Kolejność...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

jarulex
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2006, 01:50
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: jarulex » 06 gru 2006, 12:01

oralix
az sie zdziwilem ze az tyle osob najpierw to robi, bo zawsze myslalem ze to "wyzszy stopien wtajemniczenia", no ale moze sie myle :P
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 gru 2006, 12:11

jarulex pisze:bo zawsze myslalem ze to "wyzszy stopien wtajemniczenia", no ale moze sie myle

przeciez to sprawa indywidualna. Kazdy ma inaczej. chociaz faktycznie widac, ze coraz czesciaj od orala sie zaczyna

[ Dodano: 2006-12-06, 12:28 ]
1981 pisze:Chociaż teraz nawet nie dawno zdarzyło mi się "podać" przyjaciółce i tylko na tym się skończyło

nie rozumiem co masz na mysli
Na początku oral, potem klasyk.
Ale teraz, kiedy już znajdzie się ktoś, z kim będę chciała być, to nie będzie to oral... Daleko mi od chęci do orala.

nie rozumiem, zdecydowals sie z kims tam na oral, wnioskuje z tego co napisałas, ze to nie był ten z którym chciałas byc. Potem piszesz, że nie chcesz orala, to czemu robiłas to tamtemu, czemu nie chcesz komuś kogo pokochasz
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 06 gru 2006, 16:16

U mnie natomiast zaczelismy poznawanie swojego ciałka, tylko oral. Potem doszlismy do seksu.
Carpe Diem
toya

Postautor: toya » 06 gru 2006, 19:45

oralny - on mi
oralny - ja jemu
sex wlasciwy <aniolek>
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 06 gru 2006, 20:31

robótki ręczne(najpierw ja jej),
potem oral
i dopiero sex.

oralix
az sie zdziwilem ze az tyle osob najpierw to robi, bo zawsze myslalem ze to "wyzszy stopien wtajemniczenia", no ale moze sie myle :P


to chyba wynika z tego, że od orala ciężko zaciążyć, i chyba nie wymaga od partnera takiego zaangażowania
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 06 gru 2006, 22:57

Kolejność...kolejność jest od tego, aby się jej nie trzymać :) W końcu jak bardzo może zaskoczyć sytuacja, w której po wejściu do mieszkania mężczyzna nie czeka, tylko bierze kobietę tu i teraz, bez żadnego ale, bez tworzenia klimatu, który jest zastąpiony dziką namiętnością...Albo małe co nieco na pobudkę, tuż przed snem czy w każdym innym momencie. Kolejność nie ma znaczenia. Pewne elementy czasami się pomija, niektóre przeciąga i na nich poprzestaje, etc.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 07 gru 2006, 07:19

oralny :)
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
1981

Postautor: 1981 » 07 gru 2006, 10:55

1981 pisze:]Chociaż teraz nawet nie dawno zdarzyło mi się "podać" przyjaciółce i tylko na tym się skończyło

nie rozumiem co masz na mysli[quote]


to znaczy,że zrobiła mi "loda" w aucie
Małgorzata
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 22 lis 2006, 14:57
Skąd: z wenus
Płeć:

Postautor: Małgorzata » 07 gru 2006, 23:22

najpierw przez jakis czas oral ,pozniej sex klasyczny.
Małgo

"QUOD ME NUTRIT ME DESTRUIT" :
To co trzyma mnie przy życiu,jednoczesnie mnie zabija.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 gru 2006, 10:37

vkajot pisze:chyba nie wymaga od partnera takiego zaangażowania

ode mnie wymaga
Ciekawski pisze:w której po wejściu do mieszkania mężczyzna nie czeka, tylko bierze kobietę tu i teraz, bez żadnego ale, bez tworzenia klimatu, który jest zastąpiony dziką namiętnością..

ale to chyba nie przy pierwszym ich seksie ( w sensie pierszym ich wspólnym seksie )
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 gru 2006, 18:02

Ciekawski pisze:W końcu jak bardzo może zaskoczyć sytuacja, w której po wejściu do mieszkania mężczyzna nie czeka, tylko bierze kobietę tu i teraz, bez żadnego ale, bez tworzenia klimatu, który jest zastąpiony dziką namiętnością..


dobrze kombinujesz, kamandir Ciekawski :) Umiejętność zaskakiwania - bezcenna.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 08 gru 2006, 20:36

Ciekawski, akurat nie o tą kolejność whodzi chyba w tym temacie, ale jakby (TEN) ktoś tak przyszedł do mnie teraz i bez żadnego klimatu zaczął to bym na pewno nie miała mu tego za złe :D

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 480 gości