Obsesja dziewicy

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 maja 2008, 20:10

Marissa pisze:Po co uczyć... chociażby po to, żeby kobieta naprawdę czerpała przyjemność z seksu.

a kto pisal o jakiejkolwiek nauce kogokolwiek ?? kto ? JA ?? :| :]
chce czerpac przyjemnosc z sexu - nich se go wezmie w takiej postaci jakiej chce i chodzi mi tu o pzrejecie inicjatywy - ale - widze ze lubi sobie kolezanka poleniuchować [:D] byc poddaną , nic w tym zlego - pytanie czy zawsze ? no bo inaczej to czemu by tak pisala jak pisze ? <aniolek>
Skoro dobrze umiecie sobie zrobic same , czy to za pomocą raczki czy wspomagaczy (sztuczne dildo) to dlaczego faceta nie urzyc (prawiczka) jak owego przyzadu ? spodoba mu sie - zapewniam , ze przejmnie pałeczke. <browar>
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, 20:11 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 27 maja 2008, 20:18

Andrew pisze:widze ze lubi sobie kolezanka poleniuchować [:D] byc poddaną , nic w tym zlego - pytanie czy zawsze ? no bo inaczej to czemu by tak pisala jak pisze ? <aniolek>

No doprawdy, rozgryzłeś mnie :]

Andrew pisze:Skoro dobrze umiecie sobie zrobic same , czy to za pomocą raczki czy wspomagaczy (sztuczne dildo) to dlaczego faceta nie urzyc (prawiczka) jak owego przyzadu ? spodoba mu sie - zapewniam , ze przejmnie pałeczke. <browar>

Albo i nie, jeśli za szybko dojdzie :]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 maja 2008, 20:19

Marissa pisze:Albo i nie, jeśli za szybko dojdzie :]

to moze wszak drugi raz - Ty to masz problem , zawsze też mozesz mu usiasc niunią na twarz - bedzie wiedzial co ma robic !! a jak nie to mu karzesz !! <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 27 maja 2008, 20:22

Andrew pisze:Ty to masz problem

Kto jak kto, ale ja nie mam problemu <szczerbaty>

Andrew pisze:to moze wszak drugi raz

Fakt można. Ale za szybkie dojście partnera lekko psuje atmosferę - fakt, to może ucieszyć, jak to co robie dla niego jest tak przyjemne - ale gdy w grę wchodzi tylko i wyłącznie seks bez uczuć - takie coś może wybić z rytmu ;P
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 27 maja 2008, 20:25

a czy rozptarywana już była w tym temacie opcja: niezdatny do niczego prawiczek spotyka nieświadomą niczego (nawet samej siebie) dziewicę?
co by mogło z tego wyniknąć ... albo nie wyniknąć <hmm>
i któż miałby w takiej sytuacji kogo czego uczyć ...
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, 20:26 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 maja 2008, 20:28

Marissa pisze:Kto jak kto, ale ja nie mam problemu <szczerbaty>
ale próbujesz go stworzyc dla innych
Marissa pisze:
Fakt można. Ale za szybkie dojście partnera lekko psuje atmosferę - fakt, to może ucieszyć, jak to co robie dla niego jest tak przyjemne - ale gdy w grę wchodzi tylko i wyłącznie seks bez uczuć - takie coś może wybić z rytmu ;P

a to Ty nie widzisz , ze dochodzi ? nie potrafiłabys temu zaradzic ? idziesz w tym bynajmniej co piszesz na łatwiznę ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 27 maja 2008, 20:32

Andrew pisze:ale próbujesz go stworzyc dla innych

Bo co? Bo piszę że nie chcę prawiczka uczyć? W czym niby jestem gorsza od tych facetów mówiących że kijem by nie tknęli dziewicy? :|

Andrew pisze:a to Ty nie widzisz , ze dochodzi ? nie potrafiłabys temu zaradzic ? idziesz w tym bynajmniej co piszesz na łatwiznę ...

Możliwe że i idę na łatwiznę, ale kiedy już się kocham z facetem, nie potrafię przestać - po prostu porzucam całkowicie hamulce.

chwastek, mój pierwszy raz był z prawiczkiem. I może oboje nie byliśmy super doświadczeni - ja na pewno, bo moja seksualność późno się obudziła, to jakoś daliśmy radę. A kto od kogo się uczył? Sami się uczyliśmy.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 27 maja 2008, 20:33

Marissa pisze:chcę czerpać przyjemność z seksu bez tej całej otoczki którą jest pierwszy raz partnera.

Ale Twoja przyjemność zależy przecież tylko od Ciebie :>
Andrew pisze:spodoba mu sie - zapewniam , ze przejmnie pałeczke. <browar>

Coś Ty, przez pół roku będzie udawał, że wciąż jest prawiczkiem <evilbat>

Oczywiście, że zgadzam się z Endriułem, bo nic nie trwa wiecznie, nawet dziewictwo ;DD

chwastek pisze:niezdatny do niczego prawiczek spotyka nieświadomą niczego (nawet samej siebie) dziewicę?
co by mogło z tego wyniknąć ... albo nie wyniknąć <hmm>

O, kurcze! To jest dopiero problem ;DD Zapytajmy pradziadka i prababci, bo w ich czasach takie "faux pas" było na pewno nagminne i nawet dzieci z tego były :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 maja 2008, 20:37

Marissa pisze: od tych facetów mówiących że kijem by nie tknęli dziewicy? :|

Powiedz mi , ze ty w ich gadke wierzysz?? <boje_sie> <hahaha> <hahaha> no tak dziewica ma napisane na czole ten stan rzeczy [:D] a jak juz dojdzie do tego iz go zwiedzie w tej kwesti i dowie sie o tym dopiero kiedy bedzie mial go sobie włozyc w jej gniazdko - to oczywiscie ucieknie <hahaha>
Marissa pisze:

Możliwe że i idę na łatwiznę, ale kiedy już się kocham z facetem, nie potrafię przestać - po prostu porzucam całkowicie hamulce.


no iiiii ?? co ma jedno z drugim wspólnego ? :|
Nich Ci puszcza hamulce - rób co chcesz !! o to wlasnie chodzi , ale chyba mnie nie rozumiesz ... <browar>
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, 20:39 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 27 maja 2008, 21:04

Andrew pisze:Marissa napisał/a:
od tych facetów mówiących że kijem by nie tknęli dziewicy? :|

Powiedz mi , ze ty w ich gadke wierzysz?? <boje_sie> <hahaha> <hahaha> no tak dziewica ma napisane na czole ten stan rzeczy [:D] a jak juz dojdzie do tego iz go zwiedzie w tej kwesti i dowie sie o tym dopiero kiedy bedzie mial go sobie włozyc w jej gniazdko - to oczywiscie ucieknie <hahaha>

Andrew... Cóż, nie jestem taka głupia, żeby nie zdawać sobie sprawy z tego, że jak by przyszło co do czego to wszyscy by uciekli bo mają do czynienia z dziewicą/prawiczkiem. Ja tutaj piszę tylko i wyłącznie w kontekście tego czego bym nie chciała - a nie chciałabym faceta-prawiczka. Ale jeśli już taki będzie to przecież jasne będzie że go nie skreślę bo jest prawiczkiem :|
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 maja 2008, 21:08

Zaraz! - To Ty nie wiesz czego chcesz [:D] bo na to mi to wyglada co piszesz , a piszesz tak :
Marisa pisze:a nie chciałabym faceta-prawiczka. Ale jeśli już taki będzie to przecież jasne będzie że go nie skreślę bo jest prawiczkiem

Z wszystkiego co napisalas powyzej jak i tego wynika jedno - Ty chcesz faceta który potrafi Cie zerżnąć (przepraszam za wyrazenie , ale specjalnie ma byc takie ) sadzisz, iż prawiczek nie podoła ? skad takie mysli ? tego może i nie dokonać taki co mial z 10 kobiet !
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, 21:09 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
dias1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 164
Rejestracja: 16 paź 2007, 19:33
Skąd: Z Warszawy
Płeć:

Postautor: dias1 » 27 maja 2008, 21:43

Prawie każdy chciałby mieć dziewice. Chyba tylko facet który już taką miał może by nie chciał. Reszta myślę, że będzie zadowolona a nawet doceniona. Nawet jeżeli tylko sex dla samego sexu. Mój znajomy ma szczęście, bo trafia na same dziewice i mówi że to jest coś cudownego. Zazdroszczę mu.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, 21:44 przez dias1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 27 maja 2008, 22:01

Mam tylko dwie rzeczy do powiedzenia na ten temat. Po pierwsze: już nie będę się zagłębiała, z jakiego to powodu są tacy, co za towarzyszę na resztę życia chcą tylko dziewicę, podczas gdy sami się zabawiali i zaliczali na lewo i prawo. Chodzi tylko o to, że jak tak się zabawiają, to po drodze być może też jakieś dziewice się zdarzały, ale nie były warte miana przyszłej żony. Każda z tych zaliczanych też kiedyś była dziewicą, a dziewictwo (praktycznie, nie mówię o przypadkach, że błona się jakoś zachowa) jest jednorazowe, o czym chyba zapominają ci święci "zaliczacze". W końcu oni też przyczyniają się do zmniejszenia ilości dziewic, to co zrobią, jeśli potem każda, co byłaby dobrym materiałem na żonę okaże się, że pierwszy raz ma za sobą?
Po drugie: pojawiały się tu głosy, że nie chciałoby się mieć doczynienia z dziewicą/prawiczkiem, no chyba że byłaby ta osoba godna uwagi. Czyli reasumując, jeśli chłopak/dziewczyna okazał(a) się osobą, z którą można iść do łóżka, to dziewictwo nie przeszkadza, ale w przeciwnym razie jest ono dodatkowym minusem działającym na niekorzyść ogólnej oceny człowieka... Takie pokrętne trochę, bo na to właśnie wychodzi...
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 27 maja 2008, 22:02

Mona pisze:O, kurcze! To jest dopiero problem ;DD Zapytajmy pradziadka i prababci, bo w ich czasach takie "faux pas" było na pewno nagminne i nawet dzieci z tego były :D


może tak jakoś instynktownie im to wtedy wychodziło ... i te dzieci tak jakoś przy okazji ... bo dziesiejszy przyrost naturalny to na bank zasługa becikowego ...

ale przykład marissy i jej pierwszego razu może dawać nadzieję, iż nie zawsze spotaknie dziewicy z prawiczkiem bedzie skutkowało zespołem stresu pourazowego ... uff ... to najbardziej optymistyczny akcent w tym temacie <smile>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 28 maja 2008, 12:22

Andrew pisze:Zaraz! - To Ty nie wiesz czego chcesz [:D]

Ja doskonale wiem czego chcę :)

Andrew pisze:Ty chcesz faceta który potrafi Cie zerżnąć

Chcę, czy to jest złe? :)
Chcę faceta doświadczonego, chcę faceta dla którego nie byłabym pierwszą, ponieważ w tej chwili nie uwierzyłabym, że po jakimś czasie prawiczek nie miałby myśli w stylu "jakby to było z inną". Chcę, żeby facet dorósł do związku z jedną kobietą, nie myślał o innych.

Ale zaznaczam. Teraz to piszę wyłączając jakiekolwiek uczucia. Gdybym się zakochała w jakimś facecie, i on okazałby się prawiczkiem - to z tak głupiego powodu jak prawictwo (albo np. wzrost) nikogo nie skreślam. Mówi się trudno i żyje dalej. Right?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 28 maja 2008, 12:47

dias1 pisze:że to jest coś cudownego.

Może jest drobnej budowy ;DD
hathor pisze:Czyli reasumując, jeśli chłopak/dziewczyna okazał(a) się osobą, z którą można iść do łóżka, to dziewictwo nie przeszkadza

No pewnie, że nie, bo przecież chodzi tylk o seks <diabel>
chwastek pisze:i te dzieci tak jakoś przy okazji

Acha, czasami aż 8-10 sztuk, tych dzieci :D
Marissa pisze:że po jakimś czasie prawiczek nie miałby myśli w stylu "jakby to było z inną". Chcę, żeby facet dorósł do związku z jedną kobietą, nie myślał o innych.

Wiesz, są tacy faceci, że zawsze będą myśleli o innych kobietach, w sensie zaliczenia tudzież rozsiewania materiału genetycznego. Naukowcy powiadają, że to niby wzięło się z czasów, gdy ludzie jeszcze nie mówili. Teraz niby mówią i mózg jakby bardziej rozwinięty, ale niektórym to też nie przeszkadza ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 28 maja 2008, 12:52

Mona pisze:Marissa napisał/a:
że po jakimś czasie prawiczek nie miałby myśli w stylu "jakby to było z inną". Chcę, żeby facet dorósł do związku z jedną kobietą, nie myślał o innych.

Wiesz, są tacy faceci, że zawsze będą myśleli o innych kobietach, w sensie zaliczenia tudzież rozsiewania materiału genetycznego. Naukowcy powiadają, że to niby wzięło się z czasów, gdy ludzie jeszcze nie mówili. Teraz niby mówią i mózg jakby bardziej rozwinięty, ale niektórym to też nie przeszkadza ;DD

Wiem, ale jeśli jest możliwość chociażby najmniejsza odsiewania takich przypadków to to robię.
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 28 maja 2008, 20:33

Marissa pisze:Wiem, ale jeśli jest możliwość chociażby najmniejsza odsiewania takich przypadków to to robię.
Sugerujesz, że prawiczek jest bardziej ryzykowny na przyszłość, jeśli chodzi o skoki w bok? Ciekawe, jak dla mnie marna metoda odsiewania tych ryzykownych <hahaha>
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 29 maja 2008, 10:50

Golly Gee pisze:Sugerujesz, że prawiczek jest bardziej ryzykowny na przyszłość, jeśli chodzi o skoki w bok?

Jest po prostu większe prawdopodobieństwo, bo skoro nie wyszalał się za młodu... ;P
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Stormy

Postautor: Stormy » 29 maja 2008, 13:27

Mona pisze:Golly Gee napisał/a:
Sugerujesz, że prawiczek jest bardziej ryzykowny na przyszłość, jeśli chodzi o skoki w bok?

Jest po prostu większe prawdopodobieństwo, bo skoro nie wyszalał się za młodu... ;P

wieksze prawdopodobienstwo jest raczej gdy mu czegos w lozku zabraknie, wtedy czlowiek nawet z 20 partnerami na liczniku sie znudzi. jesli sie uklada miedzy ludzmi, sex jest wporzo - to nie ma miejsca na ciekawskosc.
Swingersi maja chyba jakas przewage nad "noramalnymi" parami - jak sie im nudzi, szaleja razem, a zwiazek sobie jest dalej
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 maja 2008, 14:01

Mona pisze:bo skoro nie wyszalał się za młodu...

Skoro już tak teoretyzujemy - to znaczy, ze nad chuciami umie panować i nie będzie się potem nagle puszczał, bo hormony mu na mózg się rzucą :D
Stormy

Postautor: Stormy » 29 maja 2008, 14:11

pani_minister pisze:nie będzie się potem nagle puszczał, bo hormony mu na mózg się rzucą :D

panowac i tak przestanie jak mu brzuszek urosnie, wlos posiwieje i sie przerzedzi - wtedy i tak hormony zrobia swoje i meskosc swa sam przed sobe bedzie chcial udowodnic - a to juz zwiazku z liczba (nie)zaliczonych panienek w mlodosci nie ma.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 maja 2008, 14:21

tak nawet nie postępuje ostatnia ciota, co dopiero poukładany facet. Ja wiem, że wielu jest popaprańców żyjących zgodnie z zasadą "głowa siwieje, dupa szaleje", ale normy to nie stanowi i normalne, dopuszczalne nie jest i raczej nie będzie. Udowodnić męskość? To niech, buc jeden z drugim, wychowa dzieci na porządnych ludzi. Niech nie wpier..... nosa w telewizor czy komputer, tylko poczyta im książkę/zabierze na spacer/wakacje, niech interesuje się swoją rodziną, bo dla niej żyje i się stara. Niech od najmłodszych lat uczy syna podejścia i szacunku dla kobiet tego wartych. Niech słucha, niech z nimi rozmawia, niech się interesuje losem swej rodziny. To jest prawdziwa męskość.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2008, 14:22 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 29 maja 2008, 15:35

TedBundy pisze:To jest prawdziwa męskość.

Oczywiście, ale męskie szmiry też istnieją ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 29 maja 2008, 17:12

Mona pisze:Jest po prostu większe prawdopodobieństwo, bo skoro nie wyszalał się za młodu...
A nie zgodzę się. Odwrócę kota ogonem i powiem, że szanse sa takie same jak z tym co szalał za młdou. Bo dlaczego raptem ma z tych szaleństw zrezygnować i ograniczyć się do jednej osoby?

Nie ma reguły. To czy ktoś jest wierny i uczciwy jest kwestią osobowości i filozofii życia.
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 maja 2008, 22:09

Golly Gee pisze:Nie ma reguły. To czy ktoś jest wierny i uczciwy jest kwestią osobowości i filozofii życia.
Pewnie, że nie ma, ale ryzyko i tak większe jest i poprawkę brać trzeba. Wiem co mówię :)
TedBundy pisze:Udowodnić męskość? To niech, buc jeden z drugim, wychowa dzieci na porządnych ludzi. Niech nie wpier..... nosa w telewizor czy komputer, tylko poczyta im książkę/zabierze na spacer/wakacje, niech interesuje się swoją rodziną, bo dla niej żyje i się stara. Niech od najmłodszych lat uczy syna podejścia i szacunku dla kobiet tego wartych. Niech słucha, niech z nimi rozmawia, niech się interesuje losem swej rodziny. To jest prawdziwa męskość.
<brawo>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 29 maja 2008, 22:20

Golly Gee pisze:Nie ma reguły. To czy ktoś jest wierny i uczciwy jest kwestią osobowości i filozofii życia.

No przecież wiadomo, że nie ma :D Mam nadzieję, że to nie odzew na uderzenie w stół ;DD
Wracając do dziewicy, to najlepiej jej wróżę, gdy się takowa spotka z prawiczkiem, pomimo wszystko :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 29 maja 2008, 22:36

Mona pisze:Wracając do dziewicy, to najlepiej jej wróżę, gdy się takowa spotka z prawiczkiem, pomimo wszystko :)


a ja sądzę, że to będzie kaszanka i wielka katastrofa :| ja przeżyłam swój pierwszy raz( i x późniejszych razów) z bardziej doświadczonym facetem i sądzę, że to najlepsza opcja :)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2008, 22:37 przez Nola, łącznie zmieniany 2 razy.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 29 maja 2008, 23:23

Nola pisze:Mona napisał/a:
Wracając do dziewicy, to najlepiej jej wróżę, gdy się takowa spotka z prawiczkiem, pomimo wszystko :)


a ja sądzę, że to będzie kaszanka i wielka katastrofa :|

katastrofa, gdy spotyka sie dwoje ludzi dopiero wchodzacych do swiata seksualnych doswiadczen? pierwsze slysze :D w zyciu by mi do glowy nie przyszly takie okreslenia odnosnie pierwszego razu (ale to moze dlatego, ze mi i mojemu prawiczkowi pod wzgledem technicznym wszystko dobrze poszlo :D )
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 maja 2008, 09:00

TedBundy pisze: To niech, pipa jedna z drugom, wychowa dzieci na porządnych ludzi. Niech nie wpier..... nosa w telewizor czy komputer, tylko poczyta im książkę/zabierze na spacer/wakacje, niech interesuje się swoją rodziną, bo dla niej żyje i się stara. Niech od najmłodszych lat uczy syna podejścia i szacunku dla kobiet tego wartych. Niech słucha, niech z nimi rozmawia, niech się interesuje losem swej rodziny. To jest prawdziwa męskość.



troche zmieniłem poczatek , daalej juz mi sie nie chciało , ale dodam , nich nie stoi godzinami przed lustrem , godzinami nie łazi po sklepach , nie zmienia wystroju mieszkania co 6 miesiecy .... Tedziu zawsze ktos moze miec inne zdanie
a dopisek bedzie taki
TO JEST PRAWDZIWA KOBIECISć <browar>
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, 09:03 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 377 gości