Orgazm pochwowy a lechtaczkowy

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Krzysiek0213
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2008, 22:22
Skąd: Kraków
Płeć:

Orgazm pochwowy a lechtaczkowy

Postautor: Krzysiek0213 » 12 lis 2008, 22:27

witam chcialbym sie nieco dowiedziec o tych dwoch orgazmach. Czy to prawda ze pochwowy jest bardzo ciezki a w niektorych przypadkach niemozliwy do osiagniecia?? moja kobieta od kolezanek uslyszala ze nigdy nie mialy i sama sie nawkrecala ze nie moze miec i teraz jak nie przyjmiemy pozycji takiej zeby jej lechtaczka byladotykana jest lipa... :(
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 lis 2008, 22:37

Krzysiek0213 pisze:Czy to prawda ze pochwowy jest bardzo ciezki a w niektorych przypadkach niemozliwy do osiagniecia??
Trzeba się go nauczyć i tyle.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lis 2008, 01:35

Orgazm jest czynnoscia fizjologiczna organizmu i jest jeden. Nie ma czegos takiego jak orgazm lechtaczkowy i pochwowy. Moze byc wywolany na rozne sposoby, poprzez stymulacje punktu G lub lechtaczki, niemniej jednak bedzie to ten sam orgazm.

A tobie radze olac orgazm i po prostu czerpac przyjemnosc z seksu. I zaraz ja tym mysleniem. Ona nie moze pod zadnym pozorem czuc Twej presji na orgazm. MAcie sie dobrze ze soba bawic. A orgazm sam kiedy przyjdzie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lis 2008, 08:14

By go jednak dogonic trzeba dojsc do tego, by wykonywac prawidłowe ruchy członkiem w pochwie [:D] Długie pchniecia nie pomagaja partnerce w osiagnieciu orgazmu , trzeba tak by ocierana była i łechtaczka ...
ale tez kazda kobieta jest inna i pewnie tu cos napiszą
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 13 lis 2008, 09:24

Andrew pisze:Długie pchniecia nie pomagaja partnerce w osiagnieciu orgazmu , trzeba tak by ocierana była i łechtaczka ...
nie trzeba. A długie pchnięcia czasem mogą pomóc osiągnąć orgazm.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 lis 2008, 09:33

A jakie to sa dlugie pchniecia ? :D tzn. takie na sile i na chama do oporu ? :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 13 lis 2008, 15:44

Krzysiek0213 pisze:Czy to prawda ze pochwowy jest bardzo ciezki a w niektorych przypadkach niemozliwy do osiagniecia??

Pewnie, że jest możliwy, bo każda kobieta posiada punkt G.
Krzysiek0213 pisze:teraz jak nie przyjmiemy pozycji takiej zeby jej lechtaczka byladotykana jest lipa...

Ale co ma łechtaczka do pochwy, jeśli chodzi o orgazm?
Andrew pisze:trzeba tak by ocierana była i łechtaczka ...

Ale nie, jeśli chodzi o orgazm pochwowy, jeśli to miałeś na myśli. Do tego, aby doszło do pochwowego trzeba bardziej skupić się na punkcie G, więc tutaj musi popisać się partner ze swoim penisem.
TFA pisze:A jakie to sa dlugie pchniecia ? tzn. takie na sile i na chama do oporu ?

Długie, czyli raczej nie jak królik, tylko wolniejsze. Trzeba skupić się na punkcie G, no :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lis 2008, 15:47

Mona ! prosze Cie ... daj mi zródło Twych informacji [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 13 lis 2008, 16:02

Andrew pisze:Mona ! prosze Cie ... daj mi zródło Twych informacji

Jestem kobietą i mam znajome?
Masz jakieś inne pomysły, to wal! [:D]
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 13 lis 2008, 16:49

Mona pisze:Masz jakieś inne pomysły, to wal

- Mona jak zwykle jedzie bo bandzie [:D] . Trudno mi się do tego tematu odnieść inaczej niż z własnych obserwacji i domniemań. Takie moje wrażenie z obserwacji mojej pani , że po szczycie wywołanym penisem wewnątrz jest bardziej zmęczona i zrelaksowana bo najczęściej zaraz potem zasypia mimo że jest z "gatunku gadatliwych po". Po prostu gaśnie na kilkanaście minut albo dłużej a przy innych zabawach rzadko jej się to zdarza. Co o tym sądzić :? Chętnie poczytam opinie Pań

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 lis 2008, 16:56

Pit ja bardzo często mam podobnie do Twojej pani. Często leże taka półprzytomna i ani ręką a ni noga nie ruszę, wtulę się jedynie i albo tak trwam, albo przysypiam
Awatar użytkownika
Pani Batman
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2006, 12:39
Skąd: Bdg
Płeć:

Postautor: Pani Batman » 13 lis 2008, 17:30

Pit pisze: po szczycie wywołanym penisem wewnątrz jest bardziej zmęczona i zrelaksowana bo najczęściej zaraz potem zasypia mimo że jest z "gatunku gadatliwych po". Po prostu gaśnie na kilkanaście minut albo dłużej a przy innych zabawach rzadko jej się to zdarza. Co o tym sądzić :?


opinia 'pani'- prosze - całkowicie normalne. Także tak mam i nie widze nic w tym dziwnego. Widze gwiazki, jest mi dobrze, miło, cieplutko, rozkosznie i chętnie się wtulam i ciesze ale tak po cichu, w duchu. Z reszta nawet nie mam czucia np. w nogach więc dużego pola manewru nie mam do skakania z radości [:D] . A też jestem z tych gadatliwych po ... :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 13 lis 2008, 21:31

Pit pisze:Co o tym sądzić

Jest zdrową kobietą. Nie masz innych problemów? :D
Pit pisze:Chętnie poczytam opinie Pań

Myślę, że jednak Jędruś też jeszcze coś tutaj napisze :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Sasa
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2004, 12:43
Płeć:

Postautor: Sasa » 13 lis 2008, 22:38

Pit pisze:- Mona jak zwykle jedzie bo bandzie [:D] . Trudno mi się do tego tematu odnieść inaczej niż z własnych obserwacji i domniemań. Takie moje wrażenie z obserwacji mojej pani , że po szczycie wywołanym penisem wewnątrz jest bardziej zmęczona i zrelaksowana bo najczęściej zaraz potem zasypia mimo że jest z "gatunku gadatliwych po". Po prostu gaśnie na kilkanaście minut albo dłużej a przy innych zabawach rzadko jej się to zdarza. Co o tym sądzić :? Chętnie poczytam opinie Pań

Pozdrawiam


No wlasie kazdy ma swoje obserwacje i przewaznie sie nie pokrywaja ze soba bo z kolei ja zaobserwowalem ze po orgazmie wywolanym oralnymi pieszcoztami jak i penisem potrafi raz byc na kompletnie w innym swiecie nie reagowac przez kilka minut po na zadne bocce. Natomiast czasami po jednym i po drugim jest duzo mniej rozkojarzona i zmeczona. Raz po prostu ma mocniejszy orgazm a raz slabszy. Nie wydaje mi sie by byl podzial na lechtaczkowy czy ba pochwowy.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2008, 22:40 przez Sasa, łącznie zmieniany 1 raz.
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 14 lis 2008, 00:09

Mona pisze:Jest zdrową kobietą. Nie masz innych problemów

- wiem, że w tym z pewnością jest zdrowa i nie traktuję tego jako jakiś problem - to czysta ciekawość ;) czy któryś ze sposobów jest dla kobiety bardziej satysfakcjonujący.
Sasa pisze:potrafi raz byc na kompletnie w innym swiecie nie reagowac przez kilka minut

- to akurat całkiem normalna reakcja , mówię o tym co się dzieje dalej - normalnie w kilka minut wraca do rzeczywistości (i np. moja zaczyna gadać <diabel> ) a przeważnie przy orgaźmie "od środka" odlatuje na dłużej - nie wiem czy to sen czy jakiś trans bo ma wtedy na twarzy najbardziej lubieżny ze swoich uśmiechów <zakochany> - mam to na zdjęciu <diabel> i nie zareagowała nawet na błysk flesza.

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lis 2008, 08:11

Ciagle zbieramy żniwo Freud-a, który podzielił orgazmy na łechtaczkowy i pochwowy - a to kompletna bzdura ! juz dzis obalona jednak dalej funkcjonujaca jak widzę ! Odsylam zatem do lektur, a nie do tego co mówia kolezanki i znajomi. Ja też takowych jak i takowe posiadam <aniolek> A orgazm jesli sie stymyluje dodatkowo gruczoł prostaty jest odlotowy !! ale nikt go nie nazwie jak w przypadku kobiet - orgazmem prostatowym <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 lis 2008, 09:22

Andrew pisze:Odsylam zatem do lektur

Jak będzie mnie bolała głowa, to też poszperam w książkach, bo może okaże się, że to wcale nie głowa, a noga ;DD
Andrew pisze:ale nikt go nie nazwie jak w przypadku kobiet - orgazmem prostatowym

Wiesz, bo całkiem nie przez przypadek jesteśmy zbudowani inaczej.
Andrew pisze:ale nikt go nie nazwie jak w przypadku kobiet - orgazmem prostatowym

Pewnie, że nie, bo w tym przypadku dodatkowo trzeba stymulować penisa. Jakie to śmieszne 8)
No i będzie mi wmawiał, że nie czuję tego, co czuję, co za Człowiek, no! <diabel>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lis 2008, 09:28

Moona - przeczytaj Ty te publikaje na ten temat , a zrozumiesz dlaczego tak pisze. Kiedys ludzie tez twierdzili ze ziemia krazy wokół ksiezyca . <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2008, 09:54

Andrew pisze:juz dzis obalona jednak dalej funkcjonujaca jak widzę !

Przecież o tym to już od bardzo dawna piszą.
Ja inaczej odczuwam orgazm osiągnięty przez stymulacje punktu g a inaczej przez pieszczoty łechtaczki.
Do tego nie sądzę by ludzie przestali to tak nazwać nawet jak będą wiedzieli, że to ten sam orgazm, po prostu orgazm pochwowy brzmi krócej
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lis 2008, 10:00

A samo orgazm bez "pochwowy" lub "lechtaczkowy" brzmi jeszcze krocej ;)

Ja inaczej odczowam orgazm wywolany masturabacja, inaczej spowodowany seksem a inaczej wywolany oralnie. To znaczy ze mam 3 orgazmy?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 lis 2008, 11:51

Andrew pisze:Moona - przeczytaj Ty te publikaje na ten temat , a zrozumiesz dlaczego tak pisze.

Wole praktykę, jednak 8)
Andrew pisze:Kiedys ludzie tez twierdzili ze ziemia krazy wokół ksiezyca .
Ty się ciesz, że Twoje kobiety nie biegają wokół księżyca <browar>
Maverick pisze:To znaczy ze mam 3 orgazmy?

W tym samym momencie? <diabel>
Dzindzer pisze:Ja inaczej odczuwam orgazm osiągnięty przez stymulacje punktu g a inaczej przez pieszczoty łechtaczki.

O, i o to chodzi :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 14 lis 2008, 12:29

Andrew pisze:Ciagle zbieramy żniwo Freud-a, który podzielił orgazmy

- nie czytałem całej literatury tego zdziczałego erotomana gawędziarza <diabel> ale chyba on bardziej się zajmował aspektami psychologicznymi niż fizjologią więc nie wiem czy to akurat on wprowadził ten podział. Pisał o psychologii zachowań i stworzył sennik w którym wszystko mu się z seksem kojarzyło - tyle wiem na jego temat bo akurat psychologię wykorzystuję w swojej pracy i jego książki to lektura obowiązkowa.
Andrew pisze:Odsylam zatem do lektur, a nie do tego co mówia kolezanki i znajomi

- ja tam wolę praktykę od teorii [:D] . Bo przecież nie chodzi tu o nazewnictwo tylko o nasze zadowolenie z obcowania z drugą osobą - tylko po to podjąłem ten temat

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 14 lis 2008, 12:49

Pit pisze:
Andrew pisze:Ciagle zbieramy żniwo Freud-a, który podzielił orgazmy

- nie czytałem całej literatury tego zdziczałego erotomana gawędziarza <diabel> ale chyba on bardziej się zajmował aspektami psychologicznymi niż fizjologią więc nie wiem czy to akurat on wprowadził ten podział. Pisał o psychologii zachowań i stworzył sennik w którym wszystko mu się z seksem kojarzyło - tyle wiem na jego temat bo akurat psychologię wykorzystuję w swojej pracy i jego książki to lektura obowiązkowa.


No to chyba nie przeczytales ani jednego pelnego zdania z jego ksiazek, bo nijak to co piszesz ma sie do Freuda 8) Ale zabrzmialo powaznie, ze wykorzystujesz w pracy :)

Szczerze mowiac, co chwila wynajduja jakies nowe polaczenia neuronowe, wiec moze i z tym tak jest - jeden sobie je wyksztalcil inny nie i stad problem. Nie da sie zbadac dobrze odczuwania psychicznego, a i z fizycznym jest problem. Do tej pory wech np nie jest rozpracowany, a co dopiero mowic o orgazmach <diabel>
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 lis 2008, 19:29

Miltonia pisze:Do tej pory wech np nie jest rozpracowany, a co dopiero mowic o orgazmach <diabel>

D.upa Maryni tez nie została jeszcze rozpracowana <diabel>

Kurcze <hmm> co to za różnica, łechtaczkowy, czy pochwowy, czy cholera wie jaki prostatowy. Ważne, że jest, że działa i że człowiek większej przyjemności fizyczno-pierwotnej zaznać nie może 8)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lis 2008, 00:40

Andrew pisze:Moona
Andrew pisze:ziemia krazy wokół ksiezyca
Ja tam dalej twierdzę, że świat krąży wokół mnie :D

A tak serio. Ważne jest bycie ze sobą i blisko. Orgazm taki a orgazm siaki, a kogo to obchodzi tak naprawdę? Potrafiłam mieć lepszy seks z bez niż z tym dlatego, że ważne było z kim.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 434 gości