naderwany napletek

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

naderwany napletek

Postautor: Sky » 12 lut 2007, 16:51

Mam pytanie glownie skierowane do mezczyzn....

Czy zdarzylo sie wam kiedykolwiek podczas uprawiania seksu ze wasz napletek sie naderwal?i bylo duzo krwi? bo mojego chloapak to ostatnio spotkalo i zastanawiam sie czy to sie samo zagoi...zaraz po tym fakcire a dokladniej pare dni nie mnogli uprawiac seksu gdyz dalej go bolalo.teraz robimy to tak czesto jak to wystepowalo wczesniej i nie skarzy sie an ból, alre ostatnio mi mowil ze np przy kapieli troszke go piecze....

Uwazacie ze powinien skontaktowac sie z lekarzem?
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 12 lut 2007, 16:58

No tak , raczej na pewno powinien skontaktować się z lekarzem , jeśli ból i pieczenie nie ustępują.
Awatar użytkownika
Billy
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2007, 00:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Billy » 12 lut 2007, 18:26

Koniecznie do lekarza. Trudno mi sobie wyobrazić naderwanie napletka podczas stosunku, co najwyżej jakieś otarcie - a może ma stulejkę?
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 12 lut 2007, 22:05

Czy ma stulejke tego nie wiem....na pozcatku gdy uprawialismt seks przez dluzszy czas (jakies 7 miesiecy) bylo wszystko ok...raz ze tak ujme nie odnalazl wlasciwego wejscia ;p i na sile chcial sie wedrzec...noi nie wiem dokladnie co mu sie stalo ale z jego "malego"doslownie zaczelo sikac krwia ;/ i malo tego zrobilo sie mu tak slabo ze balam sie zeby mi nie zemdlal czasem ;/ potem przez pewien zcas byla wstrzemierzliwosc zeby sie zagoilo...potem mowil ze go nie boli...i nadal tak twierdzi...tylko wlasnie przy tym kapaniu tak go cos pobolewa...;/
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
eL
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2007, 00:44
Skąd: tąd
Płeć:

Postautor: eL » 13 lut 2007, 00:52

ja mysle, że to może być nie tyle co naderwany napletek, bo on to raczej moze sie tylko poobcierac, co zerwane wędzidełko. a jak takie wędzidełko no naderawniu się zle zagoi to moze utrudniac pozniej pozycie. takze dobrzeby bylo zeby to lekarz obejrzal.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 lut 2007, 07:39

Po co się męczyć? <zalamka>

Do lekarza, niech on się tym zajmie <cisza>
piotrek18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 18 gru 2006, 22:19
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: piotrek18 » 13 lut 2007, 12:13

zdarzyło mi się to ostatnio nie byłem z tym u lekarza poczekałem 2 tygodnie i się zrosło wiec nie musisz się bać :)
eL
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2007, 00:44
Skąd: tąd
Płeć:

Postautor: eL » 13 lut 2007, 13:43

piotrek18 pisze:zdarzyło mi się to ostatnio nie byłem z tym u lekarza poczekałem 2 tygodnie i się zrosło wiec nie musisz się bać :)


to niech Ci się to zdarzy kolejny raz, kolejny raz nie idz do lekarza i kolejny raz poczekaj dwa tygodnie. <mlotek>

jesli to jest wędzidełko, tak jak pisalem wczesniej, to moze sie ono zle zrosnąć i przez to moze się ono skrócić jeszcze bardziej, co moze skutkowac kolejnym jego zerwaniem podczas np stosunku. nie mowie ze tak jest zawsze, ale moze byc. takze w takich wypadkach konsultacja z urologiem jest bardzo wskazana. ale wasz wybor, wasze zdrowie.
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 13 lut 2007, 15:57

dzieki wszystkim za rade...powiem to mojemu chloapkowi...tylko teraz czy do tego lekarza pojdzie;/ uparte to jak osiol;/ jego haslo "precz od lekarzy";/ no ale dzieki jeszcze raz ;*
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 13 lut 2007, 17:47

więc powiedz mu "precz z sexem " i na pewno pójdzie:)
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2006, 11:27
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sky » 13 lut 2007, 20:02

hehe dobra rada ;) tak zrobie ;p zobaczymy co on na to ;p
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
Awatar użytkownika
mar.tusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 lut 2007, 23:35
Skąd: Warszaffka
Płeć:

Postautor: mar.tusia » 14 lut 2007, 01:11

Sky pisze:hehe dobra rada ;) tak zrobie ;p zobaczymy co on na to ;p


on nie ma nic do gadania, w koncu zdrowie najwazniejsze.... potem mu to wynagrodzisz:)
...when I feel that something I wanna hold your hand...

:* :* :*
bobsztajn
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 mar 2007, 12:18
Skąd: L-ca
Płeć:

Postautor: bobsztajn » 04 mar 2007, 12:33

ja powiem tak tez mi sie tak zdarzalo kilka razy ale zobaczylem ze problem tkwi i tym ze jestem za bardzo napalony i lubie szybkie numerki i moje kochanie nie jest wystarczajaco sliska!! dluzej lize i jest oki!! <browar>
Awatar użytkownika
senioritka88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2007, 22:15
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: senioritka88 » 04 mar 2007, 22:01

mojemu chlopakowi stalo sie to samo! pelno krwi no i niestety trzeba bylo czekac ok 3 tyg az wszystko sie zroslo... ale teraz już jest wszystko ok:) do lekarza nie poszedl po podobno takie rzeczy to zszywaja...
be delicious...
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 04 mar 2007, 22:39

senioritka88 pisze:do lekarza nie poszedl po podobno takie rzeczy to zszywaja...

Nom i teraz sie mu źle zrosło i od nowa to samo,znow peknie i znow kupa krwi i znow 3 tyg abstynencji...ludzie boże może zwarzycie choc troche na wasze zdrowie,Mogł sie wstydzic lekarza ale mogl isc! powodzenia moze nastepnym razem jadra mu odpadna ale sobie przlozy i nie pojdzie do lekarza "bo podono przyszywaja"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 558 gości