chudy penis, wielki problem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 gru 2009, 01:37

Baby lubia byc wypelnione po brzegi, chlopy lubia ciasne cipki, nad czym tu sie rozwodzic. I tak baba nawet z wiadrem 30 cm, powie facetowi 22 cm ze ma za malego.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 19 gru 2009, 18:36

paweł7171 pisze:Dziewczyna zostawiła mnie bo stwierdziła, że jest za chudy i go w ogóle nie czuje.

A ty na co czekałeś ?? Ja raz miałem szeroką studnię i nigdy więcej do dzieła się z nią nie zabierałem - sam zrezygnowałem, a ty sam dałeś sobie mata wstawić ??
Imperator pisze:Temat rozmowy intymnej pomiędzy dwojgiem ludzi, którzy są razem (ale muszą rozmawiać - dla tych, co nie rozmawiają, nie ma tematu ) w końcu schodzi na kutasa

A to ciekawe, może w Warszawie? U mnie nigdy nie zeszło jakoś przez tyle lat i nawet nie wiem jakie mam rozmiary.
Nemezis pisze:Z ciekawości sprawdziłam też np. 15 cm, bo kilka razy ta liczba już na forum padała - nie pozwoliłabym takiemu wejść w siebie. Nawet ze zrobieniem loda chyba też byłby problem

Tak mnie zaintrygowałaś, że sam zrobiłem 15cm zwitek papieru i nie zmiesciło mi sie to do gęby! <hahaha>
Wbrew pozorom - nie skojarzyło mi się to z niczym, ani mnie nie zachęciło do zmiany orientacji - z góry uprzedzam m.in. panie, które tu za mną szaleją <faja>
Ostatnio zmieniony 19 gru 2009, 18:39 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Pan Wiertło
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 27 gru 2009, 21:46
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pan Wiertło » 27 gru 2009, 21:54

Witajcie, Widze tutaj stare twarze. Kiedys pisalem z wami pod innym nickiem :P
jednak to chyba uzaleznia :|

Powiem Ci jedno, autorze posta, ciesz sie ze Cie rzucila. Pewnie boli, pewnie uderzylo w meskie ego, pewnie masz chwilowy kompleks, ale wiedz ze nie byla warta. Nie unikaj zblizen seksualnych, a znajdziesz taka ktorej bedziesz pasowal :)
Widac zes wrazliwy czlek a ona byla wyrachowana suka :P niepasowaliscie do siebie.

Sam mam obwod bliski gornej granicy ktora podaliscie, moja dziewczyna nie narzeka (wrecz przeciwnie), no i do ust sie miesci...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 gru 2009, 22:04

Pan Wiertło pisze:Widac zes wrazliwy czlek a ona byla wyrachowana suka :P niepasowaliscie do siebie.

Po czym wnosisz, że ona to wyrachowana suka ??
Po tym, że chciała mieć faceta z penisem odpowiednio grubym do jej cipki. Co w tym wyrachowanego albo suczego ??
Gdybyś nie chciał kobiety z bardzo szeroka pochwa byłbyś wyrachowanym kutasem lub coś w tym stylu ??

A i jaki miałeś nick ??
Pan Wiertło
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 27 gru 2009, 21:46
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pan Wiertło » 27 gru 2009, 22:39

ciii, wlasnie zepsulas caly proces terapeutyczny.

Ale cos w tym jest. Prawie 12cm nie jest tragedia, gdyby wykazala troche checi daloby sie dobrac pozycje itd (nie wiem ile probowali, takze moge sie mylic). Tymczasem wyglada na to ze chciala zerwac a obwod byl "powodem". Moze byla nastawiona tylko na seks.

Jesli chudszy penis dla kobiety znaczy tyle co pojemniejsza cipka dla faceta. to nie wyobrazam sobie abym zerwal z tego powodu.

nick byl : third eye, czy cos w tym stylu :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 gru 2009, 22:45

ciii, wlasnie zepsulas caly proces terapeutyczny.

Oj od razu terapeutyczny ;)

Toż facet ma najzwyklejszego w świecie penisa. Grubościa nie powala, ale też nie ma co się wstydzić, ot przeciętny i tyle ( o grubości mówie, walorów estetycznych nie oceniam, bo niewidziałam, a może to byc cudeńko)

Pan Wiertło pisze:Prawie 12cm nie jest tragedia,

Pewnie, że nie

Pan Wiertło pisze:gdyby wykazala troche checi daloby sie dobrac pozycje itd (nie wiem ile probowali, takze moge sie mylic)

Nie zawsze się chce. Człowieka musi ciagnąc do kogos by mu się chciało jakies pozycje dobierać.

Pan Wiertło pisze:Moze byla nastawiona tylko na seks.

Może.

Pan Wiertło pisze:
Jesli chudszy penis dla kobiety znaczy tyle co pojemniejsza cipka dla faceta. to nie wyobrazam sobie abym zerwal z tego powodu.

Nie wiem, ale ponoć bywaja bardzo luźne panie

Pan Wiertło pisze:nick byl : third eye, czy cos w tym stylu :)

Dzięki, pytałam z ciekawości :)
Awatar użytkownika
ingrid133
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 30 maja 2009, 23:12
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: ingrid133 » 27 gru 2009, 23:41

zgodze sie z panem wiertlem..powiem tak.jesli ona z takiego powodu z toba zerwala to nie dawales jej przyjemnosci ,ale to nie znaczy ,ze nie mozesz jej dac innej kobiecie ,ja mysle ,ze tem obwod ma jakies znaczenie i wcale nie musiala bys zadna wyrachowana suka tylko dlatego ze nie odpowiadal jej twoj rozmiar,moze po prostu ona znalazla kogos kto ja zaspokaja (z wiekszym sprzetem) albo to byl tylko pretext zeby cie zostawic..bo nie opisales jaka miala ona cipke i czy ty odczuwales przyjemnosc przeciez twoje odczucia tez sie w tym licza.. [:D]
trzeba tak zyc jakby jutra nie bylo
Awatar użytkownika
LuvGeek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2009, 19:19
Skąd: Silent
Płeć:

Postautor: LuvGeek » 29 gru 2009, 15:18

Pan Wiertło pisze:Ale cos w tym jest. Prawie 12cm nie jest tragedia

The Cancún LifeStyle study, in which the circumference of the shaft was measured at three points (base, mid-shaft, and just below the head) and then averaged, found an average of 12.63 cm (4.972 inches) with a standard deviation of 1.3 cm (0.5 in).
LuvGeek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2009, 15:40

to jakies niepowazne ! srednia to 15 cm a nie jakies 12
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
T 90
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2009, 12:35
Skąd: wroc
Płeć:

Postautor: T 90 » 29 gru 2009, 17:09

Średnia jest różna nieco w zależności od zrodeł co niepowinno zresztą nikogo dziwić.
Awatar użytkownika
LuvGeek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2009, 19:19
Skąd: Silent
Płeć:

Postautor: LuvGeek » 29 gru 2009, 21:17

Andrew pisze:srednia to 15 cm a nie jakies 12

T 90 pisze:Średnia jest różna nieco w zależności od zrodeł


Andrew, skąd dokładnie masz takie informacje?
LuvGeek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2009, 21:44

musiał bym poszukac ,a Ty Twoje skąd ?
Wiesz ...ja jestem leciwy mam mnuswo informacji ale skad je mam trudno mi ot tak sypac z rekawa
o... ale google jest niezawodne [:D]
http://wiadomosci.o2.pl/?s=513&t=7655
Ostatnio zmieniony 29 gru 2009, 21:46 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 29 gru 2009, 21:49

"Badania naukowców potwierdzają" - jakich naukowców, skąd? Chyba o2 nie podajesz jako źródła informacji?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2009, 21:54

sami sobie poszukajcie , albo podajcie mi ze jednak srednia to 12 cm
juz wiem skad ! czytalem kiedys wywiad z Lwem Starowiczem [:D]
Raportt Kinseya tez podaje srednią około 15 cm
co jeszcze musze napisac , co wkleic by podeprzec to co napisałem ?
"Inne badanie autorstwa Davida A. Fredericka z 2006 roku sugeruje, że średniej wielkości penis (14 cm długości i 12,5 cm obwodu) "
Ostatnio zmieniony 29 gru 2009, 22:17 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 gru 2009, 00:36

W takich badaniach ciekawe jest to ze jak linijke obsluguja wlasciciele sprzetu to dziwnym trafem zawsze wychodzi o kilka cm wiecej niz jak to robia osoby 3cie :P
Ostatnio zmieniony 31 gru 2009, 00:36 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2009, 09:11

Kochani pozostaje mi napisac tak. Jako pracujacy kiedys na kopalni , a co w zwiazku z tym , ze kąpiel po pracy jest wspólna w duzej łazni pod prysznicem, na przestrzeni lat przewineło sie przez taką łaznię - cała załoga Kopalni , czyli gdzies wtedy około 5 tys osób .Człowiek zawsze zerknie na drugiego ! Na tej podstawie stwierdzam , choc czlonka wtedy widzi sie w spoczynku - stwierdzam, ze srednia nie moze byc 12 cm
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 gru 2009, 12:03

Andrew widziales wiecej pytongow niz polowa osiedla dziewczyn razem wzieta ;) Co do wielkosci to nie ma zaczenia jaka jest w spoczynku bo wcale nie jest powiedziane ze duzy w spoczynku bedzie wiekszy podczas erekcji od malego w spoczynku ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2009, 12:47

Ale ja to wiem ! No prosze cie Mav !! <zakochany> Chce tylko powiedziec , ze jezeli coś w zwisie ma 10 ...12 cm to w wzwodzie na pewno ma ponad te wymiary a jakos ponizej 10 cm na oko patrzac to nie widywałem penisów [:D] skad w mych oczach taka miara ? to przeciez proste ! mój palec u reki srodkowy ma 10 cm <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sty 2010, 23:29

Gdybym byl zlosliwy to bym cos o palcu i pytongach napisal, ale nie napisze :P
Ja swojego w zwisie nie mierzylem bo to nie ma sensu :]
A powiedz Andrew jak tam gornicza brac? Goli pytongi czy nie? Bo jak nie goli to musisz do swoich obserwacji ze 2cm pododawac ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 sty 2010, 23:48

nie nie goli
Mav ...a czy ja w ogóle coś o jakimkolwiek mierzeniu pisalem ? NIE ! JEDNAK mysle ze na oko pewien wymiar da sie okreslic z pewna tolerancja błedu ...no !
Ostatnio zmieniony 02 sty 2010, 23:50 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
adamodewy
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2005, 17:11
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: adamodewy » 14 sie 2010, 23:38

też mi problem, ja mam trochę ponad 9 cm obwodu (tylko bez głupich pytań czy na pewno obwód mierzyłem) i staram się nie użalać nad sobą. uważam, że są na świecie kobiety (sporo), dla których to nie decyduje o być albo nie być z mężczyzną (np. moja obecna, chyba że kiedyś zmieni zdanie). a jesli nie ma, to zawsze można zostać kawalerem, wyrywać masę kobitek i robić im przykrą niespodziankę swoim rozmiarem [:D]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2010, 12:00

9 obwodu ?? <bojesie>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
trueboy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 23 wrz 2008, 02:30
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: trueboy » 17 sie 2010, 21:29

Ja aż postanowiłem zmierzyć:)
Zawsze uważałem, że mój penis jest szeroki i chyba jest, jednak nie jakoś przesadnie:) Wyszło jakieś dobre 14cm obwodu...A pomiar długości mnie bardziej zaskoczył..Myślałem, że mam krótszego:)Wyszło na to, że jakiś niby kwadratowy jest:)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 18 sie 2010, 16:24

trueboy pisze:Wyszło jakieś dobre 14cm obwodu...A pomiar długości mnie bardziej zaskoczył..Myślałem, że mam krótszego:)Wyszło na to, że jakiś niby kwadratowy jest:)
To teraz każda ekierka Twoja, ogierze prostokątny.
T 90
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2009, 12:35
Skąd: wroc
Płeć:

Postautor: T 90 » 19 sie 2010, 14:53

9 obwodu


12. 5 cm to jest mniej więcej średnia obwodu. Tak więc są osoby, które mają mniej. Nie wiem skąd takie zdziwienie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 sie 2010, 18:25

A powiem Ci - jako były pracownik służb pozarniczych i wentylacyjnych na KWK kąpałem sie z załogą górniczej braci pod wspólnymi prysznicami wtedy załoga liczyła około 5000 członków zapewniam cie , ze zaden z nich z ktorymi na przestrzeni 6 lat - bo tyle tam pracowałem - nie miał w stanie spoczynku takiego penisa , a co dopiero w zwodzie , wiec stad wlasnie moje zdziwienie - nie wysmiewanie broń Boże , po prostu zdziwienie .
Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, 18:25 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
T 90
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2009, 12:35
Skąd: wroc
Płeć:

Postautor: T 90 » 19 sie 2010, 19:49

powiem Ci - jako były pracownik służb pozarniczych i wentylacyjnych na KWK kąpałem sie z załogą górniczej braci pod wspólnymi prysznicami wtedy załoga liczyła około 5000 członków zapewniam cie , ze zaden z nich z ktorymi na przestrzeni 6 lat - bo tyle tam pracowałem - nie miał w stanie spoczynku takiego penisa , a co dopiero w zwodzie ,


Ciekawe ( w zwodzie obwód nie zawsze musi się zwiększyć) na ile jesteś wstanie na oko ocenić obwód. A odnośnie badań to +- 12.5 cm to średnia oznacza to, że są przypadki <12 cm w obwodzie więc mnie to specjalnie jakoś nie dziwi...
Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, 19:51 przez T 90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 sie 2010, 19:53

wiem ile ma w obwodzie mój palec, ten na ktorym nosze pierscionek np. - na tej podstawie okreslam wszystko inne [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 sie 2010, 23:31

T 90 pisze:na ile jesteś wstanie na oko ocenić obwód.

To nie domnie, ale ja powiem. Ja od dłuższego czasu umiem swietnie długości oceniac, myle siue o bardzo maleńko, az dziwi to wielu. Zato takich rzeczy jak obwód nie umiem ocenić. Ale trudno nie zauważyć, ze ktos ma penisa jak nieco grubsza parówka

Andrew pisze:wiem ile ma w obwodzie mój palec, ten na ktorym nosze pierscionek np. - na tej podstawie okreslam wszystko inne [:D]

A ja zmierzyłam parówkę Berlinke i do niej porównuję :P
T 90
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2009, 12:35
Skąd: wroc
Płeć:

Postautor: T 90 » 20 sie 2010, 09:51

A ja zmierzyłam parówkę Berlinke i do niej porównuję


I ile ma parówka berlinka w obwodzie ? [:D]

Ale trudno nie zauważyć, ze ktos ma penisa jak nieco grubsza parówka


W stanie spoczynku może mieć jak grubsza parówka a wstanie wzwodu dużo więcej. Zresztą na flaku też można mieć różnie. Raz więcej raz mniej. Tak więc według mnie to nie jest dobra skala porównawcza.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2010, 09:53 przez T 90, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości