On ma zawsze wymówkę

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 21 lis 2008, 18:18

lollirot pisze:W ogóle co za określenie "zaciągnąć do łóżka"? Zaciąganie kojarzy się z oporem

- a nie ma oporów ? no przecież nie jestem łatwa itpp [:D] . Za włosy też niektóre lubią ale ja jeszcze nie na tym etapie <diabel> . Gadacie, że się z tym nie zgadzacie a w większości też tak robicie bo jak sprawdzicie czy facet jest wystarczająco silny (nie myślę o sile fizycznej) aby być w przyszłości dawcą genów dla dziecka. Normalny naturalny mechanizm w który wyposażyła kobiety natura [:D]
Dzindzer pisze:robi wszystko by ta kobieta w łóżku wylądowała i myśli, ze zdobył już wszystko co było do zdobycia i teraz ma pewność, że ona jest jego

- znów możemy oczywiście wskazać wyjątki których jest niemało ale z reguły tak właśnie jest - kobieta oddaje mu swoje ciało gdy już ma przekonanie że to ten właściwy. Więc można to uznać za ostatni bastion <diabel> . Niewiele kobiet testuje facetów w odwrotnej kolejności.

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 lis 2008, 18:38

Pit pisze:Gadacie, że się z tym nie zgadzacie a w większości też tak robicie bo jak sprawdzicie czy facet jest wystarczająco silny (nie myślę o sile fizycznej) aby być w przyszłości dawcą genów dla dziecka

Ja mając narzeczonego nie myślę o dzieciach a co dopiero przy nowym facecie. a seks uprawiam kiedy mam na to ochotę.

kobieta oddaje mu swoje ciało gdy już ma przekonanie że to ten właściwy.

Właściwy do czego ??
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 21 lis 2008, 21:04

Dzindzer pisze:Ja mając narzeczonego nie myślę o dzieciach a co dopiero przy nowym facecie.

Pewnie, że nie to jest wszystko zakodowane w podświadomości ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2008, 02:41

lollirot pisze:Nie wiem, czy potrafię jaśniej :)
Wystarczy ze napiszesz co to za srodowisko oraz jak podchodzi do tego srodowisko ktore lezy w granicach Twojego zainteresowania (i jak do tego podchodzi naturalnie).

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 446 gości