problem jak mu to powiedzieć

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Claudia
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2007, 22:37
Skąd: Opole
Płeć:

problem jak mu to powiedzieć

Postautor: Claudia » 11 paź 2007, 10:11

Witam mam problem od 2 miesięcy spotykam się z cudownym chłopakiem jeszcze nie uprawialiśmy seksu, chcę z tym poczekać do ślubu. Często się wzajemnie pieścimy, dotykamy ale ja prawie nigdy nie mam orgazmu nie wiem jak mu to powiedzieć żeby go nie urazić bo mi bardzo na nim zależy.[hide][/hide]
Claudia
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2007, 10:15

skoro tylko sie piescicie , to dlaczego liczysz na orgazm ?? orgazm powinno sie miec podczas pełnego sexu czyli takiego z penetracją , czyli tzw. kochaniem sie ! i najlepiej jesli oboje razem wspólnie wstrzelicie sie w ow orgazm , wtedy jest jazda !! nie taka jak osobne orgazmy podczas wspólnego sexu . zatem - w czym masz problem ? chcesz orgazmów podczas pieszczenia Cie ? obys potem tego nie załowała i by ci tak to nie zostało , bo moze tak byc , ze orgazm bedziesz osiagac tylko podczas pieszczot , a podczas sexu nie , dlaczego ? bo tak nauczysz organizm .Tak byc oczywiscie nie musi ....

co chcesz mu powiedziec ? przeca on slepy nie jest , zap[ewne widzi , ze nie masz.
skoro z sexem czekasz do slubu , to z orgazmem też !! nie rozumiem takich kobiet , ale nie muszę <browar>
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 11 paź 2007, 10:27

Claudia pisze:Często się wzajemnie pieścimy, dotykamy ale ja prawie nigdy nie mam orgazmu nie wiem jak mu to powiedzieć żeby go nie urazić bo mi bardzo na nim zależy.

A czy sama jesteś w stanie doprowadzić się do orgazmu przy pomocy pieszczot?
Jeżeli tak, to pokaż mu jak ma to robić. Może zamiast mówić lepiej jest działać. Do wszystkiego można dojść razem.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2007, 10:35 przez neo7, łącznie zmieniany 1 raz.
sometimes saying nothing says all
Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 11 paź 2007, 10:32

i ja tez tak mysle pokaz mu jak ma robic by spawic cui przyjemnosc...nie urazisz go tym a jak zobaczy ze ja faktycznie sprawia to zamiast urazy pojawi sie "duma" hihi
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2007, 10:37

Sugerujecie dziewczynie która z sexem czekac chce do slubu , by po 2 miesiacach znajomosci sama przed chłopakiem zrobiła sobie dobrze !! ??
To forum w kwesti rad spada jednak na psy <aniolek> <browar>

tu jedyną rada jest to , ze jak jej na tym zalezy (orgazmie) to niech mu o tym powie , cóż to problem jest ?? ale tak to jest jak sie za wczesnie zabiera ktos za sex <aniolek>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 paź 2007, 10:47

Andrew pisze:Sugerujecie dziewczynie która z sexem czekac chce do slubu

moim zdaniem to w ogóle głupota: z seksem czekać, ale intymne pieszczoty jak najbardziej. sorry, ale pierwsze moje skojarzenie to dziewczynki biorące w pupę, żeby nie przerwać błonki <pijak>

[ Dodano: 2007-10-11, 10:47 ]
a poza tym: nie ten dział.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 paź 2007, 10:53

Claudia pisze:Często się wzajemnie pieścimy, dotykamy ale ja prawie nigdy nie mam orgazmu nie wiem jak mu to powiedzieć żeby go nie urazić bo mi bardzo na nim zależy.

no ja rozumiem ze gdyby mu smierdziały nogi to bys sie mogła zastanawiac jak powiedziec by nie urazic
ale ze orgazmu nie masz, to ja nie rozumiem.
Chcesz to mówisz, że masz rzadko.
A on to jakis doswiadczony czy tez zielony jak Ty ??
Andrew pisze:skoro tylko sie piescicie , to dlaczego liczysz na orgazm ??

ja miewam podczas pieszczot
lollirot pisze:sorry, ale pierwsze moje skojarzenie to dziewczynki biorące w pupę, żeby nie przerwać błonki <pijak>

moje pierwsze było z braniem do buzi

Claudia jaka jest dla Ciebie róznica miedzy tym, że chłopak sie penisem bedzie ocierał ci o cipke a tym, ze Ci go w te cipkę wsadzi albo ja wylize ??
Czy ten kawałek błonki tak wiele dla ciebie znaczy ??

[ Dodano: 2007-10-11, 10:54 ]
a i o co chodzi z ta ukryta wiadomoscia bo ja nie widze ??
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 11 paź 2007, 10:55

lollirot pisze:moim zdaniem to w ogóle głupota: z seksem czekać

Niektórzy ludzie są wierzący i przestrzegają nakazów kościoła - należałoby to uszanować.
lollirot pisze:le intymne pieszczoty jak najbardziej. sorry, ale pierwsze moje skojarzenie to dziewczynki biorące w pupę, żeby nie przerwać błonki

Dla mnie to się raczej skojarzyło z seksem oralnym. Ale co do ostatniego stwierdzenia to fakt - jeżeli chodzi o stronę techniczną to nie ten dział. A jeżeli chodzi o sam problem powiedzenia - to ten dział. ponieważ dotyczy on także szeroko rozumianych problemów.
sometimes saying nothing says all
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 paź 2007, 11:00

neo7 pisze:Niektórzy ludzie są wierzący i przestrzegają nakazów kościoła

nie wyjmuj mi fragmentu wypowiedzi z kontekstu. szanuję czyjąś wiarę i chęć przestrzegania jej reguł, ALE napisałam, że czekanie z samą penetracją przy uprawianiu intensywnych intymnych pieszczot ma dla mnie tyle samo sensu, co uprawianie seksu analnego i nazywanie się dziewicą, bo się ma błonę dziewiczą. jaśniej nie potrafię <pijak>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
neo7
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 08 cze 2007, 22:18
Skąd: ze 100-licy
Płeć:

Postautor: neo7 » 11 paź 2007, 11:04

lollirot pisze:neo7 napisał/a:
Niektórzy ludzie są wierzący i przestrzegają nakazów kościoła

nie wyjmuj mi fragmentu wypowiedzi z kontekstu. szanuję czyjąś wiarę i chęć przestrzegania jej reguł, ALE napisałam, że czekanie z samą penetracją przy uprawianiu intensywnych intymnych pieszczot ma dla mnie tyle samo sensu, co uprawianie seksu analnego i nazywanie się dziewicą, bo się ma błonę dziewiczą. jaśniej nie potrafię

W sumie racja. Albo się seksimy albo nie. Trzeba być konsekwentnym. W takim układzie faktycznie nie ma różnicy czy to seks oralny czy inny rodzaj seksu. Dochodzi tylko kwestia zabezpieczenia.
sometimes saying nothing says all
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 11 paź 2007, 11:42

fakt trochę to dziwne.... Skoro chcewsz czekać z seksem do ślubu to pieszczoty mające Cię doprowadzić do orgazmu raczej też nie powinny mieć miejsca!!

jeżeli dziewczyna faktycznie czeka z seksem do slubu z powodów wiary to wyjatkowo wybiórczo traktuje ten problem....

A wracając do sedna sprawy......w związku, ktróry ma być udany trzeba umieć rozmawiać ze soba o takich sprawach..... jeżeli oboje sie kochacie to on sie nie obrazi jesli mu to powiesz a zacznie sie bardziej straac aby było ci dobrze..... a jak to powiedziec po prostu bez owijania w bawełne tak jak jest.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 paź 2007, 13:53

lollirot pisze:moim zdaniem to w ogóle głupota: z seksem czekać, ale intymne pieszczoty jak najbardziej

bo to jest glupota.
Przemysl sobie Claudia na czym Ci zalezy. Czy chcesz przezywac orgazmy czy czekac z seksem do slubu.

Andrew pisze:skoro tylko sie piescicie , to dlaczego liczysz na orgazm orgazm powinno sie miec podczas pełnego sexu czyli takiego z penetracją , czyli tzw. kochaniem sie !

dlaczego? co to juz nie mozna miec orgazmu podczas pieszczot :> <wow>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2007, 15:10

Mia pisze:
Andrew pisze:skoro tylko sie piescicie , to dlaczego liczysz na orgazm orgazm powinno sie miec podczas pełnego sexu czyli takiego z penetracją , czyli tzw. kochaniem sie !

dlaczego? co to juz nie mozna miec orgazmu podczas pieszczot :> <wow>


Znowu zostałem zle odebrany , chodzi mi o to , ze takie pieszczenie sie i doprowadzanie do orgazmu bez penetracji prowadzi do przyzwyczajen , załózmy ze ich slób odbedzie sie za 5 lat , przez te piec lat on ją doprowadzac do orgazmu bedzie pieszczotami , a po slubie kiedy dojdzie do penetracji nastapi zonk i brak owego orgazmu i bedzie problem , dlatego nalezy uprawiac ten sex, a i pieszczoty prowadzace do orgazmu też , ale robic te rzeczy obie ! a nie tylko pieszczoty .
A według koscioła , grzechem jest obcowanie z mezczyzną przed slubem w swerze intymnej , a nie sama penetracja , tak wiec i tak kolezanka grzeszy i tak <aniolek>

Z innej strony , obawa dziewczyny , ze to moze nie byc ten i dlatego ów wianek chce pozostawic temu własciwemu i teraz znajduje sie ten wlasciwy ...co sie dzieje ? myslicie, ze bedzie zadowolony iz robiła loda komus przed nim , a ten ja piescił i lizał ? zaś dumny z tego , ze jednak włozyc mu nie pozwoliła ?? - dla mnie troche smieszne
Ostatnio zmieniony 11 paź 2007, 15:16 przez Andrew, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 paź 2007, 15:12

w porzadku :) zgadzam sie i wszystko prowadzi do tego, ze pieszczoty powinny byc wsteptem do seksu, a nie zastepowac go w czasie czekania do slubu.
Dlatego Claudia powinna sie zdecydowac czego tak naprawde chce :]
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 paź 2007, 17:43

Claudia pisze:hcę z tym poczekać do ślubu. Często się wzajemnie pieścimy, dotykamy ale ja prawie nigdy nie mam orgazmu

Chcesz czekac do slubu bo co ? Bo Ci wiara nie pozwala inaczej ? Wydaje Ci sie , ze brak orgazmu wystarczy, by nie miec na sumienia ciezkiego grzechu ? :D Dawno zgrzeszylas, marsz do spowiedzi :D

[ Dodano: 2007-10-11, 17:44 ]
Claudia pisze:jak mu to powiedzieć żeby go nie urazić bo mi bardzo na nim zależy.

Normalnie, po polsku . Chcesz zyc w czystosci do slubu, a nie wiesz jak wyznac prawde ? :D wstydz sie :P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
motylek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 kwie 2006, 23:51
Skąd: w podróży
Płeć:

Postautor: motylek » 11 paź 2007, 17:49

Claudia pisze:Często się wzajemnie pieścimy, dotykamy ale ja prawie nigdy nie mam orgazmu nie wiem jak mu to powiedzieć żeby go nie urazić bo mi bardzo na nim zależy.


A to jest jakis wstyd? Nie masz obowiazku miec orgazmu... Zreszta i tak juz to pewnie zauwazyl ;)
BoHuN
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2007, 14:07
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: BoHuN » 11 paź 2007, 18:55

nie musisz zawsze miec orgazmu
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 11 paź 2007, 18:57

Claudia pisze:Witam mam problem od 2 miesięcy spotykam się z cudownym chłopakiem jeszcze nie uprawialiśmy seksu, chcę z tym poczekać do ślubu. Często się wzajemnie pieścimy, dotykamy ale ja prawie nigdy nie mam orgazmu nie wiem jak mu to powiedzieć żeby go nie urazić bo mi bardzo na nim zależy.


neo7 pisze:
lollirot pisze:moim zdaniem to w ogóle głupota: z seksem czekać


Niektórzy ludzie są wierzący i przestrzegają nakazów kościoła - należałoby to uszanować.


To jest hipokryzja w czystej postaci. "Przestrzegać" zakazu seksu (jako zbliżenia z penetracją), bo tak nakazuje Kościół, ale pieścić się. Kościół zakazuje jakichkolwiek kontaktów seksualnych przed ślubem, jeśli chcesz być fair. Możesz czuć się dziewicą w fizycznym aspekcie, bo będziesz miała błonę, ale w moralnym aspekcie dziewicą nie jesteś, bo miałaś kontakty seksualne.

lollirot pisze:czekanie z samą penetracją przy uprawianiu intensywnych intymnych pieszczot ma dla mnie tyle samo sensu, co uprawianie seksu analnego i nazywanie się dziewicą, bo się ma błonę dziewiczą


Dokładnie tak. Jacy ludzie potrafią być zakłamani. Niby będzie taka "nietkniętą" przed ślubem, ale do rączki i do buzi brać to już się nie wstydziło... Żal, normalnie żal...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 paź 2007, 19:00

hathor pisze:nie musisz zawsze miec orgazmu

swieta rada nie ma co <zalamka>
tez miales takie podejscie w kontaktach seksualnych?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 paź 2007, 19:10

Mia pisze:hathor napisał/a:
nie musisz zawsze miec orgazmu

swieta rada nie ma co <zalamka>

Może nie tyle rada co informacja. Niektóre przecież mają presję - że za każdym razem muszą mieć orgazm. Jeśli nie mają, to są do dupy. A przecież tak to nie działa :)
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 11 paź 2007, 20:51

Mia pisze:
hathor pisze:nie musisz zawsze miec orgazmu



swieta rada nie ma co <zalamka>
tez miales takie podejscie w kontaktach seksualnych?

jakie hathor? to nie ja napisałam, proszę to poprawić :P
betka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2007, 16:39
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: betka » 11 paź 2007, 20:56

ja z moim chlopakiem trez uprawiam od dluzszego czasu dosc zaawansowany petting i nie mialam jeszcze orgazmu... ale kiedy zaczelam korzystac z rad przyjaciolek- pokazywalam mu jak ma mnie piescic, staralam sie stworzyc jak najbadziej romantyczny i namietny klimat z dnia na dzien jest coraz lepiej... jesli nie chcesz mu tego powiedziec wprost to nie boj sie mu pokazac co lubisz... pusc zmyslowa muzyke, zapal swiece wyluzuj sie na maxa, nie boj sie reakcji swojego organizmu a zobaczysz ze wszystko bedzie zmierzalo ku lepszemu:) <przytul>
"...w życiu chodzi o to, by być choć trochę niemożliwym..."
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 paź 2007, 21:03

Marissa pisze:Jeśli nie mają, to są do dupy. A przecież tak to nie działa

ale bez skrajnosci, pozniej jest tez tak, ze aa nie mam i nigdy nie bede miala orgazmu i sie z tym pogodzilam
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 paź 2007, 21:19

Nepalczyk pisze:jak pewnie zauważyłaś w większości wypowiadają się tu osoby z poważnym zaburzeniem sfery seksualnej, którzy w sposób chamski odnoszą się do osób, które mają odmienne poglądy na sprawy seksu.

to po co Ty na tym forum jestes? skoro same chamy i dewianci daja rady,hmm?

Nepalczyk pisze:Jest mi przykro

mi jest przykro ze nie masz bana :]

Pozwol ze dziewczyna sama przemysli te wszystkie wypowiedzi i moze wyciagnie z nich jakis wniosek. To nie sa odmienne poglady na sprawy seksu to po prostu brak hipokryzji w ich wyglaszaniu.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2007, 21:33 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 paź 2007, 21:31

Nepalczyk, więc bądź iskierką wśród hien - pomóż jej :> poza tym, co Cię tak poraziło tu?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 11 paź 2007, 22:21

neo7 pisze:Niektórzy ludzie są wierzący i przestrzegają nakazów kościoła - należałoby to uszanować.


Szanuje jak najbardziej tylko ,ze...pieszczoty tez po slubie w takim przypadku. Bo z tego widac ,ze kolezanka "Panu Bogu swiece, diablu ogarek" a dwom panom sie sluzyc nie da <aniolek>

[ Dodano: 2007-10-11, 22:23 ]
Nepalczyk pisze:Jest mi przykro, że na ludzkie problemy pierwsze reaguję internetowe hieny, ślęczące przed monitorami od rana do wieczora.
<glaszcze>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 11 paź 2007, 23:00

Andrew pisze:Znowu zostałem zle odebrany , chodzi mi o to , ze takie pieszczenie sie i doprowadzanie do orgazmu bez penetracji prowadzi do przyzwyczajen , załózmy ze ich slób odbedzie sie za 5 lat , przez te piec lat on ją doprowadzac do orgazmu bedzie pieszczotami , a po slubie kiedy dojdzie do penetracji nastapi zonk i brak owego orgazmu i bedzie problem , dlatego nalezy uprawiac ten sex, a i pieszczoty prowadzace do orgazmu też , ale robic te rzeczy obie ! a nie tylko pieszczoty .

To, że Tobie z tym nie wyszło (seksem), to nie znaczy że każdy tak będzie miał! Przestań myśleć penisem, swoim. Życie jest o wiele bardziej skomplikowane w jednostkowych sprawach. Bo nie chodzi o sex, tylko o zrozumienie siebie nawzajem.

A Claudia już nie odpisze, bo... bo i tak piszecie <hahaha>.
No chyba, że się wzruszy, aby się "uprawomocnić" :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 paź 2007, 08:30

Dlaczego sadzisz , ze mnie nie wyszło ? i dlaczego to napisaleś dokładnie w tym temacie ? Ja jestem zadowolony <aniolek> inna sprawa , ze ze mnie zły facet , do czego sie przyznaje
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 12 paź 2007, 09:06

Bez sensu. Czekasz z sexem do ślubu a z takim podejściem to ślubu może w ogóle nie być :( i zostaniesz "funkel nówka, nie smigana" w domu spokojnej starości.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Claudia
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2007, 22:37
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Claudia » 12 paź 2007, 10:48

Dzięki za wszelkie rady, przemyśle to wszystko. Chociaż widze że niektórzy nie mogą tego pojąć a nie możecie tak po prostu pomyśleć jakie by to było piękne gdybyście poczekali z tym do śluby wtedy jest miedzy wami tak magia nieodkryta tajemnica moze nie rozumiecie tego bo ja jestem totalna romantyczką.
Claudia

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości