ponad 2 lata seksu i 0 orgazmu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

ponad 2 lata seksu i 0 orgazmu

Postautor: Lovelas » 07 lut 2010, 03:13

witam mam 22 lata moja kobieta 21, jestesmy razem od ponad 3 lat, aktywne zycie seksualne prowadzimy od lat 2,

jakos wzieło mi się na kontemplacje nad naszym zyciem seksualnym i zacząłem sie zastanawiac czemu moja partnerka nigdy nie miała orgazmu podczas stosunku,

czesto ma ochote na seks, potrafie ją nakręcic ze prawie mnie błaga zebym się nią zajął, ale orgazm osiąga tylko podczas stymulacji łechtaczki np palcami i dłonią, podczas seksu oralnego, oraz podczas klasyka z jednoczesną stymulacją łechtaczki.

mowi ze podczas stosunku jest jej bardzo przyjemnie i lubi to ale orgazmu nigdy nie miała.

zapewnia mnie ze to nie moja wina ze umiem się nią zająć że ma przy mnie wielką chcice i że jest w pełni zaspokojona,

szczerze powiem ze uwielbiam z nią seks bo ma wielki temperament ja zresztą także

wydaje mi sie że to nie wina długosci stosunku bo koło 20 30 minut przecietnie trwa.

to moja 1 partnerka ja dla niej takze jestem 1
prosze o porady.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 lut 2010, 11:29

Kiedys moze bedzie miala. JEdna sie go uczy szybciej inna pozniej. Niektore wcale.
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 07 lut 2010, 11:40

meverick po twojej wypowiedzi wnioskuję że to jest normalne???
są jakieś sposoby zeby jej pomóc? czy po prostu czekać aż samo przyjdzie???

Nie ukrywam że dla mnie jest to podświadomie porażka, mimo że widze jak na nią działam i do jakiego stanu potrafie ja dobrowadzić, to "wisienki" z tortu nadal dosiegnąc nie mogę...
Ostatnio zmieniony 07 lut 2010, 11:40 przez Lovelas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 07 lut 2010, 13:02

Lovelas pisze:Nie ukrywam że dla mnie jest to podświadomie porażka, mimo że widze jak na nią działam

Goopi. Ciesz się, że jej dobrze, że tak na nią działasz, że ma taki temperament jaki ma i że Cię nie okłamuje :)
Wolałbyś się po jakimś czasie dowiedzieć, że udawała? Wielu facetów tak się dowiaduje - i to dopiero jest porażka.

Jeżeli będziesz podkreślał to, jak bardzo zależy Ci na jej orgazmie, tym dalej Ci do niego będzie. Po prostu się staraj, nie daj jej poczuć, że Tobie zależy na tym bardziej niż na dobrej zabawie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lut 2010, 15:29

Lovelas pisze:meverick po twojej wypowiedzi wnioskuję że to jest normalne???
Tak. Kobieta to nie automat i się orgazmu musi nauczyć. Jednym przychodzi to łatwiej, innym mniej, a niektóre nie mają wcale.

Nie tylko o orgazmy w seksie chodzi więc ciesz się tym co masz :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 lut 2010, 16:09

a pzrepraszam ... niby czym sie ma cieszyć - chyba nie rozumiesz faceta
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 07 lut 2010, 16:33

tym, że ma dobry i częsty seks, a kobieta jest na niego napalona?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 lut 2010, 18:16

No w sumie masz racje , mozna i tak
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 lut 2010, 18:32

Ja bym wolał mieć kobietę napaloną, z temperamentem, wiedzieć, że jest jej dobrze i rozkosznie, gdy się jej ciałem zajmuję, chociaż orgazmu nie ma, niż taką, która orgazm ma nawet taki szesnastozaworowy, ale za to kochać się chce raz na miesiąc. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 lut 2010, 18:52

egoista [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 lut 2010, 19:47

Andrew pisze:egoista

Też.

Nie no, chciałbym, aby miała orgazm podczas stosunku, kombinowałbym na różne sposoby, pewnie by się w końcu udało. <aniolek>
Tylko nie na siłę, nie mieć do nikogo pretensji, nie załamywać się. To są negatywne emocje, a one na pewno nie wpływają dobrze na jakość życia seksualnego.
Nie ma orgazmu - trudno. Grunt, że jest jej dobrze. I przekonywać, żeby się skupiła na tym, co odczuwa, a nie myślała sobie "ech, tak się stara, a ja nie mogę dojść" i nakręcała się negatywnie przez to. O nie.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 07 lut 2010, 23:48

uważam że narzekać nie mogę, ale jednak pytania i wątpliwosci się z mojej strony pojawiły gdyż tyle o tym piszą o tych orgazmach pochwowych itp... w gazetach, w necie że aż dało mi to do myslenia.

A co do mojego naciskania zeby w końcu go dostała lub się nauczyła, to nigdy nie było czegos z takiego z mojej strony, to tylko moje wewnetrzne przemyslenia, bo co do jej satysfakcji ze strony "gorszych" orgazmów i mojego działania na nią jestem pewien w 100%, bo w przeciwienstwie do wielu osób, staramy się ze sobą rozmawiać bez tematów tabu i niedomówień, czego we wielu związkach brakuje. Widać to w szegółności w dziale wyżej nad sexem ;)

dlatego powtórze panaceum na prawie wszystkie problemy, ktore czesto mozna od was uslyszec: ROZMOWA ROZMOWA ROZMOWA szczera i konstruktywna rozmowa może zdziałac cuda!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 lut 2010, 07:47

cóż z tego ze z nią rozmwaiasz , jak doprowadzic do orgazmu nie potrafisz
Wziasc skrzypce do reki i smyczek to kazdy potrafi , zagrac na skrzypacach - juz nie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 08 lut 2010, 18:30

Andrew pisze:cóż z tego ze z nią rozmwaiasz , jak doprowadzic do orgazmu nie potrafisz
Wziasc skrzypce do reki i smyczek to kazdy potrafi , zagrac na skrzypacach - juz nie


jak mam to rozumieć? możesz rozwinąć?
Tomasso
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:33
Skąd: somewhere
Płeć:

Postautor: Tomasso » 08 lut 2010, 18:33

Stary trenuj! :)
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 08 lut 2010, 19:14

trenuje, trenuje ;) uważam że z dobrym skutkiem :P, bo mogę zobaczyć ją w takim stanie po moich działaniach, że jeszcze rok temu nie wiedziałem że może się w takim stanie znaleźć,

jeszcze chciałem sie podzielic pewnym spostrzeżeniem, które może tez zauważyliście, mianowicie w moim związku jest mało miejsca na prywatność sam na sam z racji tego ze nie mieszkamy razem. Mimo pewnych niedogodności i średnio sprzyjających okoliczności potrafimy nasz szeroko rozumiany seks uczynic udanym, jadnak gdy tylko gdzieś uda nam się wyjechać jakiś weekend za miasto, lub wakacje i mamy wtedy prywatnosć i anonimowość, seks przestaje być udany. Ale ujawnia się jego nowa niesamowita jakość, aż mi się zatęskniło za jakims wyjazdem.... ;). w zasadzie potrafimy się kochac wtedy 5, 6 razy dziennie.

a co do powodu mojego postu, to mam nadzieje ze w koncu stane na "wysokości zadania" i wreszcie się uda...
fernandez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:47
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: fernandez » 08 lut 2010, 19:51

co za bzdura. PRzeciez ona ma z Toba orgazmy ! Ze nie ma pochwowego, to moze po prostu wina takiej jej budowy anatomicznej. NIektore kobiety maja wiecej zakonczen nerwowych w lechtaczce (np. lechtaczka jest wieksza, bardziej wydatna), a mniej "w środku".

Ona moze nigdy z tego powodu nie osiagac juz orgazmu pochwowego. Ważne ze jakis ma :)
niczego sobie
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 08 lut 2010, 20:13

nie no ma oczywiscie ze ma, czasem jak mnie w trakcie złapie to prawie mi włosy wyrywa z głowy, a paznokcie to mi wbija w skórę aż do krwi a i za mocno ugryźć potrafi :).

Troche szukam po necie o tym całym pochwowym i wynika że wcale za duzo kobiet go nie ma :/

widocznie trzeba poszukiwać, aż w koncu może się znajdzie, no chyba ze są jakieś magiczne sposoby typu pozycja lepsza czy cos w tym stylu ktoś z wiekszym doswiadczeniem mogł by sie wypowiedzieć,

[ Dodano: 2010-02-08, 20:15 ]
a jeszcze mam pytanie do kobiet, czy da rade miec orgazm łechtaczkowy podczas stosunku ale bez pomocy ręki ;)?
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 08 lut 2010, 20:40

prosze o porady.
Lovelas pisze:orgazm osiąga tylko podczas stymulacji łechtaczki np palcami i dłonią, podczas seksu oralnego, oraz podczas klasyka z jednoczesną stymulacją łechtaczki.
Lovelas pisze:ma przy mnie wielką chcice i że jest w pełni zaspokojona,
Lovelas pisze:uwielbiam z nią seks bo ma wielki temperament ja zresztą także

Oto rada: przestań szukać dziury w całym. Ty jesteś problemem.

Lovelas pisze:tyle o tym piszą o tych orgazmach pochwowych itp... w gazetach, w necie
Ty się słuchaj dziennikarzy, o tak, gratuluję wyboru <pijak>

Lovelas pisze:ROZMOWA ROZMOWA ROZMOWA szczera i konstruktywna rozmowa może zdziałac cuda!!!
Konstruktywna rozmowa podczas stosunku? Intrygujące. Muszę spróbować.

Lovelas pisze:czasem jak mnie w trakcie złapie to prawie mi włosy wyrywa z głowy, a paznokcie to mi wbija w skórę aż do krwi a i za mocno ugryźć potrafi
Czym się chwalisz, co druga tak ma. Znajdź taka, co np zaczyna recytować Koran (słyszałem że dziewczyna Teda tak ma) albo opowiadać o zakupach - wtedy będziesz miał prawo czuć się wyjątkowo.
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 08 lut 2010, 20:52

Lovelas pisze:ROZMOWA ROZMOWA ROZMOWA szczera i konstruktywna rozmowa może zdziałac cuda!!!
Konstruktywna rozmowa podczas stosunku? Intrygujące. Muszę spróbować.

1. Czytaj dokładnie to co pisze zanim zarzucisz "dowcipny" komentarz.

2. Jak twoja wypowiedź nie tyczy się tematu to nie pisz.

[ Dodano: 2010-02-08, 20:55 ]
dziekuję za wszystkie odpowiedzi, moj problem został częsciowo rozwiązany ja idę "próbowac" dalej :P

modzie kochany mozesz zamknąć temat bo widze że zaczynają się głupie cytaty. :)
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 08 lut 2010, 21:38

Lovelas pisze:modzie kochany mozesz zamknąć temat

Zanim to zrobię, użytkowniku kochany, dorzucę swoje trzy grosze ;)

Lovelas pisze:panaceum na prawie wszystkie problemy, ktore czesto mozna od was uslyszec: ROZMOWA ROZMOWA ROZMOWA szczera i konstruktywna rozmowa może zdziałac cuda!!!

Owszem, to się w zdecydowanej większości przypadków sprawdza. Rozmowa jest dobra, gdy para ma problem. Ale - Wy go nie macie.
I jeszcze jedno. O orgazmie się nie rozmawia. Możesz rozmawiać ogólnie o przyjemności, choć 10 tys. razy lepiej dochodzić do pewnych wniosków w drodze obserwacji. Ewentualnie ustne wskazówki w trakcie zabaw - choć to nie czas na nie wiem jakie dysputy.

W sumie napisałam to co shaman, tylko w nieco inny sposób. Mam nadzieję, że teraz widzisz związek z tematem.
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 08 lut 2010, 21:58

wskaż z shamanem gdzie ja napisałem że gadam o tym w trakcie "zabaw"

Błagam was czytajcie uważnie posty!!!


oto ten post:
Wysłany: Wczoraj 23:48


--------------------------------------------------------------------------------

uważam że narzekać nie mogę, ale jednak pytania i wątpliwosci się z mojej strony pojawiły gdyż tyle o tym piszą o tych orgazmach pochwowych itp... w gazetach, w necie że aż dało mi to do myslenia.

A co do mojego naciskania zeby w końcu go dostała lub się nauczyła, to nigdy nie było czegos z takiego z mojej strony, to tylko moje wewnetrzne przemyslenia, bo co do jej satysfakcji ze strony "gorszych" orgazmów i mojego działania na nią jestem pewien w 100%, bo w przeciwienstwie do wielu osób, staramy się ze sobą rozmawiać bez tematów tabu i niedomówień, czego we wielu związkach brakuje. Widać to w szegółności w dziale wyżej nad sexem

dlatego powtórze panaceum na prawie wszystkie problemy, ktore czesto mozna od was uslyszec: ROZMOWA ROZMOWA ROZMOWA szczera i konstruktywna rozmowa może zdziałac cuda!!!
Ostatnio zmieniony 08 lut 2010, 22:01 przez Lovelas, łącznie zmieniany 1 raz.
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 08 lut 2010, 22:45

Lovelas u gory po prawej masz opcje zacytuj wiec jej urzywaj jesli chcesz powtorzyc dany teks, czyta sie 8 razy latwiej a i wizualnie to lepiej wyglada.
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 08 lut 2010, 23:03

Czytamy, nie martw się ;)

Jednakże ja nie widzę nic dziwnego w tym, by odnosić treści tego konkretnego posta do problematyki całego tematu. A jest nią ten nieszczęsny orgazm, o którym - jak zdążyliśmy zauważyć - raczej się nie rozmawia. To był skrót myślowy. Do wszelkich innych rzeczy przecież nie było zastrzeżeń.
ROZMAWIAJ - jak sam dobrze wiesz to podstawa udanego związku ;)

Smile8 pisze:u gory po prawej masz opcje zacytuj

Możesz też zaznaczyć interesujący Cię fragment tekstu, zjechać na dół strony i kliknąć "cytowanie selektywne".


Zamykam na Twą prośbę, bo wszystko wyjaśnione, a czepianie się szczegółów jest bez sensu ;)
brunetQ
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2010, 08:30
Skąd: zawiercie
Płeć:

Postautor: brunetQ » 19 lut 2010, 08:36

mam problem...jestem z chlopakiem 2,5 roku i jestem bardzo zadowolona jednak zycie seksualne mi nie odpowiada jeszcze nigdy nie mialam orgazmu
:((POMOCY!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lut 2010, 12:44

masz 16 lat ? a sama sobie dobrze zrobic potrafisz?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
maurycja
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2010, 19:53
Skąd: Żywiec
Płeć:

Postautor: maurycja » 19 lut 2010, 20:08

To ja może powiem coś bardziej praktycznego. Proponowałabym coś takiego. Ona na górze a ty pod nią maksymalnie wypnij się w górę. Z doświadczenia swojego i paru znajomych wiem, że to najprostszy sposób, żeby dojść.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 19 lut 2010, 23:30

maurycja pisze:Ona na górze a ty pod nią maksymalnie wypnij się w górę.

czy tylko ja mam problem z wyobrażeniem sobie tego?

a brunetq to dziewczyna.
Tomasso
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:33
Skąd: somewhere
Płeć:

Postautor: Tomasso » 19 lut 2010, 23:41

hehe

Trzeba być chyba facetem, zeby czaic o co sie rozchodzi :) Chociaz moze sie myle :)
Po prostu mozna tak sie ustawic (w sensie miednice), ze penetracja jest lepsza.

W sumie sam nie wiem jak to wytlumaczyc, ale jak tak sie specyficznie uloze to dziewczyna mnie czuje duzo lepiej :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 lut 2010, 01:32

No wyobraznia Wam szwankuje jednak [:D] przeciez to proste i skuteczne ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości