MIŁOŚĆ FRANCUSKA

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

:)

Postautor: Greyangel » 30 sty 2004, 15:23

Całkiem miła pieszczota, w kulturze orientalnej nasienie mężczyzny daje kobiecie siłę, fakt coś takiego mogli wymyśleć tylko mężczyźni. Wydaje mi się że to jest coś z czym można się oswoić, oczywiście nic na siłę przecież przez odpowiednią dietę można zmienić smak bo Spójż na to z innej strony, nasienie to proteiny one przeważnie nie mają określonego bądź przyjemnego smaku ale klucz tkwi w odpowiedniej diecie. Oczywiście nie da się tego zmienić w takim zakreśie aromatyczno-smakowym jak produkty spożywcze ale tym nie mniej da się jakoś to zrobić i jest to jakaś alternatywa. Zauważyłem nie mniej iż kobiety które nie lubią smaku nasienia raczej nie przyzwyczajają się do niego. Można też pieścić faceta ale bez finału w ustach, fakt, to nie jest do końca to samo ale wystarczy to facetowi który myśli jeszcze o Twoich ustach a nie tylko o swoim orężu ;). W wolnym tłumaczeniu tego któremu zależy także na Tobie i Twoich doznaniach. Oczywiście wymagana jest bezwzględnie higiena. Bardzo lubię takie urozmaicenia i często z całą pasją oddaję się miłości oralnej, uwielbiam ... a po wszystkim mam nadzieję iż ona może też mnie tak popieści.
A może by zmienić dawkę ? Można by było doprowadzić mężczyznę do szczytu w miejscu innym niż usta, chwilkę odpocząć i wtedy ... na pewno wypłynie z niego mniej.
buurek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2004, 23:17
Skąd: ???
Płeć:

Postautor: buurek » 01 lut 2004, 00:08

hmm miałem podobną sytuacje z moją lubą. Jestem jej pierwszym facetem. Strasznie się bała wziąć do buzi. Teraz wiem, że po prostu ja to brzydziło i czuła się jak zdzira ale z czasem jak ja się zajmowałem jej muszelką coraz częściej do niego zaglądała choć na chwilę ale musiałem mieć zamknięte oczy. Wtedy porozmawiałem z nią o tym i powiedziłem jej co o tym myślę. Tak jak już mówiliście niejednokrotnie do tego potrzeba czasu i zrozumienia. Duuuużo zależy od faceta. Trzeba ją odpowiednio zachęcić. I na wszystko co święte NIE BÓJCIE SIĘ Z KOBIETAMI ROZMAWIAĆ!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lut 2004, 16:28

Sex musi sprawiac obojgu przyjemnosc ! to najwazniejsze ! ale prawda tez jest ze z wiekiem sie przekonywujemy do rzeczy które wczesniej nie były do przeskoczenia .to normalka i nalezy zawsze delikatnie !!!!! nakłaniac partnera do sprubowania czegos nowego , ale nic na siłe !!!
bądż co bądż to ma byc przyjemne !!!!!!!!!!!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Moon

Postautor: Moon » 09 lut 2004, 23:58

Kurde ludzie ale macie problemy ja tez mam je sam... ale takie jest zycie... walic wszysto i wszystkich!!! Zycze milych lodow!
lula

Postautor: lula » 20 lut 2004, 08:39

A mi smak i zapach najmniej przeszkadzają, tylko ogólnie sama struktura mało sympatyczna, zapach mnie nawet w pewnym sensie podnieca, a silne podniecenie potrafi wiele przeszkód zmilimalizowac.
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 20 lut 2004, 08:59

lula pisze:A mi smak i zapach najmniej przeszkadzają, tylko ogólnie sama struktura mało sympatyczna,

Jaka struktura :?: Moją dziewczyne podniecjają żyłki na nim, a szczególnie jak główka twardnieje i staje się krwisto czerwona :twisted:
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 20 lut 2004, 11:20

Ostatnio się zdecydowałam na seks oralny - nie było tak źle. Tylko wcześniej mąz musiał trzy dni stosować specjalną dietę - bez miesa, bez kawy i bez piwa. W zyciu nie widziałam, żeby ktoś szedł na dietę z taką radoscią :twisted: Kiedy mu zakazałam jeszcze papierosów, wytzrzymał te trzy dni i zwatpił. A już myslałam, że zrobię mu pewnego rodzają terapię odwykową. Ponieważ nie możemy się na razie kochać (chyba, że z prezerwatywą - o ironio!) - przeszlibysmy na seks oralny połaczony z rzuceniem palenia. Teraz się chłopak miota jak ryba w sieci:
- a moze 12 godzin wystarczy?
- nie wystarczy :!: - choć prawdę powiedziawszy, wcale mi te papierosy tak bardzo nie przeszkadzają :twisted: . Ale to już pozostanie moja (i Waszą) tajemnicą :twisted:
lula

Postautor: lula » 20 lut 2004, 11:28

chodziło mi konkretnie o sperme, do członka nic nie mam :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 lut 2004, 12:19

Sue wiec powiedz co ma konkretnie wplyw na smak plemniczkow. I czy naprawde trzeba 3 dni wczesniej? Mnie sie wydaje ze trzeba jak sa tworzone, a jak sie przed dieta ich pozbedzie to potem sa robione na nowo i mozna nawet 1 dzien przed.
Wiec czekamy na diete :twisted:
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 20 lut 2004, 12:37

One w ogóle maja jakis smak :?: słodkie, goszkie, słone, mdłe...... :!: :?
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 20 lut 2004, 13:45

Smak ''plemniczków" mojego Misia zdecydowanie bardzo zmienil sie jak przestal palic!!! Naprawde czuje ogromna roznice!!!! Wiec nie palcie panowie jak lubicie oral! :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 lut 2004, 14:57

SueEllen pisze: Ponieważ nie możemy się na razie kochać (chyba, że z prezerwatywą - o ironio!)


A to dlaczego nie mozecie sie kochac ???? nie rozumiem, jestes na coś chora??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 20 lut 2004, 15:01

Nie, Krzysiu. Jestem w ciąży. Sparma moze spowodować zbyt otwarcie się szyjki macicy, a co za tym idzie, przedwczesny poród. Ciaża jest podwyższonego ryzyka, więc musimy bardzo na wszystko uważać.

Zaspokoiłam Twą ciekawosć?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 lut 2004, 15:37

SueEllen pisze:Nie, Krzysiu. Jestem w ciąży. Sparma moze spowodować zbyt otwarcie się szyjki macicy, a co za tym idzie, przedwczesny poród. Ciaża jest podwyższonego ryzyka, więc musimy bardzo na wszystko uważać.

Zaspokoiłam Twą ciekawosć?


A to dlaczego moze sperma to spowodować ??? kto Ci takie cos powiedział?? po prostu nie wierze ! Moze znowu sie nie znam !?hmmmm??
w kazdym razie ma zona była 2 razy w ciąży i za kazdym razem zawsze sie kochalismy prawie do samego konca , choc przy koncu zostało juz mało pozycji do wykozystania , ale to inna sprawa , i rodziła w terminie, normalnie .
Zmien lekarza !! skoro pozwala Ci sie kochac z prezerwatywą , a bez nie ! Jak zyje nie słyszałem o złym wpływie spermy na organizm kobiecy (higiena co innego)!!
Czytałem nawet ostatnio artykół o badaniach na kobietach które zabezpieczały sie w ten sposób ze sperma nie trafiała (nie miała kontaktu ) z pochwą i takie które to zabezpieczały sie ze sperma w nich zostawała , okazało sie ze ma ona dla was kobiet znakomity wpływ , jest czesciowo wchłaniana (a raczej białko ) przez wasz organizm , ale sie rozpisałem .....
Gratuluje ciąży zycze powodzenia , i nie wierzmy tak do konca lekarzom we wszystko , oni czesto sie asekurują .
Ale rób tak by Tobie było dobrze -PRZEDEWSZYSTKIM !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 20 lut 2004, 15:58

To wszystko prawda co piszesz, pod warunkiem, że ciaża przebiega prawidłowo. U mnie niestety tak nie jest. Muszę więc z wielu rzeczy zrezygnować - m.in. z przyjemności w seksie (nie powinnam doprowadzić się do orgazmu). Obiecalismy sobie za ty fantastyczny seks na koniec dla wywołania porodu :twisted: - lekarze nawet coraz częściej to polecają zamiast kroplówki z oksytocyną. :D
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 20 lut 2004, 17:00

Wracajac do "lodow" chcialam zwrocic uwage panow na pewien aspekt z ktorego nie zdaja sobie pewnie sprawy!
Panowie, jest ogromna roznica w robieniu jezykiem dobrze kobiecie niz robienie "loda". Nie zrozumiecie tego poniewaz nie wiecie co to znaczy trzymac w ustach 17 cm narzad ktory umiemozliwia oddychanie!!!! Kazdy normalny czlowiek na naturalne odruchy obronne m.in. przed zatykaniem sobie gardla czyms co tak naprawed tam nie pasuje! Boli szczeka, trzeba sie namachac, zrobic z ust cos co ma imitowac sztuczna pochwe!!! I to wszystko tylko po to zeby potem facet mial jeszcze zal ze "bez polyku"!

Ja nie robie z tego powodu problemu . Moj facet to lubi wiec raz na jakis czas spotyka go ta przyjemnosc ale nic nie zmieni (zadna milosc!) faktu ze czynnosc ta nie nalezy do najprzyjemniejszych!!!! Nie jest to do konca naturalna czynnosc seksualna! Usta maja niestety inna funkcje! 8)
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 20 lut 2004, 17:05

Podoba mi się ta odpowiedź 8) . Zgadzam się z tym, co napisałaś w zupełności.
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 20 lut 2004, 17:09

Ciesze sie bardzi ze ktos podziela moje zdanie!! Dla mnie seks to troche jak metafizyka!!! A "lody" to sama fizyka!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 lut 2004, 18:15

SueEllen - seks na rozpoczecie porodu? To wybacz wscibskosc, bedziecie to robic w szpitalu?

A wracajac do "lodow". Przeciez nikt nie kaze calych 17 cm do paszczy brac! Sam zoladz wystarczy. A oddychac mozesz przez nosek wtedy.
A "z polykiem" czy bez to nie ba znaczenia dla mnie :) Byle final w ustach :)

Ps: A mineta to co? Jezyk sie nie meczy? I na dodatek potem cala twarz uswiniona :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 lut 2004, 20:01

Lady pisze:Wracajac do "lodow" chcialam zwrocic uwage panow na pewien aspekt z ktorego nie zdaja sobie pewnie sprawy!
Panowie, jest ogromna roznica w robieniu jezykiem dobrze kobiecie niz robienie "loda". Nie zrozumiecie tego poniewaz nie wiecie co to znaczy trzymac w ustach 17 cm narzad ktory umiemozliwia oddychanie!!!! Kazdy normalny czlowiek na naturalne odruchy obronne m.in. przed zatykaniem sobie gardla czyms co tak naprawed tam nie pasuje! Boli szczeka, trzeba sie namachac, zrobic z ust cos co ma imitowac sztuczna pochwe!!! I to wszystko tylko po to zeby potem facet mial jeszcze zal ze "bez polyku"!

Ja nie robie z tego powodu problemu . Moj facet to lubi wiec raz na jakis czas spotyka go ta przyjemnosc ale nic nie zmieni (zadna milosc!) faktu ze czynnosc ta nie nalezy do najprzyjemniejszych!!!! Nie jest to do konca naturalna czynnosc seksualna! Usta maja niestety inna funkcje! 8)


A ja chciałem zwrócic uwagę tobie na twą wypowiedz , niestety jest ona taka jak i Twa wiedza na temat zrobienia facetowi dobrze przy pomocy sexu oralnego , a wiec :569: ZNIKOMA !! Ogranicza sie bowiem ona tylko do tego co sama opisałas a to zaledwie tylko czesc tego co mozna zrobić wiec ni dziwota ze potem Cię buzia boli . I tak jak mineta nie ogranicxza sie tylko do lizania łechtaczki , tak i lody nie pojegają tylko na ssaniu fiuta , ale czyzbyscie o tym nie wiedzieli ????????
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 20 lut 2004, 21:36

Ssaniu, lizaniu.. dla mnie to i tak jedna z mniej przyjemnych rzeczy, choć staram się tego nie okazywać.
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 20 lut 2004, 23:01

Oj upraszczasz moj drogi! Oczywiscie ze nie sprowadza sie to do "brania do paszczy 17 cm" aczkolwiek jest to pozadane!! Nie latwo jest byc kobieta, naczytac sie porad jak brac czlonka do samego gardla "zeby twoj mezczyzna byl naprawde zadowolony" a potem sprawdzac sie w praktyce! Wiadomo ze sa inne formy stymulacji oralnej ale wiekszosc facetow widzi to wlasnie tak! Jezeli ty do nich nie nalezysz to Twoja partnerka to prawdziwa szczesciara.
A poza tym mam uczucie ze niewiele wiesz na temat mojej wiedzy na ten temat. Pare moich zdan na ten temat nie upowaznia cie do tak ostrej oceny! :!:

ZNIKOMA !!
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 21 lut 2004, 00:01

SueEllen - seks na rozpoczecie porodu? To wybacz wscibskosc, bedziecie to robic w szpitalu?


Ale masz fantazję. :lol: Pojadę gdy juz akcja porodowa się zacznie. I chciałabym jak najdłużej być w domu. Do szpitala na sam koniec pojedziemy :wink:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2004, 01:45

No w sumie mozna i tak, w koncu dziecko az tak szybko sie nie rodzi :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 lut 2004, 23:39

SueEllen pisze:Ostatnio się zdecydowałam na seks oralny - nie było tak źle. Tylko wcześniej mąz musiał trzy dni stosować specjalną dietę - bez miesa, bez kawy i bez piwa. W zyciu nie widziałam, żeby ktoś szedł na dietę z taką radoscią :twisted: Kiedy mu zakazałam jeszcze papierosów, wytzrzymał te trzy dni i zwatpił. A już myslałam, że zrobię mu pewnego rodzają terapię odwykową. Ponieważ nie możemy się na razie kochać (chyba, że z prezerwatywą - o ironio!) - przeszlibysmy na seks oralny połaczony z rzuceniem palenia. Teraz się chłopak miota jak ryba w sieci:
- a moze 12 godzin wystarczy?
- nie wystarczy :!: - choć prawdę powiedziawszy, wcale mi te papierosy tak bardzo nie przeszkadzają :twisted: . Ale to już pozostanie moja (i Waszą) tajemnicą :twisted:


A jednak :) A taka wojne ze mna toczyla. Rob mezowi fellatio co wieczor. Takie masz ode mnie zadanie domowe. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lut 2004, 16:18

:mrgreen:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2004, 16:20 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lut 2004, 16:19

Lady pisze:Oj upraszczasz moj drogi! Oczywiscie ze nie sprowadza sie to do "brania do paszczy 17 cm" aczkolwiek jest to pozadane!! Nie latwo jest byc kobieta, naczytac sie porad jak brac czlonka do samego gardla "zeby twoj mezczyzna byl naprawde zadowolony" a potem sprawdzac sie w praktyce! Wiadomo ze sa inne formy stymulacji oralnej ale wiekszosc facetow widzi to wlasnie tak! Jezeli ty do nich nie nalezysz to Twoja partnerka to prawdziwa szczesciara.
A poza tym mam uczucie ze niewiele wiesz na temat mojej wiedzy na ten temat. Pare moich zdan na ten temat nie upowaznia cie do tak ostrej oceny! :!:

ZNIKOMA !!


I wice wersa , też mnie zle oceniłas w którymś z postów , ale masz racje , nie sposób po postach oceniac człowieka .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 25 lut 2004, 10:03

A jednak A taka wojne ze mna toczyla. Rob mezowi fellatio co wieczor. Takie masz ode mnie zadanie domowe. Pozdrawiam


Oj nie! :cry: Raz na tydzień, ale nie co wieczór! Że się zgodziłam, nie znaczy że od razu polubiłam. Nie rozumiem kobiet, które to podnica. Wcale nie podnieca, tylko irytuje. Jeśli się przedłuża, mam ochotę warknąć na niego, by się pospieszył i wreszcie doszedł. Zwyczajnie mnie to wkurza. :evil:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lut 2004, 17:22

Sue, co Ty myslisz, ze facet to taka maszynka ze ma orgazm wtedy kiedy chce :evil: Poza tym, moze to ze sie przedluza to Twoja wina :twisted:
Gość

Postautor: Gość » 25 lut 2004, 21:04

baby to egoistki, same nogi rozkladaja...a jak facet chce troche odmiany to wybrzydzaja...
oczywiscie nie wszystkie ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 335 gości