Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 29 lis 2006, 18:01

moon pisze:
Maggot pisze:raz się zastanawiam kiedy powinniśmy spróbować znowu?
A nie chcesz? :?

chcę, ale nie wiem jak mu to powiedziec? Znaczy jak rozmawiamy na ten temat,to głównie o tym, że będziemy się dzielić kosztami kondomów, ale nic o tym kiedy spróbujemy znowu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lis 2006, 18:05

Maggot pisze:chcę, ale nie wiem jak mu to powiedziec?
A po co mowic?Po prostu zainicjuj cos.
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 29 lis 2006, 18:18

Do tej pory uprawialiśmy petting i seks oralny, więc jeśli on najpierw nie kupi prezerwatyw moje zainicjowanie się skończy tym co do tej pory
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 29 lis 2006, 20:56

to widać że ci zależy jak czekasz as sam na to wpadnie,

kupienie prezerwatyw boli czy co??

z resztą nic dziwnego skoro zamiast swojego faceta pytasz nas co i kiedy, może warto porozmawiać z nim??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lis 2006, 22:35

Maggot pisze:więc jeśli on najpierw nie kupi prezerwatyw
To sama kup. To nie majatek co by koszty rozkladac.
Awatar użytkownika
DarkAngelSoul
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2006, 16:35
Skąd: Krosno
Płeć:

Postautor: DarkAngelSoul » 01 gru 2006, 16:54

nie tylko Ty masz taki problem karinko..... ja też odczuwam ból za każdym razem.... :/
Niektórzy ludzie oglądają ładne kobiety jak grę w tenisa, z tą różnicą, że poruszają głową nie z lewa na prawo, tylko z dołu do góry...
Misiek_1988
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2006, 22:59
Skąd: Anywere...
Płeć:

Postautor: Misiek_1988 » 01 gru 2006, 17:57

[ Dodano: 2006-12-01, 17:58 ]
DarkAngelSoul pisze:nie tylko Ty masz taki problem karinko..... ja też odczuwam ból za każdym razem.... :/

Dziewczyny... Muszą sie wam przyzwyczaić do przyjmowania "wewnętrznych" gości, rozciągnąć, itd... :)
Nikt nie mówił, że sex to zawsze przyjemność, szczególnie przy rozpoczęciu współżycia... 8)

Próbujcie... Moją już nie boli... Powodzenia... <przytul>
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 02 gru 2006, 01:10

SIę tak zastanawiam.. Już zrobiliśmy to z chłopakiem po raz drugi, na początku bolało, potem przestało, ale nie czułam nic. Ani przyjemności ani bólu :? Z czasem zacznę odczuwac przyjemność? Na początku tak jest zawsze?
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 02 gru 2006, 01:54

Maggot pisze: na początku bolało, potem przestało, ale nie czułam nic. Ani przyjemności ani bólu :?

to dopiero drugi raz, więc nie oczekuj od razu fajerwerek... To przyjdzie z czasem... Ale zanim do tego dojdzie, to twój chłopak może ciebie doprowadzać do orgazmu innymi sposobami... ;)
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 02 gru 2006, 08:58

Kurczę.. ale ja nie chcę dojść zanim on we mnie wejdzie, bo wtedy nie mam żadnych szans na dojść w trakcie.. Chyba, że po stosunku..
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 gru 2006, 09:17

Maggot pisze:ale ja nie chcę dojść zanim on we mnie wejdzie, bo wtedy nie mam żadnych szans na dojść w trakcie..

Wszystko fajnie, ale musisz bardzo dobrze poznać siebie, aby seks zakończył się "sukcesem" w trakcie. Jednak, czy nie za bardzo o tym myślisz? Jak będziesz skupiała się tylko na tym, to szanse na pełne zadowolenie zmniejszają się.
Orgazm nie jest głównym celem, ale wynikiem tego, co przed, bo to jest najważniejsze.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Pani Batman
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2006, 12:39
Skąd: Bdg
Płeć:

(przed) Pierwszy raz ....

Postautor: Pani Batman » 11 gru 2006, 13:11

witam serdecznie;)

z tego co sie zorientowalam to podobne tematy juz sa,ale ja mam potrzebe zapytanie sie tak 'indywidualnie'. Chyba mnie zrozumiecie....

Planujemy z chlopakiem pierwszy raz (tzn.moj-(nasz-spolny) pierwszy raz). Jest to swiadomy wybor z naszej strony,ale chcemy przezyc to najcudowniej jak tylko sie da,wiec czekamy na odpwiedni moment, z ta te klika pytań:

-> chcielismy to zrobic zaraz przed okresem,ale zauwazylam,ze przed okresem, nawet jak jestem pobudzona, nawet jak petting sprawia przyjemnosc to tam w srodku-glębiej odczuwam strraszna suchosc. Stosunek raczej niemozliwy .... :| Czy to normalne w tych dniach cyklu?

-> jak to jest z ta krwią? wiem,wiem...glupie pytanie jakich setki,to wszystko indywidualna sprawa..ale w najbadziej krwawym przypadku to krew pojawia sie jak? Tzn. ile ? cos do podlozenia niezbedne?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 gru 2006, 13:44

Pani Batman pisze:ale chcemy przezyc to najcudowniej jak tylko sie da,wiec czekamy na odpwiedni moment

nie da sie pewnych rzeczy przeskoczyc. Bedziesz miała klimat, ale co z tego jak np. moze cie bolec bardziej niz myslisz. Nastawisz sie na wielkie przezycia a tu malo co przyjemnego poczujesz.
Pani Batman pisze:chcielismy to zrobic zaraz przed okresem

dlaczego wtedy ??
Pani Batman pisze:nawet jak petting sprawia przyjemnosc to tam w srodku-glębiej odczuwam strraszna suchosc

jak nie jestes dostatecznie nawilzona to sa żele nawilzajace
Pani Batman pisze:Tzn. ile ? cos do podlozenia niezbedne?

no zalezy na czym ten seks uprawiac bedziesz. Jak zalezy ci na nieupapraniu poscieli to podłóż cos sobie.
Pani Batman pisze:z tego co sie zorientowalam to podobne tematy juz sa,ale ja mam potrzebe zapytanie sie tak 'indywidualnie'. Chyba mnie zrozumiecie....

a nie mogłas poczuc sie indywidualnie dopisujac sie do istniejacego tematu ??
mateusz.zmc
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2006, 15:44
Skąd: Kilece
Płeć:

Postautor: mateusz.zmc » 11 gru 2006, 15:48

Witam, nie chce zakladac nowego tematu, a mam kilka pytan.
Otoz...

Jakie polecacie prezerwatywy na piwerwszy raz (nie mam o tym zielonego pojecia), dlugosc penisa ok. 12 cm.? Najlepiej jakby ktos pokazal jakies zdjecie opakowania.

Jaka polecacie pozycje na poczatek, klasyczna bedzie odpowiednia?

Jakies wskazowki?

Dlaczego tu nie ma FAQ na ten temat? 8)
Awatar użytkownika
MiSiO_20
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2006, 12:35
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: MiSiO_20 » 11 gru 2006, 16:42

wejdz na sronke np UNIMIL albo DUREX.unimile sa tanie i nie sa najgorsze a durex ceni martke ale tez dobre.kup na poczatek standard i zobaczysz czy Ci odpowiadaja.pozdro :)
...::: śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą:::...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 gru 2006, 16:56

Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 11 gru 2006, 18:02

mateusz.zmc pisze:Jaka polecacie pozycje na poczatek, klasyczna bedzie odpowiednia?

zależy, czy masz doczynienia z dziewicą czy nie... bo jeśli z dziewcą, to najlepiej pozycja klasyczna...

z resztą... cały poradnik jest tutaj:
http://www.agnieszka.com.pl/twoj_pierwszy_raz.htm
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 gru 2006, 18:03

hathor pisze:bo jeśli z dziewcą, to najlepiej pozycja klasyczna...
Na pieska <foch>
Awatar użytkownika
Pani Batman
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2006, 12:39
Skąd: Bdg
Płeć:

Postautor: Pani Batman » 12 gru 2006, 09:47

Dzindzer pisze:"nie da sie pewnych rzeczy przeskoczyc. Bedziesz miała klimat, ale co z tego jak np. moze cie bolec bardziej niz myslisz. Nastawisz sie na wielkie przezycia a tu malo co przyjemnego poczujesz.


Nastawim sie nie 'na wielie przezycia' a na cos w swoim rodzaju szczegolnego. Wiem ze bedzie bol. Dlaczego podchodzisz do tego tak..,. fizycznie? :?

a nie mogłas poczuc sie indywidualnie dopisujac sie do istniejacego tematu ??


nie :D <diabel>
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 12 gru 2006, 09:55

pierwszy raz w sumie mhmmm trudno go okreslic, moim zdaniem nic specjalnego.. lepsze sa ktorestam tysieczne razy :lol: :P duzo wiecej sie wie i w ogole
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 gru 2006, 10:05

Pani Batman pisze:Dlaczego podchodzisz do tego tak..,. fizycznie? :?

bo ta fizycznosc jednak bierze góre, ta fizycznosc wszystko popsuc moze. Niefizycznosc mialam po. dla mnie przed i po było wazniejsze, a po to juz chyba najwazniejsze. wtedy jest miejsce na cudownosci jakies.
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 16 gru 2006, 23:13

Też mam problem z przerwaniem błony
u mnie jednak polega to na tym, że błona jest tak zbudowana że w ogóle nie ma w niej otworków i nawet niewiadomo w co "celować"w ogóle nie widać wejścia, po prostu nic nie widać całkiem zwrośnięta, dodam że uniemożliwia to nawet stosowanie tamponów. Byłam już parę razy u ginekologa, coprawda badanie było przez odbyt, ale lakarka nic nie mówiła że coś jest tam źle budowane, jednak już zaczynam myśleć że tak, bo próbowaliśmy wiele razy i nic, tylko ból, Błona jest gruba i jakaś dziwna całkiem zasłania wejście. Nie wiemy już co robić probójemy dośc długo i nie wiemy co mamy robić dalej , to jest już naprawdę męczące. Proszę poradźcie coś.
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 17 gru 2006, 00:01

Rebeca2006 pisze:w ogóle nie ma w niej otworków

Rebeca2006 pisze:w ogóle nie widać wejścia, po prostu nic nie widać całkiem zwrośnięta

a okres to ty masz normalnie co miesiąc? to chyba jednak jakieś otworki są, co nie? :> a jeśli masz kłopoty z błoną, to idź do ginekologa, powiedz mu o tym i poproś o jej nacięcie...
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 17 gru 2006, 10:31

Chodziło mi że jest ale go nei widać bo okres oczywiście mam, problem w tym, że jak ten otworek jest taki mały to niewiadomo jak w niego "wycelować" aby błona się przerwała.
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
C!3k4w4
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:16
Skąd: z miasta
Płeć:

Chcę zacząć współżycie z moim chłopakiem.Poradźcie... ;(

Postautor: C!3k4w4 » 11 sty 2007, 15:36

Planuję od dłuższego czasu zacząć współżycie seksualne z mom chłopakiem... Bardzo dużo rozmawialiśmy na te tematy i jesteśmy ze sobą bardzo długo... Nie będę ukrywać, w tym roku będę miała 17 lat, a on 18... lecz nie w tym rzecz... otóż chodzi o to, że chcemy to zrobić czujemy do siebie to silne uczucie i porównując do innych związków w naszym wieku, to można naprawdę stwierdzić, że jest ono dojrzałe i odpowiedzialne... ale mam pytanie... jak zrobić ten pierwszy raz, chodzi mi jakich podjąć środków... czy prezerwatywa czy tabletki... narazie szykujemy się na prezerwatywę, ale nie pierwsza lepszą tylko z Apteki, mimo, że są droższe dają nam tę pewność, że nie są byle jakie... tylko najgorsze jest to, że obawiam się bólu podczas tego stosunku oraz że wpadnę w ciążę... wiem, że są sposoby na to, aby kontrolować to wszystko, a zwłaszcza, by ona nie pękła i w ogóle, lecz jeśli się to zdarzy, to najbardziej obawiam się paniki i wtedy musiałabym sięgnąć po te tabletki, które zabijają płód w 72 h.
Nie byłoby żadnego tematu, którego bym nie poruszyła z moim chłopakiem, o wszystkim rozmawiamy... jest bardzo wierny, dbający, przy którym czuję się bezpiecznie i przede wszystkim jest dojrzały nie tylko fizycznie lecz psychicznie, a to jest najważniejsze, żeby wszystko traktować poważnie...
Lecz ważna dla mnie by była Wasza rada... jak najlepiej zrobić ten "pierwszy raz" tak, by nie zajść w ciążę, gdyż tego najbardziej się obawiam...
Ps: Nie chciałabym, by na mój post odpowiadały osoby, które mają zamiar się "nabijać" bądź naśmiewać, bo uważam, że to jest normalne, a zwłaszcze te obawy są normalne w tym wieku u dziewczyny, lecz proszę o Waszą radę...

Dziękuję... Ania 8)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2007, 17:47 przez C!3k4w4, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 sty 2007, 15:46

C!3k4w4 pisze:jesteśmy ze sobą bardzo długo..

a ile to bardzo długo ??
C!3k4w4 pisze:i porównując do innych związków w naszym wieku

jak to porównujecie, co porównujecie, jakie macie kryteria tego porównania ??
C!3k4w4 pisze:czy prezerwatywa czy tabletki...

a masz pewnosc, ze ani ty ani on nie jestescie nosicielami jakiejśc choroby przenoszonej droga płciową ??
i czy na prawde w tak młodym wuieku chcesz brac pigułki ??
czy zdajesz sobie sprawe, ze to nie witaminki, że to ma wpływ na organizm ??
C!3k4w4 pisze:tylko najgorsze jest to, że obawiam się bólu podczas tego stosunku oraz że wpadnę w ciążę...

ból da sie przezyci, im bardziej sie rozluźnisz tym mniej bólu.
seks jest powiazany z zachodzeniam w ciaze. to ryzyko jest zawsze. skoro boisz sie tak bardzo to poczekaj z ta decyzja. Poprzestań na pieszczotach
C!3k4w4 pisze:to najbardziej obawiam się paniki i wtedy musiałabym sięgnąć po te tabletki, które zabijają płód w 72 h.

jejsli miała bys dzien niepłodny to niekoniecznie
i jak plód. Uwazasz, że po 72 godzinach masz juz jakis płód tam w srodku ??
C!3k4w4 pisze:tak, by nie zajść w ciążę, gdyż tego najbardziej się obawiam...

zabezpieczyc sie, a jak tak panikujesz to zrobic to w dzień nieplodny z zabezpieczeniem

a i nie pisz kolorowo, bo sie źle czyta

[ Dodano: 2007-01-11, 15:48 ]
A i poczytaj inne tematy na temat pierwszego razu bo jak sama piszesz
C!3k4w4 pisze:to jest normalne, a zwłaszcze te obawy są normalne w tym wieku u dziewczyny

więc nic nie stoi na przeszkodzie bys czerpała z tematów innych ludzi
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 11 sty 2007, 15:48

Dawno temu ktoś stworzył takie pożyteczne narzędzie jak wyszukiwarka... i jak większość doskonałych wynalazków także i to narzędzie jest niedoceniane i niezauważane.

Z tematów najbliższych Twojemu wybrałam:
klik1
klik2
klik3
klik4

...a jeśli w żadnym z nich nie znajdziesz odpowiedzi - polecam przejrzeć pozostałych kilkaset wyników, które pojawiają się, gdy tylkko wpiszesz "pierwszy raz".

PS. Ta niebieska pogrubiona czcionka wzbudza we mnie agresję :>
Awatar użytkownika
C!3k4w4
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:16
Skąd: z miasta
Płeć:

Re: Chcę zacząć współżycie z moim chłopakiem.Poradźcie... ;(

Postautor: C!3k4w4 » 11 sty 2007, 15:52

Dobrze postaram się nie pisać kolorowymi... :P <banan>

Otóż masz rację co do tych tabletek i myślę, że prezewatywa będzie najlepsza... a jeśli Tobie chodzi o choroby... ja nie muszę się martwić, bo wiem, że nie jestem nosicielką... on także, ale nie martw się masz rację prezerwatywa jest najlepsza... a ta ciąża to prawda... zawsze jest to ryzyko... bowiem to wszystko zależy od partnera...
Kij CI w oczko
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 sty 2007, 16:22

C!3k4w4 pisze:. ja nie muszę się martwić, bo wiem, że nie jestem nosicielką...

mniemam, że takie wnioski wysnułas na podstawie tego, że jestes dziewica.
tylko, ze wiele chorób sie przenosi nie tylko przez seks
C!3k4w4 pisze:... on także

a to sakad wiesz ??
C!3k4w4 pisze:bowiem to wszystko zależy od partnera...

ale co zalezy od partnera ??
to, ze mozna zajśc
czy to co bedzie jak juz sie zajdzie ??
Awatar użytkownika
C!3k4w4
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:16
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: C!3k4w4 » 11 sty 2007, 16:33

Hm... tak otwarcie się przyznam, iż jestem dziewicą... Hm... "to wszystko zależy od niego" tutaj chodzi o to... tak myślę... aby zapanować nad wytryskiem, bo bądź co bądź on ma nad tym kontrolę, a nie ja... i on będzie miał prezerwatywę, nie ja... ale jeśli chodzi o to, to generalnie to od niego zależy czy dojdzie do płodu czy też nie:)

[ Dodano: 2007-01-11, 16:36 ]
Ja bardzo przepraszam jeśli piszę coś nie zrozumiałego, ale zrozumcie, że to jest normalne, że chce się ten pierwszy raz podjąć z człowiekiem, który jest dla Nas ważny... nie chcę tutaj żadnych "objazdów" lecz o rady... po prostu czy to jest aż jest straszne, czy seks jest taki straszny??
Kij CI w oczko

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości