"dziwna reakcja" po minetce...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Żubr
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2007, 11:15
Skąd: z puszczy :)
Płeć:

"dziwna reakcja" po minetce...

Postautor: Żubr » 11 lip 2007, 22:55

Chciałem zadać pytanie kobietom z tego forum...
Czy kiedykolwiek odczuwałyście po minetce, oprócz ogromnej przyjemności coś w rodzaju dreszczy i drgań ciała( dłoni, stóp ).
Pytam ponieważ moja dziewczyna miała ostanio takie "objawy" nawet do 10 min po pieszczotach i jestem ciekawy czy jest to normalna reakcja?
Ostatnio zmieniony 11 lip 2007, 22:59 przez Żubr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lip 2007, 22:56

A nie pomyslales ze to byl orgazm :?
Żubr
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2007, 11:15
Skąd: z puszczy :)
Płeć:

Postautor: Żubr » 11 lip 2007, 23:01

No bez przesady pomyślałem... wiele razy mowiła że czuje sie bosko i "to jest to".
Ale nie wiem jak wygląda orgazm u kobiety.
10 min drgawek całego ciała <banan>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lip 2007, 23:02

No to teraz juz wiesz.
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 12 lip 2007, 08:57

przeciez orgazm trwa od 8 do 14 sekund a nie 10 minut,kazdy by chcial tak dlugo ale 10min to za dlugo!
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Żubr
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2007, 11:15
Skąd: z puszczy :)
Płeć:

Postautor: Żubr » 12 lip 2007, 09:48

no nie wiem, ona miała takie reakcje do 10 min po pieszczotach.
Awatar użytkownika
PoznanPawelek
Bywalec
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2007, 09:19
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: PoznanPawelek » 12 lip 2007, 09:51

Moze to padaczka??!! :-)
Skromna dziewczyna nigdy nie goni za mężczyznami;
tak jak pułapka na myszy nie ściga myszy.

Wybierz towarzyszkę życia z rozmysłem. Od tej jednej decyzji będzie zależeć dziewięćdziesiąt procent twojego szczęścia lub nieszczęścia.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 12 lip 2007, 09:57

papewa pisze:przeciez orgazm trwa od 8 do 14 sekund a nie 10 minut,kazdy by chcial tak dlugo ale 10min to za dlugo!

Jak orgazm jest jakis szczegolnie intensywny to potem moze sie "trzasc" cala ( jak to opisal autor) i przez 10 min <niewiem> Ja tak mialam.
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 12 lip 2007, 10:54

Ja tak mam jak mój partner nie dokończy tego co zaczął. Wtedy jestem silnie nakręcona i tak się wije nawet z 10 min. Potem przechodzi. Co do orgazmu 14 sek. ?? Chciała bym tak. Mój trwa zaledwie 3 sek. <zalamka>
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 12 lip 2007, 10:58

to ja nie wiem co to moze byc!moze to jakis STAN POORGAZMOWY:)
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Fonsik
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 maja 2007, 10:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Fonsik » 12 lip 2007, 12:30

A ja wam powiem ze do tego typu reakcji wcale nie trzeba orgazmu :P
Mnie sie kiedyś zdazyło że dziewczyna piescila intensywnie moje uszko przez jakes pol godziny, podczas czego wiłem sie i jęczałem jak kobieta ktorej robi minetke mistrz jezyczka a sam czułem sie jakbym miał olbrzymia lechtaczke zamiast ucha. Po tym lezalem gdzies drugie pol godziny z zamglonymi oczami i ogulnie czulem sie jak naćpany, gdzy przyszlo wracac do domu dziewczyna musiala mnie odprowadzic bo jakos srednio wychodzilo mi poruszanie sie o wlasnych silach... Potem utrzymywal mi sie jeszce przez jakies poltorej godziny taki dziwny stan, co jakis czas przechodzily mnie dreszcze i czulem sie jakby calyczas mnie piescila.
Dziewczyna sama sie zdziwila bardzo, mowla ze nikt az tak nie reagowal nigdy na ta pieszczote, a mnie teraz wystarczy ze chwile pobawi sie moim uszkiem i juz mi sie zaczyna znowu taka "jazda" =]
Musze przyznac ze ciekawe przezyce, mial ktos tak z was kiedys?
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 12 lip 2007, 12:36

hehe no zatkalo mnie,nigdy o tym nieslyszalam:)sprobuje u mojego faceta,chce go zobaczyc w takim stanie:)naprawde musi to byc ciekawe przezycie....
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 12 lip 2007, 14:53

Ja takie drgawki mam prawie zawsze po orgaźmie, w zależności o natężenia przyjemności. I jest to moim zdaniem bardzo pozytywne i nie ma się czym martwić.
Mojemu chłopakowi to nie przeszkadza wręcz przeciwnie :) nigdy wcześniej się z tym nie spotkał, bardzo lubi się do mnie przytulić i czuć jak cała drżę...
Takie drgawki potrafią się utrzymywać u mnie do ok 15 mniut po seksie i w tym czasie ciężko mi stanąć na własnych nogach :D
Los_Peros_DUO
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 lip 2007, 20:04
Skąd: Meksiko
Płeć:

Postautor: Los_Peros_DUO » 12 lip 2007, 15:13

Ja mam coś dziwnego po moim orgazmie, mianowicie gdy już kończymy to prawa ręka(tylko ręka) drga mi niesamowicie jakbym miał padaczke w ręce <chory>. Niewiem czy to dobrze ale nieczuje ręki a później jest normalnie.
AMORES PERROS - Czym jest miłość ??!!
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 12 lip 2007, 15:18

Los_Peros_DUO pisze:gdy już kończymy to prawa ręka(tylko ręka) drga mi niesamowicie jakbym miał padaczke


tylko reka??a reszta ciala??czyli to nieprzyjemne uczucie jak tak drga??
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Los_Peros_DUO
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 lip 2007, 20:04
Skąd: Meksiko
Płeć:

Postautor: Los_Peros_DUO » 12 lip 2007, 15:30

Dla mnie niebardzo jak ręka lata mi po pokoju. Odczuwam przyjemność przez dosłownie chwile a potem nieczuje ręki, niepasuje mi to troche <pejcz>
AMORES PERROS - Czym jest miłość ??!!
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 12 lip 2007, 15:43

Za moich czasów to się po prostu podniecenie nazywało :-)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

ingrid
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 05 lip 2007, 12:49
Skąd: z nieba..
Płeć:

Postautor: ingrid » 12 lip 2007, 16:33

Musze przyznac ze ciekawe przezyce, mial ktos tak z was kiedys?
Nie zdarzyło mi się.. niestety. :(( :D
naamah

Postautor: naamah » 20 lip 2007, 10:46

Mnie sie kiedyś zdazyło że dziewczyna piescila intensywnie moje uszko przez jakes pol godziny, podczas czego wiłem sie i jęczałem jak kobieta ktorej robi minetke mistrz jezyczka a sam czułem sie jakbym miał olbrzymia lechtaczke zamiast ucha. Po tym lezalem gdzies drugie pol godziny z zamglonymi oczami i ogulnie czulem sie jak naćpany
<browar>
moj Mezczyzna tez tak ma :D
wije sie, jeczy, ma gesia skorke, robi boskie minki i po niedlugim czasie prosi, zebym przestala, bo juz nie moze wytrzymac :D uwielbiam jak jest w takim stanie, zwlaszcza, ze po wszystkim niesamowicie pachnie ;)
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 26 lip 2007, 19:27

naamah pisze:
Mnie sie kiedyś zdazyło że dziewczyna piescila intensywnie moje uszko przez jakes pol godziny, podczas czego wiłem sie i jęczałem jak kobieta ktorej robi minetke mistrz jezyczka a sam czułem sie jakbym miał olbrzymia lechtaczke zamiast ucha. Po tym lezalem gdzies drugie pol godziny z zamglonymi oczami i ogulnie czulem sie jak naćpany
<browar>
moj Mezczyzna tez tak ma :D
wije sie, jeczy, ma gesia skorke, robi boskie minki i po niedlugim czasie prosi, zebym przestala, bo juz nie moze wytrzymac :D uwielbiam jak jest w takim stanie, zwlaszcza, ze po wszystkim niesamowicie pachnie ;)



fascynujace, tez bym tak chciala <lodzik>
misiaaaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2007, 11:20
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: misiaaaa » 01 wrz 2007, 12:07

Mychola pisze:Takie drgawki potrafią się utrzymywać u mnie do ok 15 mniut po seksie i w tym czasie ciężko mi stanąć na własnych nogach


ja też tak mam, nawet jeżeli nie przeżyję orgazmu, to trzęsę się później przez 10- 15 min...

i muszę przyznać, że ostatnio przeczytałam w jakiejś gazecieo całowaniu i ssaniu ucha partnera, że go to podnieca :D wiec spróbowałam... działa. mój facet po 3 minutach rzucił się na mnie, gotowy do akcji. z tym że dodałam troszkę jęków od siebie i "głębokich oddechów" wprost przy jego uchu:P
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 19 wrz 2007, 11:45

U facetów też coś podobnego może wystąpić. Kiedyś podczas cudownego długiego seksu oralnego (po dłuższej przerwie we współżyciu) dostałem silnego mrowienia w rekach od palców aż po łokcie. A po wszystkim aż mi czarne plami przed oczami latały przez kilka minut i miałem zaburzenia równowagi.
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 19 wrz 2007, 13:20

i muszę przyznać, że ostatnio przeczytałam w jakiejś gazecieo całowaniu i ssaniu ucha partnera, że go to podnieca :D wiec spróbowałam... działa. mój facet po 3 minutach rzucił się na mnie, gotowy do akcji. z tym że dodałam troszkę jęków od siebie i "głębokich oddechów" wprost przy jego uchu:P


Będę musiała tego spróbować, MISIAAAA może jakieś wskazówki, byłabym wdzięczna
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości