Problem...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Mloodyy200
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2007, 00:09
Skąd: KrK
Płeć:

Problem...

Postautor: Mloodyy200 » 31 sie 2007, 00:17

Moj problem jest taki...Ja jetsem za wysoki dla mojej partnerki a moja partnerka jest znow zaniska dla mnie...wiec zwracam sie z prsoba o pomoc tych bardziej dosiwadczonych...Ja zbytnio wiele nie wiem niedawno zaczołem sowje zycie zwiazane z sexe...A wiec wracajac do mojego problemu...ja za wysoki ona zas...za niska...Jakie proponujecie pozycje ?? Jak bedzie nam dobrze?. Piesek,Jezdziec...zdaje sie na 6...ale klasyk hmm w ogóle nie moge w nia wejsc nie wiem dlaczego :| ..i jeszcze jedna mala prosba...mogli byscie mi doradzic jeszcze jakies pozycje wzrokowe zebysmy sie mogli calowac , patrzec sobie w oczy itd.. :>


z gory dziekuje... 8)
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Re: Problem...

Postautor: Wujo Macias » 31 sie 2007, 00:31

Mloodyy200 pisze:Ja jetsem za wysoki

(...)

z gory dziekuje... 8)


Uhuhuhuuhuhuhu <hahaha> 8)

Sorry,musialem.

Jaka jest miedzy wami roznica wzrostu?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Mloodyy200
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2007, 00:09
Skąd: KrK
Płeć:

Postautor: Mloodyy200 » 31 sie 2007, 00:36

nie nabijaj sie ;) moge wpasc w depresje i co wtedy...? <zart>


Hmm jakiesss hmm...cala glowe... nie wiem jak to opisac to pisalem jak potrafilem..


Jak dlamnie to wielka roznica..ale kazdy ma inne poglady itd.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 31 sie 2007, 00:38

Mloodyy200 pisze:nie nabijaj sie ;) moge wpasc w depresje i co wtedy...? <zart>


Hmm jakiesss hmm...cala glowe... nie wiem jak to opisac to pisalem jak potrafilem..


Jak dlamnie to wielka roznica..ale kazdy ma inne poglady itd.

Co maja poglady do "kwestii seksualno-technicznych w aspekcie roznicy wzrostu" ?
O glowe? To przeciez spokojnie mozecie utrzymywac kontakt wzrokowy itd. przy misjonarzu chociazby.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 31 sie 2007, 01:17

o glowe????? znam pare ktora wyglada jak ojciec z corka... a sie bzykaja kilka razy dziennie.... oni potrafia a ty nie?:P
a co ma wzrost :P:P ;) powodzenia;)
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,
ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 31 sie 2007, 09:12

Primo: nie ten dzial.
Secundo: U mnie dyproporcja w związku jest podobna- mój mężczyzna jest wysoki, ja jestem niska i chyba ostatnią rzeczą jaka nam przeszkadza w łożku jest właśnie wzrost. Chyba jedyna pozycja w której może troszkę przeszkadzać jest pozycja stojąca- ale wtedy przecież można wysokimi szpilkami nadrobić kilka/naście centymetrów :)
Mloodyy200 pisze:mogli byscie mi doradzic jeszcze jakies pozycje wzrokowe zebysmy sie mogli calowac , patrzec sobie w oczy itd..
Ty siadasz sobie wygodnie, na krześle, łożku, pralce (czytaj: gdzie tam sobie chcesz) a dziewczyna okrakiem na Tobie. Pozycja miła bo i kontakt wzrokowy i całowanie może być i możesz pokierować partnerką odpowiednio trzymając ją za biodra.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 sie 2007, 09:43

Jawka pisze:: U mnie dyproporcja w związku jest podobna- mój mężczyzna jest wysoki, ja jestem niska i chyba ostatnią rzeczą jaka nam przeszkadza w łożku jest właśnie wzrost.

u mnie tez prawie zawsze tak było, róznica gdzies tak o głowe
Nigdy niukt nie miał problemów typu Dzin za niska jest. Wiec moze Ty po prostu zweyczajnie nie umiesz, a szukasz problemu we wzroscie :.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 31 sie 2007, 12:10

yyy... ja myślałam, że Ci dziewczę do pasa sięga, a Ty tylko o głowę wyższy. jestem pewna, że trudności przy misjonarskiej nie mają nic wspólnego z różnicą wzrostu.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 31 sie 2007, 13:57

lollirot pisze:ja myślałam, że Ci dziewczę do pasa sięga,
Eeeee... taka dysproporcja to byłaby z jego persepektwy chyba bardzo wygodna :D
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 01 wrz 2007, 01:39

lollirot pisze:yyy... ja myślałam, że Ci dziewczę do pasa sięga,

to sie nazywa "z metra cieta nie musi klekac ":D ja jestem bardzo niska od wiekszosci facetow nizsza o 20 -30 cm i jakos daje rady nie widze problemu ,...a jesli juz cos Ci sie bardzo nie udaje to podpisuje sie pod tym co dziewczyny wyzej..od tylu wtedy dasz rade...kazdej
Awatar użytkownika
p1tbull
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2005, 11:19
Skąd: z pokoju
Płeć:

Postautor: p1tbull » 01 wrz 2007, 19:07

hmmm.. o głowę to nie jest duża różnica :D defakto, nie powinniście mieć problemów :D

Dzindzer pisze:Wiec moze Ty po prostu zweyczajnie nie umiesz, a szukasz problemu we wzroscie :.


O a ja sie tu podpisze :D pod tym zdaniem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 02 wrz 2007, 18:03

Daisy pisze:znam pare ktora wyglada jak ojciec z corka... a sie bzykaja kilka razy dziennie....

Hmm a tutaj tego nie rozumiem... Co ma wzrost to hmm różnicy lat?


Ja byłam z chłopakiem który był ode mnie wyższy o 30 cm i nie było najmniejszego "tarcia" w kwestiach łóżkowych... No może na stojąco się nie kochaliśmy, ale pewnie to też dałoby się jakoś przejść.
Drugi mój facet był wyższy od pierwszego i też było cudownie, więc nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma, a zacznij szukać tam gdzie są.
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 02 wrz 2007, 20:44

Mloodyy200 pisze:klasyk hmm w ogóle nie moge w nia wejsc nie wiem dlaczego

to może ona jest za mało podniecona i brakuje tego poslizgu co??

zazwyczaj facet jest wyzszy od kobiety o glowe i problemow z kochaniem sie nie maja.
raczej macie jakis inny problem ale nie mam pojecia jaki.pozdro
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Axamer
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 19 sie 2007, 21:49
Skąd: Piekło
Płeć:

Postautor: Axamer » 02 wrz 2007, 22:56

Coś kiepsko autorze Ci idze, bo teraz to zazwyczaj jest taka różnica między kobietą a facetem. Tylko ja nie mam 190 cm <diabel>
BoomEr
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 sie 2005, 18:44
Skąd: MP
Płeć:

Postautor: BoomEr » 04 wrz 2007, 00:09

Jestem od mojej prtnerki wyzszy prawie o dwie glowy i jakos nam to nie przeszkadza
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 04 wrz 2007, 16:32

Mój partner jest wyższy ode mnie o głowę i nigdy z tego powodu nie mieliśmy problemów

..ale klasyk hmm w ogóle nie moge w nia wejsc nie wiem dlaczego


bo to są wasze początki, też tak kiedyś miałam, stres itp, z biegiem czasu będzie lepiej

Mloodyy200 pisze:Ja zbytnio wiele nie wiem niedawno zaczołem sowje zycie zwiazane z sexe..


I w tym jest problem, a nie we wzroście. Dopiero zaczynacie wasze życie seksualne. Jak wspomniałam na początku też mieliśmy problemy, ale z biegiem czasu top się zmieniło, razem odkrywaliśmy tajniki seksu. U was będzie pewnie tak samo, pozdro
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 04 wrz 2007, 21:57

mi cos wpadlo do lebka wzgledem tej klasycznej... czytalam o parze, ktora sie powaznych dysfunkcji lozkowych nabawila, to wejsc nie mogl, a jak wszedl to wypadal, a okazalo sie, ze choc dziewcze nogi rozklada, to trzyma je w kolanach proste... ja bym podpowiedziala- nie tylko zgiac, ale i uniesc sporo. co do pozycji jatez nie widze problemu ale jest jedna nadajaca sie wybitnie i do claowania i tak dalej- dziewcze na biorku na przyklad siedzi, takim, gdzie ty bys miednice mial nieco nad wysokoscia blatu. polecam.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 05 wrz 2007, 10:46

zielony kot pisze:ja bym podpowiedziala- nie tylko zgiac, ale i uniesc sporo

A najlepiej opasać partnera nóżkami :) To pomaga gdy pomiędzy partnerami różnica wzrostu jest spora.
Nie wyobrażam sobie żebym w sexie miała leżeć z nogami na łóżku, a nie na partnerze :)
Awatar użytkownika
Ania82
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ania82 » 06 wrz 2007, 13:32

Marissa pisze:Daisy napisał/a:
znam pare ktora wyglada jak ojciec z corka... a sie bzykaja kilka razy dziennie....

Hmm a tutaj tego nie rozumiem... Co ma wzrost to hmm różnicy lat?

Podejrzewam, że tutaj jednak Daisy nie chodziło o wiek, tylko o wzrost.
Ja też jestem dość dużo niższa od swojego Chłopaka- trochę więcej niż o głowę i radzimy sobie.
Mloodyy200 pisze:klasyk hmm w ogóle nie moge w nia wejsc nie wiem dlaczego :|

Kiedyś polecali przy pierwszych razach, aby partnerka włożyła sobie poduszkę pod pośladki. Nie wiem, czy pomaga, bo ja nie musiałam próbować, ale myślę, że nie zaszkodzi.
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Obrazek
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 06 wrz 2007, 13:45

miedzy mną i partnerem też jest jakieś 30 cm różnicy, ale nigdy nie był to problem. Właściwie odpada tylko na stojąco, chyba, że partnerka stanie na książce (polecam jakieś grube tomidła). Najłatwiej chyba faktycznie na jeźdźca, na siedząco i na łyżeczki, ale każdy robi to co lubi.

Co do klasyka...to Marissa ma całkowitą rację z tymi nóżkami <browar>
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 07 wrz 2007, 22:47

20 - 30 cm to nie jest duza roznica ! ja mam 160 cm wiec chlopcy zawsze byly odemnie wyzsi (moj obecny o 22 cm) , a nie wiedze zeby to byl jakis problem. jednakze rozumiem , ze mozna dostrzegac w tym problem, wiec polecam pozycje na pieska, w ktorej ta nizsza musi stac sie jeszcze mniejsza :)
zreszta zalezy to chynba od proporcji ciala tj. dludosc nog itp itd

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 396 gości