sex bez przyjemnosci :(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 gru 2008, 21:23

no to niech poda jego wymiary
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 21 gru 2008, 21:45

Ewelina523 pisze:przyznam ze z innymi partnerami raczej nie mialam problemow i wiem ze on tez.. dlatego nie wiem dlaczego tak sie dzieje :(

Człowiek, albo dąży do wszechstronności, albo wybiera specjalizację <diabel>

Z tego, co piszesz nie są to Twoje pierwsze doświadczenia seksualne, jego zresztą też nie.
Zastanawia mnie, więc to:
Ewelina523 pisze:Mowili mi tez ze moj chlopak przy stosunku powinein dotykac lechtaczke a nie skupiac sie na samej pochwie... i czy ten slynny 'punk G' duzo znaczy?

Takie pytania zadają osoby kompletnie 'nie w temacie'.
Sugerowanie się stwierdzeniami, ktosia, który coś tam powiedział, tak samo, potwierdza tylko Twój brak doświadczenia ?
Żabka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 14 gru 2008, 15:22
Skąd: Wroclaw
Płeć:

Postautor: Żabka » 21 gru 2008, 21:57

Andrew pisze:no to niech poda jego wymiary


i co nam pomoże jak poda wymiary?? <diabel>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 gru 2008, 22:05

Wszystko ! Z wymiarow mozna czytac jak z fusow, albo z wosku.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Żabka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 14 gru 2008, 15:22
Skąd: Wroclaw
Płeć:

Postautor: Żabka » 21 gru 2008, 22:21

TFA pisze:Wszystko ! Z wymiarow mozna czytac jak z fusow, albo z wosku.


aaa [:D] no to prosimy o wymiary [:D]
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 gru 2008, 22:33

Ja słyszałem, że wszystko, to można wyczytać z numeru telefonu wolnej, atrakcyjnej koleżanki danej osoby. Proszę mi przesłać na pw, to powróżę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2008, 08:24

W kwesti wymiarów <aniolek> Bo - skoro jak sie pieszcza to jest wszystko w porzadku, to pozostaje penis o wymiarach w obwodzie około 10 cm i długosci około 10 cm Stad rozczarowanie kobiety i brak satysfakcji przy penetracji [:D] tak se tylko napisalem
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Ewelina523
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2008, 09:42
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Ewelina523 » 22 gru 2008, 09:42

No wiec po pierwsze gdy sie przytulamy, rozbieram sie przy nim czy cos... staje mu... podnieca sie bardzo szybko i twierdzi zawsze ze tylko ja na niego tak dzialam.
Co do doswiadczenia to nigdy z partnerami nie mialam problemow wiec nie zastanawialam sie nad tym jak to konretnie robia (chodzi mi o dotykanie tej lechtaczki) ...
Do Pit'a.. a wiec my raczej nie planujemy.. nigdy nie kochamy sie jak ktos chociaz jest w domu, raczej tego nie planujemy... Wyglada to mniej wiecej tak.. Kladziemy sie z zamiarem ogladania filmu.. No i wiadomo calujemy sie, przytulamy potem dochodzi do pieszczot on mi, ja jemu.. jest bardzo przyjemnie i potem zazwyczaj albo ja albo on wyskakuje z propozycja.. zazwyczaj wyciaga z szafki gumki ... Wiec jest pelen spontan, byc moze czasem on sie stresuje ze moze nie wyjsc.. ja raczej nie bo nie mysle o tym..
A co do wymiarow to powiem tyle ze jego czlonek jest maaaly ;)
Pozdrawiam
"Nie wszystko mozna kupic.. bo nie wszystko ma cene.."
Żabka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 14 gru 2008, 15:22
Skąd: Wroclaw
Płeć:

Postautor: Żabka » 22 gru 2008, 13:49

Ewelina523 pisze:No wiec po pierwsze gdy sie przytulamy, rozbieram sie przy nim czy cos... staje mu... podnieca sie bardzo szybko i twierdzi zawsze ze tylko ja na niego tak dzialam.
Co do doswiadczenia to nigdy z partnerami nie mialam problemow wiec nie zastanawialam sie nad tym jak to konretnie robia (chodzi mi o dotykanie tej lechtaczki) ...
Do Pit'a.. a wiec my raczej nie planujemy.. nigdy nie kochamy sie jak ktos chociaz jest w domu, raczej tego nie planujemy... Wyglada to mniej wiecej tak.. Kladziemy sie z zamiarem ogladania filmu.. No i wiadomo calujemy sie, przytulamy potem dochodzi do pieszczot on mi, ja jemu.. jest bardzo przyjemnie i potem zazwyczaj albo ja albo on wyskakuje z propozycja.. zazwyczaj wyciaga z szafki gumki ... Wiec jest pelen spontan, byc moze czasem on sie stresuje ze moze nie wyjsc.. ja raczej nie bo nie mysle o tym..
A co do wymiarow to powiem tyle ze jego czlonek jest maaaly ;)
Pozdrawiam



hmm może to wynika z tego, że ma jak napisałaś małego członka :? co na to inni powiedzą :? bo to już ciężko znależć jakąś konkretna przyczyne...
Everybody is free to be a VIP. Everybody is important to someone.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2008, 14:08

wczesniej pisala tak
Ewelina523 pisze:No to jak mamy bez gry wstepnej? Nie stanie mu i jak wejdzie we mnie ?

teraz pisze ...

Ewelina523 pisze:No wiec po pierwsze gdy sie przytulamy, rozbieram sie przy nim czy cos... staje mu... podnieca sie bardzo szybko i twierdzi zawsze ze tylko ja na niego tak dzialam.

to ja juz nie zawiele tu moge popisac - pewnie bys chciala by było ciasniej, ale wymiar jego czlonka nie pozwala - pieszczoty to co innego tu daje rade i sie sprawdza , ale sma sie gubisz w tym co piszesz wiec ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 22 gru 2008, 18:35

Ewelina523 pisze:A co do wymiarow to powiem tyle ze jego czlonek jest maaaly ;)


No i dla mnie wszystko jasne w tym momencie. <faja>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 gru 2008, 19:07

ale bzdury :) Co to znaczy mały? Gabaryty członka mają zerowe przełożenie na jakość seksu. Jakby łbem o ścianę walić, ciągle truizmy tu musze powtarzać <mlotek>
Ostatnio zmieniony 22 gru 2008, 19:08 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Stormy

Postautor: Stormy » 22 gru 2008, 19:37

TedBundy pisze:Gabaryty członka mają zerowe przełożenie na jakość seksu.

maja, czyzbys mial malego ze tak malych bronisz?
Awatar użytkownika
RHS
Bywalec
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40
Skąd: gród kraka
Płeć:

Postautor: RHS » 22 gru 2008, 19:45

a na pewno jestes przekonana ze to nie ty jestes jego pierwszą i czasem wszystkie jego doświadczenia odnosnie penetracji członkiem nie opieraja sie tylko na filmach edukacjnych i czasopismach? bo wiesz możliwa jest taka sytuacja ze hipotetycznie macie po 22 23 lata i Ty mialas juz jakies doswiadczenia na ten temat a on nie chcac wyjsc na swiezaka po prostu sklamal i teraz razem zachodzicie w glowe co jest nie tak.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 gru 2008, 20:07

Stormy pisze:maja, czyzbys mial malego ze tak malych bronisz?


Zalezy co mamy na mysli mowiac maly, bo logiczne ze jak ma sie skrajnie malego czy duzego to ma to znaczenie, ale czesto jest tak, ze baby zwyklego fiuta nazywaja malym, zeby zwalic na faceta swoja ozieblosc.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 22 gru 2008, 20:13

W takich momentach dziękuję losowi, że kompleksić się mogę jedynie z twarzy i krzywych nóg powodu, uff.

A tak w ogóle to dlateczoście się tak uparli na ten pochwowy, skoro jak rozumiem pieszczoty dają satysfakcję, spełnienie?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2008, 23:03

jak to dlaczego. Z tego samego powodu co sex z kobieta a nie z własną ręką. Frustratem bym był gdybym nie umiał dojść uprawiając sex z kobieta klasyczny. Gdybym wkładając członka do pochwy czuł dyskomfort. Kobiety zapewne mają podobnie i choć mają przyjemność z współżycia z mężczyzna nie mając orgazmu to jednak odczucia w kwesti posiadania go tam w środku muszą byc jakieś zachowane.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 23 gru 2008, 00:00

TFA pisze:czesto jest tak, ze baby zwyklego fiuta nazywaja malym, zeby zwalic na faceta swoja ozieblosc.

Idąc Twoim samczym tropem, śmiało mogę odpowiedzieć swoim samiczkowatym:
Nie ma oziębłych kobiet, są tylko zbyt małe/krótkie/chude penisy 8)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 gru 2008, 06:15

słusznie, albo, lenie, leżą jak cielęta i patrzą w sufit myśląc, że to samo przyjdzie <diabel>
Już parę dyskusji nt. rozmiarów tu stoczyłem i nie będę tego robił kolejny raz. Nie będę dyskutował o współczesnej seksuologii z kimś, kto brewerie i bzdury pisze. Rozmiar ma zerowe znaczenie, pochwa jest na tyle elastyczna, że do każdego się dostosuje. Może wreszcie to dotrze. Jeżeli któraś ma problem, to z reguły z własnej winy i lenistwa.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 gru 2008, 07:56

Brednie i bzdury ! i kto to pisze i to kolejny którys raz ! Ty nie mozesz dopuscic mysli do siebie, iz mozesz nie miec racji ? Rozmiar ma znaczenie ! jesli odbiega od normy - to kolosalne wrecz ! Reszta cała w kwesti rozmiarów to co kto lubi - wiec też znaczenie ma ! ale juz nie takie wielkie. Jak bedziesz mial Ted kobiety z róznymi tam "rozmiarami" to wtedy pisze tu cos w tym temacie , póki miales dwie , albo jedną o zblizonych rozmiarach - zamilcz w koncu ! <browar>
A pochwa jest elastyczna , ale dostosowac sie musi miec do czegos ! a to cos to norma , a norma to powiedzmy 12 cm w obwodzie i około 15 cm długosci , wiekszy ! prosze bardzo sie i zmiesci , ale mniejszy - tym bardziej sie zmiesci ! [:D] tylko kto go bedzie tam czyć ? <hahaha> No i oczywiscie jak faceci mają rózne fiuty w kwesti wymiarów , tak kobiety swe cipki ! teraz pomysl co sie stanie jak trafi nie swój na nie swego ! ale o tym jzu pisano w kamasutrze i to wieki temu , a Ty ciagle z uporem maniaka swoje ! jak bys był specjalistą , albo mega kochankiem co to mial kobiet na peczki .... <browar> nie bierz tego do siebie Tedziu , Wesołych swiat i tak Cie lubie ! <glaszcze> <aniolek>
Gdybys Ted sie czepiał tego , ze mały tak samo doprowadzi kobiete do orgazmu jak ten wiekszy to przyznał bym ci racje ! ale to nie o to chodzi ! bo do orgazmu kobiete mozna doprowadzic i wskazujacym paluszkiem - jednak Ona bedzie wolała by to sprawiło cos znacznie wiekszego !
Ostatnio zmieniony 23 gru 2008, 08:07 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 gru 2008, 11:10

Już parę dyskusji nt. rozmiarów tu stoczyłem i nie będę tego robił kolejny raz.

UUu jaka szkoda pan światowej klasy ekspert wymiękł, uuu bez autorytetu to my dzieci neo pobłądzimy jak nic

TedBundy pisze:Rozmiar ma zerowe znaczenie, pochwa jest na tyle elastyczna, że do każdego się dostosuje

Z wyjściowego rozmiaru się rozciągnie ( dlatego wiele pań ceni sobie grube penisy), ale z tego wyjściowego się chyba raczej nie skurczy dlatego zbyt cienki może dawać mało przyjemności.

TedBundy pisze:Nie będę dyskutował o współczesnej seksuologii z kimś, kto brewerie i bzdury pisze

Na tej samej zasadzie nie powinnam dyskutowac to z Tobą

Andrew pisze:jednak Ona bedzie wolała by to sprawiło cos znacznie wiekszego !

Kwestai odczuć których i tak Ted nie pojmie
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 gru 2008, 11:25

Andrew pisze:Ty nie mozesz dopuscic mysli do siebie, iz mozesz nie miec racji ?


mogę, jak najbardziej, ale akurat nie w tym temacie :) Teza, którą tutaj parę osób prezentuje jest na tyle kuriozalna i śmieszna, iż człowiek z pewną dozą wiedzy nt współczesnej nauki nie może nie zaprotestować i pozwolić na uskutecznianie ww. pierdółek. Wsio jest na tyle elastyczne, oprócz przypadków tzw. mikropenisów (leczonych zabiegiem chirurgicznym, gdyż jest to anomalia uniemożlwiająca lub maksymalnie utrudniająca odbycie normalnego stosunku - analogicznie pochwica, w przypadku kobiet) . Tyle, że to kwestia kilku centymentów WE WZWODZIE. A nie klasyczny, większy czy mniejszy. Bez znaczenia, bez różnicy. Przyjmijcie to w końcu do wiadomości i nie ośmieszajcie się tezami na poziomie gadzinowego Cosmopolitan czy innej szmiry.

Andrew pisze:nie bierz tego do siebie Tedziu , Wesołych swiat i tak Cie lubie !


ja Ciebie też :) wszystkiego dobrego!

Andrew pisze:Gdybys Ted sie czepiał tego , ze mały tak samo doprowadzi kobiete do orgazmu jak ten wiekszy to przyznał bym ci racje


3-4 cm najbardziej unerwione w pochwie na wejściu. I po co apoteozować rozmiar :)?
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 23 gru 2008, 11:26

Andrew <browar> . Napisałeś dokładnie to, o czym myślałem, a czego mi nie wypadało samemu napisać. <lol>

Ted, nasza rozmowa przenosi się już chyba na generalizowanie, a w takim przypadku uogólnianie Twych własnych doświadczeń, bo rozumiem, iż Twe poglądy biorą się z empiryzmu - inaczej byłby hipokryzją, jest wysoce niefunkcjonalne i prowadzi do niepotrzebnych spięć. :] Ludzie pod względem fizjologii bywają najróżniejsi i przypisywanie im jednych li tylko właściwości wydaje mi się nadużyciem. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 gru 2008, 11:34

TedBundy pisze:Przyjmijcie to w końcu do wiadomości i nie ośmieszajcie się tezami na poziomie gadzinowego Cosmopolitan czy innej szmiry.

Ted a co jeśli ja czuje róznicę ??
Jeden z moich byłych miał takiego nie za dużego ( ale głównie wąskiego) i ja czułam różnicę. Wmówisz mi, ze jej nie czułam

Tak się na te naukę powołujesz to proszę o jakieś źródła, byle nie onet czy inne wp

TedBundy pisze:3-4 cm najbardziej unerwione w pochwie na wejściu. I po co apoteozować rozmiar :) ?

A reszta ??
Czy chciał bys by penisa pieszczono ci tylko w obrebie najbardziej wrazliwych kilku cm ??
a o punkcie G słyszał ??
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 23 gru 2008, 14:42

Ted, spróbuj włożyć igłę do (gumowego?) kieliszka od szampana. A potem spróbuj upchnąć tam banana. Albo kabaczka. To jest ta różnica.
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 23 gru 2008, 14:48

Znowu bzdurna dyskusja jaki lepszy ;) . Rozmiar nie ma kluczowego znaczenia ale jakieś jednak ma choć wydaje mi sie że nie o to chodzi.

Wydaje mi się że zaczęliście uprawiać seks nie będąc do tego gotowymi a on najprawdopodobniej jest świeżakiem ktory nie za bardzo wie co robić z kobietą w łóżku. A takie pytanie - jest chętny do nauki ? może naucz go swojej seksualności.
Pytanie czy sama ją znasz czy dopiero ją odkrywasz. Taka wspólna nauka bywa bardzo przyjemna ;) - najważniejsza kwestia to komunikacja między wami

Powodzenia i Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 gru 2008, 14:57

Jak rozmiar nie ma znaczenia to dlaczego kobiety robią sobie po prodach (nie wszystkie) takie zabiegi - mysle , ze ten temat zamknie juz ta dyskusję ...
http://www.chir-plast.com.pl/plastyka-pochwy.php

http://www.iqmedica.pl/plastyka_pochwy,p37.html

cztasz tam Ted !! "do poprawy doznan podczas kontaktów sexualnych"
Ostatnio zmieniony 23 gru 2008, 15:00 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 gru 2008, 15:05

Do Teda nie przemówisz, bo on wie swoje. Na naukowe potwierdzenie jego słów tez sie nie doczekam.

Więc może wróćmy do tematu.

Spróbujcie może pozycji dogodnych dla faceta z mikrym penisem
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 gru 2008, 16:31

Trzeba sobie odpowiedziec na pytanie - i moga to zrobic tylko kobiety jak sadze (i pewnie nie wszystkie) - co im daje podczas seksu orgazm. Czy poczucie rozepchanej pochwy, walenia o scianke macicy czy stymulacja punktu G. Pewnie i tak wiekszosc tego nie odrozni, na pewno sklada sie na to wiele czynnikow bo np rozepchanie pochwy zwiekszy podniecenie i wowczas stymulacja punktu G da orgazm. Niemniej jednak jakby to sprowadzic do zagadnien czysto technicznych to stymulowac punkt G mozna nawet bardzo malym penisem... Tylko trzeba umiec. Naturalnie nie tylko orgazm daje przyjemnosc, samo czucie partnera w sobie tez ja daje i dlatego lepiej zeby byl wiekszy niz mniejszy - bo sie go lepiej czuje. Przy czym bardziej sie tu liczy obwod niz dlugosc. I wziasc to powinni pod uwage wszyscy co maja zamiar czlonka wydluzac - czy cena dlugosci nie bedzie mniejszy obwod?
Ewelina523 pisze:A co do wymiarow to powiem tyle ze jego czlonek jest maaaly ;)
To pojecie wzgledne. Dla kobiet ktore lubia od czasu do czasu uprawiac seks z koniem lub psem czlonek Rocco tez sie moze wydawac maaaaaly. A moze nawet maaaaaaaaaly lub maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalyyyy. Naturalnie jest to typowa wypowiedz kobiety, czy li wypowiedz malo konkretna. Konkretne sa ogolnie przyjete w ukladzie si jednostki metryczne czyli metry, a dokladniej ich setne czesci zwane centymetrami. Mozna oczywiscie napisac ze "kon mnie lepiej wypelnia i te 26cm mojego faceta mi nie wystarcza" - wowczas jasne jest ze facet malego obiektywnie rzecz biorac nie ma jednak subiektywnie dla danej kobiety jest on niewystarczajacy. I sprawa jest jasna :)
Dla jasnosci: nie sugeruge nic odnosnie upodoban kogokolwiek. To przyklad byl jak roznie mozna interpretowac cos co z natury jest subiektywne. I ze lepiej podac jakis punkt odniesienia - linijka spelnia sie w tej roli znakomicie.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2008, 16:34 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 gru 2008, 16:47

Maverick pisze:Konkretne sa ogolnie przyjete w ukladzie si jednostki metryczne czyli metry, a dokladniej ich setne czesci zwane centymetrami.

A może autorka nie mierzyła swojemu facetowi, on tez sie nie pochwalił

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 512 gości