Dziewczyna nie chce uprawiac seksu...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 wrz 2008, 14:58

Nic nie rozumiesz, wszystko było by w porzadku gdyby sexu nie uprawiala, ale skoro loda robi i to może jesze z połykiem , jak i minetke sobie daje robic, a tylko penetracji nie ma ... to wybacz i mam nadzieje , ze teraz rozumiesz .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 19 wrz 2008, 15:03

no coz..moze robi to tylko zeby on jej ciagle nie trul i zeby go w jakis sposob isatysfakcjonowac...by sprawic mu przyjemnosc...
-będę brał Cie!
-gdzie?
-w aucie!
-mnie?
- Cie..
-niee
-ehe!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 wrz 2008, 15:04

jak myslalem NIE ROZUMIESZ , nic sie nie martw, z czasem to nastąpi <browar> <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 wrz 2008, 15:24

Nawet jesli uwaza ze to cos wiecej isc z nim do lozka to wlasnie po 5 miesiacach jest czas na to zeby zwiazek rozwinac jesli sie chce, rowniez w seksie. 5 miesiecy to duzo.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 wrz 2008, 15:24

wariatka pisze:dobra..mam tyle lat co mam..ale glupia nie jestem i mam swoje widzenie na swiat..ktory dla mnie tez nie musial byc wporzadku...wiek czasem nie wzkazuje na niedojrzalosc

Nikt nie napisał, ze jesteś głupia. Jak chcesz to uważaj, że jesteś bardzo dojrzała tylko nie wymagaj by inni tez tak myśleli.

Zrozum, że sa ludzie którzy maja inne potrzeby. Chcą by seks był ważna częścią ich związku nie jakimś małym dodatkiem.
Dla Ciebie jak ktoś tak chce to chce być z kobieta tylko dla seksu.
wariatka pisze:wiec co..jak laska ma pecha do faceta...pojdzie z nim do lozka..po miesiacu sie rozejda albo moze po 2-3 to wiadome jest ze znajdzie sobie innego..i co?? kazdemu po kolei ma dawac dupy??

Nie rozumiem jakiego pecha ??
Kobieta/dziewczyna pójdzie do łózka z facetem z którym będzie miała ochotę, będzie jej z nim dobrze przez ten miesiąc, dwa albo i trzy.

Dlaczego seks z osoba z która ma się na to ochotę, czuje się coś lub w której jest sie zakochanym za dawanie dupy ??


A qweasd Nie wie czemu ona nie chce. Wie, że się boi, ale nie wie czego.

qweasd czy rozmawiałeś już ze swoja dziewczyną ??
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 19 wrz 2008, 15:45

wlasnie..pojdzie do lozka jesli bedzie maila ochote..a jesli jej nie bedzie miala to nie pojdzie prote...wiec nie nalezy jej zmuszac do tego
-będę brał Cie!

-gdzie?

-w aucie!

-mnie?

- Cie..

-niee

-ehe!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 wrz 2008, 15:52

prosze Cie - juz przestan ! Oni chodzą do łózka !!!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 19 wrz 2008, 15:55

Nie chodzą! Uprawiają seks oralny! Ona bierze w usta jego penisa, on ustami pieści jej łono! To zupełnie co innego! Nie rozumiesz tej logiki?

Ja też nie ;/
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 19 wrz 2008, 16:51

-będę brał Cie!
-gdzie?
-w aucie!
-mnie?
- Cie..
-niee
-ehe!!


zapomniałaś dodać - w Peugeocie przy płocie <hahaha>

jak to dobrze, że nie muszę już się z takimi szarpać [:D] - kiedyś miałem więcej cierpliwości. Zobacz w jak niedojrzały sposób odbierasz seks. To nie jest żadna nagroda dla partnera.
wariatka pisze:no coz..moze robi to tylko zeby on jej ciagle nie trul i zeby go w jakis sposob isatysfakcjonowac...by sprawic mu przyjemnosc...

- zdecyduj się - na odczepnego czy aby mu dać przyjemność. Znowu odsyłam do mojego pierwszego postu w tym wątku

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 19 wrz 2008, 16:56

a czy jesli napisalam ze robi to na odczepnego to znaczy ze ja tez tak robie?? tego wcale nie napisalam..bo jelsi ja nie mam na cos ochoty to tego nie robie..nie mam ochoty do czegos sie zmuszac..zreszta moj partner ma 24 lata i nie jest taki ze do czegos mnie zmusza..jesli widzi ze nie mam na cos ochoty...
-będę brał Cie!

-gdzie?

-w aucie!

-mnie?

- Cie..

-niee

-ehe!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 wrz 2008, 18:58

zabierzcie ja ! albo mnie zabanujcie - bo nie wytrzymam <hahaha> <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 19 wrz 2008, 19:35

ja widze ze jesli cokolwiek napisze sie na wlasny temat i jest sie mlodszym to jest sie traktowany w taki a nie inny sposob..sory..ja mowie co mysle i wale tak naprawde to ze wam sie nie podoba..udzielam sie po swojemu..nie podoba sie? nie krytykowac
-będę brał Cie!

-gdzie?

-w aucie!

-mnie?

- Cie..

-niee

-ehe!!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 19 wrz 2008, 19:37

wariatka pisze:wale tak naprawde to ze wam sie nie podoba..udzielam sie po swojemu..nie podoba sie?

Ależ mnie się podoba! I adore it!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 wrz 2008, 19:39

wariatka pisze:.............

juz dobrze - ja naprawdę Cie kocham :* :* :* <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 wrz 2008, 19:40

Dajcie jej juz spokoj. Wierze ze tylko sie z wariatka tak bawicie :) Masz prawo miec swoje zdanie i tego sie trzymaj :) ale sprobuj zrozumiec, ze dla osob starszych od pewnego momentu seks jest tak samo wazny jak dla Ciebie teraz bliskosc (psychiczna) z Twoim facetem :) to jest po prostu nieodlaczne. :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 wrz 2008, 19:43

:? :? :? o co chodzi Hyhy [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 wrz 2008, 20:08

zabierzcie ja !

Nie da się

Andrew pisze:albo mnie zabanujcie

Nie prowokuj <pejcz>

wariatka pisze:i wale tak naprawde to ze wam sie nie podoba

Jak byś waliła to byś przyjęła że komuś się nie podoba i dalej waliła. ale Ty się przejmujesz, oburzasz, wykłócasz. Tak wygląda walenie tego co inny myśli ??
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 20 wrz 2008, 00:15

wariatka pisze:a czy jesli napisalam ze robi to na odczepnego to znaczy ze ja tez tak robie

- czy ktoś tu odniósł się do twojej osoby ? Jeśli nie jesteś tak zblokowana ja ona to dlaczego trzymasz jej stronę ? Solidarność jajników za wszelką cenę ?

wariatka pisze:ja widze ze jesli cokolwiek napisze sie na wlasny temat i jest sie mlodszym to jest sie traktowany w taki a nie inny sposob..sory..ja mowie co mysle i wale tak naprawde to ze wam sie nie podoba..udzielam sie po swojemu

- takie forum jest po to aby sobie pomagać i wymieniać się informacjami, doświadczeniami itd.
Jesteś młodą ale jednak kobietą i Twój punkt widzenia mógłby pomóc zrozumieć sytuację a Ty po prostu stajesz murem za kimś z kim się wewnętrznie nie zgadzasz bo sama jak twierdzisz robisz inaczej. Wiem że kobiety są istotami emocjonalnymi ale te emocje zostaw swojemu facetowi (oczywiście tylko te dobre emocje). Tu lepiej na chłodno przeczytaj opis sytuacji , pomyśl i napisz swój punkt widzenia oraz ewentualne motywy takiego działania jakie przychodzą do kobiecej głowy- na pewno by się to przydało bardziej niż takie przepychanki. Tyle w tym temacie - teraz poczekamy miesiąc na raport z wydarzeń ;).

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 wrz 2008, 01:00

qweasd pisze:Dlaczego jest jak jest?

Stawiam na "zły dotyk"(być może ex), a jeśli tak jest i nie otworzyła się przed Tobą, to nie kocha, niestety.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
friend
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2008, 18:47
Skąd: dobre pytanie !
Płeć:

Postautor: friend » 21 wrz 2008, 21:31

Ktoś kiedyś napisał/powiedział, że kobieta zakochuje się "uchem"....
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2008, 21:32 przez friend, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 21 wrz 2008, 21:32

A mi się wydaje że ona wbrew temu co twierdzi ciągle jest dziewicą. Nie robiła tego jeszcze. A dlaczego tego już nie wiem.

Ps. Pit niezłe wejście na forum - mam na myśli 1szy post bo potem niestety obniżyłeś loty :)
Jak się popieści to się zmieści
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 22 wrz 2008, 13:41

Adaś38 pisze:Ps. Pit niezłe wejście na forum - mam na myśli 1szy post bo potem niestety obniżyłeś loty

- napisałem odnośnie ciekawego tematu [:D] . Trudno pisać elaboraty o pietruszce. Jak trafi się jakiś kolejny to znów coś napiszę. Jeśli komuś w czymś pomogłem to miło mi z tego powodu.

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 22 wrz 2008, 15:15

dlaczego czesc kobiet ma takie podejscie do seksu jak Wariatka??
seks jest jakas nagroda, poswieceniem sie dla facet itd..
to przyjemnosc dla obojga i tyle wg mnie.
a co do dlugosci to pamietam, ze poczatki takie byly, pol roku czekania
teraz srednio to cos kolo trzeciego spotkania, moze trzeba do tego dorosnac, zmienic podejscie
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 22 wrz 2008, 16:26

zet pisze:a co do dlugosci to pamietam, ze poczatki takie byly, pol roku czekania
teraz srednio to cos kolo trzeciego spotkania, moze trzeba do tego dorosnac, zmienic podejscie

- widzę zet masz podobne podejście jak ja. Chyba chodzi o wiek bo jesteś w podobnym. Młodzi przejdą trochę więcej w życiu i w końcu przyznają rację starym prykom [:D] . Co do zasady trzech randek - jest dobra ale czasem warto przeciągnąć do 5. Jak nadal są opory to z doświadczenia wiem, że rewelacyjnego seksu z taką panną nie będzie.

Młode dziewczyny przeciągają to często z głupiego powodu - wyjdę na łatwą - będzie mnie miał za dziwkę - nic bardziej mylnego. Moje doświadczenie mówi mi, że im szybciej panna idzie na całość tym fajniejsza jest w związku. Moja obecna kobieta z którą planuję już być na dobre i na złe wylądowała w łóżku na drugiej randce. I co - jest dziwką ? Nic podobnego - szczera , otwarta , mówi czego chce , co jest nie tak. W łóżku jest odważna i spontaniczna , nie traktuje seksu jak nagrodę czy jakiś obowiązek, po prostu to lubi - jest najlepszym co mnie do tej pory w życiu spotkało w tej materii.

Pamiętajcie dziewczyny - wizerunek dziwki jest tylko w waszych głowach. Jak koleś wam z czymś takim wyjedzie to kopajcie go w dupę i szukajcie kolejnego. Natomiast nie ograniczajcie swoich pragnień z takiego powodu bo nie warto.

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 wrz 2008, 16:34

Pit pisze:Co do zasady trzech randek - jest dobra ale czasem warto przeciągnąć do 5


trochę to żenujące.

Prawda jest taka, że zbyt szybkie pójście na całość za mądre nie jest. Chociażby z powodu braku poznania partnera. Dać dupy pierwszemu lepszemu łachudrze, bo ciśnie ;DD Bez jaj. Tym się różni kobieta od szmiry. Że siebie szanuje.

Czekanie krótsze czy dłuższe nie ma wiele wspólnego z tempramentem czy umiejętnościami. Tylko z dojrzałością i pewnymi wyznawanymi zasadami.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 22 wrz 2008, 17:14

Pit pisze:Moja obecna kobieta z którą planuję już być na dobre i na złe wylądowała w łóżku na drugiej randce. I co - jest dziwką ? Nic podobnego - szczera , otwarta , mówi czego chce , co jest nie tak. W łóżku jest odważna i spontaniczna , nie traktuje seksu jak nagrodę czy jakiś obowiązek, po prostu to lubi - jest najlepszym co mnie do tej pory w życiu spotkało w tej materii.


qrcze Pit :D
z moja obecna tez na drugiej i mam podobne odczucia

TedBundy pisze:Dać dupy pierwszemu lepszemu łachudrze, bo ciśnie

bo on cisnie?? absolutnie
no i w druga strone, kobieta cisnie tez nie pojde bo ona chce
ale jesli oboje chca to nie wiem na co czekac??
nie isc bo nie wypada?? co powie sasiad czy babcia??
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 22 wrz 2008, 17:16

TedBundy pisze:Tylko z dojrzałością i pewnymi wyznawanymi zasadami.

Ale pisz bardziej precyzyjnie, bo ktoś z boku może wywnioskować sobie definicję mówiącą iż jeśli ktoś jest otwarty, poważnie i z szacunkiem traktuje pragnienia swoje oraz drugiej osoby, to jest szmirą/rem :D
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 22 wrz 2008, 17:21

TedBundy pisze:Czekanie krótsze czy dłuższe nie ma wiele wspólnego z tempramentem czy umiejętnościami. Tylko z dojrzałością i pewnymi wyznawanymi zasadami.

- ok - czekaj aż do ślubu [:D]. A potem wal gruchę pod prysznicem do końca życia <hahaha> .

Każdy jest kowalem własnego szczęścia i robi co uważa za najlepsze dla niego. Forum jest od luźnej wymiany poglądów i każdy może pisać co uważa byle nie naruszał zasad współżycia społecznego. Wypowiadam swoje zdanie na podstawie swoich doświadczeń. Jeśli masz inne to twój pech (albo brak ci pewnych umiejętności). Natomiast proszę Cię o jedno - oszczędź ludziom epitetów w stylu "żenujące". na podstawie tego co piszesz można by o tobie napisać że jesteś typowym przedstawicielem "moherowej grupy społecznej" a nikt tu tego nie robi.

TedBundy pisze:Dać dupy pierwszemu lepszemu łachudrze, bo ciśnie Bez jaj.

- jasne, że nie pierwszemu lepszemu i nie, że ciśnie tylko, że ona tego chce.

TedBundy pisze:Tym się różni kobieta od szmiry. Że siebie szanuje

- co masz na myśli pisząc coś takiego ? Niby to, że jak laska lubi seks to od razu jest szmirą ? To jak nazwiesz taką która mówi do męża - kup mi to , zrób tamto to zrobię ci loda albo pozwolę inaczej niż po bożemu. Proponuję przemyśleć zanim coś napiszesz

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 wrz 2008, 17:50

zet pisze:bo on cisnie?? absolutnie


nie on ciśnie, tylko w kroczu ciśnie. A jeśli on ciśnie, to kretyn wart kopa w dupę. Życie. Bo tylko na jej cipkę poluje, a nie na związek.

shaman pisze:Ale pisz bardziej precyzyjnie, bo ktoś z boku może wywnioskować sobie definicję mówiącą iż jeśli ktoś jest otwarty, poważnie i z szacunkiem traktuje pragnienia swoje oraz drugiej osoby, to jest szmirą/rem


wiesz, co mam na myśli i co określam szmirstwem :)

Pit pisze:czekaj aż do ślubu


czekanie do ślubu jest takim samym idiotyzmem jak pieprzenie się na drugim spotkaniu. Dwie strony tej samej pokracznej skrajności.

Pit pisze:na podstawie tego co piszesz można by o tobie napisać że jesteś typowym przedstawicielem "moherowej grupy społecznej"


to dla mnie, mimo mego ateizmu, nie jest epitet. Jak kulą w płot, kolego <diabel>

Pit pisze:Niby to, że jak laska lubi seks to od razu jest szmirą ?


lubienie seksu nie oznacza prucia się z pierwszym lepszym poznanym kolesiem. Ładną sobie taka panna opinię wyrabia, nie ma co. Bo jako odpoczynek wojownika będzie najlepsza, każdy chętny pewnie skorzysta, ale nie zwiąże się na dłużej. Kto by taką chciał, którą miał każdy ze znajomych i po co? :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 wrz 2008, 19:00

Pit pisze:Młode dziewczyny przeciągają to często z głupiego powodu - wyjdę na łatwą - będzie mnie miał za dziwkę - nic bardziej mylnego

Przy facecie oceniającym swoje pójście do łózka tak samo jak ocenia jej pójście do łózka to to mylne jest. Ale są faceci którzy siebie wysoko ocenia, jako takiego zdobywce zajebistego a ja jako łatwa, nie godna szacunku, a już na pewno dłuższego związku.

TedBundy pisze:Dać dupy pierwszemu lepszemu łachudrze, bo ciśnie ;DD Bez jaj.

To to jest obleśne. Ale mylisz to z przespaniem się z interesującym, podniecającym facetem do którego ciągnie, a już o którym z cała pewnością nie można powiedzieć, że łachudra. Bo tego jest się pewnym, że chce się seksu właśnie z ta osobą. Nie chodzi tu o to by się przespać z kim popadnie, byle był seks.

Pit pisze:albo brak ci pewnych umiejętności

Jak możesz coś takiego Tedowi sugerować ?? Przeciez on ma to we krwi, on o tym tyle pisał. Widać, ze jestes nowy ;DD

Pit pisze:Natomiast proszę Cię o jedno - oszczędź ludziom epitetów w stylu "żenujące"

To jeden z jego ładniejszych epitetów, sa tez idiotki, szmiry, larwy, pijawki i tym podobne. Cóż kulturę języka( i nie tylko języka) każdy ma inna

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 531 gości