Żylasty penis

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 maja 2009, 23:31

Bo taki co z przysłowiowa lupa trzeba szukać to już chorobliwie mały, to już nie jest normalne czy zdrowe.
Anielka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 101
Rejestracja: 27 gru 2008, 23:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Anielka » 10 maja 2009, 23:57

Myślałam, że nazwałaś dziwadłami tych, którym się takie podobają.

Dzindzer pisze:Bo taki co z przysłowiowa lupa trzeba szukać to już chorobliwie mały, to już nie jest normalne czy zdrowe
.

No więc skoro ktoś ma zdrowotne problemy z tym związane, to nie musisz mu dokładać zmartwień nazywając go jeszcze dziwadłem.
Ten puchar jest nasz!!! Ten puchar do Lecha należy!!! Nie damy nikomu!!! Nie damy nikomu!!!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 maja 2009, 00:04

Myślałam, że nazwałaś dziwadłami tych, którym się takie podobają.

Bo nazwałam, bo jak komuś się tako coś podoba, to jest dla mnie bardzo dziiiiwny

A teraz może by tak wrócić do żyłek
Anielka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 101
Rejestracja: 27 gru 2008, 23:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Anielka » 11 maja 2009, 00:19

Dzindzer pisze:Bo nazwałam, bo jak komuś się tako coś podoba, to jest dla mnie bardzo dziiiiwny

A dla mnie nie.
Dla mnie jest ktoś dziwadłem, jak twierdzi, że jest żoną elfa. (oczywiście żartuje)
Ostatnio zmieniony 11 maja 2009, 00:21 przez Anielka, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten puchar jest nasz!!! Ten puchar do Lecha należy!!! Nie damy nikomu!!! Nie damy nikomu!!!...
trueboy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 23 wrz 2008, 02:30
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: trueboy » 11 maja 2009, 00:25

Widzę Panie sobie pogawędkę ucięły...:)
Dzindzer, widzę, że dużo mówisz, a z doświadczenia wiem, że ten kto dużo mówi to mało robi:)
Jeśli chodzi o "rozmiar" bo o to sprzeczka....Jedne lubią "duże" a inne "mniejsze"....Należy jeszcze sprecyzować co to duży??Odpuśćmy sobie centymetry. "Dużym" nie koniecznie jest długi, bo może być "szczupły" i raczej lipa:) Może być też niezbyt długi a "gruby", więc on też jest "duży":) Tak czy owak są Panie, które lubią tzw. "poręczne"-nie zbyt długie i średnio grube lub grube i są takie które lubią "długie" lub długie i grube:)
Heh...Zachciało mi się wtrącić....Ale temat dotyczył estetyki a nie rozmiarów.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 maja 2009, 12:21

Dla mnie jest ktoś dziwadłem, jak twierdzi, że jest żoną elfa. (oczywiście żartuje)

Prawdziwego elfa ?/
Dawaj namiary, może się ze mną ożeni

trueboy pisze:Ale temat dotyczył estetyki a nie rozmiarów

Temat dotyczy żyły na penisie.
A panna Anielka próbuje go rozmyć
Anielka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 101
Rejestracja: 27 gru 2008, 23:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Anielka » 11 maja 2009, 22:19

Dzindzer pisze:Temat dotyczy żyły na penisie.
A panna Anielka próbuje go rozmyć


No więc, żeby zawrócić dyskusję na właściwe tory , to stwierdzam, że są pewnie takie osoby, którym ta żyła by jakoś mocno przeszkadzała; ale ogólnie to chyba większość ludzi raczej by stwierdziła, że to nie jest wada. Tak mi się wydaje.
Ten puchar jest nasz!!! Ten puchar do Lecha należy!!! Nie damy nikomu!!! Nie damy nikomu!!!...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości