Problem z sexem...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

sweets
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 10:30
Skąd: Bottrop DE
Płeć:

Postautor: sweets » 30 wrz 2008, 14:10

Trudno określić, czy to moja wina. Prawda jest taka, że myślałem, że ona potrzebuje czasu aby się otworzyć przede mną. Ja w jej intymne miejsce języczkiem zakradłem się po 2 mieś znajomości... Ona miała opór, żeby mnie tam popieścić. Przeszło jej z czasem. Oralnie nie pieściła mnie nigdy.


Jezu chlopie ja ci wspolczuje, przeciez ty sie meczysz. ja poznalam mojego faceta no juz jakis czas temu, na pierwsza randke umowilismy sie u mnie (ze wzgledu ze mialam wtedy kilkumiesiecznego syna, nie mialam gdzie go zostawic, wiec spotkalismy sie w moim mieszkaniu), dodam ze ponoc tez pochodze z rodziny katolickiej. w kazdym razie od 5 popoludniu do 23.00 rozmawialismy, doszlo nawet juz nie wiem w jaki sposob do masazu, z olejkiem, muzyka, swiece i te sprawy, byla przerwa na karmienie malego, znow dwugodzinna pogawedka i tak jakos doszlo do pieszczot, ktore trwaly i trwaly i powiem ci ze bylam juz tak nakrecona, ze praktycznie sama wskoczylam na chlopaka.
reasumujac, normalna dziewczyna po 2,3 orgazmach jak to pisales, ma niesamowita ochote na seks, wiec moim zdaniem, no sorry, ale twoja kobieta jest nienormalna, i tak jak tu inni pisza, ja ci juz wspolczuje jak sie z nia ozenisz, bo po co jej seks, jak przed slubem nie bylo to po co po slubie, skoro jest taka katoliczka bedzie przekonana ze jej nie zostawisz, a przeciez zaden faect nie wytrzyma bez seksu na dluzsza mete.

moja rada, pakuj manatki i uciekaj, znajdz lepsza kobitke dla siebie, zwiazek polega na dawaniu i braniu obu stron, a nie tylko jednej


zycze powodzenia
Gdybym mogl zatrzymac, wszystko co przemija, wybralbym niesmiertelnosc, bo nasza milosc przetrwa cala wiecznosc
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 30 wrz 2008, 14:21

sweets pisze:reasumujac, normalna dziewczyna po 2,3 orgazmach jak to pisales, ma niesamowita ochote na seks, wiec moim zdaniem, no sorry, ale twoja kobieta jest nienormalna


"... bo każdy inny ode mnie jest nienormalny" <aniolek> Oj dziecko drogie, świata jeszcze poznać musisz <pijak>
sweets
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 10:30
Skąd: Bottrop DE
Płeć:

Postautor: sweets » 30 wrz 2008, 14:25

shaman pisze:
sweets pisze:reasumujac, normalna dziewczyna po 2,3 orgazmach jak to pisales, ma niesamowita ochote na seks, wiec moim zdaniem, no sorry, ale twoja kobieta jest nienormalna


"... bo każdy inny ode mnie jest nienormalny" <aniolek> Oj dziecko drogie, świata jeszcze poznać musisz <pijak>


kurka wodna, ja to normalnie jestem nienormalna, a no tak inna od ciebie, bo kobitka <fuckoff>
Gdybym mogl zatrzymac, wszystko co przemija, wybralbym niesmiertelnosc, bo nasza milosc przetrwa cala wiecznosc
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 30 wrz 2008, 14:29

Nie tylko inna, bo kobieta. Po prostu nie kazda kobieta tak ma, ze uprawia seks majac dziecko przy piersi i nie kazda "wskakuje" na faceta na pierwszym spotkaniu. Moze nic w tym zlego, ale nie kazda jest taka.

A autor dostal juz tyle odpowiedzi, tylko sam jakos nie posunal sprawy do przodu, nie pisze zeby cos zrobil nowego, zeby sporbowal rozwiazac swoj problem.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
sweets
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 10:30
Skąd: Bottrop DE
Płeć:

Postautor: sweets » 30 wrz 2008, 14:46

Miltonia pisze:Nie tylko inna, bo kobieta. Po prostu nie kazda kobieta tak ma, ze uprawia seks majac dziecko przy piersi i nie kazda "wskakuje" na faceta na pierwszym spotkaniu. Moze nic w tym zlego, ale nie kazda jest taka.

A autor dostal juz tyle odpowiedzi, tylko sam jakos nie posunal sprawy do przodu, nie pisze zeby cos zrobil nowego, zeby sporbowal rozwiazac swoj problem.


moze to tak i wyglada, ale opisalam wszystko w skrocie, w kazdym razie nigdzie nie ma zabronione dac wlasnego zdania, u nas tak wyszlo, ze kochalismy sie na pierwszej randce, i co teraz przynajmniej jestesmy ze soba szczesliwi i nasze zycie erotyczne jest naprawde fantastyczne
Gdybym mogl zatrzymac, wszystko co przemija, wybralbym niesmiertelnosc, bo nasza milosc przetrwa cala wiecznosc
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2008, 14:47

dodac niestety musze - do czasu [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 wrz 2008, 14:47

sweets pisze:Trudno określić, czy to moja wina. Prawda jest taka, że myślałem, że ona potrzebuje czasu aby się otworzyć przede mną. Ja w jej intymne miejsce języczkiem zakradłem się po 2 mieś znajomości... Ona miała opór, żeby mnie tam popieścić. Przeszło jej z czasem. Oralnie nie pieściła mnie nigdy.

Jesli to cytat to cytuj, bo tak to nie wiadomo co to i utrudnia to zrozumienie

sweets pisze:reasumujac, normalna dziewczyna po 2,3 orgazmach jak to pisales, ma niesamowita ochote na seks, wiec moim zdaniem, no sorry, ale twoja kobieta jest nienormalna,

Po trzech to ja często padam ledwie żywa, kontakt z otoczeniem ograniczony, seksu nie chce. Matko jestem jakaś nienormalna.

Miltonia pisze:nie pisze zeby cos zrobil nowego, zeby sporbowal rozwiazac swoj problem.

Właśnie, czy są jakieś postępy ??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2008, 14:49

oj Dzindzer - czepiasz sie , autorce nie o to chodziło , a Ty to zbyt dosłownie odebrałas
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
sweets
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 10:30
Skąd: Bottrop DE
Płeć:

Postautor: sweets » 30 wrz 2008, 14:51

Andrew pisze:dodac niestety musze - do czasu [:D]


mam nadzieje ze nie, bo ciagle wymyslamy cos nowego, szkoda czasu na nude
Gdybym mogl zatrzymac, wszystko co przemija, wybralbym niesmiertelnosc, bo nasza milosc przetrwa cala wiecznosc
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2008, 14:52

niezrozumialas - ale to nic <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
sweets
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 10:30
Skąd: Bottrop DE
Płeć:

Postautor: sweets » 30 wrz 2008, 14:53

Andrew pisze:oj Dzindzer - czepiasz sie , autorce nie o to chodziło , a Ty to zbyt dosłownie odebrałas


i dziekuje za pomoc

no mi chodzilo, ze jak kobieta jest rozpalona to malo ktora sie na seks nie zgodzi, tak w skrocie, bo musze do maluszka leciec, do pozniej

[ Dodano: 2008-09-30, 14:54 ]
Andrew pisze:niezrozumialas - ale to nic <przytul>


no to kurka wodna napisz mi jasniej, jesli mozna, prosze
Gdybym mogl zatrzymac, wszystko co przemija, wybralbym niesmiertelnosc, bo nasza milosc przetrwa cala wiecznosc
Stormy

Postautor: Stormy » 30 wrz 2008, 14:55

kobiety sa rozne, moga nas dziwic, ale nienormalnymi z powodu innych od naszych zachowan bym ich nie nazwala bo to wiochą wieje i brakiem empatii.

poruszyla mnie scena masazu i rycZacego w tle dziecka, pewnie ulewania, noszenia, zmieniania pampersa, i usypiania - piekne, artyzm, a mimo to bylas w stanie wskoczyc na chlopa...
sweets
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 10:30
Skąd: Bottrop DE
Płeć:

Postautor: sweets » 30 wrz 2008, 14:58

Stormy pisze:kobiety sa rozne, moga nas dziwic, ale nienormalnymi z powodu innych od naszych zachowan bym ich nie nazwala bo to wiochą wieje i brakiem empatii.

poruszyla mnie scena masazu i rycZacego w tle dziecka, pewnie ulewania, noszenia, zmieniania pampersa, i usypiania - piekne, artyzm, a mimo to bylas w stanie wskoczyc na chlopa...


maly znow zasnal ... a poza tym bylam wtedy baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dlugo bez seksu juz, a dildo czasami juz po prostu nie wystarcza :]
do tego bylam sama, wiec uwazam ze w tym nic zlego
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2008, 14:59 przez sweets, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdybym mogl zatrzymac, wszystko co przemija, wybralbym niesmiertelnosc, bo nasza milosc przetrwa cala wiecznosc
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2008, 15:11

a dlaczego załozyłas iz dziecko musialo podczas ich sexu jak i wspólnego bytowania ryczec ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Stormy

Postautor: Stormy » 30 wrz 2008, 15:13

bo wszystkie ktore znam i chca jesc rycza. niemowie ze podczas calego spotkania ale w tym konkretnym momencie.
podziwiam faceta ktory byl tak na 1.spotkaniu zdeterminowany. mi by sie nie chcialo.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2008, 15:17

Tobie !! wiec nie kaz wszystkim byc takimi jak Ty ! moje dzieci były cichutkie, jak im nic nie dolegało, a dolegalo im niezmiernie rzadko cokolwiek....
Mogłem sie zatem z zoną oddać pozadaniu .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Stormy

Postautor: Stormy » 30 wrz 2008, 15:22

endriu, nie krzycz -_-
ja gdzies cos komus kazalam? nic takiego nie pisalam, mowie ze gdybym to ja byla na miejscu faceta troche bym sie zniechecila. szczegolnie jakby to byla nowa znajomoisc, a nie ojciec dzieci czy partner z ktorym jestem jakis czas i nei jest to 1 randka.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2008, 15:24

jak krzycze? - małymi literkami pisze wszak.
nie kazalas - no a nas nie interesuje jak Ty bys reagowala , wiec po co wpis "mi by sie nie chcialo"
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 wrz 2008, 15:55

sweets pisze:a poza tym bylam wtedy baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dlugo bez seksu juz, a dildo czasami juz po prostu nie wystarcza :]
do tego bylam sama, wiec uwazam ze w tym nic zlego

Ale przecież nie musisz sie tłumaczyć z tego, że poszłaś do łózka. Chciałaś, poszłaś, było wam dobrze, nie żałujesz, więc nic nie ma z czego się tłumaczyć :)

Stormy pisze:bo wszystkie ktore znam i chca jesc rycza

Ja tam byłam niepłaczliwa i na jedzenie nie płakałam

Dobra bo na pampersy schodzi <cisza>
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 30 wrz 2008, 20:14

Pit pisze: PIERWSZYM RAZEM NIE PROSI SIĘ KOBIETY O SEKS

he?? to kobiety prosi sie o sex i pyta o to czy mozna??
fuck a ja po prostu dzialalem, niewychowany jestem <diabel>
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 30 wrz 2008, 23:18

zet pisze:po prostu dzialalem, niewychowany jestem

- hehe i dobrze, że działeś <diabel>. Serwis po twojej stronie - jak się uda pierwszy raz i było jej dobrze to potem już tylko proponujesz - jak nie ma obiektywnych przesłanek to wystarcza propozycja - żadnych perswazji.

Dzindzer - mi wlepiłaś czerwony pasek za OT - tutaj połowa postów to OT ale jakoś tylko nowi obrywają. Zaraz pewnie dostanę przedłużenie paska <hahaha>

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 wrz 2008, 23:25

Pit pisze:tutaj połowa postów to OT ale jakoś tylko nowi obrywają

a poczytaj sobie za co kto ma ostrzeżenie. Na głównej stronie na dole jest link do listy ostrzeżeń

Pit pisze:Zaraz pewnie dostanę przedłużenie paska <hahaha>

Nie tym razem <pejcz>

zet pisze:he?? to kobiety prosi sie o sex i pyta o to czy mozna??

Jak by mnie ktoś pytał i prosił to by nie dostał, no tacy to mnie nie pociągają.

zet pisze:fuck a ja po prostu dzialalem

Jeśli umie sie wyczuć i rozpalić kobietę to jest to działanie właściwe.
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 01 paź 2008, 11:35

Dobra - chrzanić ostrzeżenia [:D] - życie nie kończy się na forum. Na moim forum jeden z mądrzejszych kolesi napisał "Gdy ty czytasz to forum to ktoś właśnie bzyka twoją kobietę <diabel> "

Dzindzer pisze:Jak by mnie ktoś pytał i prosił to by nie dostał, no tacy to mnie nie pociągają.

- hehe a nawet jakby dostał to byłyby to ochłapy seksu a nie seks. On chce a ona nie bardzo więc on się produkuje a ona leży jak kłoda, ewentualnie piłuje pazurki jak w pamiętnym filmie "Kawalerskie życie na obczyźnie" [:D] . Seks jest jak tenis - jak nie masz z kim grać to co byś nie potrafił czy nie robił - nie pograsz sobie.

Ktoś mądry kiedyś napisał, że seks nie zaczyna się w sypialni wieczorem tylko rano kiedy wstajesz z łóżka. Zgadzam się z tym w 100%. Zawsze kiedy jestem ze swoją panią to staram się nakręcać atmosferę (czasem wychodzą z tego zabawne sytuacje), wieczorem kiedy już jesteśmy sami to oboje nie możemy się doczekać - w tak zbudowanej relacji nie ma szans na nudę w łóżku.

Pojechaliście sweets za to, że lubi seks - jak dla mnie nic zdrożnego - należy do tej części kobiet które nie są zblokowane bzdurnymi regułami społecznymi. Sweets - żyj w zgodzie ze sobą - reszta się nie liczy. Nikt z krytykujących Cię osób nie ma wpływu na Twoje szczęście oprócz Ciebie samej. Dziecko jest szczęściem więc dlaczego ma wpływać na Twoje szczęście - jeśli potrafisz pogodzić wychowanie dziecka z czerpaniem radości z seksu i bliskości z facetem to chwała Ci za to.

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 paź 2008, 12:37

Pit pisze:
Ktoś mądry kiedyś napisał, że seks nie zaczyna się w sypialni wieczorem tylko rano kiedy wstajesz z łóżka

Zaś ja podwazę mądrość owych słów, Dla mnie są one bzdetem bo sex zaczyna sie wtedy kiedy jest na niego ochota, a jak mam byc miły cały dzien by wieczorem mojej Pani sie zachciało - to bardzo dziekuję. Cóz rózni ludzie - rózne potrzeby i zdania <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 01 paź 2008, 15:07

Andrew pisze:Dla mnie są one bzdetem bo sex zaczyna sie wtedy kiedy jest na niego ochota,

Tzn. że musi być tak, że jak Ty nagle poczujesz ochotę, to kobieta powinna poczuć w tym samym momencie to samo, tak? ;DD
Nie chodzi o to, aby być miłym cały dzień, bo byłoby to dość sztuczne i to, że przygotowania do wieczornego seksu zaczynają się już rano jest na pewno przenośnią. Chodzi o to, że na jakość seksu ma wpływ wszystko, co spotkało kobietę zanim przystąpi do konsumpcji, a już na pewno wpływ na ową jakość ma jakość relacji pomiędzy partnerami, chyba że obydwoje traktują seks, jak sport.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 paź 2008, 15:10

Mona pisze:
Andrew pisze:Dla mnie są one bzdetem bo sex zaczyna sie wtedy kiedy jest na niego ochota,

Tzn. że musi być tak, że jak Ty nagle poczujesz ochotę, to kobieta powinna poczuć w tym samym momencie to samo, tak? ;DD
.

Duza dziewczynka, a takie uproszczenie ... [:D]
ale zapytam inaczej , jesli Ona bedzie miala ochotę a ja nie , to co wtedy?
Ostatnio zmieniony 01 paź 2008, 15:11 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 01 paź 2008, 15:18

Andrew pisze:ale zapytam inaczej , jesli Ona bedzie miala ochotę a ja nie , to co wtedy?

No jak to, co? Do kochanka pójdzie ;DD
Żartuję...
Pewnie nic, bo co może być, duży chłopcze :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 01 paź 2008, 15:19

Andrew pisze:a jak mam byc miły cały dzien by wieczorem mojej Pani sie zachciało

- hahaha - gratuluję udanego seksu. Cały dzień warczą na siebie jak rozwścieczone kundle a na koniec skowroneczki <diabel> . Trochę źle zrozumiałeś to przesłanie. W życiu bywa różnie , zdarzają się sprzeczki , niejasności , ale rozsądni i kochajacy się ludzie potrafią to rozwiązywać od ręki nie czekając na "zaropienie" lub eskalację problemu - kwestia charakteru - twojego i twojej pani.

Ja stawiam na szczerość i otwartość. Mając taką relację mogę spobie pozwolić na zachowania które w odniesieniu do obcych kobiet nazywają się molestowaniem seksualnym , a bliska mi osoba traktuje je jako zachowania pogłębiające więź emocjonalną oraz utwierdzenie jej w swojej atrakcyjności. Żyję z jedną i tą samą kobietą całą dobę. Wg tego co napisałeś Andriejku ;) można by wysnuć pewnie błędną tezę że traktujesz kobietę jak kobietę tylko wtedy gdy ci stoi <diabel> .

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 paź 2008, 15:23

Pit pisze:- hahaha - gratuluję udanego seksu. Cały dzień warczą na siebie jak rozwścieczone kundle a na koniec skowroneczki

Skąd takie zalozenie ?? a prosilem tyle razy - nie zakladaj bo założenia mogą byc błedne ! <hahaha>
Ja mam udany sex , wiec o to sie nie martw , jak traktuje kobiety - o tym pojecia miec nie możesz, a jedynie załozyc ci cos pozostalo. Tak czy tak - ja zyje w zgodzie, a skoro tak ! to ochota byc powinna.
A skoro mnie trudy zycia codziennego nie przeszkadzają w pragnieniu mojej kobiety, to i jej nie powinny , bo tak jak ja po trudzie widujac ją zapominam o wszystkim i cieszy mnie jej widok , tak samo ma byc w odwrotna stronę.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2008, 15:25 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 01 paź 2008, 15:25

Wiesz, Pit, niektórzy ludzie rozwiązują problemy właśnie w łóżku i nawet, prawdopodobnie, wychodzi im to, ale ja i tak sądzę, iż tylko tak mówią, bo co innego mogą powiedzieć :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 311 gości