Czy torbiel stanowi przeszkodę w zajściu w ciąże

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

zosiaa1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2007, 16:35
Skąd: JELENIA GÓRA
Płeć:

Czy torbiel stanowi przeszkodę w zajściu w ciąże

Postautor: zosiaa1 » 17 maja 2007, 16:56

>WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW!!!
>Mam bardzo poważny,jak dla mnie problem.Od 1,5 roku brałam tabletki DIANE 35.Od dłuższego czasu strasznie zaczął po bolewać mnie brzuch,więc postanowiłam ze po miesiaczce nie wezmę już kolejnego opakowania tabletek i zgloszę się do lekarza.Niestety miesiączki już wtedy nie dostalam, wiedzialam odrazu ze to nie ciąża.Kiedy lekarz mnie zbadal i zrobil USG stwierdzil ze mam TORBIELA wielkości 5 cm.Przepisal mi antybiotyk który bierze sie przez 3 dni dzięki któremu torbiel może zniknąć ,mi niestety tak się nie stało.Poszlam do kontroli ginekolog kazal zrobic mi takie wyniki jak B HCG i Ca-125.Kiedy poszłam z wynikami do kontroli okazało się ze jest wszystko oki.Przepisał mi tylko tabletki na wywołanie okresu,którego tez nie mam.Może któraś z Pań miala lub ma podobny problem i powie mi czy Torbiel stanowi przeszkodę w zajściu w ciąże i czy maleństwu wtedy nic nie grozi?? Jest to dla mnie bardzo ważne ,gdyż Planujemy z mężem dzidziusia!!!

>Z góry wielkie dzięki ;( ;( ;( ;(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 maja 2007, 17:07

moze nie na temat , ale napisac to musze , to przykład jak konczy sie branie tabletek antykoncepcyjnych
Problemy byc mogą , ale przejsciowe
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
intense
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2007, 21:57
Skąd: druga strona
Płeć:

Postautor: intense » 18 maja 2007, 22:07

Moja siostra niedawno była w ciąży. Urodziła, ale na początku też miała torbiel na jajniku i lekarz mówił, że niestety może on być groźny dla dziecka (może on pęknąć czy jakoś tak - nie wiem dokładnie, ale wtedy jest groźny). Jednak podjęła leczenie i on jej po prostu zniknął. Jeżeli nie możesz go wyleczyć to można go usunąć operacyjnie.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 20 maja 2007, 19:59

Awatar użytkownika
iluzjonista
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2006, 12:20
Skąd: wlkp
Płeć:

Postautor: iluzjonista » 21 maja 2007, 16:35

Torbiel, może być bardzo grożna. Także dla ciebie. Mam na myśli fakt jej ewentualnego pęknięcia.

Przede wszystkim do lekarza - DOBREGO!

Leki z reguły niweluja torbiel, ale niestety często ona się pojawia powtórnie.

W takim wypadku dobrze jest to zoperować.
Ale to wszystko co czytasz to wypociny laików - liczy sie tylko zdanie lekarza. Ale dobrego lekarza!!!
Mój erotyczny dziennik: www.mojasypialnia.bloog.pl
Opis jak sie kochamy, gdzie to robimy i co wtedy czujemy - dzień po dniu.
Zapraszam!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości