Dziwna, nieprzyjemnie pachnąca wydzielina z pochwy

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

xxxx
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:39
Skąd: Daleko
Płeć:

Dziwna, nieprzyjemnie pachnąca wydzielina z pochwy

Postautor: xxxx » 15 kwie 2009, 19:50

a wiec tak......mam 16 lat niedawo mialam swoj pierwszy sex..bolalo na poczatku potem troche na 2 dzien...a po tym moj sluz zmienil barwe na zolta i ma nieprzyemny ...kiedys dawno temu juz taki mialam ale wszystko samo wrocilo do normy...wiecie moze w czym jest problem??i prosze nie robcie wykladow na temat mojego wieku;p

[ Dodano: 2009-04-15, 19:54 ]
aa i jeszcze jedno...jezeli pojde do ginekologa sama to czy on ma prawo powiedziec mojej mamie o tym ze juz zaczelam wspolzycie?? ??czy moze wymagac jej obecnosci???
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2009, 08:48 przez xxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 kwie 2009, 23:14

Ale coś Cię boli? Piecze? Cokolwiek?
Śluz zmienia barwę, zapach, konsystencje w różnych porach cyklu i to normalne.

Co do ginekologa ograniczę się do praktyki w naszym kraju: Tak. Robią co chcą.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 16 kwie 2009, 05:49

księżycówka pisze:Śluz zmienia barwę, zapach, konsystencje w różnych porach cyklu i to normalne.

Jeżeli jednak jest żółty (zdrowy śluz jest od przezroczystego po mleczny) i ma nieprzyjemny zapach to najprawdopodobniej jest to jakaś infekcja grzybicza.
xxxx pisze:.jezeli pojde do ginekologa sama to czy on ma prawo powiedziec mojej mamie o tym ze juz zaczelam wspolzycie?? ??czy moze wymagac jej obecnosci???

Może. Ale zastanów się czy nie lepiej, gdyby Twoja mama o tym wiedziała? To ważna część życia i w tym wieku (ba, ja do tej pory pytam się swoją mamę o tego typu rzeczy) dobrze jest mieć możliwość z własną mamą o tym porozmawiać. Jeżeli to jednak odpada, to miałam znajomą, która chodziła do prywatnego lekarza, którego nie obchodziło ile kto miał lat bo misł płacone za wizytę, więc możesz się wypytać.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 kwie 2009, 08:47

runeko pisze:Jeżeli to jednak odpada, to miałam znajomą, która chodziła do prywatnego lekarza
, którego nie obchodziło ile kto miał lat bo misł płacone za wizytę, więc możesz
się wypytać.

Dokładnie, tam raczej nie zawracają sobie głowy takimi banałami jak donoszenie matka, że córki już dziewicami nie są

Na przyszłość nazywaj tematy sensownie :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 16 kwie 2009, 11:58

która chodziła do prywatnego lekarza, którego nie obchodziło ile kto miał lat bo misł płacone za wizytę, więc możesz się wypytać.
_________________

A na lekarza skąd weźmie, od mamy?

Moim zdaniem powinnaś spróbować przejść się normalnie do przychodni. Jak widzisz, tu nikogo twój wiek nie zdziwił, myślę, że podejście ginekologów też się trochę zmieniło.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 kwie 2009, 12:07

Teraz współżyjąca 16latka nie dziwi.
Może popytaj koleżanek gdzie chodzą, czy tam matki powiadamiają.
xxxx
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:39
Skąd: Daleko
Płeć:

Postautor: xxxx » 16 kwie 2009, 18:52

pieklo tylko na 2 dzien....teraz juz nie........powiadomienie mamy odpada calkowicie;/....jeszcze troche sie niepokoje tym ze mam nieregularne miesiaczki....zdazylo sie nawet ze nie mialam przez pare miesiecy......wiec jak pojde do ginekologa i sie spyta czy sex byl a miesiaczka mi sie bedzie spozniac to pewni bedzie mi kazal robic akies testy ciazowe a moze do tego potrzebna bedzie wiedza doroslego.........zabespieczylismy sie ale przeraza mnie to tez
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 kwie 2009, 18:54

xxxx pisze:jeszcze troche sie niepokoje tym ze mam nieregularne miesiaczki....
Ja też. Od 12 lat :> Idź, zrób badania. Zadbaj o siebie. I się nie przejmuj rodziną :)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 17 kwie 2009, 02:44

xxxx pisze:bedzie mi kazal robic akies testy ciazowe a moze do tego potrzebna bedzie wiedza doroslego.........

To idź i się zapytaj, a nie gdybasz. Tutaj Ci niestety nie powiemy, czy Twój ginekolog będzie chciał zgody rodziców czy nie.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości