rónica temperamentów

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 maja 2008, 13:36

no tak , skomentuje to nastepujaco , oczywiscie przykladem <aniolek> nie mysl kobieto o pieniadzach jakie twój maz do domu przynosi , nie marudz mu , ze mało , skup sie na uczuciu i milosci , reszta wszak nie jest wazna , na wode masz , mna chleb też , to czego wiecej wymagasz ? <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 02 maja 2008, 12:34

tylko duzo kobiet i facetow takich jest
nie wiedza, ze moze byc lepiej
sam tak zylem przez kilka lat do rozwodu, a pozniej nagle raj sie otworzyl ;)
pamietajcie nie musi byc byle jak
zycie jest piekne i lepiej spedzic pol roku w zajebistym zwiazku niz cale zycie "jakos to bedzie" ;)
Ostatnio zmieniony 02 maja 2008, 12:34 przez zet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 maja 2008, 18:13

Madzik487 pisze:to nic dziwnego, że jeśli facet ma pracę umysłową to mu się nie chce...

wiekszość moich facetów miała prace umysłowe, mój obecny również, a jakoś w żadnym przypadku pod tym podpisać sie nie mogę

Madzik487 pisze:a poza tym nie myśl ciągle o tym że sie rzadko kochacie, może lepiej skoncentrować się na jakości a nie ilości?

o mam kolejny tego typu pozytyw. Mniej sie pościel brudzi i gniecie
A.N.N.A
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2008, 00:22
Skąd: Miedzyrzecz
Płeć:

Postautor: A.N.N.A » 09 maja 2008, 23:08

Po dluzszej przerwie mam same dobre nowiny:):):) przeprowadzka wyszla nam na dobre:):):):):) w ciagu tygodnia ielismy 3 razy sex, z czego 2 razy na prawde udanie:):):):):):) i poki co apetyt rosnie w miare jedzenia:):):):)
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, ale ktorz zrozomie facetow!!! poki co nie zapeszam:):)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 10 maja 2008, 09:37

no to gratuluje, moze kiedys zaszalejecie i bedzie 2x jednego dnia <diabel>
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
boskov
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2008, 19:28
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: boskov » 24 maja 2008, 17:14

do autorki -->
hmmm... ponad dwa lata razem i dopiero dwa razy orgazm (wywnioskowałem z twojego ostatniego postu) to prawie tak samo jak z jakże "wielką" Fc Barceloną ponad 100 lat istnienia i 2xLM [:D] ale do rzeczy; niezmiernie się cieszę razem z tobą jak sądzę że wkońcu powolutku wychodzi na twoje bo zanim doczytałem do już wyżej wymienionego postu twojego to byłem równie zdziwiony jak reszta użytkowników temperamentem twojej "papugi". Miałem napisać coś innego ale w związku, że sprawy nabrały innego (pozytywnego) obrotu życzę Ci aby było tylko lepiej :) pozdrawiam

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości