Problem z sexiem;/

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

niesmialy
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2008, 19:15
Skąd: DDz
Płeć:

Problem z sexiem;/

Postautor: niesmialy » 24 lip 2008, 19:42

Wiatm mamy z dziewczyna maly problem a w zasadzie to ona ma wiekszy i sie o nia martwie bo nie wiem czym to jest spowodowane..... a wiec...... moja dziewczyna zaproponowala mi pierwszy raz zrobilismy to pod wplywem LEKKIEGO uniesienia alkoholowego i wszedlem w nia brzydko mowiac jak w maslo i nie bolalo ja do czasu kiedy nie zaczelem sie ruszac w niej i przez co nie doszedlem do konca tylko przerwalismy...... teraz jest tez problem od pierwszego razu probowalismy to robic to juz z 6 czy 5 razy i za kazdym razem nie otrzymujemy satysfakcji seksualnej....... nie moge wejsc w nia caly...... moj czlonek ma prawie 15 cm a wchodze na glebokosc max 7cm i dalej juz nic nie zrobie ani nie wejde ani nie ruszam sie bo za kazdym razem ja boli przez co przerywamy moze mi ktos powiedziec czy cos ja zle moze robie co jest nie tak????? oczywiscie robimy to w pozycji klasycznej........ jestem bardzo delikatny nie nadaje tempa ani nic...... prosze o pomoc dziekuje z gory
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 lip 2008, 20:53

Wizyta u ginekologa.
niesmialy
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2008, 19:15
Skąd: DDz
Płeć:

Postautor: niesmialy » 24 lip 2008, 20:57

no ale czym to moze byc spowodowane waszym Twoim zdaniem
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 24 lip 2008, 21:03

niesmialy pisze:no ale czym to moze byc spowodowane waszym Twoim zdaniem

Zdenerwowana jest, spina się, boi się wpadki, nie jest gotowa na seks. Ile macie latek?
Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 24 lip 2008, 21:07

przede wszystkim - miej litość i zacznij używać znaków interpunkcyjnych (innych niż wielokropki, a raczej wielokropasy :P )

A odnośnie tematu - ból może być spowodowany brakiem nawilżenia. Musisz się bardziej postarać podczas gry wstępnej lub wspomóc się odpowiednimi środkami.
niesmialy
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2008, 19:15
Skąd: DDz
Płeć:

Postautor: niesmialy » 24 lip 2008, 21:08

ja mam 18 ona ma 17.... wiem ze to moze byc jeszcze za wczesnie. Ja nawet nie wspomnialem jej o tym bo wystarczalo mi narazie to co jest ale podczas powiedziala ze chce to zrobic i jest gotowa pierwszy raz nie byl tak bolesny jak kolejne... wiem ze boi sie wpadki bo ja tez sie jej boje ale zachowuje pelna ostraznosc i nie daje sie poniesc za bardzo emocja zeby mojej dziewczynie nie stala sie krzywda

[ Dodano: 2008-07-24, 21:09 ]
no wlasnie chodzi o to ze ona jest tak mokra ze ja sie w niej "topie" hehe wiec z nawilzeniem nie ma problemu:)
Ostatnio zmieniony 24 lip 2008, 21:11 przez niesmialy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kliktorator
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:11
Skąd: Wwa
Płeć:

Postautor: kliktorator » 24 lip 2008, 23:11

niesmialy pisze:nie moge wejsc w nia caly

czy nie atakujesz zbyt "nieśmiało"? jak dziewczę jeszcze ma tam "gródź" (lub jej pozostałości), to trza poczuć się facetem, i przyatakować... 15cm taranem raczej jej nie zabijesz... :]
Kłamstwo nie różni się niczym od prawdy, prócz tego, że nią nie jest.
— Stanisław Jerzy Lec

Nawet gdy przyjaciel działa wbrew tobie, wciąż jest twoim przyjacielem.
Stormy

Postautor: Stormy » 24 lip 2008, 23:26

kliktorator pisze:czy nie atakujesz zbyt "nieśmiało"? jak dziewczę jeszcze ma tam "gródź"
tylko ze blona jest troche plyciej niz 7 cm chyba?? <zalamka>

sprobujcie w innej pozycji, co to ma znaczyc: klasyczna oczywiscie...
niesmialy
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2008, 19:15
Skąd: DDz
Płeć:

Postautor: niesmialy » 24 lip 2008, 23:46

ona lezy na lozku z nogami ugietymi z poduszka pod tylkiem...........

[ Dodano: 2008-07-24, 23:47 ]
kliktorator pisze:
niesmialy pisze:nie moge wejsc w nia caly

czy nie atakujesz zbyt "nieśmiało"? jak dziewczę jeszcze ma tam "gródź" (lub jej pozostałości), to trza poczuć się facetem, i przyatakować... 15cm taranem raczej jej nie zabijesz... :]





hmmm no nie wiem czy to by bylo takie madre dosc ze by sie zrazila do mnie i do sexu to moglbym jej zrobic krzywde:)
Awatar użytkownika
kliktorator
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:11
Skąd: Wwa
Płeć:

Postautor: kliktorator » 25 lip 2008, 00:09

Stormy pisze:
kliktorator pisze:czy nie atakujesz zbyt "nieśmiało"? jak dziewczę jeszcze ma tam "gródź"
tylko ze blona jest troche plyciej niz 7 cm chyba?? <zalamka>


błona rozciąga się (jakieś tam włókna kolagenowe cy cuś), albo może mieć np. półksiężycowaty kształt i zaczyna boleć, gdy na jej głębokości pojawia się corpus- twardszy niż glans
7 cm żołądź nie ma, ale są jeszcze wargi, których budowa jest też przeróżna, i położenie wejścia do pochwy może optycznie przesuwać się wgłąb.

niesmialy pisze:hmmm no nie wiem czy to by bylo takie madre dosc ze by sie zrazila do mnie i do sexu to moglbym jej zrobic krzywde:)

Nie pytam nawet "jak lubicie", bo to pierwsze próby, ale jeśli istotnie Twoja dziewczyna jest delikatna i skora do zrażania się... <hmm>
Enyłej, nie słyszałem o przypadku, kiedy ból podczas "przełamywania bariery" był samoistnym powodem zrażenia się do sexu. Pójdzie trochę krwi i luzik. 8)

Buona notte, jak mawiają Italianie [:D]
Ostatnio zmieniony 25 lip 2008, 00:12 przez kliktorator, łącznie zmieniany 1 raz.
Kłamstwo nie różni się niczym od prawdy, prócz tego, że nią nie jest.

— Stanisław Jerzy Lec



Nawet gdy przyjaciel działa wbrew tobie, wciąż jest twoim przyjacielem.
Stormy

Postautor: Stormy » 25 lip 2008, 00:14

kliktorator, nie zpominaj ze tlumaczysz babie - mialo sie blone, przezylo sie, kolezanki mialy (o popatrz - co za fart - kazda miala:P) przezyly.
pobolalo (albo i nie), pokrwawilo sie (albo i nie), przeszlo po 10 min (albo po paru probach).
kliktorator pisze:ale są jeszcze wargi, których budowa jest też przeróżna, i położenie wejścia do pochwy może optycznie przesuwać się wgłąb.
nie zauwazylam jakiejs zaleznosci miedzy budową warg a ulozeniem wejscia do pochwy...
wniosek: wejsc glebiej musi w koncu oczywiscie wykluczjac jakies problemy anatomiczne, a to rzadkosc. zmienic pozycje, probowac, dalej, nie zniechcecac sie i rozluznic. co ma wejsc to wejsdzie, jak cos ma "dopęknąć" to dopeknie - zadna filozofia
niesmialy
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2008, 19:15
Skąd: DDz
Płeć:

Postautor: niesmialy » 25 lip 2008, 10:06

Stormy pisze:wejsc glebiej musi w koncu oczywiscie wykluczjac jakies problemy anatomiczne, a to rzadkosc. zmienic pozycje, probowac, dalej, nie zniechcecac sie i rozluznic. co ma wejsc to wejsdzie, jak cos ma "dopęknąć" to dopeknie - zadna filozofia




czyli robic to powoli i sie nie spieszyc?? wkoncu i tak wejdzie?? bo moja dziewczyna ostatnio powiedziala ze zaczyna tracic nadzieje ze to naprawde przestanie bolec
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 02 sie 2008, 10:25

sprobujcie napic sie winka, zeby w glowie troche poczula to moze sie rozluzni ;)
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości