Problem z sexem...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 paź 2008, 15:26

wielu ludzi ma tak, iż gniewac sie my na sibie mozmy , ale nasze chucie - NIE <aniolek>
Rozumiem , ze nie wszyscy - ale tak jest też .
Ostatnio zmieniony 01 paź 2008, 15:27 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 01 paź 2008, 15:29

Andrew pisze:wielu ludzi ma tak, iż gniewac sie my na sibie mozmy , ale nasze chucie - NIE
]
Endriuł, nie chodzi o gniewanie się na siebie, ale bywają sytuacje, gdzie seks po naprawdę nie przyniósłby satysfakcji. Możesz sobie wyobrazić to, że masz bardzo chore dziecko, a przy tym kopulujesz na luzie, bo nie sądzę? No właśnie :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 paź 2008, 15:31

a my tu o takich sytuacjach ?? tosz nawet dzien zaczety - owe ranne wstanie z łoża nie pomoze ... <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 01 paź 2008, 15:33

Andrew pisze:a my tu o takich sytuacjach

A myślałeś, że mowa o oczku w pończosze? ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 01 paź 2008, 15:38

Mona pisze:chyba że obydwoje traktują seks, jak sport


chyba najzdrowsze podejscie <diabel>
troche ruchu zawsze sie przyda <evilbat>
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 01 paź 2008, 21:59

sweets pisze:poza tym bylam wtedy baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dlugo bez seksu juz, a dildo czasami juz po prostu nie wystarcza :]

I dla takich postów warto wchodzić na forum. Nie tam jakieś pseudointelektualne dywagacje. Pozdrawiamy Ruhrgebiet! <browar>
Ostatnio zmieniony 01 paź 2008, 22:07 przez Adaś38, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak się popieści to się zmieści
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 01 paź 2008, 23:40

Andrew pisze:Skąd takie zalozenie a prosilem tyle razy - nie zakladaj bo założenia mogą byc błedne !
Ja mam udany sex , wiec o to sie nie martw , jak traktuje kobiety


- wszystko traktujesz dosłownie. nie zgodziłeś się z moim zdaniem a zaraz potem mimowolnie go potwierdziłeś.

Nieprecyzyjnie się wyraziłeś bo nie sądzę żebyś był wrednym skubańcem pisząc takie ciepłe słowa o swojej pani jakie ci się zdarzają
Andrew pisze:mam byc miły cały dzien by wieczorem mojej Pani sie zachciało

i stąd moja drobna złośliwość

Andrew pisze:bo tak jak ja po trudzie widujac ją zapominam o wszystkim i cieszy mnie jej widok , tak samo ma byc w odwrotna stronę.


to zdanie świadczy o dużej więzi między wami i w 100% potwierdza moje "mądre zdanie" . Nie miałem na myśli ciągłego mizdrzenia się do siebie tylko właśnie takie ciepłe i życzliwe traktowanie siebie. Od takiego ciepła do miłych chwil w łóżku (a może i poza nim) jeden krok

Adaś38 pisze:I dla takich postów warto wchodzić na forum. Nie tam jakieś pseudointelektualne dywagacje

Adaś - co masz do inteligentnych postów ?? <diabeł>
Sweets jest szczera i otwarta. Sądzę, że każdy facet, nawet taki bardzo święto(je)bliwy (o ile ona by się takim zainteresowała) chciałby mieć taką "dziwkę" w domu (Sweets - dla jasności - słowo "dziwka" w tym zdaniu ma znaczenie jak najbardziej pozytywne ale Ty jak sądzę potrafisz wychwycić właściwy sens tego zdania)

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 paź 2008, 08:17

Pit - znowu coś zalozyłęs znowu błednie <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 02 paź 2008, 19:24

Pit pisze:Adaś - co masz do inteligentnych postów ?? <diabeł>

Do pseudointeligentnych. Czytaj uważnie. Ale tamto i tak oczywiście półżartem napisałem.

Sweets jest szczera i otwarta. Sądzę, że każdy facet, nawet taki bardzo święto(je)bliwy (o ile ona by się takim zainteresowała) chciałby mieć taką "dziwkę" w domu

Zaraz, jak dziewczyna jest szczera i otwarta to jest dla ciebie 'dziwką' (choćby w cudzysłowie) ??????
Jak się popieści to się zmieści
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 02 paź 2008, 19:45

Adaś38 pisze:Zaraz, jak dziewczyna jest szczera i otwarta to jest dla ciebie 'dziwką' (choćby w cudzysłowie)

- dla mnie właśnie nie - stąd ten cudzysłów - natomiast duża część społeczeństwa własnie tak do tego podchodzi. Widzę , że myślisz podobnie do mnie <browar>

A tak wracając do tematu głównego - co u naszego Joe'a słychać ? Odrosły mu już jaja czy nadal wali minetę ku chwale ojczyzny ? Pisz przyjacielu co tam wywalczyłeś - jesteśmy tu po to aby pomóc

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 02 paź 2008, 19:52 przez Pit, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 09 paź 2008, 01:43

hmm a tak wracając do tematu Joe.

Ja mam jeszcze inną teorie - dziewczyna najzwyczajniej w świecei boi się penisa. Dotykała tylko w gumce?! Boi się przytulać nago?! To jest ewidentny strach przed penisem. Nie spotkałem się z tym ale za to czytałem o podobnych sytuacjach i wg. mnie z tej strony musisz uderzać. Problemem nie jest sama penetracja tylko narząd. Ja w sumie tak zrobiłem na początku związku też mogłem pieścić tylko paluszkiem (oralu nie lubi w sumie do dziś), o seksie nie było mowy. Powoli zacząłem brać jej rękę (oczywiście kiedy była rozpalona) i kłaść ją najpierw na spodniach potem na bieliznie a w końcu bez bielizny. Oswoiła się i później przyszedł czas na sex.
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 09 paź 2008, 11:36

Lonty pisze:To jest ewidentny strach przed penisem

- możesz opisać co to takiego ? Pierwszy raz słyszę o czymś takim i mając tyle lat co mam nigdy się z tym nie spotkałem. Zdarza się generalnie lęk przed dotykiem ale to jest spowodowane błędami w procesie rozwijania znajomości. Jak idziesz krok po kroku niczego nie pomijając to nie ma szans na coś takiego.
Jeśli laska pozwala ci się dotykać praktycznie wszędzie a ma opory przed seksem to masz schrzaniony etap budowania zaufania - wtedy jeśli nie naciskasz na seks a kontynuujesz zabawy erotyczne to zaufanie pojawia się automatycznie. Jeśli to trwa tyle ile opisuje nasz bohater to mamy najzwyklejszy egoizm z jej strony i doszukiwanie się tutaj czegoś głębszego nie ma sensu. Panna nie wiąże z nim żadnych poważniejszych planów albo po prostu nie szanuje go i tyle. Dla mnie to byłby powód do kicka bo po co brnąć w coś takiego i robić sobie bajzel emocjonalny w głowie. Powinien zrobić to co napisałem w moim pierwszym poscie albo zakończyć to jak najszybciej i zająć się poszukiwaniem jakiejś normalnej kobiety. Czytając to forum można spokojnie powiedzieć że jest takich niemało [:D]

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 09 paź 2008, 12:09

Ale spójrz na to:

Potem się kończy i nie wiem ale kiedyś musiałem się prosić, aby ona mnie popieściła. A skłoniło się to do tego, że zrobiła mi dobrze ręką w gumce. Bez niej nie chciała....


Miała nawet opory, zeby się do mnie przytulić jak spaliśmy razem nago. Po prostu trzymała dystans, jakby się bała, ze zrobię niewiadomo co.


Nikt chyba nie twierdzi, że mogli coś pominąć w pierwszym etapie, ale powyższe cytaty to pewne objawy dokładnie tego o czym pisałem. Opcje są 2. Albo dziewczyna ma trochę zdziecinniałe podejście (ale tylko połowicznie bo siebie obnażyć może) i generalnie brzydzi się penisa, boi się, uważa za coś obleśnego. Albo ma dziwne niedoinformowanie o antykoncepcji i boi się, że przez dotykanie albo przytulanie będzie bobas (w końcu dotykała w gumce).
Jeśli to pierwsze to możesz spróbować tak jak pisałem "oswoić ją" trochę. Jeśli to drugie to nie mam pojęcia :)

A po dłuższym zastanowieniu to dochodzi jeszcze 3 opcja - może woli dziewczynki tylko sama o tym nie wie :)
Joe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 15 mar 2004, 16:51
Skąd: włodawa
Płeć:

Postautor: Joe » 04 lis 2008, 23:00

Witam.

Proszę o poradę:

Jak już wyżej pisałem w tym temacie nie uprawiamy seksu z moją dziewczyną. Jedynie doprowadzamy się za pomocą "masażu" do orgazmów. Ostatnio poszliśmy do niej, nakręciliśmy się, doprowadziłem ją do orgazmu... Było gorąco. Aż tu nagle ona wstała i powiedziała, że idzie coś zjeść. Poczułem się okropnie. Byłem napalony jak nie wiem, a tu nagle taki cios. Leżałem na łóżku próbowałem uwierzyć w ten stan rzeczy. Moja luba kapnęła się, że coś jest nie tak i spytała się o co chodzi. Powiedziałem, że poczułem się okropnie. Tzn, skoro nie uprawiamy seksu to skoro już pieścimy się to powinno to być połączone jedno za drugim, a nie z jakąś przerwą na kolację. No normalnie poczułem się tak jakby jedzenie było dla niej ważniejsze niż ja.
Zrobił swoje, teraz idę coś zjeść. - tak to dla mnie wyglądało.
Uraziło mnie to. Zorientowała się, że coś jest nie tak. chciała wszystko jakoś wyprostować, ale ja powiedziałem, ze nie mam ochoty i się ubrałem. Po chwili wyszedłem. Jakiś czas później napisała mi sms, w którym zarzekała się, że chciała wrócić po kolacji i wszystko "dokończyć" itp. (wierzę, że tak by było, jednak fakt takiej przerwy wydał mi się dziwny i uraził mnie)... Od tamtej pory nie odezwała się do mnie, ani ja do niej...

Czy cała ta sytuacja jest normalna, czy ja po prostu przesadzam? Po prostu już nie wiem... Co mam o tym wszystkim myśleć?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2008, 23:23

Joe pisze:Tzn, skoro nie uprawiamy seksu to skoro już pieścimy się to powinno to być połączone jedno za drugim, a nie z jakąś przerwą na kolację.

A to jest jakas taka zasada ??
Joe pisze:No normalnie poczułem się tak jakby jedzenie było dla niej ważniejsze niż ja.

Przecież byłeś najpierw Ty potem jedzenie. Ale probleeeem

Joe pisze:Czy cała ta sytuacja jest normalna, czy ja po prostu przesadzam?

No pewnie, że przesadzasz

Joe pisze:Co mam o tym wszystkim myśleć?

Lepiej nie pisać <chory>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 lis 2008, 23:37

Joe pisze:Od tamtej pory nie odezwała się do mnie, ani ja do niej...

no nie dziwię się dziewczynie. nie samą miłością człowiek żyje, czasami trzeba coś zjeść... a jakby poszła zrobić siusiu? też byś rzucił fochem jak małe dziecko i wyszedł od dziewczyny? egoista i dzieciak
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lis 2008, 02:03

Moze napalony gimnazjalista? Ja bym powiedzial zeby mi przynisla cos dobrego do jedzenia w takim razie, a na deser wezme ja. I tyle 8)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lis 2008, 08:01

He he he he he <hahaha> dlatego ja robie tak przewaznie (jak mialem nową partnerkę kiedys tam ) ze nie dopuszczam do sytuacji kiedy kobieta jest zadowolona przede mną - bo potem taki scenariusz jest mozliwym , a czekanie az ona coś zje , czy wróci z ubikacji i sie mną zajmnie - jest frustrujące . <zakochany>
Ostatnio zmieniony 05 lis 2008, 08:02 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 05 lis 2008, 09:11

A ja uważam, że laska olała Joe i tyle, i nie piszcie, że było gites, skoro nie było, tzn. ona źle to zagrała, bo mogła wykombinować coś ciekawszego z tym jedzeniem 8)
Andrew pisze:ze nie dopuszczam do sytuacji kiedy kobieta jest zadowolona przede mną

Zabraniasz jej mieć orgazm, czy jak? <pijak>
Andrew pisze:bo potem taki scenariusz jest mozliwym , a czekanie az ona coś zje , czy wróci z ubikacji i sie mną zajmnie

No to faktycznie napalona kobieta, nie ma co! ;DD
Ostatnio zmieniony 05 lis 2008, 09:13 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lis 2008, 09:27

Mona pisze:A ja uważam, że laska olała Joe i tyle

Jesli w tym jedzeniu nie o jedzenie chodziło to faktycznie, ale jesli tylko o jedzenie w przerwie miedzy igraszkami to co w tym złego.

Jak się erotycznie z moim zabawiam to czasami idę po jedzenie i przynoszę nam smakołyki, ale żeby mój się fochał i marudził, że z lodówka przegrywa

U nich to chyba wszystko jest nie tak, więc juz sama nie wiem
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 05 lis 2008, 18:00

Dzindzer pisze:Jak się erotycznie z moim zabawiam to czasami idę po jedzenie i przynoszę nam smakołyki, ale żeby mój się fochał i marudził, że z lodówka przegrywa

Ok, Dzin, zabawy z jedzonkiem, jak najbardziej, ale tutaj nie o zabawie Joe napisał, ale co mi tam... Co i jak kto lubi... Ja nie lubiłabym tak, gdybym była facetem :]
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2008, 07:27

Mona pisze:Zabraniasz jej mieć orgazm, czy jak? <pijak>

Z Tobą rozmowa staje sie naprawde ciezka, bo niby duza dziewczynka jestes, a w swych pisanych postach zachowujesz sie jak przedszkolak ! wiec napisze tak na twoje tu pisanie - nie, nie zabraniam jej miec orgazmu - KONTROLUJE GO !! zrozumialas ? <pijak>
Mona pisze:No to faktycznie napalona kobieta, nie ma co! ;DD

Nic jednak nie rozumiesz, albo inaczej - rozumiesz nie tak jak trzeba, chyba po sobie ?? czy ja wiem ?? [:D]
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 07:29 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 lis 2008, 11:11

Andrew pisze:Z Tobą rozmowa staje sie naprawde ciezka, bo niby duza dziewczynka jestes, a w swych pisanych postach zachowujesz sie jak przedszkolak !

Wiedziałam, że taka będzie reakcja, bo nie mogła być inna <glaszcze>
Andrew pisze:zrozumialas ?

Nie <szczerbaty>
Andrew pisze:Nic jednak nie rozumiesz, albo inaczej - rozumiesz nie tak jak trzeba, chyba po sobie czy ja wiem

No tak, tutaj też musiałeś wziąć łopatkę i przywalić mi w głowę ;DD Nie bolało <sam_nie_wiem>
Nie ważne, w tym temacie, ale ważne, że póki co, jak widać, Joe nie ma żadnej kontroli nad swoim seksem, bo wszystko kontroluje kobieta.
Kontrola, jeśli już tak to dziwnie nazwać, powinna być z dwóch stron, choć ja jednak swój orgazm wolę kontrolować sama 8)
I tak, Endriuj, włąsne zachowania mam po sobie, bo chyba nie po innej kobiecie <hyhy>
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 11:16 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 lis 2008, 13:26

Mona pisze: choć ja jednak swój orgazm wolę kontrolować sama 8)

Tak.... sama top mozesz go sobie kontrolowac jak robisz sobie sama dobrze, jesli uprawiasz sex z facetem kontrola juz nie jest taka chop siup ! bo On jak widzi tak czuje co sie z Tobą dzieje i albo pozwoli na pewne wydarzenie [:D] albo opuznic je moze w czasie.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 lis 2008, 13:35

Andrew pisze:Tak.... sama top mozesz go sobie kontrolowac jak robisz sobie sama dobrze

E tam, nie znasz się, bo nie jesteś kobietą :D
Andrew pisze:bo On jak widzi tak czuje co sie z Tobą dzieje i albo pozwoli na pewne wydarzenie albo opuznic je moze w czasie.

Tak tylko wydaje się facetom, że to oni opóźniają i niech tak myślą [:D]
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 06 lis 2008, 21:02

Joe pisze:Czy cała ta sytuacja jest normalna, czy ja po prostu przesadzam? Po prostu już nie wiem... Co mam o tym wszystkim myśleć?

Zabrał zabawki i poszedł z piaskownicy, bo Lidka zamiast bawić się dalej zrobiła sobie przerwę na kanapkę <hahaha>
Mona pisze:mogła wykombinować coś ciekawszego z tym jedzeniem
Mogła. Napastnik mógł wykorzystać 100% pewnych sytuacji zamiast 80%, ale czy to powód żeby się do niego nie odzywać? Zwłaszcza jeśli przeprasza, chce naprawić? Kocha się go dalej. A to tylko kibicowanie, co dopiero związek. "Nie odezwę się do Ciebie, bo mi stał a Ty poszłaś". No Mona no... <browar>
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 06 lis 2008, 23:19

Joe pisze:się ubrałem. Po chwili wyszedłem

- Joe - pierwsza prawidłowa reakcja z twojej strony jaką czytam. Teraz bierze cię na przetrzymanie i liczy że wrócisz i będziesz prosił o wybaczenie za coś co ona spieprzyła. Ani mi się waż pierwszy do niej dzwonić. Potraktowała cię jak wibrator który zrobił jej dobrze i można go schować do szuflady. Jeśli to zrobisz - pogłębisz tylko shit w jakim się znajdujesz. Jeśli się nie odezwie to będzie oznaczało, że wcale jej na tobie nie zależało - po prostu byłeś takim żywym wibratorem.

Olej ją i szukaj nowej kobiety bo ta będzie dla ciebie tylko źródłem frustracji - za wiele nie tracisz. Jeśli się odezwie to ustawiaj zwiazek od nowa wg normalnych relacji - wzajemność , szacunek i dbanie o doznania również drugiewj osoby a nie tylko o swoje. Jeśli spróbuje zrobić coś takiego ponownie - ZRÓB DOKŁADNIE TO SAMO - WYJDŹ. Albo zrozumie że jesteś żywą istotą albo niecha spada.

Dzindzer pisze:Jesli w tym jedzeniu nie o jedzenie chodziło to faktycznie, ale jesli tylko o jedzenie w przerwie miedzy igraszkami to co w tym złego.

- przestań już z tą solidarnością jajników <diabel> - robi faceta w balona od miesięcy a ty mówisz że nic się nie stało. Poczytaj wcześniejsze posty Joe'a - to egoistka którą pogoniłbym w diabły po drugim takim numerze jaki mu robiła od miesięcy

Mati pisze:no nie dziwię się dziewczynie. nie samą miłością człowiek żyje, czasami trzeba coś zjeść... a jakby poszła zrobić siusiu? też byś rzucił fochem jak małe dziecko i wyszedł od dziewczyny? egoista i dzieciak

- chłopaku - co ty mówisz !! on jest egoistą ?? Życzę ci w takim razie związku z kobietą taką jak ma Joe - powodzenia !!!!

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 06 lis 2008, 23:33

Pit pisze:on jest egoistą ?? Życzę ci w takim razie związku z kobietą taką jak ma Joe - powodzenia !! !!

na cholerę tyle tych wykrzykników? nie czytałem wcześniejszych postów Joe, i nie mam zamiaru zgłębiać historii jego życia i związku. odniosłem się do tej jednej sytuacji, w której zachował się jak dzieciak i już. no rozumiem, że mógł się zdenerwować tym, że laska poszła zjeść, a nie zabrała się za jego penisa, ale kurde zabierać manatki i z wielkim fochem wychodzić z chaty? dziewczyna mogła go potem ładnie "przeprosić" że musiał tak długo czekać...

Pit pisze:Życzę ci

nie dziękuję, mam swój własny, udany, normalny
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 lis 2008, 23:51

Pit pisze:robi faceta w balona od miesięcy a ty mówisz że nic się nie stało

Ale ja oceniłam jedna sytuację, a nie te miesiące.
Bo te miesiące już oceniłam i to na niekorzyść tej panny
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 06 lis 2008, 23:59

Dzindzer pisze:Bo te miesiące już oceniłam i to na niekorzyść tej panny

- hehe ciekawe w którym miejscu - dostaje od gościa satysfakcję seksualną a oddaje mu wała <diabel> i to od dawna - i to on jest ten zły ?? przeeeeestań ;).


Mati pisze:ale kurde zabierać manatki i z wielkim fochem wychodzić z chaty? dziewczyna mogła go potem ładnie "przeprosić"

- od początku śledzę ten wątek a ty wypowiedziałeś się na podstawie jedengo postu - wybacz za te wykrzykniki :) . Zrobił dokładnie to co powinien już dawno.
A tobie gratuluję normalnej kobiety ;)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 07 lis 2008, 00:02 przez Pit, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości