jak ja namówic na .... ??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

pyton 18
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2007, 19:48
Skąd: krowica
Płeć:

jak ja namówic na .... ??

Postautor: pyton 18 » 18 lut 2007, 20:06

Witam, zwracam sie do was o pomoc, poniewaz mam pewnien problem i chciałbym zasięgnąc waszych opini na ten temat. Mianowicie, chciałbym rozpocząc z moją dziewczyną współżycie, rozmawialiśmy juz o tym wiele razy, i oboje tego chcemy, ale pojawił sie problem mianowicie, ona panicznie boi sie,ze wpadniemy. tłumaczyłem jej ,ze sie zabezpieczymy i bedziemy uważać to powinno być OK, no ale ani rusz. Zaproponowałem,zeby poszłą do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, w odp. usłyszałem " jesli pójdziesz do niego za mnie...." Uwaza ,ze wizyta u ginekologa i wspomnienie o antykoncepcji w jej wielku ( 17 lat) to wstyd. Nie wiem jak jak mam przekonać !! Pomóżcie!!
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 18 lut 2007, 20:14

zaproponuj więc prezerwatywę, globulki plemnikobójcze i kochajcie sie w dni niepłodne. Może to ją uspokoi..
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lut 2007, 20:17

pyton 18 pisze:Zaproponowałem,zeby poszłą do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, w odp. usłyszałem " jesli pójdziesz do niego za mnie...." Uwaza ,ze wizyta u ginekologa i wspomnienie o antykoncepcji w jej wielku ( 17 lat) to wstyd.

żeby podupczyc wmuszasz jej tabletki które nie sa obojetne dla zdrowia. ale nie jestes w stanie iśc z nia do lekarza ??
Skoro sie tak boi to znaczy, ze nie jest dojrzała do tego by uprawiac seks
pyton 18
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2007, 19:48
Skąd: krowica
Płeć:

Postautor: pyton 18 » 18 lut 2007, 21:01

Dzindzer pisze:
pyton 18 pisze:Zaproponowałem,zeby poszłą do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, w odp. usłyszałem " jesli pójdziesz do niego za mnie...." Uwaza ,ze wizyta u ginekologa i wspomnienie o antykoncepcji w jej wielku ( 17 lat) to wstyd.

żeby podupczyc wmuszasz jej tabletki które nie sa obojetne dla zdrowia. ale nie jestes w stanie iśc z nia do lekarza ??
Skoro sie tak boi to znaczy, ze nie jest dojrzała do tego by uprawiac seks



To nie tak. Jestem w stanie , a nawet chce z nia pójść do ginekologa, nawet z nia moge wejść do gabinetu jesli bedzie trzeba, ale głupio będzie jeśli to ja bede prosił o pomoc dla mojej panny,a ona bedzie siedziałą cicho obok i czekałą az ja wszystko załatwie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lut 2007, 21:06

pyton 18 pisze:a ona bedzie siedziałą cicho obok i czekałą az ja wszystko załatwie.

Moze Twoja panna nie jest na tyle dorosła by uprawiac seks, moze za bardzo sie boi, a moze tak jej wygodniej, bac sie, ale nic nie zrobic by sie zabezpieczyc, czyli odwlec w czasie moment kiedy zacznie współzyc jednoczesnie nie odmawiajac ci wprost
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 18 lut 2007, 21:06

a co ci szkodzi poczekac?? jesli bedziesz naciskal to tylko mozesz ja przestraszyc. do ginekologa i tak mozesz ja zabrac,a lekarz juz sie zajmie tlumaczeniem procentow skutecznosci:),co Ty na to? na sile nie faszeruj ja tabletkami.pzdr
ABT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2007, 09:29
Skąd: krainy OZ:>
Płeć:

Postautor: ABT » 18 lut 2007, 21:07

pyton 18 pisze:]
To nie tak. Jestem w stanie , a nawet chce z nia pójść do ginekologa, nawet z nia moge wejść do gabinetu jesli bedzie trzeba, ale głupio będzie jeśli to ja bede prosił o pomoc dla mojej panny,a ona bedzie siedziałą cicho obok i czekałą az ja wszystko załatwie.


To Ty jej masz pomagac(ponaglac) i prosic o tabsy dla niej ?

TO ONA:
musi byc na to gotowa
musi chciec isc po piguły
musi chcec je brac
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lut 2007, 21:09

ABT pisze:TO ONA:
musi byc na to gotowa
musi chciec isc po piguły
musi chcec je brac

nie musi brac tabletek.
a czemu ma z nia nie iśc jesli juz ??
przeciez to on bedzie miał seks kiedy chce, zadnego zabezpieczania sie. wiec dlaczego ona musi??
ABT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2007, 09:29
Skąd: krainy OZ:>
Płeć:

Postautor: ABT » 18 lut 2007, 21:18

Dzindzer pisze:nie musi brac tabletek.

moze uzywac plastrow
Dzindzer pisze:a czemu ma z nia nie iśc jesli juz ??

nie napisalem ze nie ma z nia isc, jak chce to pojdzie
Dzindzer pisze:przeciez to on bedzie miał seks kiedy chce, zadnego zabezpieczania sie. wiec dlaczego ona musi??

zdaje sie ze korzysc obustronna, ale fanki feminizmu zaraz na mnie przysiada, ze to kobieta za wszystko odpowiedzialna, w takim przypadku zostaja jeszcze gumki i kalendarzyk ;D
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 18 lut 2007, 21:24

ABT pisze:zdaje sie ze korzysc obustronna, ale fanki feminizmu zaraz na mnie przysiada, ze to kobieta za wszystko odpowiedzialna, w takim przypadku zostaja jeszcze gumki i kalendarzyk ;D


Bo kobieta się truje tabletkami/plastrami a nie facet <zalamka>
pyton 18
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2007, 19:48
Skąd: krowica
Płeć:

Postautor: pyton 18 » 18 lut 2007, 21:25

Rozumiem was. Dużo razy rozmawialiśmy na ten temat i zarzekała sie,ze chce, ale ciągle tylko " a jeśli wpadniemy". O ginekologu tez rozmawialiśmy, prosiłem,zeby poszła, nawet powiedziałem,ze pójde z nią, ale ona wstydzi sie, nie wiem dlaczego, boi sie pewnie,ze gosć popatrzy na nia jak na diabła bo ma 17 lat i pyta go o sprawy zwiażane z rozpoczęciem zycia seksualnego. Próbowałem jakos załagodzić sprawe,tłumaczyć, ale bez skutku.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 18 lut 2007, 21:28

Widocznie nie jest gotowa.
Poczekać nie możesz aż sama zainicjuje seks?
ABT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2007, 09:29
Skąd: krainy OZ:>
Płeć:

Postautor: ABT » 18 lut 2007, 21:39

Marissa pisze:
ABT pisze:zdaje sie ze korzysc obustronna, ale fanki feminizmu zaraz na mnie przysiada, ze to kobieta za wszystko odpowiedzialna, w takim przypadku zostaja jeszcze gumki i kalendarzyk ;D

Bo kobieta się truje tabletkami/plastrami a nie facet <zalamka>

Moze sie zle wyrazilem, ale o to mi mniej wiecej chodzilo.
Pozatym zawsze kobieta moze powiedziec NIE. Jest to swiete i nietykalne jej prawo, ktore trzeba przyjac do wiadomosci i nie dyskutowac. A temat szkodliwosci to osobna sprawa, malo na ten temat sie mowi.. niestety.
pyton 18
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2007, 19:48
Skąd: krowica
Płeć:

Postautor: pyton 18 » 18 lut 2007, 21:41

Zaproponuje mi seks dopiero wtedy jak znajdą 1000000 % środek antykoncepcyjny. Boi sie ciaży w wieku 17 lat bo chodzi do szkoły, w wieku 19 też bo studia, 25 też nie, bo to, 30 nie bo tamto itd.....
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 lut 2007, 21:42

pyton 18 pisze:chciałbym rozpocząc z moją dziewczyną współżycie

To se współżyjcie, ale bez ptaka ;P
Przecież ona nie chce! nie lubi! nie wie! ma to w dupie! - to Ciebie ciśnie, więc wymyśl "inne" zabawy i już. Kiedyś będzie chciała więcej ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 18 lut 2007, 21:44

Zaproponuje mi seks dopiero wtedy jak znajdą 1000000 % środek antykoncepcyjny. Boi sie ciaży w wieku 17 lat bo chodzi do szkoły, w wieku 19 też bo studia, 25 też nie, bo to, 30 nie bo tamto itd.....


Jak Cię tak ciśnie, to znajdź se pod klubem bardziej chętną, a tą zostaw <zalamka>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lut 2007, 23:52

ABT pisze:moze uzywac plastrow

nie musi używac chemii, on moze uzywac gumek
ABT pisze:A temat szkodliwosci to osobna sprawa, malo na ten temat sie mowi.. niestety.

o to mi własnie chodzilo :)
Nie jestem wrogiem tabletek, ale trzeba wiedziec jakie moga byc skutki uboczne, te odrazu i te które moga wychodzic za X lat. Taka decyzje trzeba podejmowac swiadomie i o badania sie upominac jak lekarz nie skieruje
Mysiorek pisze:to Ciebie ciśnie, więc wymyśl "inne" zabawy i już. Kiedyś będzie chciała więcej ;P

dokładnie nic na sile. Kiedys zechce wiecej. Jeśli bedziecie dobrze znali Wasze potrzeby, ciała, bedzie Wam dobrze, to sam seks to bedzie maly kroczek a nie jak teraz wielka ucieczka przed ryzykiem zajscia wciaze, ginekologiem i pierwszym razem
Awatar użytkownika
Smerfetka;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2007, 23:46
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Smerfetka;) » 04 mar 2007, 19:57

pyton 18 myślę, że Tobie chodzi tylko o jedno, skoro tak ją namawiasz na tabletki. ja też przez pewien czas bałam się o zajście w ciąże dlatego nie chciałam kochać się z Moim Mężczyzną, ale w końcu to JA sama zadecydowałam o braniu tabletek i o tym, że chce to zrobić. wiem, że tabletki nie są dobre dla zdrowia, zwłaszcza po dłuższym czasie, ale to była moja decyzja i Mój Ukochany mnie do niczego nie zmuszał. nawet mi mówił, że nie musze, że poczeka. I Ty też powinieneś mówić tak swojej dziewczynie, a nie tylko jej mówić, że to 100% pewne czy coś w tym stylu.na jej miejscu tylko bym się zraziła takim gadaniem, także lepiej zmień swoją postawę i to jak najszybciej. życzę powodzenia
mam to szczęście, że znalazłam Tego JEDYNEGO!!!! Kocham Cię Dziubasku:* :D ;) <zakochany> :*
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 05 mar 2007, 08:20

pyton to Ty chcesz współżyć, nie ona
ona jest po prostu rozsądna a przede wszystkim niegotowa
pewnie za krótko się znacie i nie wyobraża sobie jeszcze Ciebie jako ojca swoich dzieci...

a powiedz, co Ty byś zrobił jakby ona zaszła w ciążę?
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 05 mar 2007, 10:17

pyton 18 pisze:Zaproponuje mi seks dopiero wtedy jak znajdą 1000000 % środek antykoncepcyjny. Boi sie ciaży w wieku 17 lat bo chodzi do szkoły, w wieku 19 też bo studia, 25 też nie, bo to, 30 nie bo tamto itd.....

Gratuluje ci normalnej dziewczyny..
Daj jej troche swobody i niech ona zdecyduje że jest gotowa..
To że ci mówi że chce nic nie znaczy..
Takie już są kobiety skomplikowane..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 05 mar 2007, 10:39

nie ma co sie dziwic ze dziewczyna sie boi zajsc w ciaze w tym wieku.Najprawdopodobniej tak jak pisali inni...nie jest jeszcze gotowa na wspolzycie mimo ze by chciala ale jednak psychicznie jeszcze nie za bardzo ja ciagnie do tego.Mozecie sie zabezpieczyc na kilka roznych sposobow,mozecie sie kochac przed okresem kilka dni wtedy sa dni nieplodne. Nie ma co jej namawiac na sile bo z tego nic dobrego nie wyjdzie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości