Co sądzicie o ANALU ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Co sądzicie o ANALU ???

Postautor: Luca » 26 cze 2004, 21:50

Jakie są wasze opinie na temat ANALU??Dziewczyny czy Was to kręci albo inaczej,czy próbowałyście...?
Panowie a jakie są wasze opinie na temat "ciasnej" dziureczki?

Wyraźcie śmiałe zdanie na ten temat ;)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 27 cze 2004, 07:38

Nie próbowałam i nie chciałabym. Trochę mnie brzydzi fakt że facet miałby wsuwać penisa w miejsce niehigieniczne, gdzie wychodzi kał...fuj
no a poza tym -ból
co w tym przyjemnego?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 27 cze 2004, 10:05

Co prawda też nie próbowałem i raczej nie ciągnie mnie żeby spróbować. A jeśli chodzi chodzi o "miejsce niehigieniczne",to myślę, że przy odpowiedniej higienie kobiety, każde miejsce może być czyste. Przecież z tego miejsca, które jest najczęściej używane do seksu wychodzi mocz.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 27 cze 2004, 11:10

Jarek pisze: Przecież z tego miejsca, które jest najczęściej używane do seksu wychodzi mocz.


jaki mocz?
ujście cewk moczowej jest na zewnatrz g:hmm nie w pochwie !


co do seksu analnego
to mam mieszane uczucie
chcialabym spróbować
i wiem, ze kiedyś spróbuje


tylko zastanawiam sie jak w pełni zachowac tam higiene, bo lewatywa to ostateczna rzecz, ktorej bym nie zrobiła :570:
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 27 cze 2004, 11:52

A ja nie mam mieszanego uczucia. Nie chcę i już. Dupa służy do czegoś innego. :027:
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 27 cze 2004, 12:45

Zgadzam się z Jarkiem,higiene da się utrzymać tylko trzeba o tym pomyśleć przed zbliżeniem :P

I żadnych lewatym jak proponuje Natasza,wystarczy mydełko albo płyn do higieny intymnej :D

Problem chyba jest jedna gdzie indziej,myśle o ludzkiej mentalności...założe się że 20 lat temu jakby istniało takie forum to poruszenie tematu sexu oralnego wywołałby podobne opinie jak teraz sex analny.W dzisiejszych czasach "lodziki" i "minetki" to pożądek dzienny i każdy jak leci się tak zabawia no bo tak robią wszyscy...
Pewnie za jakiś czas podobnie będzie z pieszczotami analnymi,zmieni się do tego stosunek :P :P :P
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 27 cze 2004, 18:08

Problem chyba jest jedna gdzie indziej,myśle o ludzkiej mentalności...założe się że 20 lat temu jakby istniało takie forum to poruszenie tematu sexu oralnego wywołałby podobne opinie jak teraz sex analny.W dzisiejszych czasach "lodziki" i "minetki" to pożądek dzienny i każdy jak leci się tak zabawia no bo tak robią wszyscy...
Pewnie za jakiś czas podobnie będzie z pieszczotami analnymi,zmieni się do tego stosunek


Jasne. Świat idzie cały czas do przodu. I miałby iść w ten sposób, że faceci woleli by tę tylną dziurkę od przedniej, gdzie miejsce dla ich żołnierza? Co ma do tego seks oralny? Oral jest przecież POCAŁUNKIEM mniej lub bardziej wyrafinowanym, intymnych części ciała, najwrażliwszych miejsc ukochanej/ukochanego. Dzisiaj lody i minetki są na porządku dziennym, bo zmienił się bojaźliwy stosunek ludzi do tego, zmieniły się obyczaje.
A w tę tylną dziurkę to można se czopki pchać, ew. lewatywę robić. Nie rozumiem takiego UDZIWNIANIA, UROZMAICANIA sobie pożycia seksualnego. Dla mnie seks analny jest nie do przyjęcia i już.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 27 cze 2004, 18:13

Ja rowniez chcialbym sprobowac. Chociaz sam nie wiem. Najpierw to trzeba uzyskac zgode kobiety ,a z tym u mlodych kobiet jesli chodzi o anal jest ciezko. A co do przyjemnisci to slyszalem ze wiele kobiet w ten sposob osiaga orgazm.
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 27 cze 2004, 19:52

A ja nie probowalem ale chcialbym sprobowac z kilku powodow. Faceci z tego co slyszlaem tak jak i dziewczyny jedni to lubia inni nie. Pytalem mojej kolezanki ktora probowala (ma teraz niecale 19 lat) i powiedziala ze jest calkiem fajnie, inna go lubi nawet. Co do orgazmu to tez slyszalem ze mozna miec orgazm analny. Z drugiej strony jest to ciekawe jesli sie chce skonczyc w srodku kobiety, bo dzidziusia z tego nie bedzie a przyjemne dla obu stron jest ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 27 cze 2004, 20:52

Emperor pisze:A ja nie mam mieszanego uczucia. Nie chcę i już. Dupa służy do czegoś innego. :027:

Dołączam się do tego. Sam pomysł mnie odrzuca...
Piggy in the garden,
Piggy in the pool.
Swim, now, little pig!
Piggy's looking cool.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 27 cze 2004, 21:19

Nie probowalam i w najbizszym czasie nie wyobrazam sobie czegos takiego.
Ale nie mowie ze nigdy nie sprobuje bo tego nie wiem. Narazie do tego nie dojrzałam i tyle. po prostu mnei odrzuca poki co mam wiele innych rzeczy do odkrywania w seksie.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 28 cze 2004, 06:24

higiene da się utrzymać tylko trzeba o tym pomyśleć przed zbliżeniem

...Nie tylko! O tym trzeba myśleć cały czas! (Mam tu myśli ogólnie-higienę intymną i nie tylko intymną).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 28 cze 2004, 07:56

A ja próbowałem. Jak dla mężczyzny fajne uczucie, choć Partnerce też się podoba. Miała przy tym nawet orgazm. Nie zawsze ale czasami tego próbujemy i jest świetnie. A wiadomo, że o higienę trzeba dbać.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 28 cze 2004, 08:47

Luca, a Ty rozumiem masz w tej dziedzinie doswiadczenia?

podziel się :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 28 cze 2004, 08:55

Pewnie za jakiś czas podobnie będzie z pieszczotami analnymi,zmieni się do tego stosunek


Seks analny to nie wymysł naszych czasów. To tylko mentalność w naszym kraju tak ten temat zbagatelizowala.
Polecam ksiażeczki Markiza de Sade nie mówiąc już o rzymskich zboczeńcach w stylu Kaliguli. No ale wiadomo - Francuzi i Rzymianie :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 cze 2004, 09:15

Student pisze:Ja rowniez chcialbym sprobowac. Chociaz sam nie wiem. Najpierw to trzeba uzyskac zgode kobiety ,a z tym u mlodych kobiet jesli chodzi o anal jest ciezko. A co do przyjemnisci to slyszalem ze wiele kobiet w ten sposob osiaga orgazm.


Co racja tyo racja ! ;)

Wszystko sie zmienia , moi drodzy ! :D wszystko !
Anal ......... raz mi sie podoba , a raz nie ! ot wszystko , zalezy od widzi mi sie :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 28 cze 2004, 09:41

Nie wiem po co tak kombinować skoro dziewczyny mówią, że to ich boli i tyle z tym zachodu, bo trzeba smarować dla zwiększenia poślizgu, a poza tym to mi mimo wszystko trochę pachnie pedalstwem.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 28 cze 2004, 09:44

Nie wiem po co tak kombinować skoro dziewczyny mówią, że to ich boli


Jarku, nie wszystkie dziewczyny tak mówią - zapewniam. Pozatym tak jak w przypadku "normalnego" pierwszego razu przydałby się trening. I wcale nie trzeba smarować choć na początku przydałoby się.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 cze 2004, 10:17

fish pisze:
Nie wiem po co tak kombinować skoro dziewczyny mówią, że to ich boli


Jarku, nie wszystkie dziewczyny tak mówią - zapewniam. Pozatym tak jak w przypadku "normalnego" pierwszego razu przydałby się trening. I wcale nie trzeba smarować choć na początku przydałoby się.


DOKŁADNIE TAK !!!
W wielu przypadkach dziewczyny uwielbiają ten rodzaj sexu , ale jak sie to mawia do wszystkiego tzreba dorosnąć ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 28 cze 2004, 10:58

Dla mnie to obrzydliwe. Wiadomo higiena higieną, ale nie zawsze kąpiel wszystko załatwi. Chyba że macie jakies super soposby na mycie odbytów. Ja nie wyobrażam sobie takiej sytuacji żeby facet wyjął penisa z odbytu a potem miałabym mu robić loda. Już nie mowiąc o sytuacji, gdzie faktycznie się tam wszystkiego nie wymyło i członek ma po wyjęciu charakterystyczny zapaszek gówna . A fe! Macie racje, dupa jest do czego innego!
Awatar użytkownika
Batuss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2004, 22:58
Skąd: Trabki Wielkie :))
Płeć:

Postautor: Batuss » 28 cze 2004, 12:19

Nie prubowalem i niemam zamiaru prubowac.
Jestem jak dziecko chociaz mam juz 19 lat. Nic niewiem o swiecie milosci.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 28 cze 2004, 12:25

Ja nie probowalem ale mysle ze bylbym sklonny sprobowac. Za jakis czas. Tym bardzije ze z moim Kotikem dopoiero co zaczelismy sie kochac i dla niej kazde zblizenie jest nowym doswiadczeniem. Ale kto wie za 5miesiacy, rok a moze 4 lata sprobujemy tego i jesli Ona bedzie tego chciala to nie bede mial zadnych zahamowan o ktorych tu piszecie.
Mysle ze wszystko przychodzi w wiekiem i dojrzaloscia - wystarczy spojrzec na nasze wypowiedzi.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 28 cze 2004, 12:31

sallvadore pisze:Mysle ze wszystko przychodzi w wiekiem i dojrzaloscia - wystarczy spojrzec na nasze wypowiedzi.


Też tak uważam, choć nie wiem, czy seks analny zalicza się do tego "wszystkiego". Choć...
Ja sama nie jestem jakoś zbytnio negatywnie do tego nastawiona. Może kiedyś... jak będziemy szukać nowszych urozmaiceń :p Ale to, jeśli w ogóle, daaaaleko przed nami
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 28 cze 2004, 12:41

Mysle ze wszystko przychodzi w wiekiem i dojrzaloscia - wystarczy spojrzec na nasze wypowiedzi.


na pewno większość z Was tego spróbuje i wtedy zmieni zdanie (łącznie z tymi osobami które teraz tak bardzo się tego "brzydzą"). Jak miałem te 17-18 lat to nawet o tym nie myślałem. :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 28 cze 2004, 13:51

Macie racje, dupa jest do czego innego!

Też tak uważam.Wszystko należy wykorzystywać zgodnie ze swoim przeznaczeniem, a nie kombinować jak koń pod górę.
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 28 cze 2004, 14:17

Ja tez nie popieram tego typu urozmaicen! Skoro mozna zaspokajac sie poprzez sex i sex oralny to po co jeszcze analny?!I tak jak Aga pisala o specyficznym zapaszku ...bleeeeeeee!
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 28 cze 2004, 15:12

No tak idac takim tokiem myslenia mozemy dojsc do wniosku ze usta sluza do polykania pokarmu a nie do calowania narzadow rozrodczych partnera :P
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 28 cze 2004, 15:16

No tak idac takim tokiem myslenia mozemy dojsc do wniosku ze usta sluza do polykania pokarmu a nie do calowania narzadow rozrodczych partnera


Doskonale napisane. Uśmiałem się ale to bardzo cenna uwaga :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 28 cze 2004, 15:32

sallvadore pisze:No tak idac takim tokiem myslenia mozemy dojsc do wniosku ze usta sluza do polykania pokarmu a nie do calowania narzadow rozrodczych partnera :P


Ojj usta sluza do znacznie wiecej celow. Do orala m.in. tez.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 28 cze 2004, 15:41

tak samo i pupa i to od wielu wileu setek lat ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości