uczulenie??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

latoja
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2007, 09:58
Skąd: częstochowa
Płeć:

uczulenie??

Postautor: latoja » 02 lis 2007, 10:32

witam wszytskich jestem tu pierwszy raz i mam pytanie..Ostatnio kochalam sie ze swoim chlopakiem i uzyl zapachowej prezerwatywy ,po stosunku moj narzad plciowy:)byl spuchniety ..na drugi dzien juz troche mniej ale jeszcze troszke zostalo..czy wiecie czym to moze byc spowodowane?
Awatar użytkownika
tommi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 01 lis 2007, 21:04
Skąd: sincity
Płeć:

Postautor: tommi » 02 lis 2007, 11:42

jeśli użyliście prezerwatywy pierwszy raz to może to być uczulenie na latex, czyli rodzaj gumy z jakiej są produkowane. w przeciwnym wypadku to reakcja alergiczna na substancję zapachową, która w gruncie rzeczy jest związkiem chemicznym niekoniecznie tolerowanym przez organizm. spróbujcie ze zwykłymi, czystymi, albo nawilżanymi, to pozwoli wykluczyć albo potwierdzić ew. uczulenia <glaszcze>
alkohol i namiętność jednakowo zawracają w głowie
latoja
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2007, 09:58
Skąd: częstochowa
Płeć:

Postautor: latoja » 02 lis 2007, 12:05

to nie byl pierwszy raz kiedy uzylismy prezerwatywy..wiec to chyba musi byc uczulenie na te zapachowe..:/ dzieki za odp:*
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 30 lip 2008, 00:01

właśnie, jakie sa objawy uczulenia na lateks? tylko opuchlizna?
czy też to, że seks bez gumki jest ok, a jak tylko mój facet założu prezerwatywe, to robi sie flak. tzn. że jest uczulony na lateks?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lip 2008, 00:10

kitty pisze:ak tylko mój facet założu prezerwatywe, to robi sie flak. tzn. że jest uczulony na lateks?
Nie.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 lip 2008, 19:15

kitty pisze:a jak tylko mój facet założu prezerwatywe, to robi sie flak. tzn. że jest uczulony na lateks?

A czy Ty wiesz jakie objawy daje uczulenie? :)
To że się robi flak to kwestia tylko i wyłącznie tego, że nie jest przyzwyczajony do gumek.
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 30 lip 2008, 23:15

Właśnie nie wiem, jakie są objawy uczulenia i chciałam się upewnić, czy to może być jedną z nich. Ale jeśli to tylko kwesta przywyknięcia, to świetnie :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 540 gości