Niefart

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Niefart

Postautor: Imperator » 30 maja 2004, 19:48

Czy ktoś zna przypadki WPADKI pomimo dobrze wchłoniętej pigułki, branej systematycznie, mniej więcej o tej samej porze, nie osłabianej innymi lekami?
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 30 maja 2004, 20:34

Chyba takie wpadki zdarzają się rzadko. Ale kiedyś była taka pani w programie "Rozmowy w toku" co miała właśnie taką wpadke. No wkońcu jakoś musi powstać te 0,02% nie skuteczności. Myśle, że dużo tutaj zależy od organizmu.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 maja 2004, 21:00

Rozmowy w toku ??? Tym Panią tylko wydaje sie ze wszystko było jak nalezy ! bo tak naprawde coś sknociły i tyle !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 30 maja 2004, 21:05

Czy ktoś zna przypadki WPADKI pomimo dobrze wchłoniętej pigułki, branej systematycznie, mniej więcej o tej samej porze, nie osłabianej innymi lekami?
zawsze jest ryzyko :) moja koleżanka wpadła mając spiralkę.
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 30 maja 2004, 21:54

Co do spirali - moja aktualna dziewczyna jest "dzieckiem spirali" - nie powiem, ciesze sie ze zdarzają sie takie wpadki ;) :D
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 30 maja 2004, 22:24

Co do spirali - moja aktualna dziewczyna jest "dzieckiem spirali" - nie powiem, ciesze sie ze zdarzają sie takie wpadki
oby nie za często :P ja mam drugą i sprawuje sie bez zarzutu ;) ale tfu tfu nie zapeszać ;)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 30 maja 2004, 23:18

Moja kolezanka będąc niedawno u pani ginekolog usłyszała, że jedna z jej pacjentek zaszła w ciążę biorąc jak najbardziej regularnie tabletki... Trochę to jednak stresujące :( Bo jednak 100% pewności nie ma przy żadnym zabezpieczeniu, a dzieci naprawdę nie zamierzam mieć przynajmniej przez 6 kolejnych lat (jak nie więcej)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 maja 2004, 12:08

A wg mnie zarowno tabletki jak i spirala daja 100% pewnosci jesli sa zazywane/zalozone regularnie/prawidlowo. A te 0,02% to wlasnie wtedy jak cos sie sknoci.

Pytanie poza konkursem: jakie inne zabezpieczenie mozna stosowac rownolegle z tabletkami? Tylko oprocz prezerwatywy i globulek :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 maja 2004, 13:54

A mpje pytanie brzmi ... po co ??? cos jeszcze stosować ? :551:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 maja 2004, 15:32

Zeby sumienie uspokoic i miec ten komfort psychiczny, ze zrobilo sie wszystko co moznabylo :)
Keplianica

Postautor: Keplianica » 31 maja 2004, 16:19

Maverick, mozesz jeszcze uzywać gorącego mleka, domestosa, czekolady w płynie i co ci jeszcze przyjdzie na myśl ;) Wg mnie to głupie pytanie. jezeli juz wspolrzyjesz, to bardzo szybko przywykniesz do komfortu psychicznego tylko z jednym dobrym zabezpieczeniem. Człowiek się trzęsie tylko przez 2-3 pierwsze miesiące ;}
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 31 maja 2004, 16:46

Nie zgadzam się, że tabletki i spiralki dają 100% pewności. Nie ma takiej rzeczy która dawałaby nam 100% pewności. I tak jest w każdej dziedzinie. Zawsze istnieje przynajmniej 0,02% które nie przynosi pewności. Są osoby które zaszły w ciąże mimo tych zabezpieczeń. Wszystko zależy od organizmu.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 31 maja 2004, 21:05

Nie ma takiej rzeczy która dawałaby nam 100% pewności
oczywiście i zarówno tabletki brane regularnie jak i prawidłowo załozona spiralka mogą zawieść, wszelkie inne środki moga spowodowac "niespodziankę" ;)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 cze 2004, 09:14

Triniti19 pisze:Nie zgadzam się, że tabletki i spiralki dają 100% pewności. Nie ma takiej rzeczy która dawałaby nam 100% pewności. I tak jest w każdej dziedzinie. Zawsze istnieje przynajmniej 0,02% które nie przynosi pewności. Są osoby które zaszły w ciąże mimo tych zabezpieczeń. Wszystko zależy od organizmu.

MOzesz sie nie zgadzać !! nie pewnosc wynika z tego iż , albo spiralka jest zle załozona , albo brak jej odpowiedniej kontroli itd , z tabletkami to samo ! te procenty wynikają , z niedbałosci ludzkiej i niesystematycznosci , ale to zawsze jest czynnik ludzki , jak i spiralka tak i tabletki to 100% działania , pod warunkiem ze wszystko jest oki ! jestescie po prostu przewrazliwieni i tyle , zakładajcie spiralki , bierzcie tabletki , zakładajcie gómki i srodki dopochwowe , jeszcze kazcie partnerowi uciekać i jest po prostu pieknie !!tymczasem ja nic nie stosuje i zyje i mam tylko dwoje zaplanowanych dzieci , ot wszystko na temat !A dodam ze kocham sie kiedy chce i nie raz na tydzien !(by było wszystko jasne ) !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 01 cze 2004, 09:56

krzys pisze:tymczasem ja nic nie stosuje i zyje i mam tylko dwoje zaplanowanych dzieci , ot wszystko na temat !A dodam ze kocham sie kiedy chce i nie raz na tydzien !(by było wszystko jasne ) !!

No to musisz mieć niezłe szczęście. Ja mimo wszystko i tak obstawiam przy swoim, że nic nie daje 100% pewności. Tak samo nie sądzę, żeby wszystkie wpadki poprzez tabletki czy spiralki są wynikiem ludzkiej niedbałości. Zdarza się też tak, że po prostu sama tabletka czy spiralka zawodzi.

Wszystko co człowiek wymyślił, zawsze może zawieść !!
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 01 cze 2004, 17:26

Wszystko co człowiek wymyślił, zawsze może zawieść !!
nigdy ostrozoności za dużo...lepiej dmuchac na zimne..nie warto "marnować" młodzieńczych lat i swoich planów dotyczacych studiów itp..
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 cze 2004, 12:47

Krzys, wez tez pod uwage fakt iz sama tabletka moze byc "wadliwa" i nie dzialac prawidlowo. Tyle milionow ich robia, ze jakas taka sie zdarza zawsze.
To tak jak ze znaczkami ;)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 09 cze 2004, 09:09

Maverick ma racje !!
Zawsze jest choćby 0,001 % wadliwego towaru i nic się na to nie poradzi.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 11 cze 2004, 00:11

antykoncepcja domestosem rządzi - nobla dla pani o nicku Keplianica !!:D

ja po prawie 4 miesiącach trząść się przestałam, no ale zawsze lepiej się zabezczpieczyc bardziej niz mniej :D
a tak a'propos globulek - używalam raz ale było za mokro za luźno i za mało odczuwalnie. Też tak mieliście? :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 cze 2004, 01:22

a tak a'propos globulek - używalam raz ale było za mokro za luźno i za mało odczuwalnie. Też tak mieliście?

i na dodatek ta piana...to takie nieestetyczne i nie smaczne
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 11 cze 2004, 12:32

Masz racje Jaro. Ja kiedys jak zaczynałem miałem to samo. Całe szczęście szybko z tym skończyliśmy :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości