Wielokroty orgazm u mężczyzny.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 24 kwie 2009, 23:21

srantryczny... zejdzcie na ziemię.. 8)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 kwie 2009, 00:09

Gangrel pisze:Możliwe , że się nie znam i tylko ja jestem taki kiepski , że po wytrysku "gaśnie" mi wzwód ale jesteś fenomenem na skale krajową.
Tez tak myslalem ale ostatnio zobaczylem ze wcale tak byc nie musi ;p I tu Andrew'a rozumiem ;]
Kusiciel18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 01 kwie 2008, 16:43
Skąd: Polska
Płeć:

Re: Wielokroty norgazm u mężczyzny.

Postautor: Kusiciel18 » 28 kwie 2009, 16:44

Gangrel pisze:Witam. Tak jak w temacie. Czy wielokrotny męski orgazm jest możliwy ? Czy ktoś na forum posiada taką "umiejętność" ? Jeśli tak w jaki sposób do tego "doszedł" ?

1. Tak jest możliwy.
2. Tak posiadam.
3.Umięjętność zaciskania mięśnia Kregla (bodajze tak się to nazywało). Gdy czuje iż napięcie we mnie narasta, zaciskam mięsien Kregla, jest to naprawdę zajebiste uczucie, mam orgazm( z wytryskiem), po czym kontunuuję i mam następny.Raz zdarzyło mi się mięć 3 podrząd. Jak narazie tylko jeden raz udało mi się do tego dojsc z partnerką podczas oralala, niestety musi Ona znać dobrze Twe ciało i reakacje, aby nie ruszyc nim o dwa razy za dużo bo już będzie po ptokach.
Przy masturbacji w samotnośći zawsze dostraczam sobie tego typu przezycia:)
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2009, 16:45 przez Kusiciel18, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jakoś to będzie, jakoś-dobrze"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 kwie 2009, 16:51

Kusiciel18 pisze:Kregla
Kegla. Tak, ponoć mężczyźni, którzy opanują to mogą mieć wielokrotny orgazm.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: Wielokroty norgazm u mężczyzny.

Postautor: Maverick » 30 kwie 2009, 00:13

Kusiciel18 pisze:
Gangrel pisze:Witam. Tak jak w temacie. Czy wielokrotny męski orgazm jest możliwy ? Czy ktoś na forum posiada taką "umiejętność" ? Jeśli tak w jaki sposób do tego "doszedł" ?

1. Tak jest możliwy.
2. Tak posiadam.
3.Umięjętność zaciskania mięśnia Kregla (bodajze tak się to nazywało). Gdy czuje iż napięcie we mnie narasta, zaciskam mięsien Kregla, jest to naprawdę zajebiste uczucie, mam orgazm( z wytryskiem), po czym kontunuuję i mam następny.Raz zdarzyło mi się mięć 3 podrząd. Jak narazie tylko jeden raz udało mi się do tego dojsc z partnerką podczas oralala, niestety musi Ona znać dobrze Twe ciało i reakacje, aby nie ruszyc nim o dwa razy za dużo bo już będzie po ptokach.
Przy masturbacji w zawsze dostraczam sobie tego typu przezycia:)
No to wytrysk czy nie wytrysk, bo zaciskajac te miesnie wytrysku nie bedzie.
Kusiciel18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 01 kwie 2008, 16:43
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kusiciel18 » 30 kwie 2009, 21:25

Może źle powiedziałem, mam orgazm z wytryskiem, z tym, iż nie jest to normalny wytrysk lecz dosłownie jedna dwie kropelki.
"Jakoś to będzie, jakoś-dobrze"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 maja 2009, 08:22

bo reszta owej substancji londuje gdzie indziej - poczytac radze [:D] wiec mi tam rybka czy ona wydobywa sie na zewnatrz czy zostaje w... i wydalana jest potem , o czym wiec teraz ten temat jest ?? <mlotek> <zakochany>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Marcinnnek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 01 maja 2009, 22:22
Skąd: Zabrze
Płeć:

Postautor: Marcinnnek » 01 maja 2009, 22:34

Jeśli partnerka zna się na rzeczy i się jej dobrze wytłumaczy da radę.. ja osiągam 3, jest extra super, ale strasznie męczy choć tego warte. Sex - lod - sex - lod, lod <fuckoff>
Byłem, jestem, będe. Jebak z Doliny OZ :)
Mantodea
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2009, 15:10
Skąd: tropiki
Płeć:

Postautor: Mantodea » 02 maja 2009, 15:14

moj facet przytrzymuje pewne miejsce gdy szczytuje, blokuje to przedostanie sie nasienia na zewnatrz ;p mowi ze jest mu tak przyjemnie jak normalnie, nic nie oklapuje i nadal mozna sie zabawiac <diabel>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 maja 2009, 23:15

Taaa. Co to jest apatia? To stosunek do stosunku po stosunku. Mi sie nie chce ;p
Awatar użytkownika
ChosenOne
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 29 mar 2009, 23:34
Skąd: Kądkolwiek
Płeć:

Postautor: ChosenOne » 05 maja 2009, 14:00

Co do mięśni Kegla jest w cholere "ćwiczeń" w internecie co by wzmocnić.
Tylko że w tym wypadku chodzi o orgazm bez wytrysku przez co w teori nie klapnie ;).

Jak juz ludzie pisali Andrew wcale nie jest fenomenem, ja też jak skończe z pełnym wytryskiem moge dalej... Aż do kolejnego orgazmu.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości