straszny,uciazliwy bol!!!!!!!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

wiki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2007, 16:07
Skąd: polska
Płeć:

straszny,uciazliwy bol!!!!!!!!!

Postautor: wiki » 17 gru 2007, 15:34

Witam bardzo serdecznie!!Mam taki dosc uciazliwy problem,ktory powtaza mi sie przynajmiej raz w miesciacu.Strasznie boli mnie lechtaczka przy wejsciu do pochwy,wrecz piecze i skorka jest troszke sucha.Nie wiem czy to jest spowodowane tym ze moj partner jest malo delikatny czy tym ze kochamy sie za czesto(srednio co drugi dzien),czy moze tym ze mam nadzerke?????Przewaznie jest tak przed okresem,towazysza temu uplawy w konsystencji takiej jakby maki ziemniaczanej z woda:(Boli jak parter mnie piesci,wczaraj jak wchodzil do srodeczka tez strasznie pieklo, na poczatku potem nie bo bylo podniecenie a po tak mi napuchla lechtaczka ze dotknac nie moglam,ledwo siadalam,a moj parter zauwazyl u siebie na penisie tak jakby krostki czerwone takie maluskie,troszke jakby grodeczek i tez sucha skorka na napletku.Mam wyrzuty ze tak ma przez ze mnie,chociaz ja nie mam zadnych krosteczek,nie wiem co to moze byc,bardzo mnie to niepokoi.CHCIALABYM DODAC ZE JESTEM POZA GRANICAMI KRAJU I TU CIEZKO JEST JESLI CHODZI O MEDYCYNE.przed wyjazdem tu ,jakies dwa tygodnie temu bylam u lekarza i powiedzial ze jest wszystko ok,dal tylko globulki na uplawy:(((((((SERDECZNIE dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam.
wiki
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 17 gru 2007, 15:41

wiki pisze:kochamy sie za czesto(srednio co drugi dzien)

to nie jest tak często :)

wiki pisze:i powiedzial ze jest wszystko ok

<szczerbaty>
jak jest ok, skoro piecze, boli i upławy są dziwne??? to wygląda, jakbyście oboje mieli infekcję, więc nic Ci nie poradzimy - tylko lekarz, ale nie ten, co poprzednio <pijak>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
wiki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2007, 16:07
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: wiki » 17 gru 2007, 16:03

tez tak myslalam,ale czy infekcja bylaby 3-4dni w miesiacu a potem by samoistnie ustepowala??sama juz nie wiem,skad te cholerstwa sa??HIgiena jest u mnie najwazniejsza....moze to otarcia??bo te kropeczki u mego mezczyzny ustapily po kilku godzinach <boje_sie>
wiki
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 17 gru 2007, 17:49

Rzeczywiœcie dziwne jest to, że masz takie objawy systematycznie i potem znikajš :?
może przed okresem jesteœ bardziej wrażlliwa w tym miejscu i sš to otarcia...
Najlepiej leć do ginekologa bo nie wiadomo co to może być.
123pop
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 sty 2006, 13:04
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: 123pop » 18 gru 2007, 21:32

Witam takie objawy towarzyszą gdy ma sie grzybicę pochwy jest to brak równowagi flory bakteryjnej nie jest to nic strasznego bardzo łatwo się to leczy ,ale musisz udać się do ginekologa po globulki dostępne są tylko na receptę a partner dostanie maść do smarowania w przeciwnym razie stanie się to bardzo uciążliwe , kłopotliwe ,ze seks przestanie być czymś przyjemnym a i problemy zdrowotne ok. decyzja należy do Ciebie , acha kuracja trwa 6 dni
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 gru 2007, 21:49

Wyglada na infekcje. Moze okres temu sprzyja. Najlepiej z lekarzem sie skontaktowac, badnaia zrobic itd.
123pop pisze:acha kuracja trwa 6 dni
Nie zawsze. Ja z moa infekcja juz sie miesiac mecze i doleczyc nie moge <chory>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 gru 2007, 22:00

123pop pisze:acha kuracja trwa 6 dni

to akurat bardzo różnie :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości