Nudny i banalny sex.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 12 kwie 2008, 16:27

no juz bez przesady, to ludzie musieli by na pierwszych randkach sie walic i to po 20 min. znajomosci, zeby zcasu nie tracic. nie przecze ze to wazna sfera, ale nie podstawowa, moze jedna z wielu waznych, ale nie podstawowe kryterium.


bez tego nie ma zadnego udanego zwiazku
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 kwie 2008, 16:53

Bez czegokolwiek nie ma zadnego udanego zwiazku, wszystko jest tak samo wazne, wiec nie ma mowy o jakichs najwazniejszych i podstawowych kryteriach, bo wszystko jest tak samo wazne.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2008, 16:54 przez TFA, łącznie zmieniany 1 raz.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
magdallenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2008, 11:33
Skąd: szczecin
Płeć:

Postautor: magdallenka » 12 kwie 2008, 17:16

Zaczne od tego kiedy poznalam sie z moim chłopakiem mialam nie pelne 15 latek,on mial wtedy 19 lat,po okolo 3 miesiacach naszej znajomości i bycia ze soba doszlo do naszego pierwszego sexu i nie zdarzyl sie calkiem przypadkiem a byl w pelni przez niego zaplanowany,byl delikatny ostrozny JEDYM SŁOWEM zrobil wszystko by bylo to dla mnie cos tak milego i nie zapomnianego do konca zycia i zebym nigdy tego nie zalowala i zebym potraktowala sex jako cos przyjemneg i cudownego :) od tego razu zdarzało sie nam coraz czesciej kochac bo z tym ze kochamy sie co dziennie to nie tak doslownie ze przez piec lat ale od ok.2 to tak zdarzalo nam sie nawed i z 3 razy w ciogu dzionka <banan> i ciesze sie z tego tylko z tym jak pisalam liczy sie on :| PANOWIE poslchajcie i wyobrascie sobie taka sytylacje mieszkacie z wlasna dziewczyna on akurat jest w laziece czy gdzies tam lezysz odstresowany na lozku sluchasz muzyki i przychodzi twoja dziewczyna naga albo ubrana sexownie,napalona na to ze moze sprawisz jej male co nie co i na fajny sex wtula sie w ciebie i z radoscia ze ciebie ma mowi tygrysku sprawil bys mi wielka przyjemnosc i nawet nie wiesz jak by było mi zaj... <fala> gdybys zrobil tak i tak i nawed prubowalam to pokazac ODP. brzmiala kochanie jestem taki zmeczony nie dzisiaj ewentualnie skarbe alez oczywiscie ze kiedys ci tak zrobie a teraz chodz tu i wiadomo gdzie juz jest albo zebym sie odczepila mowil mi ze wydziwiam i ze jestem glupim wscipskim babskiem i ze wychodzi,staralam sie inaczej pisalam juz o tym,to zamiast milego wieczoru we 2 mialam wieczur ze znajomymi a jak po prostu ze tak powiem STRAJKUJE <strajk> mowi,wmawia mi ze kogos ma,ze go zdradzam itd. chodz nigdy nic takiego nie mialo miejsca,kocham go bardzo i z reszta mam jakies takie zakodowane ze sex z milosci a bez niej nie maja wiele ze soba wspolnego i dla mnie zdecydowanie wieksza wartosc ma sex z milosci,ze sama po sobie wiem ze sprawia mi to wielka przyjemnosc i czuje spelnienie jako kobieta ze moglam spenic jakies ertyczne marzenie czy fantazje mojego faceta i do pewnego czasu póki nie zaczol sie wymigiwac od mnie myslalam ze uwaza podobnie :( ale chyba sie przeliczylam na swoje nie szczescie,mysle ale nie wiem czy nie zle bo byla dokladnie taka sytylacja ze poklucilismy sie troszeczke bo rzeczywiscie tak jak TFA napisal ze wiadomo z babami,ale doszlo to do mnie po naszej klutni sam mi to powiedzial ze nie potrafi sie domyslec co by sprawialo mi radosc...itd. zrozumialam to i staralam sie to zmienic to jak naz zlosc moje kofanie zmienilo podejscie a moze mowiac to w ten sposub,jest zlym sposobem,moze nie czekac na czas i miejsce tylko mowic np. przy robieniu wspolnie kolacji czy obiadu,albo rzeczywiscie przebolec te nasze 5 lat,zapomnic co bylo,zyc od nowa i poznac nowego faceta??? ;P :?

[ Dodano: 2008-04-12, 17:22 ]
a i tak co do wieku to za 3 miechy bede miec latek 20 <aniolek>
magdalenka
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 kwie 2008, 18:41

Jedna rada - zdradź go. To Ci ułatwi wszystko potem, bo to lawina będzie.
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 12 kwie 2008, 18:50

moze chlopak jest pedofilem, a Ty doroslas?? ;>
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 kwie 2008, 19:02

TFA pisze:Bez czegokolwiek nie ma zadnego udanego zwiazku, wszystko jest tak samo wazne, wiec nie ma mowy o jakichs najwazniejszych i podstawowych kryteriach, bo wszystko jest tak samo wazne.


NIE ZGADZAM SIE ! nie wszystko jest tak samo wazne , wymienie kilka tylko rzeczy z całego mnustwa drobiazgów , majetnosc nie jest az tak wazna , wyglad nie jest az tak wazny , obycie nie jest az tak wazne ....


TFA pisze:
A w jaki sposob mowisz mu o swoich pragnieniach i marzeniach ? mi jak by kobieta w umiejetny sposob powiedziala (a nawet w zwykly, banalny sposob) jakie ma fantazje i co by chciala ze mna robic to bym sie napalil jak zwierz. Moze tak naprawde nigdy nie powiedzialas mu wprost, ze masz konkretne pragnienia, fantazje itd. ? bo wiadomo jak to z babkami jest, czekaja az facet sam sie domysli.

Bo wiekszosc facetów to tepe strzały !! kobieta ma im mówic co chce ? no wybaczcie i to moze jeszcze bezposrednio ?? [:D] a sygnałów odczytywac to nie umiecie ? to co z was za faceci w tym konkretnym wzgledzie ? rozumiem nie od razu , ale po np. 6 miesiacach - 5 latach !! <boje_sie>
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2008, 19:07 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 12 kwie 2008, 20:05

sęk w tym,że TFA ma rację :) nie buduje się domu zaczynając od stawiania dachu.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości