Okres a wypadek

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

TangoLibido
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2008, 17:16
Skąd: 3miasto
Płeć:

Okres a wypadek

Postautor: TangoLibido » 13 mar 2008, 18:29

Witajcie
Moja Luba doznała wstrząśnienia mózgu w czasie napadu(3 tydzien okresu) ,w szpitalu naszpikowali ją jakąś kroplówką.....ale do rzeczy.dzisiaj mija 32 dzień okresu i miesiączki nie ma-czy wypadek mógł spowodować przesunięcie.dodam,ze do tej pory regularnie miesiączkowała (31-32) dni. podziękował
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 mar 2008, 18:31

Po kolei. Wiesz, że okres i miesiączka to to samo?
Napisz to po ludzku.

Tak leki jakieś moga spowodować opóźnienie.
TangoLibido
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2008, 17:16
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: TangoLibido » 13 mar 2008, 18:44

dobrze,źle sprecyzowałem miałem na myśli cykl miesiączkowy a nie stricte miesiączkę.
chce tylko uspokoić moja partnerkę bo współżyliśmy 21 dnia cyklu.cykle ma 31-32 dniowe.można powiedzieć,że był to stosunek przerywany.jest młoda 21 lat-a u młodych kobiet powinno się z mocnym przymrużeniem oka spoglądać na dni nie- i płodne tudzież stałość cyklu.leki dostawało pod kroplówką,mocne przeciwbólowe a wcześniej(po wypadku)straciła na moment świadomość(ciężko powiedzieć czy przytomność). jeszcze raz podziękował za inne,kolejne ,cenne wnioski i spostrzeżenia.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 mar 2008, 18:51

Okej, ale ile się już spóźnia. Bo z tego co napisałeś ciężko coś zrozumieć.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 mar 2008, 23:08

księżycówka pisze:Bo z tego co napisałeś ciężko coś zrozumieć.

No zwłaszcza, że:
TangoLibido pisze:(3 tydzien okresu)

To jest raczej niemożliwe... :)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 15 mar 2008, 15:43

Jest conajmniej kilka powodow, dla ktorych Twojej kobiecie mogl rozregulowac sie cykl:
- stres zwiazany z napadem (rozumiem ze mamy do czynienia z napadem przez jakis ludzi, bo naprawde trudno skumac Twoj post)
- duza dawka roznych lekow
- samo wstrzasnienie mozgu moglo spowodowac zaburzenia
NIe widze zatem nic dziwnego w samym rozregulowaniu sie cyklu, wiec uwazalabym na waszym miejscu i niezaleznie od tego , czy cykl jest regularny czy nie , jesli nie chcecie dzieci - zabezpieczajcie sie.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
TangoLibido
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2008, 17:16
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: TangoLibido » 16 mar 2008, 20:33

dziękuję za wszystkie odpowiedzi a jeszcze raz gwoli sprecyzowania faktów:
-miesiączka : 11luty, kochaliśmy się 2marca, wypadek ze wstrząśnieniem mózgu nastąpił 5marca-została naszpikowana kroplówka pod tytułem:mocne środki przeciwbólowe. do tej pory cykle miała długości 31-32dni od co najmniej kilku miesięcy(na portalu przeczytałem,iż nie ważne jak długi cykl ,priorytetem jest regularność i w takich właśnie przypadkach owulacja przypada mniej wiecej na 14dzień cyklu).a więc w tym przypadku byłoby małe prawodpodobieństwo zajścia. poza tym dziewczę moje było bardzo suche i stosunek był przerywany. o zabezpieczaniu się akurat wiem doskonale w porównaniu z samczą generacją....ale nawet "najlepszego pływaka chwyci skurcz" :| .
reasumując,dzisiaj mamy 16tego i okresu nie ma....cóż wiem ,że może nie wystąpić
(straciła na chwilę przytomość,stricte świadoo-mość podczas napadu) miesiączka albo nawet spóźnić się tydzień,dwa,kto wie ile jeszcze...
na test ciążowy tudzież ginekologa jeszcze trochę odczekamy.
pozdrawiam

[ Dodano: 2008-03-16, 20:41 ]
..jeszcze chciałbym dodać,że we wszystkie dni po 2 marca jak również po wypadku kochałem się z moja ukochaną bez zabezpieczenia(stosunek przerywany-nie piszcie proszę,że to niepewna metoda bądź "głupia"-wiem to doskonale ale fakt,że partnerka ma stałe cykle i okres po owulacji jest typowym bezpłodnym czasem.....Owszem wyjątki są jak wszędzie ale bardzo ale to bardzo w tym przypadku odosobnione-wiec wykluczyłem całkowicie możliwość zapłodnienia bo przecież wypadek nie spowoduje nowej owulacji :? ) a jeśli już to wręcz zakłóci wszystkie naturalne funkcje hormonalne-w moim mniemaniu.

[ Dodano: 2008-03-17, 18:35 ]
powyżej sprecyzowałem sytuację i byłbym wdzięczny jeśli ktoś poczuwałby się kompetentnym w tejże sytuacji.
dziękuję
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 19 mar 2008, 08:38

Z tego co wywnioskowałem okres do dzis spuźnia się 8 dni.. ale moim zdaniem to przez te leki i środki przeciwbólowe, wierz mi ze mialem podobną sytuacje z kobietą i wtedy spuźnił jej sie 14 dni, wiec czekaj, czekaj, czekaj..
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 mar 2008, 08:41

ja juz mialem ze spuzniał sie 3 miesiace a i 6 - wiec to nic nie musi znaczyc
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
dias1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 164
Rejestracja: 16 paź 2007, 19:33
Skąd: Z Warszawy
Płeć:

Postautor: dias1 » 20 mar 2008, 10:19

Mojej spóźniał się około 14 dni po tym jak dostała piłką w brzuch. Strachu się najedliśmy. Ale już wszystko wróciło tak jak powinno :). Głowa do góry.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 mar 2008, 12:23

TangoLibido pisze:powyżej sprecyzowałem sytuację i byłbym wdzięczny jeśli ktoś poczuwałby się kompetentnym w tejże sytuacji.

Znaczy szukasz wrozbity z krysztalowa kula ? <hmm> a moze ginekologa o umiejetnosci zdalnego cyberbadania .

na test ciążowy tudzież ginekologa jeszcze trochę odczekamy.

bo? Najlepsze testy moga wykazac ciaze po 6 dniach od ewentualnego zaplodnienia. Na co czekacie, na oklaski ?
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 380 gości