Podrażnienie warg sromowych HELP NEEDED!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ela
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2007, 22:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Podrażnienie warg sromowych HELP NEEDED!

Postautor: ela » 05 lis 2007, 22:48

witam, jestem tutaj zupełnie nowa, przejrzałam forum i wszystkie posty , nie znalazłam jednak tematu mnie interesującego ( jeżeli jest no to sorki, odeślijcie po prostu do niego)

mam 23 lata, mam niezwykły dla mnie problem, moje wędzidełko warg sromowych jest wiecznie podrażnione po stosunku. (nie wydaje mi się by moj partner był dla mnie za duży) byłam u ginekologa z pytaniem co z tym zrobic, usłyszałam tylko - "taka pani budowa za wysoko wędzidełko, jak pani urodzi dziecko to pani przetną i bedzie pani szersza."
halo, tylko ze ja nie chce dzieci ( teraz). moje podraznienia nie wynikają z jakichs zakażeń, zapaleń czy czegoś w tym rodzaju. lubrykantów tez nie brakuje, a wskazywana przez lekarzy pozycja minimalizująca ból przy takiej budowie nic nie pomaga. czuje sie po stosunku jakbym miala jeża w majtkach!!! a o cwiczeniach i szerszym rozkroku po stosunku musze zapomnieć - tak jakbym była naderwana!!! - UCZUCIE OKROPNE.
czy któras miala taki problem? może są zabiegi jakiegos nacinania?
czy ktos ma jakies doswiadczenie z tym związane???

edit IMP:
Tematy nazywamy precyzyjniej! <cisza>
Ostatnio zmieniony 06 lis 2007, 12:10 przez ela, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 06 lis 2007, 08:37

Radze isc do innego ginekologa, moze cos poradzi.

Musisz wyprobowac rozne pozycje. Jesli nie jest to duza wada budowy, znajdzie sie taka, ktora mniej podraznia. I moze ruchy Twojego partnera powinny byc inne (bardziej w poziomie, bez unoszenia sie).
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 06 lis 2007, 14:31

ela pisze:jak pani urodzi dziecko to pani przetną i bedzie pani szersza
Po prostu poproś lekarza o nacięcie wędzidełka juz teraz. To nie jest żaden wielki zabieg, nie potrzeba znieczulenia a nie wielkiej filozofii.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Rapid
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 08 mar 2006, 18:12
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Rapid » 06 lis 2007, 21:28

Ktoś tu się pytał o to gdzie to wędzidełko jest, ale posty usunięte więc pewno moja odpowiedź też zostanie usunięta... jednakże dla tych którzy chcieliby sie dowiedzieć podziele sie tym co znalazłem. Na rysunku tym:Obrazek Jest ono jakoś tam zaznaczone, chociaż mało co widać, a z opisu z portalu medycznego wynika, że: "Wargi sromowe mniejsze-
Dwa jasnoczerwone fałdy skórne, ciągnące się ku dołowi od łechtaczki. Widoczne są po rozchyleniu warg sromowych większych. Z przodu ramiona górne tych warg tworzą napletek łechtaczki, a ramiona dolne wędzidełko - uformowane na dolnej powierzchni łechtaczki. Części środkowe ograniczają boczne wejście do pochwy." natomiast z drugiego opisu wynika że "Przedsionek pochwy jest ograniczony po bokach przez wargi sromowe mniejsze, od przodu przez wędzidełko łechtaczki, od tyłu przez wędzidełko warg sromowych."
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 07 lis 2007, 18:46

Rapid pisze:Ktoś tu się pytał o to gdzie to wędzidełko jest, ale posty usunięte więc pewno moja odpowiedź też zostanie usunięta...

Ja się pytałam. Dzięki za obrazek. W życiu bym nie przypuszczała, że tam znajduje się wędzidełko warg sromowych, i że niektóre dziewczyny mogą mieć je tak zabudowane, że może przeszkadzać w kopulacji. MOim zdaniem, trzeba je ciachnąć. Ono przy porodzie i tak pójdzie w strzępy :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 320 gości