starzeje się ? "niechęć do seksu??"

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ministerPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 13 lis 2005, 01:28
Skąd: B-stok
Płeć:

starzeje się ? "niechęć do seksu??"

Postautor: ministerPL » 08 gru 2009, 03:25

Cześć. Mam niespełna 22 lata . Nie wiem co się ze mną dzieje ale ja już chyba się stażeje. Otóż jeszcze nie tak dawno, kiedy doszedlem, po 5-20 sek mogłem znów. Dziś łapie mnie niechcęć powiedział bym cos mnie tak odtrąca że mi się niechce. Interes dalej jest twardy chodź nie tak ale, ta "niechęć do seksu" wszystko psueje. jeszcze jakiś miesiąc - 2 miechy temu mogłem dojść 2-3 razy (zdażyło się więcej). Ten pierwszy raz u mnie zawsze był szybko 2-5 minut potem mogłem nawet półgodziny. Dziś pozsotało mi tylko te 5 minut.Dodam że po skończeniu gdy oderwe sięod wszystkiego (zaczne oglądać film itp.) po powiedzmy 5-10minutach Niechęć ustaje i mam ochotę znowu lecz partnerka już nie. Próbowałem ją pieścić aby nie "wystygła" ale wtedy ma "niechęć" trwała dłużej (mam wrażenie że musze po prostu się czymś innym zajć). Może ktoś ma jakieś rady? Bo ja już zacząłęm się rozglądać za preparatami podwyższającymi libido. Dodam że seksik uprwawialismy prawie codziennie, ale od powiedzmy 2 tygodni zmalało to do 1 w tygodniu.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez ministerPL, łącznie zmieniany 1 raz.
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 08 gru 2009, 15:15

Za stary? 22 lata? To zdecydowanie nie to... Mi to szczerze mówiąc bardziej pachnie jakiś mechanicznym zmuszaniem się do seksu. Nie liczy się ilość, tylko jakość !! Może to coś związanego z partnerką?
(...)
And when you turned to me and smile
You took my breath away
I have never had such a feeling
Such a feeling of complete and utter love
As I do tonight
(...)

Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 08 gru 2009, 15:54

Moze pora urozmaicic seks? Nowe pozycje, zabawki, odgrywanie rol?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2009, 16:53

coś mi sie zdaje , ze kobieta cie nie kreci , a to zle ! albo ... dieta zła , moze stresik jakiś ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
LuvGeek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2009, 19:19
Skąd: Silent
Płeć:

Postautor: LuvGeek » 11 gru 2009, 11:16

ministerPL, w myśl bardzo starego powiedzenia, że
"kto stoi w miejscu ten się cofa", mając stale taki sam seks
(a na to wygląda, co zauważyli też Haro i Andrew) sprawiasz,
że za każdym razem jest mniej atrakcyjny.

Spróbuj czegoś nowego i, kto wie, wyjdź ze swojej strefy
komfortu? To będzie dopiero niezły impuls!
LuvGeek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 gru 2009, 16:16

Postaraj sie aby trwalo to dluzej niz 5 minut. Wowczas nie bedziesz tego 2 razu potrzebowal. Ja na ogol tez tylko raz to robie ale glownie dlatego ze po tym raze jestem mocno zmeczony bo u mnie to nie trwa 5 minut...
Awatar użytkownika
ingrid133
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 30 maja 2009, 23:12
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: ingrid133 » 28 gru 2009, 21:39

Haro pisze:Moze pora urozmaicic seks? Nowe pozycje, zabawki, odgrywanie rol?



[:D] zgodze sie z toba... trzeba urozmaicic ten sex!!!:P...i nie gadaj tu o jakims starzeniu.nawet dziadkowie to robia :)
trzeba tak zyc jakby jutra nie bylo
naramsin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 06 sty 2010, 23:24
Skąd: Pomorskie
Płeć:

Postautor: naramsin » 06 sty 2010, 23:31

Trzeba przyznac racje przedmowcom. W moim zwiazku seks wygladal podobnie, po dluzszym czasie nadal seks sprawial przyjemnosc, ale po pierwszym razie zazwyczaj wygrywala telewizja albo po prostu spanie. Wydawalo mi sie ze moj poped opadl i mam mniejsze potrzeby niz kiedys, albo wlasnie "starzeje" sie. Ale zdalem sobie sprawe ze jestem w kwiecie wieku i cos jest nie tak. Sproboj seksu z inna kobieta, wybierz sie na dyskoteke albo poszukaj jakiejs na boku i na pewno poznasz czy to twoje libido czy kobieta. Moja rada nie jest elegancka i moralna, ale jesli masz cale zycie namawiac siebie do seksu to piep**** moralnosc.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sty 2010, 07:41

Zadne odkrycie ze facet ze stala partnerka to raz max 2 (czasem 3) razy dziennie a z innymi to 10 i wiecej :P Natury nie oszukasz.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 360 gości