Ból jąder a nie wpadanie w onanizm.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Ból jąder a nie wpadanie w onanizm.

Postautor: Lonty » 14 gru 2007, 15:31

Czytałem wiele tematów o masturbacji uzależnieniu itp. Jednak nie mogłem doszukać się rady na temat który mnie męczy. Byłem pewien ze jestem od tego uzależniony i pomyślałem, że moze przez to czuje mniejszą przyjemność w czasie stosunku lub sam gorzej zaspokajam partnerke (chociaz nie narzekała). Postanowiłem wytrzymać tydzień bez samozadowolenia i o dziwo udało sie bez problemu. No prawie. Kiedy spotkalismy się z partnerką (nietety póki co możemy widywac sie tylko w weekedny [ale jakie to weekendy!]) niestety stosunek okazał sie nie mozliwy. Ból w okolicach lewego uda był u mnie nie do zniesienia. Po zapoznaniu się z lekturą w necie dowiedzialem sie ze jest on spowodowany nagromadzeniem nasienia.
I tu pojawia sie moje pytanie - jak często moge sie go pozbywac (patrzac na to ze partnerka nie zawsze moze mi w tym pomóc) aby nie robić tego za często. Niestety opcja "pozbywaj sie kiedy boli" nie jest zbyt różowa, bo ból nie ustępuje jeszcze długo po wytrysku.
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 14 gru 2007, 16:41

Wg mnie to powinieneœ biec do lekarza zamiast radzić się na forum....:|
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 17 gru 2007, 13:26

Z tego co czytałem w necie to cierpi na niego naprawde duża ilość (jeśli nie prawie wszyscy) mężczyzn, którzy nie mogą odbywać w miare regularnych stousunków. Większość ginekologów doradza samodzielne pozbywanie się nasienia jednak ma to dosyć nieprzyjemne skutki uboczne. Po 1 bardzo łatwo uzależnia, po 2 w czasie stusunku często nie osiąga się pełnego wzwodu lub bardzo szybko się go traci (u mnie rzadko kiedy trwa dłużej niż 2 minuty po wejściu). Chcialbym wiedzieć czy ktoś z odwiedzajacych te forum miał podobony problem a jeśli tak to jak sobie z nim poradził - jakieś usystematyzowanie pozbywania się nasienia czy coś w tym stylu. Na dłuższą metę to naprawdę robi się upierdliwe ale jak pomyśle znowu o tym bólu.. :(
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 17 gru 2007, 15:55

Coś to jakieś dziwne mi się wydaje...
Twierdzisz, że jak nie masturbujesz się przez tydzień, to boli Cie koło lewego uda? Mnie jeszcze nigdy nic koło lewego uda nic nie bolało, a codzienie się nie zadowalam ;-) Mychola, dobrze prawi, idz to lekarza.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 17 gru 2007, 17:56

Leć leć, bo to może być coœ zupełnie innego

Lonty pisze:Po zapoznaniu się z lekturą w necie dowiedzialem sie ze jest on spowodowany nagromadzeniem nasienia


rzeczywiœcie godna zaufania lektura <zalamka>
nie stawiaj sam sobie diagnozy na podstawie netu, tam różni ludzie różne rzeczy wypisujš...
A tak w ogóle to mi się dziwne wydaje to, że ktoœ ma partnerkę z którš uprawia sex i mimo to nadal codziennie się onanizuje....
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 17 gru 2007, 18:26

Nie napisałem, że codziennie, tylko że jeśli nie będę robił tego przez tydzień to zaczyna boleć (nie mówiąc już o tym, że kiedy się spotkamy i powiedzmy dalej przez dzień-dwa nie będziemy mieli możliwości to ból staje sie nie do wytrzymania). U lekarza byłem raz ale troche mnie wkurzył, bo jedyne co miał sensownego do powiedzenia to "nie podniecaj sie tyle" z bardzo ironicznym uśmiechem. Poza tym potwierdził to co czytałem w necie, czyli, że zbierające się nasienie w dużej ilości tamuje przewody i stąd ból.

A co do partnerki to jak mówiłem - nie mamy możliwości póki co mieszkać w jednym mieście więc i stosunki są ograniczone (czasami nie widzimy sie po 3 tygodnie).
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 17 gru 2007, 18:35

Lonty, to Ty chory jesteś na 'tamowanie przewodów', bo ja już nie rozumiem ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 17 gru 2007, 19:12

No wydaje mi się, że każdy facet, który długo tego nie robi (ale miał już, czasami bardzo częste, stosunki za sobą) i nie siedzi w domu patrząc w ściane prędzej czy później będzie na to cierpiał
Ostatnio zmieniony 17 gru 2007, 20:04 przez Lonty, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pafeu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2007, 20:12
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: pafeu » 17 gru 2007, 19:56

Mi się nie wydaje. W takim razie młody chłopak, który dopiero zaczyna wytwarzać spermę, a nie zaczął się jeszcze zadowalać będzie miał lipę, bo go będzie bolało? Nie wierzę :?

Idź do lekarza i nie kombinuj, bo może się jeszcze coś Ci stanie albo co <wazne>
Żelazo nie klęka.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 gru 2007, 18:51

Tez to mialem, gdy nie oproznialem jajek przez prawie 2 tygodnie, normalnie tak sie czulem jakby ktos mnie kopal co 5 min. w jaja. Zwalilem konia i przeszlo po paru godzinach.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 21 gru 2007, 19:50

Ja nie miejscu autora topicu owego sugerowałbym całkiem poważnie, by skonsultował się z jakimś księdzem katolickim. Większość z nich od wieków zmaga się z tego rodzaju problemami, a znając pragmatyzm KK należy oczekiwać, iż wynaleźli oni skuteczne sposoby radzenia sobie z tego typu przypadłościami. <diabel>

Tez to mialem, gdy nie oproznialem jajek przez prawie 2 tygodnie, normalnie tak sie czulem jakby ktos mnie kopal co 5 min. w jaja. Zwalilem konia i przeszlo po paru godzinach.


<boje_sie> ...Cóż, mi się wydaje, że to jednak takie normalne nie jest. Tak sobie wszakże myślę, że skoro żyjemy w XXI wieku, to do lekarza pójść nie zaszkodzi, miast wdawać się w dyskusje z domorosłymi znachorami... Fiut to zbyt ważna rzecz by nie o niego nie dbać. <lol>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 22 gru 2007, 03:19

tak więc byłem u lekarza i poza niezwykle fachową poradą: "nic Ci od tego nie odpadnie", dostałem informacje, że część mężczyzn tak po prostu ma i sam muszę sobie wyznaczyć kiedy pora na pozbycie się "przeładunku". Jeśli akurat mam możliwość z partnerką to dobrze, jeśli nie to sam. W sumie poza dowiedzeniem się, że to "u wielu normalne" to niczego odkrywczego mi nie powiedział.
A ból jest dokładnie taki jak napisał TFA - tydzień czasami dwa i boli jakby ktoś co chwile kopał po kroczu.

Dla tych co nie wierzą proponuje zintensyfikować stosunek z partnerką do minimum raz dziennie przez miesiąc a potem 2 tygodnie w ogóle bez
(oczywiście zgryźliwy żart)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 23 gru 2007, 17:58

A ja mialem podobnie ;> tyle ze mnie jajka bolaly a nie kolo uda ;p

U lekarza bylem i powiedzial dokladnie to samo ... nagromadzanie sie nasienia ... u jednych robi sie go za wiele po 3 dniach u innych i przez tygodnie moze sie "gromadzic" zalezy to od tego jak czesto sie owo nasienie "spuszcza" im czesciej tym organizm wiekszy obroty na produkcji "odpala" wiec "spuszczac" nalezy stopniowo coraz zadziej ...

Jak kiedys "spuszczalem" codziennie ( w przyplywie fantazji i pare razy dziennie ;p [nie nie tylko samogwalcac sie ;> byla pomagala]) to po 3 dniach bez juz sie problem zaczynal ... teraz i miesiac to nie problem :) To jak z zucaniem palenia ;] trzeba stopniowo a nie nagle i baam niepale ;p

Co do zadowalania partnetki nawet artykol na agnieszka.com.pl jest ... i napisane tam odwrotnie ... im czesciej "tryskasz" tym dluzsze sa stosunki ...

Jesli zbyt zagmatwalem przepraszam ;p
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 23 gru 2007, 19:37

Kurewsko boli czasami wlasnie dźądra nie da sie normalnie usiaść czy czegos zrobic to cos w rodzaju podejrzewam kobiecego okresu.

To nawet bardziej boli niz jak bylem maly przechodzilem przez plot po pilke i se usiadlem na jedno jajo :D to censored byl hardkor jakby mi ktos zoladek wycinal :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 23 gru 2007, 19:47

Aew hardcore widze Hyhy :P

Czy kobiecy okres ;p chyba nie wystarczy nadmiar wydalac ;p u kobiet niema tak latwo ;p

Btw czytalem ze kobieca miesiaczke mozna "wstrzymac" i wcale nie jest to niezdrowe itp ... natura wcale niechciala zeby kobiety miesiaczkowaly co miesiac ... w dawnych czasach kobieta przez cale zycie miala ich kilka kilkanascie ... przez ciaze a pozniej przekwitanie ;>
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Rapid
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 08 mar 2006, 18:12
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Rapid » 23 gru 2007, 20:20

tr3sor pisze:Btw czytalem ze kobieca miesiaczke mozna "wstrzymac" i wcale nie jest to niezdrowe itp


Czy to nie było przypadkiem w jakimś "Wprost" pod nagłówkiem "Koniec menstruacji"? Bo czytałem fragemtn tego, ten artykuł był apropo jakichś konkretnych pigułek które całkowicie 'wycinają' menstruacje, co według jakiegoś jednego ginekologa z ameryki nie jest w ogóle niezdrowe. Ale zawsze po przeczytaniu czegoś takiego kiedy zastanawiam sie na ile może to być autentyczna teoria prubuję sobie policzyć jakie pieniądze wchodzą tu w grę. Gdyby faktycznie okrzyknąć głośno, że kobietom wcale menstruacja nie jest potrzebna to byłaby to kwestia pewno milionów dolarów, więc nawet gdyby tych paru "specjalistów" dostało po 1% zysków, albo chociażby darmowe wakacje na Hawajach to opłacałoby sie każdemu, z wyjątkiem biednych kobiet które mogłyby poczuć faktyczne skutki dopiero po paru latach... Dlatego osobiście byłbym ostrożny z takimi teoriami.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 25 gru 2007, 00:27

Sześć, widze ze masz problem podobny do mnie. Równiez go studiowałem. I postanowiłem wziąść poradę u seksuologa. W dalszej częsci posta powiem czego się dowiedziałem.

Lonty pisze:Niestety opcja "pozbywaj sie kiedy boli" nie jest zbyt różowa, bo ból nie ustępuje jeszcze długo po wytrysku.

W twoim przypadku ból jest upełnie gdzie indziej umiejscowiony niż jest to u mnie,
ale ból nie ustępuje tak szybko ponieważ "opuchnięte" tkanki nadjądrzy i pękchezyki które są przekrwione potrzebują około 10 godzin na to zeby w pełni się zregenerować.

Lonty pisze:Po 1 bardzo łatwo uzależnia, po 2 w czasie stusunku często nie osiąga się pełnego wzwodu lub bardzo szybko się go traci (u mnie rzadko kiedy trwa dłużej niż 2 minuty po wejściu).


Otórz to jest nie mozna uzależnić sie masturbacji. Mozna tylko nabrać nawyków masturbacyjnych przez jej nadmierną intensyfikację. Zbyd duży ucisk ręki allbo zbyd duże napięcie mięśni lub postawa prowadzi do nawyków. Które mogą się odbić w sferze kontaktów seksualnych ale na to również jet rada.

Lonty pisze:Chcialbym wiedzieć czy ktoś z odwiedzajacych te forum miał podobony problem a jeśli tak to jak sobie z nim poradził - jakieś usystematyzowanie pozbywania się nasienia czy coś w tym stylu.


Po prostu masturbować się, ale nie przesadzać, stosować intensywność identyczna z naturaną = E xxx <pijak>
Mychola pisze:A tak w ogóle to mi się dziwne wydaje to, że kto� ma partnerkę z którš uprawia sex i mimo to nadal codziennie się onanizuje....


Czasem i to nie wystarcza, niewielki procent populacji wytwarza taką ilość nasienai ze nawet przy kucaniu lub przy wysiłku fizycznym po prostu nadmiar wycieka.
To naturalne ze ktoś moze być macho :D W dobrym dobrym tego słowa znaczeniu :D

Mi się nie wydaje. W takim razie młody chłopak, który dopiero zaczyna wytwarzać spermę, a nie zaczął się jeszcze zadowalać będzie miał lipę, bo go będzie bolało? Nie wierzę


Nic sie nie stanie nawet 40 latkowie którym żony nie dają mają ten problem O!

TFA pisze:Tez to mialem, gdy nie oproznialem jajek przez prawie 2 tygodnie, normalnie tak sie czulem jakby ktos mnie kopal co 5 min. w jaja. Zwalilem konia i przeszlo po paru godzinach.


Dobry chłopak, Wótki mu ! <pijak>
reszty nie komentuje :D
Lektura :

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=2525 mój :D

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 74&start=0 jakiegoś tam ziomka :)

POzdrawiam !

Ps. Masturbacja pomaga zachować dotychczasową sprawnosc seksualną ...
Mam namyśli dotychczasowe libido oraz sukcesy przy zblizeniach.
Oczywiście w przypadku ich braku :)
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 25 gru 2007, 03:04

Heh no i wlaśnie czytam ten twój topic i widać jakie to powrzechne- a u mnie wszyscy zdziwieni co to za dolegliwość :)

Właśnie walczę o usystematyzowanie - dzięki za pomoc i zrozumienie :)
Awatar użytkownika
kulka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2008, 00:20
Skąd: Dzikie Centrum
Płeć:

Postautor: kulka » 15 sty 2008, 00:47

Mój Misiek na początku miał podobne problemy... Jego bolało, ale mnie też... wiadomo... ukochany cierpi to nie za miło... :/
Wyleczyła Go pozycja na łyżeczki ;] ;]
Może warto spróbować, skoro kobiecie nie zawsze się udaje? :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 225 gości