Orgazm dzięki kuszącym pocałunkom...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
fresco99
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 lis 2007, 03:37
Skąd: Opole
Płeć:

Orgazm dzięki kuszącym pocałunkom...

Postautor: fresco99 » 27 lis 2007, 23:23

Zawsze mnie to zastanawiało, czy jest to możliwe żeby doprowadzić kobietę do orgazmu całując ją po całym ciele, nie dotykając jej najwrażliwszego miejsca?. Czy jest ona wstanie się tak podniecić, aby móc zacząć szczytować??? Nas się tak nie da, ale czy wy jesteście w stanie być w takiej ekstazie, że potraficie osiągnąć orgazm? :? [/b]
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 27 lis 2007, 23:52

z tego co wiem to niektore kobiety moga osiagnac orgazm przez pieszczenie piersi.. ale tak calujac po calym ciele to raczej nie
Awatar użytkownika
Becon
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 07 sie 2007, 20:07
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Becon » 28 lis 2007, 01:38

Nie chcąc się chwalić, czy przypisywać sobie jakiś zasług, mówie szczerze iż udało mi się kilkakrotnie doprowadzić do ekstazy moją byłą już dziewczynę.

Całując ją nie tylko w usta, ale również inne części ciała, nie będę wymieniał, gdyż strefy kobiece każdy prawdziwy mężczyzna powinien znać.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 lis 2007, 07:27

jak kobieta jest podniecona, mozna ją w minute doprowadzic na szczyt , zadkie to ale sie zdaza <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Rapid
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 08 mar 2006, 18:12
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Rapid » 28 lis 2007, 08:38

Nie wiem dokładnie czy o to chodziło ale przez całowanie piersi da się na pewno. Podejrzewam że nie muszą to być nawet piersi skoro kobieta jest w stanie ponoć osiągnąć orgazm nawet sie nie dotykając. Więc zapewne jak pisał Andrew, jest to tylko kwestia odpowiedniego podniecenia ;)
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 28 lis 2007, 12:19

skoro kobieta moze przezyc orgazm pod wplywem fantazji (zadkie to, ale moze) a juz na pewno pod wplywem erotycznego snu, to co dopiero gdy sie jej calowaniem dopomoze. niezbedne jest tylko jej wysokie podniecenie. aura bywa wazniejsza od stosunku. chlopak mojej kolezanki potrafi ja dobrowadzic calujac tylko jej dlonie. szczesciara!
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 28 lis 2007, 13:52

Moja kobieta jest również bardzo wrażliwa na dotyk. Co prawda nie udało mi się pieszczotami doprowadzić do orgazmu, ale nieraz samymi pieszczotami np. piersi i szyi doprowadzałem ją na sam skraj - dalej się już niestety nie da, ale wtedy wystarczy nawet lekko dotknąć jej szparki, by natychmiast miała odlot. Taki bajer <banan>
Żyraffka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 30 paź 2007, 21:25
Skąd: dolnośląskie
Płeć:

Postautor: Żyraffka » 28 lis 2007, 15:28

fresco99 pisze:Nas się tak nie da

a własnie ze da <diabel>
moj znajomy miał tak, całujac sie ze swoja, obecnie była, dziewczyna. Był mocno poniecony i po chwili... mokre gacie <aniolek>
Codziennie staraj się żyć tak, jakby jutro miał być koniec świata :)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 28 lis 2007, 15:51

Żyraffka pisze:a własnie ze da
moj znajomy miał tak, całujac sie ze swoja, obecnie była, dziewczyna. Był mocno poniecony i po chwili... mokre gacie


Nie da się. Musiał się otrzeć, mieć jeansy / obcisłe spodnie - taki bodziec (np. ucisk) może wystarczyć.

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Mitem jest to, że facet potrzebuje koniecznie rytmicznego "góra-dół"; ale i mitem jest, że może i dojść bez jakiegokolwiek oddziaływania na członek. Np. rytmiczne napinanie ud między którymi jest penis też wystarczy, chodzi w końcu o to, by krew mogła doń napłynąć - ale czy naprawdę celem jest taki minimalizm? ;-)
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 29 lis 2007, 15:49

moja była miała czasem orgazm "sutkowy" , jak pieściłem ją językiem po piersiach :)
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 29 lis 2007, 16:00

shaman pisze:Żyraffka napisał/a:
a własnie ze da
moj znajomy miał tak, całujac sie ze swoja, obecnie była, dziewczyna. Był mocno poniecony i po chwili... mokre gacie


Nie da się. Musiał się otrzeć, mieć jeansy / obcisłe spodnie - taki bodziec (np. ucisk) może wystarczyć.

Wszystko się da. Potęga wyobraźni. 8)
Awatar użytkownika
fresco99
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 lis 2007, 03:37
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: fresco99 » 29 lis 2007, 19:06

wow:D jednak jest możliwe, a czy za uchem was kreci? czy tylko na szyi? Właśnie gdzie najbardziej lubicie być całowane? i co wam sprawia największą przyjemność, bez dotykania oczywiście???Pozdrawiam <aniolek>
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 01 gru 2007, 18:36

_Marcin_ pisze:moja była miała czasem orgazm "sutkowy" , jak pieściłem ją językiem po piersiach :)


hehe moja też ale ja ją akurat specyficznie miziałem przez cieniutki t-shirt :D
Ale sie zdziwiłem jak zaczeła bounsować xD

[ Dodano: 2007-12-01, 18:38 ]
Dla sprostowania, orgazm kobiety lezy w głowie <mlotek> nie w ciele, jak to jest u nas.
Chociaż wiele podobieństw jest, wystarczy wytężyć zmysły zeby dowiedzieć się co jest dla nas obojga najleprzym bodźcem .
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 01 gru 2007, 19:05

najlepiej najpierw pobudzić kobiecą wyobraźnię, wtedy niewiele trzeba aby zaczela szczytować, potrzebne tylko dobre podejście. Mój były bardzo często to wykorzystywał. Najpierw nakręcał mnie gorącymi słowami a potem przechodził do pieszczot. Trzeba tez wiedzieć których miejsc najlepiej dotykać.
Mnie o dreszczyk przyprawia mruczenie, namiętny męski głos, jego oddech na swoim karku, subtelny zapach, jego dłonie na moim ciele i już prawie odpływam. :)
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 01 gru 2007, 21:02

larena, tak, glos to potega 8)

uszy, za uszami, kark, wewnetrzne strony rak, dlonie... w odpowiedzi, fresco. ale wszystko trzeba sprawdzac osobiscie..
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 04 gru 2007, 21:35

Najbardziej erogenny organ kobiety- mózg... Myślę, że można dojść bez kontaktu z dolnymi partiami... Chodzi o wyobraźnię. Może spróbuj opowiedzieć dziewczynie zmysłowym głosem, jak bardzo lubisz ja dotykać, w jaki sposób, jak sie czujesz, gdy w nią wchodzisz itp... podczas takiej "opowieści" i zwykłych pocałunków można się znaleźć na granicy (wiem z autopsji), wiec pewnie można tę granicę przekroczyc... :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 311 gości