Ból partnrki podczas stosunku.. co za przyczyna

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

keizel
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 lip 2007, 01:03
Skąd: bełchatów
Płeć:

Ból partnrki podczas stosunku.. co za przyczyna

Postautor: keizel » 06 lip 2007, 00:22

Otóz jaksi czas temu moaj partnerka odczówa ból podczas stosunku przy głebszej penetracji, czy płydkich ruchach nie, dodam ze stało to sie gdy przestała brac tabletki anty i niedostawała okresu i lekarz przepisał jej cos na wywołanie i od tamtego czsu po ttm okresie ma takei bole ,czym to jest spowodowane, spotkaliscie sie z tym??
paszczak
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 05 lip 2007, 10:32
Skąd: Kutno
Płeć:

Postautor: paszczak » 06 lip 2007, 00:23

Może to przez te leki na wywołanie... nie wiem tylko sie domyślam... może to one powodują jakąś nadwrażliwość pochwy czy coś...
ingrid
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 05 lip 2007, 12:49
Skąd: z nieba..
Płeć:

Postautor: ingrid » 06 lip 2007, 12:58

Najlepszym rozwiązaniem będzie kolejna wizyta u ginekologa. Z takimi problemami radze nie zwlekać ;)
Awatar użytkownika
*marzyciel*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:21
Skąd: ze snu
Płeć:

Postautor: *marzyciel* » 06 lip 2007, 19:23

to może być jakaś choroba narządku rodnego. niech się zgłosi do lekarza
Przyjaciel to ten kto przychodzi, gdy inni wychodzą
Awatar użytkownika
limedaiquiri
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2007, 21:54
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Re: Ból partnrki podczas stosunku.. co za przyczyna

Postautor: limedaiquiri » 06 lip 2007, 19:30

keizel pisze:Otóz jaksi czas temu moaj partnerka odczówa ból podczas stosunku przy głebszej penetracji, czy płydkich ruchach nie, dodam ze stało to sie gdy przestała brac tabletki anty i niedostawała okresu i lekarz przepisał jej cos na wywołanie i od tamtego czsu po ttm okresie ma takei bole ,czym to jest spowodowane, spotkaliscie sie z tym??
przyznam że mam identyczny problem... ale u mnie wraz z odstawieniem tabletek, brakiem okresu przez ponad pół roku, pojawił się i nowy facet.. z dłuższym członkiem niż poprzedni. No i bolało kiedy wchodził do samego końca. Ale kiedy wykonuje płytsze ruchy, nie ma tego bólu.. lekarz nadmieniła mi, że to przyczyna tego, że mam krótką pochwę czy coś takiego.
keizel
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 lip 2007, 01:03
Skąd: bełchatów
Płeć:

Postautor: keizel » 07 lip 2007, 01:36

no tylko ze w tym przypadku partner sie nie zmienił.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 07 lip 2007, 17:30

Nie ma wyjscia - musi to zbadac lekarz, bo przyczyn moze byc kilka.
Po interwencji lekami moze sie okazac ze jest zbyt sucha - zastosujcie lubrykant.
albo
zmiencie pozycje na taka, gdzie penetracja jest plytsza
albo
czynniki psychogenne - np po odstawieniu tabletek anty , moze obawiac sie ciazy.
LEKARZ!
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Neco
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 31 sie 2006, 00:17
Skąd: mnie znasz?
Płeć:

Postautor: Neco » 07 lip 2007, 17:41

Spokojnie, nie panikuj.

Moja ma to samo. Bierze Luteinę na wywołanie okresu by uzupełnić hormon Progesteronu. Z tego co mi wiadomo, dość powszechne u kobiet. Tak czy siak jak ma problemy z okresem, to pewnie ginekolog przepisał jej właśnie tą Luteinę na wywołanie okresu. Prawdopodobnie bierze to doustnie (pod język), lub dopochwowo. Reasumując moja bierze to samo i też miewa bule brzucha, jajników itp podczas stosunków.

Poszliśmy w tej sprawie do ginekologa (razem, coz to za przezycie dla faceta isc do ginekologa :D) i powiedział że jest to normalne i że prawdopodobnie ustąpi po zakończeniu kuracji luteinowej (jesli moge tak to nazwać).

Zalecam jednak pójść do lekarza i idźcie razem. Uspokoi to Ciebie a przede wszystkim partnerkę. Tak czy siak nie bagatelizuj tego.

Z pozdrowieniami
Neco
... bo przecież Kocha się tylko dwa razy.
Mój limit się wyczerpał :)
keizel
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 lip 2007, 01:03
Skąd: bełchatów
Płeć:

Postautor: keizel » 11 lip 2007, 15:51

no była u lekarz i lekarka powiedziala ze wszystko jest w porzadku i najprawdopodobnije to od tych lekow na wywołanie

Dzięki za rady.
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 11 lip 2007, 17:27

ja tez tak mam jak jest bardzo ostra jazda ale ja nieodstawilam zadnych tabletek itd wiec jeszcze raz bym poszla do lekarza ale innego.pozdro
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 11 lip 2007, 21:03

Neco pisze:Poszliśmy w tej sprawie do ginekologa (razem, coz to za przezycie dla faceta isc do ginekologa
Mnie jak zobaczyl ginekolog mojej to mnie wypie.rdolil z biura:D doslownie potraktowal mnie jak bezdomnego :D Uwazam wiec ze to wcale nie fajne jest :) natomiast zdaje sobie sprawe ze co lekarz to obyczaj :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Neco
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 31 sie 2006, 00:17
Skąd: mnie znasz?
Płeć:

Postautor: Neco » 12 lip 2007, 01:50

No nie bede ukrywal ze podczas badania bylem w innym pomieszczeniu ale diagnoze moglem wysluchac razem z moją ukochaną :) A Pani Ginekolog była bardzo miła :D.

natomiast zdaje sobie sprawe ze co lekarz to obyczaj


Chyba taaaakkk.. miales pecha, albo ja szczęście...

a nieodstawilam zadnych tabletek itd wiec jeszcze raz bym poszla do lekarza ale innego


ale nikt nie karze Ci odstawiać tabletek. Jak to się mówi:
"coś za coś".

Tak czy siak ja lubię dmuchać na zimne i każdy ból mojej partnerki wolę konsultować z lekarzem i innym tez to radze. Komfort psychiczny jest ogromny a przynajmniej o nic się nie martwię i znam problemy mojego Słoneczka.

Pozdrawiam
Neco
... bo przecież Kocha się tylko dwa razy.

Mój limit się wyczerpał :)
aniołek88
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 wrz 2006, 13:21
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: aniołek88 » 14 lip 2007, 14:40

Neco pisze:Tak czy siak ja lubię dmuchać na zimne i każdy ból mojej partnerki wolę konsultować z lekarzem i innym tez to radze. Komfort psychiczny jest ogromny a przynajmniej o nic się nie martwię i znam problemy mojego Słoneczka.

Zazdroszcz e twojej dziewczynie... musisz chyba strasznie o nia dbac... fajnie tak
Miłość jest najbardziej dzwieczna ze wszystkich harmonii:)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości