Wielokroty orgazm u mężczyzny.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Wielokroty orgazm u mężczyzny.

Postautor: Gangrel » 20 kwie 2009, 16:48

Witam. Tak jak w temacie. Czy wielokrotny męski orgazm jest możliwy ? Czy ktoś na forum posiada taką "umiejętność" ? Jeśli tak w jaki sposób do tego "doszedł" ? pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Gangrel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 kwie 2009, 17:02

A co to znaczy wielokrotny orgazm?
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 20 kwie 2009, 17:07

Kilka orgazmów podczas jednego stosunku bez wytrysku nasienia.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 20 kwie 2009, 17:20

Tak... Ponoć na Dalekim Wschodzie istnieją nawet mistrzowie w tym, o ile dobrze pamiętam. Wymaga to jednak lat ćwiczeń. :]
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 20 kwie 2009, 17:29

Była o tym mowa w którymś z tych filmów http://web3-0.pl/index.ph...=210&Itemid=238 (btw. link znaleziony ta tym forum). Jednak chciałem się dowiedzieć jak sprawa wygląda w praktyce.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 20 kwie 2009, 17:53

Kijowo trzeba mieć niezłą kondycję :) Wytrysk można powstrzymać ale automatycznie napięcie spada. Wiec od początku trzeba się pobudzać. Zero przyjemności jak dla mnie. Lepiej raz a porządnie.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 20 kwie 2009, 18:05

Otóż chodzi o to , że po rzekomym bezwytryskowym orgazmie penis dalej pozostaje w stanie wzwodu <banan> dzięki czemu możemy kontynuować zabawę doprowadzając zarówno siebie jak i partnerkę do kolejnych orgazmów.
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 20 kwie 2009, 18:39

ale wzwód to nie wszystko. Penis nieboszczyka może być we wzwodzie nawet długo po śmierci ale czy on czuje podniecenie? Po czymś takim napięcie ZAWSZE odpłynie i trzeba się nakręcać od nowa, a czy Ci opadnie czy nie to kompletnie inna sprawa.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 20 kwie 2009, 19:22

Chłopaki, nie do końca kumacie... Otóż jeśli pamięć mnie nie myli, a czytany artykuł był rzetelny, to najlepsi w tym rzemiośle są ponoć w stanie przeżywać orgazm przez nawet kilkadziesiąt minut (a nawet godzinę) bez wytrysku... I tym to się różni od zwykłego, mechanicznego powstrzymywania wytrysku poprzez spadek napięcia, itp. Przydałaby się jakaś fachowa literatura. Andrew jest tu potrzebny. On to na pewno umie. :D
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 20 kwie 2009, 20:37

To wam wzwód mija po wytrysku?
Ja tak nie mam...
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 kwie 2009, 21:07

shaman pisze:To wam wzwód mija po wytrysku?
Ja tak nie mam...

to zależy. czasami można dalej, no a czasami "chłopak" ma dosyć po prostu

a to o czym Wy mówicie to nie przypadkiem Tantra? :>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 20 kwie 2009, 22:34

Tantra to to o czym mówi PFC mniej więcej...jest też o tym film na tej stronie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 kwie 2009, 08:38

Jak czytam takie teksty (orgazm przez godzinę ) tom nie normalnie rozwala <hahaha> Słuchajcie !! ja to sie boje co by sie działo jak by mój orgazm trwał !! a co dopiero 5 minut wiec godzina to dla mnie wyjebane w kosmos sajensfikszyn .Chyba, ze ktoś ma orgazmy tak słabe ....nawet nie wiem co tu napisac !! [:D] dla mnie jest to.... nie do wyobrazenia ! i nawet nie chce by mój orgazm trwał wiecej niz trwa ! rozumiem jego ilosc wystepowania w godzinie - np. 4 razy , ale by trwał godzinę ?? bujda , albo lipa nie orgazm !

[ Dodano: 2009-04-21, 08:45 ]
Gangrel pisze:Otóż chodzi o to , że po rzekomym bezwytryskowym orgazmie penis dalej pozostaje w stanie wzwodu <banan> dzięki czemu możemy kontynuować zabawę doprowadzając zarówno siebie jak i partnerkę do kolejnych orgazmów.

Doprowac partnerke raz, a bedzie dobrze , potem sie poprzytulajcie , glaskajcie , piesccie az do momentu aż znowu dojdzie do kontaktu gdzie wystapuje penetracja czlonkiem , zapewniam Cie , ze jak Ty tak twoja kobieta bedzie zadowolona ! Po co ma mi penis stac przez godzinę po orgazmie ? po co ? by był w srodku kobiecego ciała ? i co ona na to po orgazmie swoim ? ile takich kobiet jest ? moje te co mialem mnie wyganiały - kazały dac na chwile spokój w tej materi - przytulały sie , lubiły dotyk , pieszczoty , ale by dalej w niej penis mial siedzieć - moze i tak , byle by sie nie ruszał za szybko a cos innego wazniejszego sie działo .... moze moje byle kobiety były kosmitkami ? [:D] tak jak ja ?? <aniolek>
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2009, 08:40 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 21 kwie 2009, 10:48

Doprowac partnerke raz, a bedzie dobrze , potem sie poprzytulajcie , glaskajcie , piesccie az do momentu aż znowu dojdzie do kontaktu gdzie wystapuje penetracja czlonkiem , zapewniam Cie , ze jak Ty tak twoja kobieta bedzie zadowolona !

Tego mi nie musisz mówić. Zarówno ja jak i moja partnerka jesteśmy zadowoleni ze swojego życia seksualnego :) Postawiłem jedynie czysto teoretyczne pytanie lecz widzę , że pojecie wielokrotnego orgazmu jest obce.

Po co ma mi penis stac przez godzinę po orgazmie ?

To nie tak... Ideą wielokrotnego orgazmu jest mieć np 3 orgazmy podczas stosunku trwającego 30 minut....i nie mówię tu o orgazmach trwających nie wiadomo ile. Normalny orgazm tyle , że bez wytrysku.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 21 kwie 2009, 12:37

Raz mi się udało - kompletnym przypadkiem i niezamierzenie. Dopiero dużo później. Bardzo ciekawe doświadczenie. Zamiast pełnego wytrysku było tylko odrobinę płynu, odczucie orgazmu nie tak silne jak przy pełnym, a potem zwyczajnie ciąg dalszy, aż do orgazmu zakończonego normalnym wytryskiem i klasyczny opad sił kilka minut później.
Nigdy się nie powtórzyło, ale nigdy tez nie próbowałem nad tym zapanować. Starczy nam z nawiązką cała reszta :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 kwie 2009, 13:39

juz ja tam wiem... co to jest wielokrotny orgazm itd. tylko co to dalej zmienia ??
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2009, 13:39 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 21 kwie 2009, 16:49

Odsyłam do pierwszego postu w temacie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 kwie 2009, 10:42

Tez nie wierze w orgazm przez godzine. Po takim czyms czlowiek by spal przez 20 godzin o ile by wczesniej nie padl z wycienczenia. Poza tym to by bylo jak lizanie lizaka. A ja nie lubie lizac lizakow - wole gryzc.
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 22 kwie 2009, 12:55

Z tego co wiem godzinny tantryczny orgazm to przeżycie bardziej duchowe niż fizyczne.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 kwie 2009, 08:32

to teraz zaraz trzeba okreslic co to jest orgazm , bo za chwiele wyjdzie ze pieprzymy glupoty - mozna powiedziec , ze słuchanie dobrej muzyki powoduje u mnie orgazm , a jak .... [:D] ale w dupie mam taki orgazm z porównaniu z tym o którym mowa jak sobie włoze w w ukochana !! wiec dalej pytam - o co chodzi ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 23 kwie 2009, 12:40

W takim razie odsyłam do postu Forsaken'a-XL
Raz mi się udało - kompletnym przypadkiem i niezamierzenie. Dopiero dużo później. Bardzo ciekawe doświadczenie. Zamiast pełnego wytrysku było tylko odrobinę płynu, odczucie orgazmu nie tak silne jak przy pełnym, a potem zwyczajnie ciąg dalszy, aż do orgazmu zakończonego normalnym wytryskiem i klasyczny opad sił kilka minut później.


Chodzi o to mniej więcej. W sumie to jeśli nikt więcej nie doświadczył czegoś takiego to nie ma o czym gadać.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 kwie 2009, 16:04

znaczy się w koncu czego > np. trzy orgazmy bez oklapniecia ? spokojnie w młodosci byla to norma !!
nawet teraz mimo wieku jak bym sie wyposcił to dam rade dwa razy zanim mi oklapnie ...
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2009, 16:04 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 23 kwie 2009, 16:52

Zakładam , że 3 orgazmy i każdy z nich zakończony wytryskiem ? Możliwe , że się nie znam i tylko ja jestem taki kiepski , że po wytrysku "gaśnie" mi wzwód ale jesteś fenomenem na skale krajową.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 kwie 2009, 17:15

nie sadzę ! bywaly czasy kiedy tak było - wzwód faktycznie sie zmniejszył , ale powiedzmy z mega twardego do twardego , co pozwalało dalej normalnie penetrowac partnerke - podniecenie te mentalne nie mijało - wystaczyło pare minut i znowu był mega twardy i jak pisalem dalo sie rade , oczywiscie ze nie codziennie ani raz na tydzien , ale sie to zdazało !! powiedzmy w roku z 7 razy , wszystko wiek miedzy 19 - 26 lat , dwa razy bez wyciagania to juz prawie, ze normalka byla jak sie było silnie pobudzonym i w swietnym nastroju . Wiec gdzie Ty tu masz jakis fenomen ? moi wtedy koledzy mieli calkiem podobnie .... Ja wiem ze czasy sie zmieniają , a i ludzie tez , ale by az tak ?? <hahaha> <browar>
Pamietam czasy jak wlasnie pod namiotami po trzy krotnym stosunku dalej stał - tak stał ze az mnie bolał mialem wrazenie ze mi go rozerwie ! obudzilem wiec wtedy brata -starszego , bo nie dalo sie wytrzymac polecil isc i go pod zimna wode wsadzic - pomogło ! alez to byla ulga ! tak wiec widzisz - wszystko jest mozliwe ! ale wtedy kiedy mi tak stał ze az bolał nie mailem ochoty juz na sex - <diabel>
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2009, 17:17 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 kwie 2009, 17:19

Gangrel pisze:ale jesteś fenomenem na skale krajową.

Spotkałam już się z takimi fenomenami. mojemu tez czasami nie klapnie, czasami miewa jeden orgazm bez wytrysku a potem taki wytryskowy, różnie.

Andrew pisze:a i ludzie tez , ale by az tak ?? <hahaha> <browar>

Nie wszyscy, na szczęście nie wszyscy się tak pozmieniali :)

a ten link to mi nie działa <foch>
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 23 kwie 2009, 17:29

Widzę , że czeka mnie dużo pracy ; ) <browar>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 kwie 2009, 09:39

znowu nie rozumiem - nad czym Ty chcesz pracowac ?
Powiedz z czym Ty masz problem ? bo wesze tu jakowyś ? nie porównuj sie do innych, bo i ja bym sie musial porównac do tych co maja wilkie <hahaha> a takiego nie mam ! za to na sprawnosc nie narzekam ... wiec i Tobie radze dac sobie spokój
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 09:45 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Gangrel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2009, 16:42
Skąd: zza rogu
Płeć:

Postautor: Gangrel » 24 kwie 2009, 11:06

Widzę , że czeka mnie dużo pracy ; )


Nie no z tym to trochę żartowałem. Po prostu mój penis jest chyba bardziej leniwy <pijak>

Powiedz z czym Ty masz problem ? bo wesze tu jakowyś ?


Nie specjalnie...a przynajmniej nie dotyczący kontaktów damsko-męskich. Temat założyłem z ciekawości po obejrzeniu pewnego filmu na ten temat. (w sumie to film oglądałem dosyć dawno ale dopiero ostatnio wpadłem na pomysł co by założyć topic)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 kwie 2009, 14:51

Aha !! [:D] wiec jednak - nic sie nie martw jest z Tobą wszystko dobrze ....
Pamietaj ...nie ma tego "złego" co by na dobre nie wyszło .
Twoja kobieta bedzie z ciebie zadowolona , tylko mus znalesc takową
Tacy jak ja - z wielkim TEMPERAMENTEM zawsze mają problemy - Ty mozesz ich nie miec <browar>
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 15:04 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 kwie 2009, 19:00

Jakbym chciał przeżycia duchowego to zaciągnąłbym zakonnicę do konfesjonału. Co wspólnego ma seks tantryczny z wielokrotnym orgazmem? Ludzie...

Miło mi dołączyć do grona fenomenów. Chociaż osobiście uważam, że to kwestia odpowiedniego zaangażowania i silnych bodźców.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości