Fellatio - dieta

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Nilka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 21 cze 2005, 19:03
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Nilka » 21 cze 2005, 23:03

Nie wiem jaki ma związek jedzenie ananasków itp. ale może i jest coś w tym, bo po pierwsze na pewno na krew ma wpływ gdyż patrząc po komarach...one nie lubią witaminy z grupy B we krwi :D:D:D Jak i zarazem zapach papierosów, alkoholu przenika do organizmu i patrząc również na kurczaki które często jemy :P:P:P to też odrzywiane rybami po prostu gorzej smakują i teraz może ktoś zaprzeczy??
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 01 lip 2005, 01:24

Ponoć najlepiej smakują kobiety-wegetarianki. :) :) :)
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
wajdelota
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 12 cze 2005, 18:45
Skąd: In-die
Płeć:

Postautor: wajdelota » 02 lip 2005, 12:45

Jasne że ma wpływ dieta. Jedzony przez nas pokarm zawiera cukry oraz witaminy, które wraz z krwia roznoszone są po organiźmie. Z czegos ta sperma powstaje, przecież nie z powietrza :P
Jeśli nie wierzysz - nie musisz. Ale różnica jest, twierdzi to wiele kobiet.
Swojadrogą zastanawia mnie, który składnik ma taki wpływ. Moze właśnie fruktoza? Bo saharoza pewnie nie, skoro występuje w wielu rzeczach które jemy. Lub po prostu jej smak wydaje sie tym "normalnym".
Jeśli oznaką bycia prawdziwym mężczyzną jest upijanie się i sikanie do zlewu, to ja nie chcę być mężczyzną...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 368 gości