .

[ Dodano: 2010-02-21, 13:19 ]
czerepaha pisze: spróbujemy różnych technik, trochę cierpliwości, uczucia, pasji i będzie dobrze. Bardzo chcę mu dac tę przyjemność, ale to go po prostu nie kręci!

znaczy sie jak ? nie stoi mu ? klapuje podczas gdy robisz mu loda ?



[...]ciach[...]
nemezis
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 18:56 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 lut 2010, 16:08

nie no pewnie, najlepiej zmuszać kogoś do czegoś, co mu nie sprawia przyjemności.

Andrew pisze: Ja też bym sie zle czół jak by mi sie kobieta polizac nie dała !

jak widać osiągnęli kompromis, ona może lizać, a jemu to i tak nie sprawia przyjemności, bo woli co innego, więc po co?


[...]ciach[...]
nemezis
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 18:58 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lut 2010, 16:13

Mijka pisze:jak widać osiągnęli kompromis

gdzie ? o czym Ty piszesz ? przeczytaj jej posta raz jeszcze !! gdyby tak było , jej posta by tu nie było .

[ Dodano: 2010-02-21, 16:15 ]
Mijka pisze:nie no pewnie, najlepiej zmuszać kogoś do czegoś, co mu nie sprawia przyjemności.

a zmuszac do czegos co mu sprawia przyjemnosc?? <diabel>


[...]ciach[...]
nemezis
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 19:00 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 lut 2010, 16:16

Andrew pisze:gdzie ? o czym Ty piszesz ?

pozwala jej robić coś, co go nie kręci. nigdzie nie napisała, że zabronił jej dotykać językiem swojego fiuta, tak?


[...]ciach[...]
nemezis
Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 19:01 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lut 2010, 00:48

Jestem pod wrazeniem kobiecej subtelnosci i tego erotyzmu bijacego ze zdania:
Mijka pisze:zabronił jej dotykać językiem swojego fiuta


Pytanie do autorki tematu: ilu facetom robilas to przed nim?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 00:49 przez Maverick, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 lut 2010, 01:10

Maverick pisze:Jestem pod wrazeniem kobiecej subtelnosci i tego erotyzmu bijacego ze zdania:

Mav, a to co ma wspólnego z tematem? Rozumiem, że kobieta ma być subtelna i czerwienić się na samą myśl o ekhm, penisie, i broń boże nie mówić/pisać inaczej :D
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 01:46 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lut 2010, 06:45

czerepaha, przede wszystkim dlaczego tego nie lubi? A Ty umiesz coś w tym względzie? Pod tym względem jakie macie doświadczenia oboje?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 lut 2010, 07:31

Mój ex też za tym nie przepadał, wprost powiedział mi, że woli inne rodzaje przyjemności, a seks oralny jest ostatni na liście. Zdarzało się, że pojawiał się w ramach gry wstępnej, nie miałam też problemów z doprowadzeniem go tak do orgazmu, ale najzwyczajniej wolał co innego. Myślę, że pewne rzeczy można zaakceptować i nie należy robić paniki i doszukiwać się choroby. Oczywiście całkiem możliwym wytłumaczeniem wydaje się takie, że jego poprzednie parnerki pieściły go nieumiejętnie i się zraził, wtedy jest szansa, że zmieni swój stosunek dzięki Tobie.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Chris1984
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 21 sie 2009, 07:46
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: Chris1984 » 22 lut 2010, 17:34

Ja też za tym jakoś szczególnie nie przepadam... bardziej kręci mnie sam widok <diabel> lubię patrzeć jak laska to robi odgarniam jej wtedy włosy bardzo dokładnie się przyglądam, jak ona się w pełni w to wczuję to jest coś pięknego [:D] ale same odczucia są takie średnie więcej przyjemności sprawia mi sex oralny w drugą stronę <zakochany> uwielbiam robić "minetkę" <pejcz>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lut 2010, 17:43

znaczy zle to robi i tyle
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 lut 2010, 17:49

Chris1984 pisze:więcej przyjemności sprawia mi sex oralny w drugą stronę uwielbiam robić "minetkę"

to mój ex miał tak samo właśnie.

Andrew pisze:znaczy zle to robi i tyle

nie, znaczy się woli co innego i tyle.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lut 2010, 18:04

oczywiscie masz racje
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 lut 2010, 18:11

napisałam wcześniej, nie ma jedynej słusznej odpowiedzi na pytanie, dlaczego ktoś nie lubi seksu oralnego, więc tym samym Twoje:
Andrew pisze:znaczy zle to robi i tyle
też nią nie jest. za mało szczegółów znamy, a autorka jak widać nie chce zdradzić więcej ;) na jej miejscu też pewnie nie dałabym tak szybko za wygraną, no chyba, że spotkalabym się z naprawdę zdecydowanym oporem.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Chris1984
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 21 sie 2009, 07:46
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: Chris1984 » 22 lut 2010, 18:37

Andrew pisze:znaczy zle to robi i tyle

no wszystkie? A nie chwaląc się trochę partnerek miałem i nigdy mnie to jakoś szczególnie nie kręciło no kwestia gustu zapewne... znaczy mówiąc dosłownie w ogóle "dojść" przy tym nie potrafię choćby nie wiem jak bardzo kobieta się starała...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lut 2010, 21:41

Hmmm , dojsć to juz inna sprawa . [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

Postautor: ministerPL » 04 mar 2010, 20:28

czesc mnie nie kręci seks oralny i to zupełnie. Nie czuje żadnych przyjemnośći z tego. Znasz jakąś dziewczyne która nie lubi seksu analnego ? Co by było gdyby ją chłopak do tego zmuszał.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 391 gości