mały zgrzyt, niedopasowanie?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

niepewność
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2009, 15:31
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

mały zgrzyt, niedopasowanie?

Postautor: niepewność » 11 lip 2009, 15:51

witam...

dość długo zastanawiałam się czy napisać cokolwiek, bo to pewien sposób obnażania się, ale cóż, do odważnych świat należy a i może specjaliści rozwieją moje obawy...

więc, nie wiem czy to można nazwać problemem, ale czymś to na pewno jest,
bynajmniej jest to niepokojące, oj baaaaardzo!

od początku; jestem świeżynka (tzn święta nietknięta dziewica) ale swoje przeżyłam, poeksperymentowałam i mam pewne doświadczenia, jestem z (ze względu na wiek tak można określić tego osobnika) od roku i nic! nie zabawiamy się, nie dotykamy, czasem jakieś małe cóś i to wszystko, nie dąży do niczego, nie inicjuje i jestem wściekła! bo jak to możliwe, że facet nie próbuje się zbliżyć??? że niby miejsca brak, że ja nie pozwalam...bzdury jakieś, a spytać się to wg niego jakaś zbędna rzecz, hańba...i ja wszystkie możliwe rozmowy na ten temat rozpoczynam a kończy się to wiadomo jak-wymyśliłam to sobie, nawet zaczęłam się zastanawiać, czy aby on jest dojrzały emocjonalnie, bo nie potrafi mnie doprowadzić do stanu, w którym nie raz byłam z innym mężczyzną...przykre

ha! i nie wiem jak reagować, co myśleć itd. itp. a może ja go nie pociągam? niby nie, ale to w końcu tylko epizody, może nawet 3 w ciągu roku...

może jakieś nasuwają się wam rozwiązania?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lip 2009, 15:55

Tu nie ma specjalistów.
Ile macie lat?
niepewność pisze:czasem jakieś małe cóś i to wszystko
Tzn co?
Czy on miał kogoś wcześniej, czy jest prawiczkiem?
Czemu nadal jesteś dziewicą? Co mu o tym mówiłaś?
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 11 lip 2009, 15:56

a i może specjaliści rozwieją moje obawy...

tutaj takich nie ma :) my możemy Ci co najwyżej coś poradzić w ramach "przyjacielskiej serdecznej rady", ale nie ma tutaj żadnych dyplomowanych specjalistów, którzy dadzą Ci fachowe coś na receptę

niepewność pisze:może jakieś nasuwają się wam rozwiązania?

widocznie facet należy do tych bojących się zrobić pierwszy krok. ma jakieś doświadczenie w "tych" sprawach? albo w ogóle z kobietami?

ja osobiście proponuje przejąć pałeczkę, oraz inicjatywę w łóżku i już :) no chyba, że wolisz być zdobywana, wtedy proponuje dać mu wyraźnie do zrozumienia "weź mnie"...a jak to nie pomoże, poszukać bardziej zdecydowanego i męskiego faceta.

pozdrawiam
Mati
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
niepewność
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2009, 15:31
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: niepewność » 11 lip 2009, 16:29

aaa tam specjaliści z was jak nikt, mimo że niedyplomowani

księżycówka pisze:Ile macie lat?

mam 22 lata, on 26 (!)

księżycówka pisze:Tzn co?
Czy on miał kogoś wcześniej, czy jest prawiczkiem?
Czemu nadal jesteś dziewicą? Co mu o tym mówiłaś?


a dziewicą jestem, bo po prostu dopadł mnie etap 'facet to świnia', nigdy nie pozwoliłam na więcej nikomu, bo nie kochałam, w sumie jak można traktować przelotne znajomości trwające max 1 miesiąc?
zdarzały się sytuacje, gdy bylismy blisko, ale na pieszczotach się kończyło
nie jest prawiczkiem, o niieee, ma za soba trzy związki, przelotne ale ma
wie dokładnie, że jestem dziewicą, chociaż dziwna sprawa, bo mówiłam mu o tym kilka miesięcy temu, ale inaczej zrozumiał (że musze byc kogos pewna, by iść z tym kims do łóżka) ostatnio nazwałam rzecz po imieniu w luźnej rozmowie i było małe halo z jego strony,że nie miał o tym pojęcia! po tym zdarzeniu była mozliwość tylko, że jakos tak dziwnie nie chciał zabrnąć dalej i zostałam pocięta przez leśne komary

Mati pisze:ja osobiście proponuje przejąć pałeczkę, oraz inicjatywę w łóżku i już :) no chyba, że wolisz być zdobywana, wtedy proponuje dać mu wyraźnie do zrozumienia "weź mnie"...a jak to nie pomoże, poszukać bardziej zdecydowanego i faceta.

już dawałam nie raz do odczucia i wymóżdżenia, że chcę tu i teraz (jak nigdy) ale widac nie skorzystał

może faktycznie czegos się obawia, tylko czego?
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 11 lip 2009, 17:18

niepewność pisze:już dawałam nie raz do odczucia i wymóżdżenia, że chcę tu i teraz (jak nigdy) ale widac nie skorzystał

no to właśnie skoro Ty mu dajesz to do zrozumienia, a on nic to spróbuj po prostu przejąć "rolę faceta" na ten jeden raz. może nie ucieknie, a w przyszłości zrozumie i dotrze do jego mózgownicy, że chcesz, że jesteś gotowa itd. itp. ... a jeśli następnym razem znowu będzie miał jakieś blokady, to ja bym się zastanowił nad tym wszystkim raz jeszcze, czy warto...bo się męczysz i to wyraźnie...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 11 lip 2009, 18:46

niepewność, jest jeszcze pytanie: jak ty go zachęcasz :> bo facetowi to trzeba jak krowie na rowie. może nie rozumie że jeśli ty koronkową bieliznę pod te jeansy i rozciągnięty sweter i rozmawiacie o polityce to ma TO być dziś. po prostu weź spawy w swoje ręce <strajk>

[ Dodano: 2009-07-11, 18:49 ]
niepewność pisze:dopadł mnie etap 'facet to świnia',
niepewność pisze:nie jest prawiczkiem, o niieee, ma za soba trzy związki
, przelotne ale ma
może dopadł go etap "kobiety to ździry" <diabel>
Ostatnio zmieniony 11 lip 2009, 18:48 przez kot_schrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 lip 2009, 19:16

niepewność pisze:mam 22 lata, on 26 (!)

Jesteście razem rok, on ma 26 lat, cos tu mocno nie gra. Ja bym juz pewno dawno zwiała
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 11 lip 2009, 19:47

może jakieś nasuwają się wam rozwiązania?

A może on ma jakieś problemy natury technicznej (np. z erekcją czy jakieś inne tego typu)? A może się wstydzi (małego/krzywego penisa)?
Bawiłaś się kiedyś jego penisem? Odniosłaś wrażenienie, że coś jest nie tak?

Bo jeżeli pod tym względem wszystko jest okej, to uciekaj dziewczyno :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lip 2009, 20:02

Po prostu go zgwałć no. Nie pozwól by kończyło się na pieszczotach, a jeśli pojawi się stanowcze "nie!" to zadaj równie krótkie i proste pytanie "dlaczego?". A jak usłyszysz wymijającą odpowiedź to do znudzenia "A tak naprawdę to dlaczego nie?".
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lip 2009, 16:40

[:D] Ty mnie bawisz kolezanko ... wytrzymujesz rok czasu i nagle masz pretensje ? to chcesz sie bzdzic czy nie ? bo ja mysle, ze gdybys chciała to bys sie bzdziła .
W sumie to chwala facetowi, ze doprowadza jakas kobiete do takiego stanu , bo w wiekszosci przypadków jest odwrotnie ! a my jestesmy okrzyknięci myslącymi fiutem. Zatem nie mysl cipą ! są wazniejsze rzeczy o glebszym podłożu niz bzykanie sie <hahaha> <hahaha>
Ostatnio zmieniony 12 lip 2009, 16:45 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
niepewność
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2009, 15:31
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: niepewność » 12 lip 2009, 23:56

Andrew pisze:wytrzymujesz rok czasu i nagle masz pretensje ? to chcesz sie bzdzic czy nie ? bo ja mysle, ze gdybys chciała to bys sie bzdziła


oj bździłabym się i to jak...! gdyby nie to,ze studiuję, on już dawno po studiach i pracuje, a widujemy sie jedynie w weekendy, teraz wakacje więc mamy pole do popisu... i na pewno nie będę myśleć o ważniejszych rzeczach niż bzykanie [:D]

a idąc za radą poważnej instytucji jaką jest moja przyjaciółka pogadałam, wyłożyłam łopatologicznie co mnie doprowadza do szewskiej pasji i nagle nastapiła odwilż.... dziwne, bo wygląda jakby robił coś na zawołanie, podejrzane to jego zainteresowanie, chociaz może teraz będę się zawsze zastanawiać czy to z powodu presji a nie wyraźne parcie na tarcie...

Nemezis pisze:Bawiłaś się kiedyś jego penisem? Odniosłaś wrażenienie, że coś jest nie tak?


zabawiłam się, wygląda całkiem interesująco, troszkę się przekrzywia w prawą stronę ale nie jakoś straszniasto, tyle że kiedy próbowałam dotknąć zauważyłam jak się skonsternował i zaniemówił, tak jakby coś przeczuwał i się krępował tym co zaraz się stanie, przez dość dłuższą chwilę...a potem to chyba odpłynął
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lip 2009, 00:00

Blazej30 pisze:niepewność, jest jeszcze pytanie: jak ty go zachęcasz :> bo facetowi to trzeba jak krowie na rowie. może nie rozumie że jeśli ty koronkową bieliznę pod te jeansy i rozciągnięty sweter i rozmawiacie o polityce to ma TO być dziś. po prostu weź spawy w swoje ręce <strajk>
Nie no Blazej co jak co, ale TEGO facetowi nie trzeba jak krowie na rowie. Przynajmniej mi by nie bylo trzeba. Inaczej - dlugo bys ta dziewica nie pozostala...
Facet jakis dziwny. Mzoe tak bardzo szanuje Twoje dziewictwo? Tym bardziej dziwny. Jak mozna sanowac dziewictwo swojej dziewczyny majac 26lat?

Zreszta - wytrzymalas 22lata to z 10 jeszcze dasz rade, nie? A jak nie to zaluj ze przed wczesniejszymi facetami nie rozlozylas nog, bo w koncu trafila kosa na kamien <hahaha>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lip 2009, 08:27

a co mają studia do bzdzenia sie ? przypomne ze ja mam syna na studiach i to technicznych <mlotek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
fernandez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:47
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: fernandez » 13 lip 2009, 19:52

a może on jest homo ? :]
niczego sobie
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 14 lip 2009, 00:49

Moja dobra kolezanka miala podobnie, w koncu cos do kogos poczula a tu dupa! Ona normalnie mi plakala do rekawa (a fajna babka pod kazdym wzgledem) ze on nic! :) jakby sie bal seksu. Po ponad 8 miesiacach w koncu sie bzykneli i podobno pozniej bylo dobrze, nie wiem, bo dawno sie zatracila w tej znajomosci:)

Wniosek - moze sie zmienic, ale nie musi :)

BTW Ty tez masz raczki i tez mozesz to zaczac nakrecic i skonczyc.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 14 lip 2009, 11:52

Powiedz mu po prostu "albo mnie bzykniesz, albo spi....j bo szkoda mojego czasu" :) może brutalne ale powinno być skuteczne.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
crazy_joe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2008, 21:17
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: crazy_joe » 15 lip 2009, 12:28

Powiedz facetowi wprost: "Albo rypanie, albo sprzątanie!" <diabel>
Kapitan Bomba nie pie...li się z kosmitami.
Nap.....la z karabina, nie pyta.
Kapitan Bomba, i nie ma ch..a!
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 15 lip 2009, 12:31

guli, ja bym tak ostro nie grał. Tak to można czterdziestolatkowi powiedzieć.

Widzę kilka opcji:
a) nie pociągasz go seksualnie.
Proste do sprawdzenia. Poprzytulaj się, pomrucz mu do uszka i sprawdz czy stwardniał.

b) pociągasz go ale ma opory.
- trafił Ci się ,,porządny facet" który Cię nie dotknie zanim nie zdecyduje się że jesteś ,,tą jedyną" (gatunek na wymarciu - pod ochroną)
- nie chce związku fizycznego (niedojrzałość lub aseksualizm)
- boi się że po pierwszym razie będzie do Ciebie uwiązany łańcuchem bo ,,był pierwszy"
- ma jakieś zahamowania, kompleks, lęk przed czymś
Do zdiagnozowania rozmową.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 16 lip 2009, 10:12

Złoty pisze:Widzę kilka opcji:

Ale we wszystkich przedstawionych wariantach ciągnięcie dalej tego związku nie ma sensu.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 311 gości