wspomagacze libido

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 mar 2007, 07:20

lemonka pisze:najśmieszniejsze jest to że do odstawienia tabletek namówiła mnie moja młodsza o 5 lat siostra- co tu ukrywać wówczas bardziej doświadczona ode mnie


Po raz kolejny widać, że doświadczenie z wiekiem nie idą w parze i chyba zależy od tego kto kiedy zaczyna swoje przygody z sexem.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 19 mar 2007, 19:41

Gosia... pisze:A to najgłupsze myślenie jakie może być.

No to mam glupie myslenie. Biore 2 lata, nie mam zadnych skutkow ubocznych, ani psychicznych ani fizycznych, ginekolog powiedzial, ze mam swietnie wyniki badan, wszystko w jak najlepszym porzadku, wiec i ja sie narazie nie przejmuje i nie gdybam. Sluza mi i czuje sie pewnie. Wiec narazie nie widze powodu, zeby odstawiac.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 mar 2007, 20:48

Yasmine pisze:Biore 2 lata, nie mam zadnych skutkow ubocznych, ani psychicznych ani fizycznych


Życzę Ci, by tak pozostało. Słyszałem od doświadczonej i dużo starszej od nas kobiety, że negatywne skutki brania hormonów mogą dać znac o sobie nawet po kilku czy klkunastu latach. Mimo wielu opinii( tych pozytywnych i negatywnych) nie zmieniam zdania na temat tabsów i wolę/wolimy pozostać przy gumkach. I z prawie 5-letniego doświadczenia mogę zapewnić, że ta metoda nas nie zawiodła. Fakt-komfort mniejszy, ale wiadomo coś za coś. A na uciechy bez możemy sobie pozwolić w niektóre dni cyklu, które moja Pani (25 l.) ma regularne jak w zegarku (jak mówi to dzięki nigdy nie stosowaniu sztucznych hormonów).
ps.
Głosy o pękaniu gumek, przy umiejętnym stosowaniu, uważam za mit.
Kochać i być kochanym
Grace

Postautor: Grace » 19 mar 2007, 23:23

Jarek pisze:Głosy o pękaniu gumek, przy umiejętnym stosowaniu, uważam za mit

ja również

Yasmine pisze:Biore 2 lata, nie mam zadnych skutkow ubocznych, ani psychicznych ani fizycznych, ginekolog powiedzial, ze mam swietnie wyniki badan, wszystko w jak najlepszym porzadku, wiec i ja sie narazie nie przejmuje i nie gdybam. Sluza mi i czuje sie pewnie. Wiec narazie nie widze powodu, zeby odstawiac.

Bo nie zastanawiasz się nad swoim zdrowiem, w szerszej, dalszej perspektywie. Widzisz, dla mnie było by tragedią, jakbym nie mogła mieć dzieci. Dlatego nie spłycam swojego myślenia, a hormony, czy masz teraz świetne wyniki badań czy nie, wpływają na Twoje zdrowie, szkoda tylko, że nie zdajesz sobie sprawy, że w bardzo negatywny sposób.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 mar 2007, 15:50

Gosia... pisze:Widzisz, dla mnie było by tragedią, jakbym nie mogła mieć dzieci.

Wiem Gosiu. Czytałam tutaj o Twoim rozwiniętym instynkcie, ja niestety go nie posiadam (?) i tak perspektywicznie myśleć nie potrafię w tym momencie.
Grace

Postautor: Grace » 20 mar 2007, 15:54

Yasmine pisze:Czytałam tutaj o Twoim rozwiniętym instynkcie, ja niestety go nie posiadam (?) i tak perspektywicznie myśleć nie potrafię w tym momencie.

Ale nie chodzi mi o sam instynkt, tylko o Twoje zdrowie, bo czy będzie się miało dzieci czy nie, trzeba o zdrowie dbać. Hormony nie mają przwidywalnych skutków w szerszej perspektywie, to Ci powie każdy lekarz. Nie będę Cię więcej namawiać do swoich racji, bo sama wiesz, co dla Ciebie jest lepsze.
tomi001
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 09 lis 2006, 21:58
Skąd: polska
Płeć:

Jak zwiększyć libido

Postautor: tomi001 » 11 maja 2008, 13:58

Mam takie pytanie czy są albo istanieją jakieś sposoby środki, no oprócz viagry bo ona tylko zwiększa potencje, po to aby zwiększyć libido czyli popęd płciowy do kobiety.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 maja 2008, 15:43

Raczej nie. Można zmienić kobietę, na bardziej pociągającą.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Jak zwiększyć libido

Postautor: Andrew » 23 maja 2008, 08:52

tomi001 pisze:Mam takie pytanie czy są albo istanieją jakieś sposoby środki, no oprócz viagry bo ona tylko zwiększa potencje, po to aby zwiększyć libido czyli popęd płciowy do kobiety.

tak są ! ale te co oferują sex sklepy to nie dzialają - ja nie wiem co oni tam sprzedają , takie są bynajmniej moje doswiadczenia z kupowanymi tam specyfikami - bo : hiszpańska mucha powinna zadzialac - skoro stosuje sie ją w wiekszych dawkach na farmach rozrodowych zwierzat , a ta kupowana w sex sklepach - nie dziala !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
szarik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2008, 15:38
Skąd: Breslau
Płeć:

Postautor: szarik » 23 maja 2008, 12:18

?? Jak popęd płciowy?? jestem pod wrażeniem... Dziewczyna chce faceta Pobudzić jakimiś środkami... a może jakies naturalne sposoby urok kobiecy... itp. <glaszcze>
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to OJCZYZNA dla której chcemy żyć i pracować.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 447 gości