drodzy panowie, co myślicie o zakończeniu ..

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 29 sty 2004, 19:08

z kolei ja mogę powiedziec że sperma ma zapach, a soczki prawie nie :) Wszystko zależy od osobnika :) Zapach spermy u każdego inny tak samo jak zasadniczy smak, który dzielą lekaże na trzy - słodki, słony i prawie bez smaku. Jeśli chodzi o kobiecy zapach to wiem o co Ci chodzi:) Ten słodki odurzający zapach (który potem niestety zmienia się na śledzika :)) pochodzi nie od samych soczków lecz od jego powiedziałbym fermentacji. To tak samo jak z potem. Sam pot nie ma zapachu, zapach wytwarzają bakterje w nim rozmnażające się. Kobieta czyściutka, świeżo umyta i podniecona pachnie między nózkami po prostu wilgocią, prawie tak samo jak sperma ale z innym odcieniem, przynajmniej tak różni się od mojego nasienia:) Uwielbiam słodki zapach kobiecości ale niestety rzadko doświadczam tej przyjemności gdyż moje kochanie go nie lubi i walczy z nim staranie myjąc się :)
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 30 mar 2004, 00:22

Ja nie lubie kończyć na twarzy partnerki. Wolę już to zrobic w buzi na co mam zezwolenie, lub na piersiach mojej dziewczyny, gdyż bardzo lubi jak jej spływa po ciele ten lepki nektar :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 mar 2004, 01:09

Zakonczenie na twarzy jest wg mnie ponizajace dla kobiety...
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 30 mar 2004, 01:16

Na twarzy jest bleeeeeeeeeee, ciagnie sie i jest do dupy :) i tak glupio sie wyglada potem :D
A tak powaznie to nie lubie ale nie dlatego ze to ponizajace, malo estetyczne i juz.
Wyznaje zasade ze "boski nektar" nie powinien sie marnowac :) albo do muszelki albo do buzi i juz :)
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 30 mar 2004, 01:20

Maverick zgodze się z Tobą w 100% dlatego nie lubie tego robić!!!
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 30 mar 2004, 07:47

A ja jestem ogólnie rzecz biorąc zdania, że ... w ogóle robienie tzw. laski jest dla kobiety poniżające. Al;e ... skoro czasami ma na to ochotę to sprzeciwiał się nie będę. Pewne jest, że ... nigdy nie spuszczę się jej na twarz. To jest obleśne i maxymalnie poniżające. Widok nasienia na jej cudownej twarzyczce ... bleeee.
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 30 mar 2004, 08:31

Lodzik nie jest wg mnie poniżający. Dla mnie jest to po prostu pełne oddanie, pełne zaufanie. Ja nie czuję się wtedy jakbym dominował, czy coś. Ona się czuje dobrze, bo lubi mi sprawiać przyjemność. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
A kończenie na twarzy jest bleeeee. Zresztą już powiedziałem o tym w którymś poście. Jest to wg mnie takie... prymitywne i uwłaczające dla drugiej osoby. Nie. Nigdy!
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 30 mar 2004, 15:37

W pełni popieram zdanie RafZielak, pozatym pisałem już o tym w innym wątku. Co innego pieszcoty a co innego kończenie w ustach, a tym bardziej kończenie z wytryskiem na jej twarz. :565: To samo tyczy się stosunku przerywanego z finałem np: na jej piersiach
primo: to obrzydliwe, piersi sa tak piekne i delikatne a ja niby miałbym je tak paskudzić, nigdy
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 30 mar 2004, 15:56

Taaaaaaaa
Proponuje stosunek przerwany do sloika albo najlepiej powinniscie wybiegac do kibla!
A i obowiazkowo go jeszcze wyszorowac :565:
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 30 mar 2004, 16:14

Higiena obowoaązkowa. Zawsze jak kłade sie z moją Pania to jest czyściutki i pachnący, zreszta jej myszka też, a i po to nie ma jak szybciutki prysznic :D
:) Stosunkom przerywanym mówie NIE :)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 30 mar 2004, 16:22

No higiena obowiazkiowa ale z tego co wy tu piszecie to mi sie juz w glowie przewraca!
Tak zle, tak uwlacza, tak bym nie mogl itp.
Troche kurde luzu, to seks a nie egzamin maturalny!
Ja bym tak nie mogla! Wiem ze w lozku moge zrobic co mi sie zywnie podoba i moj chlopak nie powie "nie". On tez moze mi zaproponowac wszystko i wie ze ja sprobuje!
A te wasze posty jakies takie nie pasujace do mojego swiatopogladu.
Kiedys tak nie bylo :(
UWLACZA!!!!!!!!!
Jak mezczeyzna kochajacy swoja kobiete moze o czyms takim pomyslec!
Jak byscie jej moze na klate nasrali to by sie zle poczula!
Chodzi o to ze jak sie jest z kims blisko,bardzo blisko, to takie pojecie przestaje istniec!
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 30 mar 2004, 16:28

Oj bo nam na sumienie wejdziesz i zmienimy jeszcze orientacje seksualną :D
A tak do tematu to każdy ma inne podejście do tej sprawy więc przecie nikt nie próbuje w żaden sposób Ciebie przekonywać do swoich racji albo mówi że skoro to robisz to jesteś taka..... po prostu dywagujemy na ten temat :560:
Ja oprostu nie chce aby moja Pani tak robiła i tyle.
Nie powiem komu trzeba odrobine więcej luzu.... :555:
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 30 mar 2004, 16:48

Poczekaj,poczekaj. Jeszcze ci sie zachce.
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 30 mar 2004, 18:08

Lady pisze:Poczekaj,poczekaj. Jeszcze ci sie zachce.

Może i mi się zachce ale jakoś watpie czy bym na to pozwolił, a jeśli tak :556: to na pewno nie swojej Pani
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 30 mar 2004, 18:20

A w tym momencie muszę się z Toba Macuysuy niezgodzić bo ... jeśli nie pozwolę to wszystkim. Poza tym ... nie swojej pani tzn. co ... korzystasz, albo planujesz skorzystać z usług agencji ?? ewentualnie ... planujesz zdradzić ??
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 30 mar 2004, 19:43

Ujme to tak: z usłóg agencji nie kożystałem ani nie zamierzam kożystać, ale wcześniej zdarzyła mi się mała wpadka (jak byłem wolny jak ptaszek :D ) ale to długa historia...

RafZielak pisze:A w tym momencie muszę się z Toba Macuysuy niezgodzić bo ... jeśli nie pozwolę to wszystkim. Poza tym ... nie swojej pani tzn. co ... korzystasz, albo planujesz skorzystać z usług agencji ?? ewentualnie ... planujesz zdradzić ??

Chyba masz racje..... to było by nie far wobec płci pięknej.
Składam pokłony :673:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 13:42

Przyznajcie sie ze Wam po prostu dziewczyna w ustach nie chce skonczyc i tak sie pocieszacie :> :diabel2:
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 31 mar 2004, 13:44

Przyznajcie sie ze Wam po prostu dziewczyna w ustach nie chce skonczyc i tak sie pocieszacie

Hihihihiiiiiiii :564:
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 31 mar 2004, 16:39

Maverick pisze:Przyznajcie sie ze Wam po prostu dziewczyna w ustach nie chce skonczyc i tak sie pocieszacie :> :diabel2:

Żebyś wiedział jak się mylisz....
SET
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 104
Rejestracja: 18 kwie 2005, 08:45
Skąd: WARSZAWA
Płeć:

Postautor: SET » 20 kwie 2005, 14:19

Ale była tutaj zacięta polemika <aniolek2> , wszystko jest dla ludzi ale trzbea wiedizeć gdzie są granice każdego człowieka.
Awatar użytkownika
sabinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 25 sty 2005, 23:18
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: sabinka » 20 kwie 2005, 14:53

szamanka pisze:. przeprawszam za wyrazenie ale dla mnie spuszczanie sie na twarz jest dziwkar....




ktos kiedys powiedziala ze kazda kobieta ma w sobie cos z dziwki :)

i do tego pamietam taki cytacik ze "kazdy facet chcialby miec dziewice, ktora bylaby jednoczesnie dziwka" :)



sorry za brzydkie slowka ;)
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 20 kwie 2005, 15:25

Zakonczenie na twarzy jest wg mnie ponizajace dla kobiety...

zgodze się z Tobą w 100% dlatego nie lubie tego robić!!!

w ogóle robienie tzw. laski jest dla kobiety poniżające

I to wszystko wypowiedzi facetów (więcej było, ale już nie będę wklejał).
To czy coś jest dla kobiety poniżjące to chyba sprawa kobiety, a nie faceta. Równie dobrze ja mógłbym napisać, że moim zdaniem to jest dla kobiety przyjemne.
Awatar użytkownika
Kamka
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:02
Skąd: z domciu :-)
Płeć:

Postautor: Kamka » 20 kwie 2005, 15:53

Lady pisze:No higiena obowiazkiowa ale z tego co wy tu piszecie to mi sie juz w glowie przewraca!
Tak zle, tak uwlacza, tak bym nie mogl itp.
Troche kurde luzu, to seks a nie egzamin maturalny!
Ja bym tak nie mogla! Wiem ze w lozku moge zrobic co mi sie zywnie podoba i moj chlopak nie powie "nie". On tez moze mi zaproponowac wszystko i wie ze ja sprobuje!
A te wasze posty jakies takie nie pasujace do mojego swiatopogladu.
Kiedys tak nie bylo :(
UWLACZA!!!!!!!!!
Jak mezczeyzna kochajacy swoja kobiete moze o czyms takim pomyslec!
Jak byscie jej moze na klate nasrali to by sie zle poczula!
Chodzi o to ze jak sie jest z kims blisko,bardzo blisko, to takie pojecie przestaje istniec!


Lady moim zdaniem ma rację. Ja też nie wyobrażam sobie, żeby mój facet i ja mieli w stosunku do siebie jakieś zahamowania. Jasne są rzeczy, których ja albo on nie zrobimy ( przynajmniej na razie), ale wtedy się jakoś dogadujemy. Inna sprawa, że mój facet to bardzo bliska osoba i nie ma czegoś takiego jak obrzydzenie czy niechęć do niego. Zresztą to chyba zależy od temperamentu. Ja mam wysoki, to czesto eksperymentujemy w łóżku. A zakończenie przez mojego faceta np. na moją twarz jest zawsze bardzo przyjemniutkie i zupelnie by mi do głowy nie przyszło, żeby coś takiego mogło mi uwlaczać, czy że mogłabym się poczuć przez coś takiego zhańbiona lub poniżona. To tak samo jak to, ze niektóre dziewczyny nie akceptują np. pozycji na 'pieska', bo to dla nich poniżające. Dla mnie to jakaś paranoja. Ale oczywiście nie każdy musi wszystko lubić i to też jest ok. Tylko nie piszcie, że to jest dla dziewczyny poniżające, ja bynajmniej nie widzę w tym nic złego, kocham mojego chłopaka i bariery znikają. Czy to jest dziwne? Chyba nie :).
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 20 kwie 2005, 16:41

a wiesz, kamka, chyba masz racje. im wieksze mamy do siebie zaufanie, im wieksza darzymy sie miloscia z moim Kochaniem, tym wiecej barier znika i wszystko jest takie naturalne
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 20 kwie 2005, 16:56

Ja sie zgadzam z Wami, dziewczyny. Rozumiem, ze ludzie maja rozne zdania i podejscia do spraw, ale sadze, ze jak ludzie ze soba sa naprawde blisko - to nie traktuja sesku jak sprawdzenia siebie i do wszytskiego podchodza na luzie. Im wiecej tego luzu brakuje tym usilniej wyszukuje sie problemy w stylu: "uwłacza, brzydzi, hańbi". Dziewczyny u góry dobrze powiedziały, ze naturalnosc - ot co cechuje współżycie.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 20 kwie 2005, 17:14

gosia pisze:Im wiecej tego luzu brakuje tym usilniej wyszukuje sie problemy w stylu: "uwłacza, brzydzi, hańbi".

Hm, nie wiem czy to tylko kwestia luzu... Tu dochodza jeszcze uwarunkowania wychowawczo-kulturowe... Po prostu jestesmy chyba pierwszym pokoleniem Polakow, ktore otwarcie przyznaje sie do tego, ze uprawia seks oralny, nie jest to - teoretycznie-zadnym wstydem... Byc moze to wlasnie ta precedensowosc nie pozwala niektorym (zwlaszcza kobietom) do konca sie przelamac i dorabiaja sobie rozne teorie...
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 20 kwie 2005, 17:51

Masz racje - duża rola tu też stereotypow, jakimi kieruja sie nie tylko Polacy, ogolnie ludzi. Czas jednak je przełamac, choc w sumie - co mnie to obchodzi, jak ktos uwaza ze wstydem i uwałaczeniem jest seks oralny -to niech se uwaza, ale duużo traci.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Kamka
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:02
Skąd: z domciu :-)
Płeć:

Postautor: Kamka » 20 kwie 2005, 23:01

zielony kot pisze:a wiesz, kamka, chyba masz racje. im wieksze mamy do siebie zaufanie, im wieksza darzymy sie miloscia z moim Kochaniem, tym wiecej barier znika i wszystko jest takie naturalne


Właśnie! Przecież wiadomo, że my też nie od razu zaczeliśmy takie 'zabawy'. Ale im dłużej ze sobą jesteśmy (już prawie roczek), to jest mniej oporów z obu stron, odkrywamy coraz więcej nowych rzeczy i sprawia nam to radość. A przecież o to właśnie powinno chodzić, żeby cieszyć się bliskością i dawać to sobie nawzajem co najpiękniejsze. Sorki, rozmarzyłam się <YhY>
Awatar użytkownika
nyloner
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:12
Skąd: wrocław
Płeć:

ja to kocham,powiedzilalbym nawet..

Postautor: nyloner » 17 lip 2006, 12:43

ze jest to moim swoistym fetyszem.kocham tak konczyc i nie wyobrazam sobie inaczej:)ale jak zawsze podkreslam tylko jesli kobieta tego sama chce:)
ten widok zapiera dech w piersiach:)
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 17 lip 2006, 14:41

Wiem, co czujesz... :D <banan>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 492 gości