bolesne stosunki

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 wrz 2009, 00:28

to zaprowadz ją do ginekologa - wtedy bedziesz mial wiedze podparta badaniami - tu tylko dowiesz sie jak jzu to czegos na zasadzie "moze "
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
qzel
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 09 kwie 2008, 15:59
Skąd: w-ch
Płeć:

Postautor: qzel » 26 wrz 2009, 10:55

wizyta u lekarza z pewnych względów musi poczekać, więc dalej liczę na pomoc z waszej strony :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 wrz 2009, 11:16

To do wizyty u lekarza wybierajcie takie pozycje w których ona nie odczuwa bólu.
a kiedy ona idzie do tego lekarza ??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 wrz 2009, 14:03

wiesz - to co ci ewentualnie napisza wcale nie musi sie odniesc do twej mlodocianej - kazda bowiem moze miec inna przyczynę ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 14 sty 2010, 17:49

Ja tez odczuwałam ból pod czas seksu i z biegiem czasu coraz większy, aż w końcu musieliśmy przestać. Okazało się, że mam nadżerkę. Mam tylko nadzieje, że jak się ja wyleczy to ból minie.
AJJ
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 28 gru 2008, 01:15
Skąd: ;)
Płeć:

Postautor: AJJ » 07 mar 2011, 13:33

Witam Was serdecznie,
Potrzebuję Waszej porady. Otóż w sobotę próbowałam się kochać z moim chłopakiem. Ogólnie mam problem z rozluźnieniem się podczas stosunku. Więc wzięliśmy wspólną kąpiel. Było miło i spokojnie, czułam się podniecona i chciałam żebyśmy już zaczęli, lecz gdy we mnie wszedł poczułam ostry ból, nie wiem dlaczego. Poszłam do ginekologa, który mnie zbadał, powiedział że wszystko jest w porządku i nie powinno nic mnie boleć, przepisał mi lek przeciwgrzybiczy gdyby rozwijała się jakaś infekcja. W zeszłym miesiącu miałam robione usg więc wszystko jest w porządku.
Moglibyście mi poradzić co powinnam jeszcze robić żeby stosunki były dla mnie satysfakcjonujące i nie wiązało się z bólem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 mar 2011, 17:10

wszystko wporzadku ? a przepisał lek przeciwgrzybiczny ? po co skoro wszystko oki ?
a co... lubo gdzie Cie boli ? opisz miejsce owego bólu . Lekarz nie pytał ? nic nie powiedział ? czy ty o owym bólu mu nie powiedziałas .
Ostatnio zmieniony 07 mar 2011, 17:10 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
AJJ
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 28 gru 2008, 01:15
Skąd: ;)
Płeć:

Postautor: AJJ » 08 mar 2011, 09:39

Powiedział że nic nie wskazuje na to że jest coś nie tak, infekcji też nie było. A leki przepisał bo powiedział że może się dopiero zaczynać, więc lepiej żebym je wzięła. O tym że boli oczywiście że powiedziałam, przecież dlatego poszłam. A bolało mnie w środku, w zasadzie wszędzie, tak jakbym nie była w ogóle podniecona, tylko że byłam i dlatego się wystraszyłam.
Awatar użytkownika
aniania
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 23 lut 2011, 20:20
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: aniania » 08 mar 2011, 10:25

AJJ, a przed tą sobotą, w którą, jak napisałaś, "próbowałaś się kochać ze swoim chłopakiem to kiedy współżyłaś ostatni raz? Bo wiesz kiedy ja mam dłuższa przerwę spowodowaną np wyjazdem męża, to po tym czasie kiedy już dochodzi między nami do zbliżenia to też odczuwam jakiś tam ból, dyskomfort towarzyszy mi przez kilka dni a potem im częściej się kochamy to wszystko przechodzi...
AJJ
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 28 gru 2008, 01:15
Skąd: ;)
Płeć:

Postautor: AJJ » 08 mar 2011, 13:49

Przerwa była długa, bo prawie 1,5 miesiąca, ale już wcześniej były między nami takie przerwy i nie bolało, więc nie wiem co mogło się zdarzyć.

[ Dodano: 2011-03-10, 18:46 ]
A może miałby ktoś jakąś radę w jakiej pozycji próbować się kochać następnym razem?
loleczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2011, 17:13
Skąd: wg
Płeć:

ból

Postautor: loleczek » 23 paź 2011, 17:22

witam uprawiam seks z moja dziewczyna już od 2 tyg jednak przy stosunku gdy jestem już tak powiedziawszy w niej odczuwam bardzo duży ból końcówki członka nie wiem co się dzieje już samo dotkniecie końcówki mojego członka przez moja Partnerkę kończy się okropnym bólem , przez co tracę wzwód i z seksu nici
ostatnio uprawialiśmy seks do 2 orgazmów mojej partnerki ale ja nie mogłem skończyć stosunkowi towarzyszył okropny ból końcówki
witas
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2013, 19:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: witas » 29 lis 2013, 19:23

Bolesność stosunku może mieć wiele przyczyn, jeśli jednak wyeliminuje się te związane z fizycznością - trzeba zając się psychiką. Zwłaszcza w przypadku kobiet może to okazać się kwestią kluczową. Bez równowagi we wszystkich aspektach życia, a więc również i w sferze seksualnej, można zapomnieć o poczuciu szczęścia i zadowolenia na co dzień. A przy drobnej pomocy specjalistów równowagę taką można osiągnąć. Kilka spotkań z seksuologiem może wprowadzić nową jakość do życia każdego człowieka. Bolesne współżycie może zatruć intymność w niejednym związku i dobrze jest jak najszybciej się go pozbyć.
Centrum Medyczne DaVinci
zadowo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2015, 11:19
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: zadowo » 23 lut 2015, 11:20

bardzo trafna uwaga :)
Marcin_79
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2015, 12:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Marcin_79 » 10 mar 2015, 12:38

Musisz to koniecznie zbadać. Może endometrioza
Ostatnio zmieniony 10 mar 2015, 12:38 przez Marcin_79, łącznie zmieniany 1 raz.
sammiczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2015, 08:51
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: sammiczka » 11 mar 2015, 08:53

bardzo prawdopodobne ;(
gyniaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2017, 12:32
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: gyniaaa » 11 mar 2017, 12:38

no z tym zartow nie ma wiec wytykaj czym predzej do specjalisty
beatryczee
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:53
Skąd: łódź
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: beatryczee » 19 lut 2018, 15:02

no a nie masz kłopotu z suchościa pochwy? u mnie to był problem , bolesne stosunki były wywołane tym ze mimo podniecenia miałam sucha pochwe. Zaczęłam używać żelu Mucovagin i powiem ci minęło jak ręką odjoł...mozesz zawsze spróbowac.
kanadejka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:09
Skąd: Pomiechówek
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: kanadejka » 09 mar 2019, 13:13

justynaGD pisze:witajcie,
szukam porady, która pomoże mi pokonac ból towarzyszący stosunkom. współzyjemy z chłopakiem od 2óch miesięcy, jednak od poczatku jest to dla mnie bardzo bolesne. Pierwszy raz był niesamowicie bolesny, płakałam "jak bóbr". Na szczęscie chłopak okazał wiele zrozumienia, czułości i wspierał mnie. Myslałam, ze to tylko ten peirwszy raz i dalej bedzie dobrze lecz kazdy stosunek sprawia mi ból. Przyczyną nie jest suchość pochwy- używamy lubrykantów i nawilżanych prezerwatyw a jednak ciągle boli. czuje nacisk, obcieranie mimo wszystko. nie umiem określić tego bólu inaczej, przy szybkich pchnieciach czuje jakby ukłucie, a kiedy tempo jest równe to ból rozpierania ścianek pochwy.
Pani Ginekolog, stwierdziła ze anatomicznie wszytsko ok, wiec co jest ze mna nie tak?
może ktoś miał ten sam problem i sobie z nim poradził??


Hej, sądzę, że po prostu nie jesteś gotowa jeszcze na współżycie z partnerem. Jeśli robisz to tylko dla swojego chłopaka- bo go kochasz, bo Ci na nim zależy, popełniasz błąd. Jeśli jemu zależy na Tobie, poczeka.
Franka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:46
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: Franka » 13 mar 2019, 17:26

A mnie sie wydaje ze masz stres i tyle. Może boisz się niechcianej ciąży? Czemu tak sądzę bo tez tak miałam na początku. Stosowaliśmy prezerwatywy ale kiedyś jedna pękła. Myślałam że do pierwszej miesiączki zwariuję. Wtedy poszłam do ginekologa i on mi przepisał pigułki,też pierwsze mi nie przypasowały potem zmieniłam na belarę i teraz ani nie spada mi libido ,nie mam stresu i mam spontaniczny sex kiedy chcę i jak chcę. Nie muszę liczyć jakie mam dni płodne czy nie . Pomyśl nad tym...
lopojop
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2019, 15:39
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: lopojop » 02 lis 2019, 15:41

przedłużcie grę wstepną tak by dla ciebie była miła i różncyh lu. też spóbuj uzyć a jak dalej tak bedzie zgłoś się do lekrza bardzo moźliwe ze to to infekcja pochwy
mleczmlecz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2019, 11:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: mleczmlecz » 01 gru 2019, 12:17

moze to być kwestia psychiczna niestety spóbuj lamkę wina przed.
werwagold
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2020, 17:26
Skąd: Polska
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: werwagold » 24 sie 2020, 07:04

Czasami powodem bólu mogą być stany zapalne krocza. W takiej sytuacji najczęściej wystarczy Octenisept i powinno być ok. Jeżeli to nie pomoże, warto szukać pomocy u specjalisty.
glaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2020, 19:14
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: glaczek » 24 lis 2020, 19:34

moze to być przyczyną infekcji lub jakiegoś urazu mechanicznego warto zwrócić się do lekrza
olemek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2020, 17:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: olemek » 18 gru 2020, 17:59

najwidoczniej nie jesteś jeszcze na to gotowa, moja droga
lunka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2019, 00:55
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: lunka » 03 lut 2021, 17:39

u mnie taki bol spowodowany byl suchoscia pochwy. Jednak brak odpowiedniego poslizgu w trakcie stosunku moze sprawiac bol i podrazniac... warto sobie zel feminum kupic, super nawilza i faktycznie umozliwia czerpanie przyjemnosci z seksu
likoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2021, 14:26
Skąd: Zakliczyn
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: likoo » 11 kwie 2021, 16:06

no niestety ale psychika i straach
aliex
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 31 gru 2021, 20:34
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: aliex » 31 sty 2022, 17:32

badanie fizjoterapeutyczne to must have kiedy są tego typu problemy. Ja dopiero jak poszłam na pare wizyt i okazało się ze mam obkurczone mieśnie wokol miednicy, mogłam cieszyć się seksem, spróbujcie. Ja byłam tutaj :
https://www.rsqphysio.com/post/wzorowa-dokumentacja-w-gabinecie-fizjoterapeuty
Może coś też jest tam obkurczone stąd ból
tanda
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 76
Rejestracja: 07 gru 2021, 10:49
Skąd: Wrocław
Płeć:

Re: bolesne stosunki

Postautor: tanda » 09 sie 2022, 13:41

Co sądzicie o tym rozwiązaniu jako alternatywie - erotino.pl/47-masturbatory
Czy odczucia są w takim przypadku przyjemne? Jak duża jest różnica wobec normalnego stosunku?
Macie z tym jakieś doświadczenia?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości