Ona unika zblizen

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

damian27
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2009, 03:48
Skąd: silesia
Płeć:

Ona unika zblizen

Postautor: damian27 » 11 lis 2009, 04:20

Witam wszystkich forumowiczów. czasem tu zaglądałem ale dopiero teraz jako zarejestrowany uzytkownik.

Opis związku:
on 27lat
ona 22
razem od 3 lat
1 sex rok temu
zareczeni od pół roku
mieszkamy razem od 2 miesiecy.

Opis problemu:
od roku gdy zaczelismy sie kochac (wczesniej byly minetki i macanko bo jestem jej 1 i mam nadzieje ostatnim menem) to moja luba ma rózne stany napiecia sexualnego . czasem bedac w pracy pisze mi sms abym ja "zarzrnął" jak wróci bo ma taką chetke. czasem nie ma ochoty na sex i tylko sie przytulamy.
od jakiegos czasu nie mogę jej zaspokoic, minetki wczesniej wprawiały ją w zachwyt a teraz to szkoda gadac i stosunek wg niej jest zawsze za krótki (15min ciągłej penetracji + ok 30min "gry wstępnej") wczesniej lubiała byc brana "na spiocha" (to był jej pomysł) ostatnio natomiast cos sie zmieniło. udaje orgazmy,a gdy wraca z pracy i mówi ze jej sie strasznie chce to po chwili nie ma checi na sex. najbardziej wkurza mnie jej wzrok. jakby patrzyła na mnie z góry i z politowaniem, to jest powód naszych kłutni (srednio 4 razy w tygodniu sie klucimy głównie o duperele). zaznacze ze od zawsze była egoistycznie nastawionado mnie. dzis w nocy chciałem dac jej troche siebie wiec zaczałem ja piescic oralnie na spiocha (nie myslcie ze jestem napalonym swirem, ona sama to zaproponowała ze wtedy gdy sie nagle obudzi a ja ja lize to szybko i mocno sie nakreca) jednak dzis było innaczej :/ bo odepchnęła mnie 3 razy a na wiecej prób nie miałem juz ochoty nawet juz nie spimy jak dawniej na "łyzeczke" i te wszystkie inne "przytulane" pozy tylko odwraca sie dupa i chrapie.
co do zdrady to nie ma symptomów o tym swiadczacych, pytałem czy ja krece to zarzeka sie za tak, pytałem tez o orientacje to sie wkurza ze chce ja namówic do trójkata.
ogólnie to jestem w kłopocie bo jestem swiadomy ze gdy sytuacja nie ulegnie zmianie to beda nici z tego związku, a najlepsze ze jak pytalem jej czy mam odejsc bo widze ze jest ze mna nie dokonca szczesliwa to mówi rób co chcesz... i teraz nie wiem co robic czy spakowac sie i odejsc czy jeszcze walczyc o nasz związek.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 11 lis 2009, 05:15

damian27 pisze:pytalem jej czy mam odejsc bo widze ze jest ze mna nie dokonca szczesliwa to mówi rób co chcesz... i teraz nie wiem co robic czy spakowac sie i odejsc

Przecież odpowiedziała Ci, więc czego nie wiesz? Jaśniej jak wprost, a na dodatek słownie, nie da się wyrazić obojętności.
damian27
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2009, 03:48
Skąd: silesia
Płeć:

Postautor: damian27 » 11 lis 2009, 05:23

hmmm faktycznie <diabel>
ok temat do zamknięcia.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 lis 2009, 08:32

ja bym nie odchodził , ja bym poszukał sobie inną - i reszty chyba pisac nie muszę <aniolek> ale ja jestem wredny !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 11 lis 2009, 13:06

damian27 pisze:1 sex rok temu
damian27 pisze:a teraz to szkoda gadac i stosunek wg niej jest zawsze za krótki

To był 1 sex rok temu czy sex istnieje od roku ?? Chłopie, zdecyduj się!
damian27 pisze:gdy wraca z pracy i mówi ze jej sie strasznie chce to po chwili nie ma checi na sex

To proste jak zdanie jak Ala ma kota - kto inny ją podnieca, a ty nie!
damian27 pisze:udaje orgazmy

damian27 pisze:najbardziej wkurza mnie jej wzrok.

damian27 pisze:srednio 4 razy w tygodniu sie klucimy głównie o duperele

damian27 pisze:tylko odwraca sie dupa i chrapie

damian27 pisze:to mówi rób co chcesz

Na jakiej asadzie takie pary się zaręczają? Musicie być z tych, co to myślą, że po slubie wszystko się samo ułoży - nie ma innego wyjścia! <pijak>
A ten jeszcze nie wie czy się pakować... mam dla ciebie lepszą radę - czekaj na zdrad i rozwód [:D] Na koniec dobra informacja: to już wkrótce! :]
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 11 lis 2009, 13:19

A poza łóżkiem to co u Was tak w ogóle słychać?
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 11 lis 2009, 13:21

pani_minister pisze:A poza łóżkiem to co u Was tak w ogóle słychać?

Nawet o to nie pytałem, bo myśle że wspólny obiad i zakupy i nic więcej. No ale to jest ta magia miłości. <ziew>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 11 lis 2009, 13:25

pani_minister pisze:A poza łóżkiem to co u Was tak w ogóle słychać?
hahahaha podoba mi sie! :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 lis 2009, 13:41

jak to co ? jak nic w łózku nie słychac to co ma byc słychac poza nim ? nie rozumiem pytania , chyba , ze to aluzja
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 lis 2009, 14:56

Andrew pisze:jak to co ? jak nic w łózku nie słychac to co ma byc słychac poza nim ? nie rozumiem pytania

A może dlatego w łóżku nic nie słychać, bo poza nim coś jest nie tak?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 lis 2009, 15:04

FrankFarmer pisze:To był 1 sex rok temu czy sex istnieje od roku ?? Chłopie, zdecyduj się!

Pierwszy seks rok temu.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 lis 2009, 15:47

Oliwio - laskowik mówił "trzy dobre " ale nic to nie zmienia !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kometa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2009, 21:30
Skąd: Warszawa
Płeć:

Ona unika zblizen

Postautor: kometa » 11 lis 2009, 16:08

Moim zdaniem, nawet jak by nie unikała zblżeń... to i tak .. chyba za mało was łączy, aby
była przed Wami długa, wspólna, przyszłość.

Sprawy łóżkowe powinny wynikać, być ukoronowaniem bycia ze sobą, a nie powodem związku. Jeśli tak jest, owszem trwa , ale nie za długo.
W Twoim przypadku zaczyna się jego wypalenie. Wkroczyła rutyna.


Rada: porozmawiaj z Nią .. jak by od innej strony niż zazwycaj.
Zapytaj swoją narzeczoną o jej cele w życiu, plany, marzenia. Zobacz czy jesteś w nich i czy ona będąc z Tobą jest szczęśliwa i czy je realizuje.

Powodzenia !
Ostatnio zmieniony 11 lis 2009, 22:31 przez kometa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 11 lis 2009, 22:01

damian27 pisze:pytalem jej czy mam odejsc bo widze ze jest ze mna nie dokonca szczesliwa to mówi rób co chcesz... i teraz nie wiem co robic
Rozbrajające :D

Egoistycznie nastawiona, seks tylko kiedy ona chce lub sama zainicjuje (a autor przypadkiem czegoś nie spieprzy po drodze), niepoważne traktowanie i cionkłe kłutnie. Brakuje tylko handlu - nowa pozycja za wybór farby na ściany.


To się nazywa lecznicze działanie forum. Facet ma problem od roku (jak nie dłużej), w końcu pisze na forum, czyta swój post, zauważa jaką jest c1pą i pyk, ratuje honor wycofując się ze związku. Którego najlepszym podsumowaniem jest cytat powyżej.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2009, 22:02 przez shaman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 lis 2009, 08:50

Jeśli tak jest, owszem trwa , ale nie za długo.

Pożądanie to przede wszystkim to, co siedzi w Twojej głowie. Związek oparty tylko na seksie, jak pisze Kometa, trwa, ale niezbyt długo. Bo nie ma "tego czegoś", co podtrzymuje iskrę.
shaman pisze:Egoistycznie nastawiona, seks tylko kiedy ona chce lub sama zainicjuje (a autor przypadkiem czegoś nie spieprzy po drodze), niepoważne traktowanie i cionkłe kłutnie. Brakuje tylko handlu - nowa pozycja za wybór farby na ściany.

Tak tak, znawco kobiet. ;) Pamiętaj, że u kobiety ochota na seks nie zdarza się zawsze, nie zawsze też wtedy, gdy facet chce. Na Jej chęć ma wpływ wiele czynników, w tym też związek jako całość. Jak to wyczytałam w jakiejś książce, żeby dwa wewnętrzne zegary wskazywały tę samą godzinę, to się nieczęsto zdarza.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2009, 08:50 przez Olivia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lis 2009, 08:53

Na szczescie są kobiety co sex chca znacznie czesciej niz o tym piszesz , a wrecz zawsze !! na szczescie ! i tym co na nim zalezy ... polecam szukac takiej . Tyle , ze jest problem /// kobieta sie zmienia w tej kwesti !! z wiekiem !! i moze byc kupa .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 lis 2009, 09:04

Andrew pisze:Na szczescie są kobiety co sex chca znacznie czesciej niz o tym piszesz , a wrecz zawsze !! na szczescie ! i tym co na nim zalezy

No wiesz, tylko to nie jest tak, że kobieta chce tak samo z każdym. Poza tym jak facet Ją zaniedbuje, nie szanuje, to się odechciewa. Ale jak wszystko gra między dwojgiem ludzi, to masz rację, "chcą znacznie częściej".

I to miałam na myśli. :)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 12 lis 2009, 12:21

Olivia pisze: Jak to wyczytałam w jakiejś książce, żeby dwa wewnętrzne zegary wskazywały tę samą godzinę, to się nieczęsto zdarza.

No to książki książkami, a u mnie zawsze dwa zegary miały i mają ochotę. No... może nie zawsze na pierwszych spotkaniach się zegary spotykały, ale też nierzadko znowu jakoś 8)
shaman pisze:cionkłe kłutnie.

<hahaha>
shaman pisze:czyta swój post, zauważa jaką jest c1pą i pyk, ratuje honor wycofując się ze związku.

Czyżby sie wycofuje ?? A to?
damian27 pisze:bo jestem jej 1 i mam nadzieje ostatnim menem

<aniolek>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 12 lis 2009, 12:23

FrankFarmer pisze:No... może nie zawsze na pierwszych spotkaniach się zegary spotykały, ale też nierzadko znowu jakoś

O czyich zegarach piszesz?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 12 lis 2009, 12:34

lollirot pisze:O czyich zegarach piszesz?

Moim i dziewczyn z którymi sie zadawałem. Wynika z poprzedniego zdania.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 lis 2009, 16:05

Olivia pisze:shaman napisał/a:
Egoistycznie nastawiona, seks tylko kiedy ona chce lub sama zainicjuje (a autor przypadkiem czegoś nie spieprzy po drodze), niepoważne traktowanie i cionkłe kłutnie. Brakuje tylko handlu - nowa pozycja za wybór farby na ściany.


Tak tak, znawco kobiet. Pamiętaj, że u kobiety ochota na seks nie zdarza się zawsze, nie zawsze też wtedy, gdy facet chce. Na Jej chęć ma wpływ wiele czynników, w tym też związek jako całość. Jak to wyczytałam w jakiejś książce, żeby dwa wewnętrzne zegary wskazywały tę samą godzinę, to się nieczęsto zdarza.
Miałabyś rację, gdyby moja wypowiedź była napisana bez tych słów, któe pominęłaś w czytaniu jej. "Tylko", "niepoważne" i treść zawarta w spacjach :>
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 13 lis 2009, 16:51

shaman pisze:Miałabyś rację

... i to też nie do końca. Bo zegar zegarem, ale ochotę na seks przecież można w partnerze wbudzić. Czasem sam zapach, ciepło ciała i dotyk starczą, by z "eee, nie dziś" przejść na "mmmmm", a później "nie przerywaj" itd.
Może się mylę, ale wydaje mi się, że wcale nie trzeba mieć dużego libido, by stosunkowo często mieć ochotę na cielesne igraszki. To jest bardziej kwestia doboru odpowiedniego partnera i jego umiejętnego oddziaływania na drugą osobę.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 lis 2009, 17:25

Nemezis pisze:kwestia doboru odpowiedniego partnera i jego umiejętnego oddziaływania na drugą osobę.
Tak świadomego, jak i nieświadomego oddziaływania.
Awatar użytkownika
marcin11
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 14 lis 2009, 17:18
Skąd: z bliska
Płeć:

Postautor: marcin11 » 14 lis 2009, 20:41

Olivia pisze:
Andrew pisze:Na szczescie są kobiety co sex chca znacznie czesciej niz o tym piszesz , a wrecz zawsze !! na szczescie ! i tym co na nim zalezy

No wiesz, tylko to nie jest tak, że kobieta chce tak samo z każdym. Poza tym jak facet Ją zaniedbuje, nie szanuje, to się odechciewa. Ale jak wszystko gra między dwojgiem ludzi, to masz rację, "chcą znacznie częściej".

I to miałam na myśli. :)


Nie jest tak jak pisze Olivia. A nie słyszałeś o dobrych mężach, którzy się bardzo starają, a są zdradzani przez żony - niby z nudów. Są też kobiety, które potrafią latami być z dupkami, no i oczywiście przygoda na jedną noc - chwila, alkohol i gotowe..... Więc kobieta albo Cię chce, albo nie. Albo to pokazuje albo nie. Jeśli nie pokazuje, to im bardziej będziesz się starał tym bardziej ona będzie miała Cię za nic. Więc moja rada. Jeśli musisz prosić o bliskość daj sobie z nią spokój i poszukaj normalnej kobiety.
click-else
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:07
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: click-else » 08 gru 2009, 13:52

Olivia pisze:
Andrew pisze:Na szczescie są kobiety co sex chca znacznie czesciej niz o tym piszesz , a wrecz zawsze !! na szczescie ! i tym co na nim zalezy

No wiesz, tylko to nie jest tak, że kobieta chce tak samo z każdym. Poza tym jak facet Ją zaniedbuje, nie szanuje, to się odechciewa. Ale jak wszystko gra między dwojgiem ludzi, to masz rację, "chcą znacznie częściej".

I to miałam na myśli. :)


Twoim zdaniem, jak się czuje facet w takich sytuacjach ?
Facetowi wkrótce też odechce się śniadań do łóżka, dawania kwiatów, adorowania itp itd.

Moim zdaniem to samo napędzający się mechanizm, sprzężenie zwrotne dodatnie znane choćby z lekcji fizyki.

"Bo kobiety nie zawsze mają nastrój i nie zawsze im się chce" też to słyszałem nie raz, jak się później okazało, to było świadomie prowokowane od prawie pół roku (co z ajnego związku zostawiło zgliszcza, na których nie dało się już nic odbudować) - tym bardzej że nei wiem już co mnie bardziej rozśmieszyło i rozczarowało jednocześnie - sam fakt takiego traktowania czy faktyczny trywialny powód.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2009, 16:48

W KWESTI OWEGO CHCENIA wstawac rano do pracy tez kobieta sie nie chce ! ale wstawaja !! wiec co tu duzo pisac - ma im sie chciec i tyle , tak jak nam facetom sie nie chce wiele rzeczy , ale jednak je robimy i to dobrze !! bardzo dobrze !! <fuckoff>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 gru 2009, 16:56

Nigdy nie zmuszałam się do seksu i nie sadze bym kiedyś zaczęła. Jakos mój facet musi przezyć, że czasami seksu nie ma, swoja drogą to nie ma na co narzekac w tej kwestii


Albo czegoś nie rozumiem
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2009, 17:04

"musi " to stwierdzenie mi sie nie podoba i gdyby zrobic zalozenie pewne , ktore na nasze szczescie jest tylko załozeniem <zakochany> tez bym sie do pewnych rzeczy nie zmuszał , a zapewniam , ze by Ci sie to nie podobało , ale co tam ! musiałabyś przezyć <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 342 gości