Piecze

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

*Lili
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 08 kwie 2007, 17:20
Skąd: z nieba
Płeć:

Piecze

Postautor: *Lili » 12 paź 2007, 21:27

Zażywam tabletki regulon. Gdy dojdzie już do orgazmu mojego mężczyzny zaczyna mnie piec w środku pochwa. Czasem aż nie mogę się ruszać <wsciekly> Nie wiem czy jest to rzecz naturalna czy może ze mną jest coś nie tak. :? :> <hmm> Wy kobietki też tak macie?
Przytul sie do nadziei, a w ciszy będzie umierać to co jest Twym bólem
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2007, 21:39

Mialam. Sie stan zapalny okazal. Wiedzialam ze cos nie tak bylo jak sie z bolu poryczalam za ktoryms razem :/
Do lekarza powinnas isc.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 22:06

tez mialam. idz do ginekologa, przepisze Ci pewnie gynalgin i tantum rosa, leki o dzialaniu przeciwzapalnym wlasnie.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
*Lili
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 08 kwie 2007, 17:20
Skąd: z nieba
Płeć:

Postautor: *Lili » 12 paź 2007, 22:07

Gynalgin zażywam właśnie :)
Przytul sie do nadziei, a w ciszy będzie umierać to co jest Twym bólem
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 22:14

To dobrze, choc moim zdaniem Tantum Rosa lepiej dziala, no i wygodniejsza w uzyciu jest :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości